Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Emerald Cultural Institute İngilizce Dil Okulu Dublin

Neden Emerald Dublin?

1986 yılında kurulan Emerald Cultural Institute, uzman öğretmen kadrosu ile Dublin’in butik okulları arasında yer alıyor. Emerald Cultural Institute “Yaptığımız işin merkezinde insanlar var” sloganı ile hem öğrencilerinin hem de eğitmenlerinin gelişimini gözlemlerken sürekli gelişen sistem içinde yenilikçi alternatifler üretiyor. Emerald Cultural Institute Dil Okulu’nun toplam 8 kampüsü bulunuyor; İrlanda’da 2 yetişkin ve 6 yaz okulu, İngiltere’de 2 yaz okulu kampüsü ile her yaştan öğrenciye eğitim içeriği sunuyor. Öğrencilerinin memnuniyetine önem veren Emerald Cultural Institute Dil Okulu, standart programların yanı sıra, sınavlara hazırlık ve iş ingilizcesi gibi spesifik alanlardaki kursları ile uzmanlaşmak istediğiniz konuda eğitim alabilirsiniz.

Emerald Dublin İngilizce Dil Okulu

Emerald Dublin İngilizce Dil Okulu

Emerald Dublin İngilizce dil kursu Dublin’in en pahalı ancak aynı zamanda en kaliteli dil okullarından biridir. Dublin’in en güzel semtlerinden birisinde yer alan okul maddi açıdan sıkıntısı olmayan öğrenciler için en iyi okullardan birisidir. Emerald Dublin Türk öğrencilere aile yanı ve yurt konaklama olanakları verir.


 

 

Neden Emerald Cultural Institute Dublin?

Emerald Cultural Institute İrlanda Dil Okulu titizlikle oluşturduğu eğitim sistemi ile tüm öğrencilerinin gelişimini yakından takip ediyor. 50 farklı ülkeden öğrenciye ev sahipliği yapan Emerald Cultural Institute, ulus dağılımını göz önünde bulundurarak maksimum 12 kişilik sınıflarda eğitim veriyor. Emerald Cultural Institute Dil Okulu Dublin, 17 yaş üzeri yetişkin kurslarının yanı sıra farklı kampüslerde düzenlediği yaz okulu kampları ile her yaştan öğrenciye hizmet veriyor. Emerald Cultural Institute Dublin Dil Kursu, 60 dakikadan oluşan her bir dersi ile, haftalık 20 dersten 30 derse kadar farklı sürelerde eğitim müfredatı oluşturuyor. Emerald Dil Kursu; Genel İngilizce, IELTS, Cambridge sınav hazırlık kursları, İş İngilizcesi, öğretmenler için uzmanlık eğitimi, bire bir İngilizce gibi programlar ile hedefe uygun kurslar sunuyor. Akademik Yıl İngilizce kursu ile Emerald Cultural Institute’ta minimum 25 hafta eğitim alarak haftada 20 saat part time yasal çalışma izninden faydalanabilirsiniz. Emerald Cultural Institute’ün oluşturduğu kampüs içi ve kampüs dışı sosyal aktivite programlarına katılım gerçekleştirerek sınıfta aldığınız eğitimi pratiğe dökerek akıcı bir konuşma diline sahip olabilirsiniz. Çeşitli eğitim içerikleri ve farklı ders saati seçenekleri ile öğrenciler tarafından tercih edilen Emerald Cultural Institute Dil Okulu, Türk öğrencilere yönelik özel promosyonlar sunuyor ve ücretleri süreye göre değişim gösteriyor. Emerald Cultural Institute fiyatları, 700-4316 EU arasında yer alıyor. Sosyal imkanları ve özel eğitim programları ile dünyanın birçok ülkesinden öğrencinin tercih ettiği bu okulda hemen yerinizi ayırabilirsiniz. Güncel promosyonlar ve bilgi için danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Emerald Dublin İngilizce dil Programları

Emerald Cultural Institute Dublin Dil Okulu her seviyeden öğrenciye eğitim sunuyor; özellikle başlangıç seviyesi öğrencilerin daha hızlı ve etkili bir İngilizce eğitim almalarını sağlayacak interaktif sınıflarda eğitimler oluşturuyor. Emerald Cultural Institute 4 haftadan, 36 haftaya kadar eğitim veriyor. Haftada 20 saat yasal çalışma izni olan Work and Study Programı ise minimum 25 hafta eğitim alan öğrencilere özel sunuluyor. Emerald Cultural Institute Dil Okulu uzmanlık kursları ile hukuk, tıp, askeri, bilgi teknolojisi, mühendislik, bankacılık, finans, gazetecilik, yönetim, havacılık, ekonomi ve turizm gibi alanlarda kendinizi geliştirmeniz de mümkün. Dünya çapında bir üne sahip olan Emerald Cultural Institute Dublin Dil Okulu, ISO 9001:2000, EAQUALS, British Council akreditasyonuna sahip ve IALC, Quality English, MEI üyesi. 

Emerald Cultural Institute Dublin Sosyal Olanakları ve Fiyatları

Konuşma Kulüpleri: Sıradan sınıf içi konuşma kulüplerini unutun! Sinema ve tiyatro etkinlikleri sonrasında bir araya gelerek dinleme ve konuşma pratiğinizi geliştirin. 

Gezi Programları: Haftalık sosyal aktivite programlarına katılın ve Dublin’in eşsiz doğasını, spor aktivitelerini gerçekleştirirken ülkenin kültürünü doyasıya yaşayın.

Festivaller Şehri: Yıl boyunca Dublin’de gerçekleşen; çizgi roman, St. Patrick’s Day, dans, Bram Stoker gibi festivallere katılarak eğitim hayatınıza renk katın.


Emerald Dublin İngilizce Dil Okulu Fiyatları

25 Hafta Sabah 20 Saat Programı :4760  Euro

25 Hafta Sabah 15 Saat Programı: 3195 Euro

Haftalık Aile yanı Sabah Akşam Yemekli konaklama : 260  Euro

Aile Yanı konaklama için Yüksek sezon farkı : Temmuz-Ağustos haftalık: 30 Euro

Yurt Konaklaması Haftalık : 320EURO

Kayıt : Dahil, Konaklama Bulma : 70 Euro

Sağlık sigortası :190 Euro

Sınav Ücreti :120 Euro

 

Emerald Cultural Institute Dublin nerede?

Emerald Cultural Institute; Dublin’in güneyinde bulunan yerleşim bölgesi olan Rathgar’da yer alıyor ve şehir merkezine tramvay ile 5 dakika mesafede bulunuyor. Harika peyzajı ile büyüleyen 1894 yılında halka açık ilk park olarak tasarlanmış olan Palmerston Parkı’na komşu Emerald Cultural Institute İrlanda şehrin kalabalığından uzakta, sessiz sakin bir bölgede eğitim almanızı sağlıyor.

Emerald Cultural Institute Dublin Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Zahid D. Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım