Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Malta'da Yaz Okulu

Yaz Aylarında İngilizce Öğrenmek İsteyenler İçin Akdeniz’de Bir Adadan Daha Güzel Adres Olabilir mi?

Yoğun bir yılı geride bırakan fakat yaz aylarını en verimli şekilde geçirmek isteyenler için hazırlanan yaz okulları Malta’da çok daha keyifli… Akdeniz’in ortasında bir ada ülkesi olan Malta bir turizm ülkesi olması dolayısıyla yaz aylarını oldukça renkli ve eğlenceli geçirir. Yaz okulları için Malta’ya gidenler bir yandan eğitim alırken diğer yandan unutulmaz bir yaz geçirebilirler. 

Dünyada suç oranı en düşük ülkelerden olan Malta’da yaz okullarında öğrencilerin güvenliği en önem verilen noktadır. Gruplara ayrılan öğrencilerin başlarına lider gözetmenler atanmaktadır. Öğrenciler tüm faaliyetlerinde liderler çocukların yanında bulunur, onları gözlemler ve güvenliklerini sağlar. Aileler arzu ettiklerinde liderlere ulşarak çocukları hakkında bilgi alabilirler.

Devamını Oku

Program

Her yaş grubuna ayrı ayrı düzenlenen, birbirinden farklı etkinlik ve aktiviteler içeren programlar sayesinde keyifli ve verimli bir yaz geçirmek mümkün oluyor. Malta’da eğitim kalitesinin her geçen gün daha da yükselmesi ve dünyanın en iyi eğitim kurumlarının standartlarını zorlaması sebebiyle uluslararası öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Ülkede dil okulları ve üniversitelerin verdiği eğitim kadar yaz okullarının kalitesi de oldukça yüksektir. 

Malta’da yaz okullarının en ilgi çeken tarafı çocuklarının küçük yaşta İngilizce’yi öğrenmesini isteyen ailelerin çocuklarına eğitim aldırırken kendilerinin de yaz tatili yapma fırsatı yakalamasıdır. Çocuklarının yabancı bir ülkede yalnız bırakmak istemeyen aileler; Malta’da denizin ve güneşin tadını çıkarırken çocuklarına eğitim aldırabilir ve onlara unutalmayacakları bir tatil yaşatabilirler. 

Malta’da yaz okullarında haftalık ders saati ortalama 15-20 saat arasındadır. Sabah saatlerinde başlayan eğitim, öğle saatlerine kadar devam eder. Sonrasın da ise öğrencilerin sosyalleşebilecekleri, sportif ve kültürel faaliyetler yapılır. Bu sayede öğrenciler bedensel ve sosyal olarak gelişme gösterirler. Kalabablık gruplarla düzenlenen etkilikler sayesinde öğrenciler İnglizce’yi günlük hayatın içerisinde kullanır ve sosyalleşir.

Her yaz okulunun kendi içerisinde ağırlık verdiği aktiviteler vardır. Kimi okul futbol, basketbol ve yüzme gibi sportif faaliyetlere yönelirken diğerleri müzik, drama, resim gibi sanatsal alanlara ağırlık verir. Bu sebeple okulu seçerken öğrencinin ilgi alanı göz önünde bulundurulmalıdır. Bu aktivitelerin haricinde çeşitli doğa ve şehir gezileri de yapılmaktadır. Hayvanat bahçelesi ziyaretleri, deniz ve havuz saatleri, tekne turları, şehir turları, film gösterileri, karaoke… gibi pek çok etkinlik de düzenlenemektedir. Etkinlikler kapsamında öğrenciler öğretmenlerinin gözetimi ve koruması altındadır. Uzak mesafe seyahatlerde gidiş-gelişler, öğrencilerin yme-içmeleri başlarındaki lider eğitmenler tarafından titizlikle takip edilir. 

Malta’da yaz okulu programları dünyanın diğer ülkelerine kıyasla çok daha uygun fiyatlıdır. Ülkedeki yaşam maliyetlerinin düşüklüğü de göz önünde bulundurulduğunda Malta ekonomik bir tercih yapmak isteyen aileler için uygundur.

Devamını Oku

Konaklama

Yaz okullarında öğrencilere aile yanı yada yurt konaklaması sunulmaktadır. Aile yanı konaklama yapabilmek için 16 yaş ve üzeri olmak gerekmektedir. 16 yaş altı çocuklara yurt konaklaması önerilir. Yurtlarda odalar en fazla 3-4 kişiliktir. Odalar genellikle farklı milletten öğrencilerden oluşturulur bu şekilde öğrencilerin vizyonel anlamda gelişmesi ve iletişimlerini kuvvetlendirmeleri amaçlanır. 

Küçük yaşta çocuklarını yaz okullarına gönderen aileler de onlarla birlikte ülkeye gelmeyi tercih etmeleri durumunda Malta’daki apart yada otellerde konaklama yapabilmektedir. Unutulmaması gereken nokta ister aile yanı ister yurt konaklaması olsun her iki seçenekte de konaklama yapılan yerlerin oldukça güvenli olduğudur. Önerilen konaklama adresleri devlet tarafından denetlenmekte ve çocukların güvenliği sağlanmaktadır. 

Malta’daki Başlıca Yaz Okullarımız:

EC
LAL
SPRACHCAFFE

Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım