Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Malta'da Yaz Okulu

Malta'da Yaz Okulu

Yaz Aylarında İngilizce Öğrenmek İsteyenler İçin Akdeniz’de Bir Adadan Daha Güzel Adres Olabilir mi?

Yoğun bir yılı geride bırakan fakat yaz aylarını en verimli şekilde geçirmek isteyenler için hazırlanan yaz okulları Malta’da çok daha keyifli… Akdeniz’in ortasında bir ada ülkesi olan Malta bir turizm ülkesi olması dolayısıyla yaz aylarını oldukça renkli ve eğlenceli geçirir. Yaz okulları için Malta’ya gidenler bir yandan eğitim alırken diğer yandan unutulmaz bir yaz geçirebilirler. 

Dünyada suç oranı en düşük ülkelerden olan Malta’da yaz okullarında öğrencilerin güvenliği en önem verilen noktadır. Gruplara ayrılan öğrencilerin başlarına lider gözetmenler atanmaktadır. Öğrenciler tüm faaliyetlerinde liderler çocukların yanında bulunur, onları gözlemler ve güvenliklerini sağlar. Aileler arzu ettiklerinde liderlere ulşarak çocukları hakkında bilgi alabilirler.

Program

Her yaş grubuna ayrı ayrı düzenlenen, birbirinden farklı etkinlik ve aktiviteler içeren programlar sayesinde keyifli ve verimli bir yaz geçirmek mümkün oluyor. Malta’da eğitim kalitesinin her geçen gün daha da yükselmesi ve dünyanın en iyi eğitim kurumlarının standartlarını zorlaması sebebiyle uluslararası öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Ülkede dil okulları ve üniversitelerin verdiği eğitim kadar yaz okullarının kalitesi de oldukça yüksektir. 

Malta’da yaz okullarının en ilgi çeken tarafı çocuklarının küçük yaşta İngilizce’yi öğrenmesini isteyen ailelerin çocuklarına eğitim aldırırken kendilerinin de yaz tatili yapma fırsatı yakalamasıdır. Çocuklarının yabancı bir ülkede yalnız bırakmak istemeyen aileler; Malta’da denizin ve güneşin tadını çıkarırken çocuklarına eğitim aldırabilir ve onlara unutalmayacakları bir tatil yaşatabilirler. 

Malta’da yaz okullarında haftalık ders saati ortalama 15-20 saat arasındadır. Sabah saatlerinde başlayan eğitim, öğle saatlerine kadar devam eder. Sonrasın da ise öğrencilerin sosyalleşebilecekleri, sportif ve kültürel faaliyetler yapılır. Bu sayede öğrenciler bedensel ve sosyal olarak gelişme gösterirler. Kalabablık gruplarla düzenlenen etkilikler sayesinde öğrenciler İnglizce’yi günlük hayatın içerisinde kullanır ve sosyalleşir.

Her yaz okulunun kendi içerisinde ağırlık verdiği aktiviteler vardır. Kimi okul futbol, basketbol ve yüzme gibi sportif faaliyetlere yönelirken diğerleri müzik, drama, resim gibi sanatsal alanlara ağırlık verir. Bu sebeple okulu seçerken öğrencinin ilgi alanı göz önünde bulundurulmalıdır. Bu aktivitelerin haricinde çeşitli doğa ve şehir gezileri de yapılmaktadır. Hayvanat bahçelesi ziyaretleri, deniz ve havuz saatleri, tekne turları, şehir turları, film gösterileri, karaoke… gibi pek çok etkinlik de düzenlenemektedir. Etkinlikler kapsamında öğrenciler öğretmenlerinin gözetimi ve koruması altındadır. Uzak mesafe seyahatlerde gidiş-gelişler, öğrencilerin yme-içmeleri başlarındaki lider eğitmenler tarafından titizlikle takip edilir. 

Malta’da yaz okulu programları dünyanın diğer ülkelerine kıyasla çok daha uygun fiyatlıdır. Ülkedeki yaşam maliyetlerinin düşüklüğü de göz önünde bulundurulduğunda Malta ekonomik bir tercih yapmak isteyen aileler için uygundur.

Devamını Oku

Konaklama

Yaz okullarında öğrencilere aile yanı yada yurt konaklaması sunulmaktadır. Aile yanı konaklama yapabilmek için 16 yaş ve üzeri olmak gerekmektedir. 16 yaş altı çocuklara yurt konaklaması önerilir. Yurtlarda odalar en fazla 3-4 kişiliktir. Odalar genellikle farklı milletten öğrencilerden oluşturulur bu şekilde öğrencilerin vizyonel anlamda gelişmesi ve iletişimlerini kuvvetlendirmeleri amaçlanır. 

Küçük yaşta çocuklarını yaz okullarına gönderen aileler de onlarla birlikte ülkeye gelmeyi tercih etmeleri durumunda Malta’daki apart yada otellerde konaklama yapabilmektedir. Unutulmaması gereken nokta ister aile yanı ister yurt konaklaması olsun her iki seçenekte de konaklama yapılan yerlerin oldukça güvenli olduğudur. Önerilen konaklama adresleri devlet tarafından denetlenmekte ve çocukların güvenliği sağlanmaktadır. 

Malta’daki Başlıca Yaz Okullarımız:

EC
LAL
SPRACHCAFFE

Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Kaplan Dublin’e giden öğrencimiz Erkin Ocak’tan gelen bir fotoğraf. Bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Umarız ki keyifli vakit geçiriyorsundur.

Erkin Ocak
Bizimle konuşun

Malta Yaz Okulu Eğitimi Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım