Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Yurtdışında İngilizce Dil Eğitimi Programları

Yurtdışında İngilizce Dil Eğitimi Programları

Yurtdışında İngilizce Dil Eğitimi Programları, hem eğlenerek hem de keşfederek farklı deneyimlerle İngilizce öğretir.

Yurtdışında İngilizce dil eğitimi, İngilizceyi yerinde ve temeli sağlam bir şekilde öğrenmek isteyen öğrencilerin tercih ettiği programlardır. Öğrenci, yurtdışında İngilizce dil eğitimi aldığı süre boyunca bir yandan yeni kültürleri deneyimlerken bir yandan da İngilizceyi günlük olarak kullanarak bilgiyi pratiğe dönüştürme şansına sahip olmaktadır. Öğrencinin kursa ayırabileceği zamana bağlı olarak genel İngilizce programları ya da yoğun İngilizce programları mevcuttur.

Yurtdışında Yoğun İngilizce Eğitimi

Kurs İçeriği: Grammer, okuma, yazma, dinleme ve konuşma eğitimleri. 
Kimler Katılabilir: Her seviyede İngilizce bilgisine sahip 16 yaş ve üzeri herkes. 
Tarih: Yıl içinde her hafta
Haftalık Ders Sayısı: 25, 28, 30, 40 saat
Avantajı: Kısa sürede hızlı gelişim gösterme
Yurtdışında yoğun İngilizce programları yine her seviyeden öğrenciye açıkken çoğunlukla İngilizceye daha hızlı hakim olmak isteyen öğrencilerin tercih ettiği programlardır. Yurtdışında yoğun İngilizce programlarında, kısıtlı zamanı olan öğrenci kısa sürede gelişim gösterme şansı yakalar.  Genel İngilizce programlarında öğrenciler daha geniş zamanda eğitim alırken, yurtdışında yoğun İngilizce eğitim programlarına kayıt yaptıran öğrenciler aynı eğitimi daha uzun kurs günleri sayesinde daha kısa zamanda tamamlarlar. Kurs dışında kalan zamanlarda sürekli pratik imkanı ile öğrenilen bilgi kolaylıkla pekiştirilebilmektedir.
Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar devam eden yurtdışında yoğun İngilizce programları kapsamında öğrenciler haftada 25, 28, 30 veya 40 saat ders görürler. Sınıflar 12-16 kişiliktir. TOEFL, IELTS, KPDS, Cambridge gibi sınavlara hazırlanan veya İngilizce hazırlık sınıflarını atlamak isteyen öğrenciler için bu program uygundur. 20 saatlik temel derslerin üzerine eklenen seçmeli dersler ile şekillenen bu yurtdışında yoğun İngilizce programlarında öğrenciler ihtiyaçlarına ve ilgi alanlarına yönelik çok farklı konularda ders alabilirler. Örneğin; Communication Skills, English Out There, Conversation and Pronunciation, Grammar and Writting, Reading and Vocabulary, Business English, Toeic Prep, Fluency, Business Communication, Staj, Tefl certificate, Toefl IBT, Cambridge Prep, IELTS Prep, Academic Skills, Law,Medicine, Engineering, Listening, University  Preparation, Discussion Circle, Global Issues, Internationl Current Events, Journalism, Media Studies, Creative English, English Through Acting and Drama, English Through Film Making, English Through Film and Video, English through Yoga, Public Speaking, Marketing, Small Business, Advertising and Design, E-Business and Web Design, English and Tourism. 
Yurtdışında yoğun İngilizce programları, kısıtlı süresi olan öğrencilerin dil becerilerini olabilecek en kısa zamanda geliştirmek fakat bunu yaparken de öğrencinin motivasyonunu kaybetmemesini sağlamak üzere en son metodolojiyi takip ederek geliştirilmiştir. Bu kapsamda geliştirilmiş farklı öğretim teknikleri; öğrencilerin hızlı bir şekilde gelişim göstermesini ve yoğun çalışma gerektiren dönemde ilgilerini kaybetmemelerini de sağlar. 
Esnek kurs tarihleri ve süreleri ile yurtdışında yoğun İngilizce programlarında öğrenci, kendi ihtiyaçlarına göre kursunu şekillendirebilmektedir. Kurs bitiminde her öğrenci seviyesini belirten sertifikasını almaya hak kazanır. 
 
Yurtdışında İngilizce dil eğitimi veren okullara aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Hemen bugün form doldurup bizimle iletişime geçebilir, yurtdışı maceranızı bugün başlatabilirsiniz.

Devamını Oku

Yurtdışında Genel İngilizce Eğitimi

Kurs İçeriği: Grammer, okuma, yazma, dinleme ve konuşma eğitimleri. 

Kimler Katılabilir: Her seviyede İngilizce bilgisine sahip 16 yaş ve üzeri herkes. 
Tarih: Yıl içinde her hafta
Haftalık Ders Sayısı: 15, 20, 25, 30 saat
Avantajı: Esnek başlangıç ve bitiş tarihi opsiyonları
Yurtdışında genel İngilizce eğitimine İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar, belirli bir altyapıya sahip olanlar ya da mevcut İngilizcelerini geliştirmek isteyenler katılabilmektedir. Yurtdışında genel İngilizce eğitiminde katılımcılar, hem dil becerilerini geliştirme fırsatı bulur, hem de yurtdışında yaşam tecrübesi edinirler. 
Yurtdışında genel İngilizce eğitiminin en faydalı yönlerinden biri sınıflarda alınan dersleri günlük hayatta pratiğe dökebilmektir. Yurtdışında İngilizce eğitimi alanların dil becerilerini hızla geliştirmesinin altında yatan en önemli etken anadili İngilizce olanlarla sürekli pratik yapabilme şansıdır. Anadili İngilizce olan kişilerle pratik yapmak, doğru bildiğiniz yanlış telaffuzlarınızı düzeltmenizi, yeni öğreneceğiniz konuları günlük pratiklerle doğru ve kalıcı bir şekilde hafızanıza kazımanızı sağlayacaktır. Yabancı bir ülkede geçirdiğiniz süre zarfından her gün, her alanda karşınıza çıkacak İngilizce, kısa bir süre sonra yaşamınızın bir parçası haline gelecektir ve böylelikle yabancı dil sizin için bir engel olmaktan çıkacaktır. Yurtdışında genel İngilizce eğitimleri genel olarak günün yalnızca bir kısmını alacağından dışarı çıkıp pratik yapabilmek ve öğrendiklerinizi günlük hayatta kullanabilmek için fazlasıyla zaman bulacaksınız.
Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar devam eden yurtdışında genel İngilizce eğitimleri minimum 2 hafta, maksimum 52 hafta sürmektedir. Haftada 15 , 20, 25, 30 saatlik ders görülebilmektedir. Dersler 12-16 kişilik sınıflarda verilmektedir. 
Okuma, yazma, konuşma ve dinleme şeklinde 4 temel beceri üzerine yoğunlaşılan yurtdışında genel İngilizce eğitimlerinde, sık sık yapılan seviye tespit sınavları ile öğrencilerin eksik noktaları tespit edilmekte ve eksik oldukları noktalara yönelik özel çalışmalar da yapılmaktadır. Yurtdışında genel İngilizce eğitim programında ders sayılarının az olması sayesinde öğrenciler sosyal aktivitelere zaman ayırabilmektedirler. Okullar öğrencilerin daha fazla birlikte zaman geçirip konuşma becerilerini geliştirebilmeleri için sosyal aktivite programları sunarlar. Okullarda sunulan bu aktiviteler ile öğrenciler sosyalleşir, arkadaş çevrelerini genişletir, daha fazla iletişime geçerek anlama ve konuşma becerilerini doğal yollarla geliştirirler. Yurtdışında genel İngilizce programlarında haftalık ders saatleri çeşitlilik gösterdiği için dersler öğleden önce ya da öğleden sonra alınabilir. Yani  bir öğrenci, eğer öğrencilere çalışma izni veren bir ülkede genel İngilizce eğitimi alıyorsa, öğleden önce derslere katılıp öğleden sonra yarı zamanlı çalışma imkanına sahiptir. Yurtdışında genel İngilizce eğitimi, esnek kurs tarihleri ve süreleri ile ihtiyaca göre şekillendirilebilmektedir. Programında sonunda her öğrenciye İngilizce dil seviyesini belirten sertifika verilmektedir.

Devamını Oku

Yurtdışında Genel ve Yoğun İngilizce Dil Eğitimi Veren Okullar

London School of English
Kaplan International College
LSI – Language Studies International
EC Language School
Oxford House College
Oxford International
St Giles International
David Game College
The Language Gallery
Westbourne Academy School of English 
Studio Cambridge
LAL Language Centers
ELC English Language Center
Eurocentres
ILAC
SSLC - Sprott Shaw Language College
Stafford House
ILSC
HANSA
TALK English School
Emerald Cultural Institute
Atlas Language School
Horner School Of English
CES - Centre of Englih Studies
IBAT
Delfin English School
ISE - The International School of English
ESE
Chamber College
Magister Academy
Clubclass Malta
Ability English
DID DEUTSCH-INSTITUT
British Study Centre
Churchill House
ELS Language Centres 
Kings Colleges 
International House
New College Grup
Sprachcaffe
Vancouver English Centre
Wimbledon School of English
ACE School of English
ACET
Alpha College of English
Am Language Studio
Anglo Continental
ASA College
Atlantic Language
BEET Language School
Bell International
Bels Malta
Bloomsbury International
Brighton Language College
Bristol Language College
Cabridge Law Studio
California Language Academy
Cambridge Academy of English
Cambridge International College
Canterbury Language Training
Capital School of English
Castle School of English
CEC - Cork English College
Central School of English
CLLC
Connect English
Converse International School of English

Yurtdışında Genel ve Yoğun İngilizce Dil Eğitimi Veren Okullar

Cork English Academy
Cornerstone Academic College
Discover English
Dublin City University English Language School
Eastbourne School of English
ETC International
Experience English
FLS International
Frances King
GLOBAL VILLAGE
Greenwich School f English
Griffith College Institute of Language
Griffith English Language Institute
Hampstead School of English
Hawthorn Melbourne
INTO
Intrax- Stratford House School of English
ISI English Language School
KINGS Education
Kings Street Colleges
LILA
Liverpool School of English
Living Learning English
London Study Centre-LSC
Maltalingua
Malvern House
Manchester Central School of English
Manhattan Language
Mentor Language Institute
Milner International College of English
MLS International
Navitas English
New York Language Center
OISE
Oxford English Centre
Portsmouth Language College
Regent Language School
Rennert
Shafston International College
Shane Global
Skola
Solex College
Southbourne School of English
Southern Cross Education Institute
Strathfield College
Swan Training Institute
The Bristol Language Centre
The English Studio Language School
The Language Academy
The New England School of English
Torquay International School
Twin
UCSD  Extension
United International College
University of California, LA
University of San Diego English Language Academy
University of Southern California International Academy
University of the Arts London
University of Toronto English New College
University of Toronto School of Continuing Studies
University of Victoria
Zoni

Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Emerald Cultural Institute Dublin Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Bizimle konuşun

Yurtdışında İngilizce Dil Eğitimi Programları Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım