Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

VideolarOkullar

 • WORK & STUDY PROGRAMLARINDA TOP 12 SİZLERLE!

  WORK & STUDY PROGRAMLARINDA TOP 12 SİZLERLE! 2022 Yılında da sizlere özel dünyanın önde gelen üniversiteleri, kolejlerinde eğitim fırsatlarını kaçırmamak ve programların hangisinin sizin için en doğru program olduğunu birlikte belirleyebilmek için hemen bizimle iletişime geçin! 12 NUMARA Amerika’da OPL ile Work & Study 11 NUMARA İrlanda’da Work & Study 10 NUMARA Avrupa’da Üniversite ile Work & Study 9 NUMARA Avustralya’da Work & Study 8 NUMARA Malta’da Work & Study 7 NUMARA İngiltere’de Üniversite ile Work & Study Programı 6 NUMARA CAMP COUNSELOR USA 5NUMARA Dubai’de Work & Study PROGRAMI 4NUMARA İngiltere’de Çocuk Bakımı - ChildCare 3NUMARA Amerika’da Maaşlı Staj 2 NUMARA Kanada’da Work & Study 1 NUMARA Amerika’da Work & Travel Web Sitemiz www.globalvizyon.com Sosyal Medya Hesaplarımız: Instagram: www.instagram.com/global_vizyon

  Devamını Oku
 • ILAC International College'dan Elif Sillaste Anlattı! Hem Oku Hem Çalış! Kanada'da CO-OP Programları!

  Kanada'yı Seçen Öğrenciler Kaliteli bir eğitim Alıyor ve Kariyer Hedeflerini Gerçekleştiriyor ! Kanada’nın en iyi ve en köklü okullarından biri olan ILAC International College’da sertifika ve diploma programı öğrencilerin tercih ettiği en popüler programdır. Bu programlar sayesinde eğitim almak istediğiniz bölümde teorikten çok pratiğe yönelik bir eğitimi yanı sıra kısa sürede alacağınız eğitimler sayesinde iş bulma süreci daha kolay hale gelecek ve sektörde uzmanlaşmanıza yardımcı olacaktır. Sertifika/diploma programları sayesinde hem İngilizcenizi geliştirirken hem de mesleki anlamda kendinize katkı sağlamış olursunuz. CO-OP, size maaşlı/maaşsız staj imkanı sunan bir programdır. Eğer CO-OP diploma programlarını seçerseniz alacağınız eğitimden sonra, Kanada’nın prestijli kurumlarında staj yapma imkanınız olacaktır. Böylelikle uluslararası alanda geçerli olacak bu sertifika/diploma sayesinde, Kanada’da hem eğitim aldığınız hem de iş tecrübeniz olduğu için kariyerinize büyük ölçüde katkı sağlayacaktır. Kanada’nın Toronto ve Vancouver şehirlerinde bulunan, son 5 yılın en iyi Kanada okulu seçilen ILAC eğitim almak için doğru adres. Sunduğu program çeşitliliğinin yanında, tecrübeli eğitmenleri ve sınırsız sosyal aktiviteleri ile öğrencilerimizin en tercih edilen ülkesidir. İki şehirde bulunan okulların lokasyonları merkezdedir.

  Devamını Oku
 • İrlanda'nın En İyi Okullarından Emerald Cultural Institute, Türkiye Ve Orta doğu Temsilcisi Didem Buyukbezirci Anlattı! Popüler Programlar Nelerdir?

  İrlanda Dublin’de eğitim vermeye başlayan Emerald Cultural Institute profesyonel kadrosuyla eğitim kalitesi başta olmak üzere oldukça köklü bir okuldur. Equals, QQI, ACELS, IALC, QE ve MEI tarafından kaliteli akreditasyonları olan dil okulu UED tarafından İrlanda’da en iyi dil okulu ödülünü kazanmıştır. Emerald Cultural Institute dil okulu sosyal olanakları, eğitim programları ve en önemlisi sağladığı öğrenci memnuniyetleri ile birçok dil okuluna göre ön planda olmayı başarmıştır. Emerald Cultural İnstitute’de öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik eğitim programları dikkat çeker. Genel İngilizceden kombine eğitimlere kadar birçok program seçeneği bulunur. Emerald Cultural İnstitute’de ihtiyaç ve isteğinizi belirttikten sonra gireceğiniz bir sınav ile ingilizce seviyeniz ölçülür. Daha sonra size en uygun sınıflara yerleştirilerek her biri uzman olan eğitmen kadrosu birçok materyallerden de yardım alarak gelişiminiz için içtenlikle destek olacaktır. Emerald Cultural Institute hakkında öğrencilerimiz en çok merak edilen sorularına cevap bulduğumuz videomuzu izlemeyi unutmayın! Global Vizyon Yurtdışı Eğitim ailesi olarak Emerald Cultural Institute Türkiye ve Orta Doğu Temsilcisi Didem Buyukbezirci 'ye işbirliği için teşekkür ederiz.

  Devamını Oku
 • İRLANDA'DA WORK AND STUDY! Griffith College’ın Türkiye Temsilcisi Seda Özcan Anlattı!

  İrlanda’nın en ünlü üniversitelerinden biri olan Griffith Üniversitesi bünyesindeki Griffith College Dublin Dil Okulu Dünya’nın 77 ülkesinden gelen yaklaşık 1.400 uluslararası öğrenciye profesyonel eğitmen kadrosuyla eğitim vermektedir. İrlanda’nın en köklü dil okullarından biri olan Griffith College dil okulu, öğrencilerine değişik branşlarda kaliteli bir dil eğitimi fırsatı sunmaktadır. Griffith College Dublin Dil Okulu avantajlarından,Dublin İrlanda’nın başkenti olması ,geniş öğrenci nüfusuyla canlı bir Avrupa kenti olması, kampüste hem akademik hem de sosyal açıdan öğrencileri desteklemek üzere tasarlanmış geniş bir yelpazeye sahip tesisler bulunması ve Griffith College Dublin 77 farklı milletten oluşan öğrenci profili ile eşsiz bir sürükleyici deneyim için ortam oluşturmaktadır. Dünyanın birçok yerinden gelen uluslararası ve İrlanda’lı öğrenciler ile beraber büyük bir kampüs içinde eğitim almak isteyen öğrenciler için benzersiz bir seçenektir. Neden Griffith College Dublin Dil Okulu ? Sınıf dışında eğitiminizle ilgili herşeye erişebilir, İngilizceyi günlük hayatta kullanmanıza teşvik edici harika etkinlik ve gezilere atılabilirsiniz. Ayrıca dil eğitiminiz boyunca Griffith College Dublin‘ın tüm imkanlarından faydalanabilirsiniz. İrlanda’nın en büyük bağımsız 3. kurumudur. 7.000’in üzerinde öğrenciye sahip olan bu okul 3. derece (üniversite) eğitim vermektedir. Sunulan Programlar General English Business English Academic English TOEFL Prep IELTS Prep Cambridge Exam Academic Year and Semester Summer Programme Griffith College Dublin Dil Okulu’nun sunduğu programlar arasında University Pathway yer almaktadır. Griffith College Dublin hakkında öğrencilerimiz en çok merak edilen sorularına cevap bulduğumuz videomuzu izlemeyi unutmayın! Global Vizyon Yurtdışı Eğitim ailesi olarak Griffith College Dublin Türkiye Temsilcisi Seda Özcan'a işbirliğiniz için teşekkür ederiz.

  Devamını Oku
 • KANADA’DA WORK & STUDY ! Georgian @ILAC Türkiye Temsilcisi Cem Esen Merak Edilenleri Anlatıyor !

  Fırsatlar ülkesi olan Kanada dünyanın en iyi yüksek öğretim sistemine sahip olmasının yanı sıra öğrencilerine kaliteli ve konforlu bir İngilizce dil eğitimi sunuyor. Kanada’da Work and Study, dünyanın en güvenli ülkesinde, en yaşanabilir şehirlerinde, ekonomik fiyatlarla dil eğitimi demektir. ILAC, dünyadaki en çeşitli dil okullarından biridir. Öğrenciler 90'dan fazla ülkeden gelmektedir. Ontario Eyaletinin en eski ve köklü devlet kolejlerinden olan Georgian College, bir devlet kolejidir. Kanada’nın ilk devlet kolejlerinden biri olan Georgian College, mevcut 7 kampüsüne ilave olarak artık Toronto’nun merkezinde ILAC Dream Building binasında da devlet koleji programlarını sunmaktadır. Georgian @ ILAC programları sayesinde öğrenciler, hem Kanada’nın seçkin devlet kolejlerinden Georgian College eğitim kalitesinden, Toronto şehir merkezinde eğitim almanın ve ILAC hizmetlerinden yararlanmaktadır. Georgian @ ILAC programı kapsamında sunulan programlar, öğrencilerin post-graduate work permit (PGWP) – mezuniyet sonrası kalma çalışma izni alabilmesine olanak tanımlanmaktadır. Dil eğitimi alanında Kanada’nın bol ödüllü dil okullarından ILAC işbirliği sayesinde öğrenciler Georgian @ ILAC programlarına direkt olarak başvuru yapabilmenin yanı sıra, dil yeterliliklerini ILAC pathway (akademik İngilizce-üniversite geçiş programı) ile tamamlayarak ilave bir IELTS/TOEFL sınavına gerek kalmadan Georgian @ ILAC programlarında eğitimlerine devam edebilme fırsatı sunulmaktadır. Georgian @ ILAC kapsamında sunulan programlar: • PROJECT MANAGEMENT : PROJE YÖNETİMİ PROGRAMI • BUSINESS MANAGEMENT GRADUATE CERTIFICATE: İŞLETME YÖNETİMİ LİSANS SERTİFİKA PROGRAMI • MARKETING MANAGEMENT GRADUATE CERTIFICATE: PAZARLAMA YÖNETİMİ LİSANS SERTİFİKA PROGRAMI • HUMAN RESOURCES MANAGEMENT (CO-OP) : İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ PROGRAMI • BUSINESS : İŞLETME PROGRAMI • GLOBAL BUSINESS MANAGEMENT: KÜRESEL İŞ YÖNETİMİ PROGRAMI Georgian @ILAC ile 1 yıl diploma programına katılarak ardından 1 yıl çalışma ve oturum hakkında sahip olurken, 2 yıllık diploma programına katılırsanız eğitimin ardından 3 yıl oturum ve çalışma hakkına sahip olursunuz. GEORGIAN @ILAC’DAN OCAK AYINA ÖZEL 5.000 CAD DEĞERİNDE BURS! Georgian @ILAC devlet koleji programında ocak ayında kayıt olan, Mayıs ve Ekim 2022 dönemi başlayacak olan öğrencilere 1 yıllık programlarda 5.000 CAD 2 yıllık programlarda 10.000 CAD burs imkanı sunuluyor. Yılda bir kez karşılaşabileceğiniz bu burslardan yararlanmak için acele etmenizi öneririz Kanada'da yaşam, Georgian@ILAC ve programları hakkında sıkça sorulan soruları yanıtlamaya çalıştık. Global Vizyon Yurtdışı Eğitim ailesi olarak Cem Esen Georgian@ILAC , Elif Sillaste ILAC International College, ILAC, 'a işbirliğiniz için teşekkür ederiz.

  Devamını Oku
 • ES Dubai Yetkilisi Hakan Tokok ile Dubai'de Dil Eğitimi Alırken Nasıl Çalışılır? Dubai'de İngilizce Öğrenilir mi? Dubai'de Çalışarak ne kadar para kazanılır?

  ES Dubai hakkında öğrencilerimiz en çok merak edilen sorularına cevap bulduğumuz videomuzu izlemeyi unutmayın! Daha detaylı bilgi almak istiyorum, bu yıl benim yılım hayallerimi ertelemeyeceğim, kendimi ES Dubai Dil Okulunda görmek istiyorum diyorsanız aşağıdaki iletişim numaralarından bizlerle hemen iletişime geçin. Bizler her zaman sizlere bilgi aktarmaya ve hizmet etmeye hazırız. Hepiniz için parlak bir gelecek bir tık uzağınızda!

  Devamını Oku
Tümünü Görüntüle

Programlar

 • WORK & STUDY PROGRAMLARINDA TOP 12 SİZLERLE!

  WORK & STUDY PROGRAMLARINDA TOP 12 SİZLERLE! 2022 Yılında da sizlere özel dünyanın önde gelen üniversiteleri, kolejlerinde eğitim fırsatlarını kaçırmamak ve programların hangisinin sizin için en doğru program olduğunu birlikte belirleyebilmek için hemen bizimle iletişime geçin! 12 NUMARA Amerika’da OPL ile Work & Study 11 NUMARA İrlanda’da Work & Study 10 NUMARA Avrupa’da Üniversite ile Work & Study 9 NUMARA Avustralya’da Work & Study 8 NUMARA Malta’da Work & Study 7 NUMARA İngiltere’de Üniversite ile Work & Study Programı 6 NUMARA CAMP COUNSELOR USA 5NUMARA Dubai’de Work & Study PROGRAMI 4NUMARA İngiltere’de Çocuk Bakımı - ChildCare 3NUMARA Amerika’da Maaşlı Staj 2 NUMARA Kanada’da Work & Study 1 NUMARA Amerika’da Work & Travel Web Sitemiz www.globalvizyon.com Sosyal Medya Hesaplarımız: Instagram: www.instagram.com/global_vizyon

  Devamını Oku
 • ILAC International College'dan Elif Sillaste Anlattı! Hem Oku Hem Çalış! Kanada'da CO-OP Programları!

  Kanada'yı Seçen Öğrenciler Kaliteli bir eğitim Alıyor ve Kariyer Hedeflerini Gerçekleştiriyor ! Kanada’nın en iyi ve en köklü okullarından biri olan ILAC International College’da sertifika ve diploma programı öğrencilerin tercih ettiği en popüler programdır. Bu programlar sayesinde eğitim almak istediğiniz bölümde teorikten çok pratiğe yönelik bir eğitimi yanı sıra kısa sürede alacağınız eğitimler sayesinde iş bulma süreci daha kolay hale gelecek ve sektörde uzmanlaşmanıza yardımcı olacaktır. Sertifika/diploma programları sayesinde hem İngilizcenizi geliştirirken hem de mesleki anlamda kendinize katkı sağlamış olursunuz. CO-OP, size maaşlı/maaşsız staj imkanı sunan bir programdır. Eğer CO-OP diploma programlarını seçerseniz alacağınız eğitimden sonra, Kanada’nın prestijli kurumlarında staj yapma imkanınız olacaktır. Böylelikle uluslararası alanda geçerli olacak bu sertifika/diploma sayesinde, Kanada’da hem eğitim aldığınız hem de iş tecrübeniz olduğu için kariyerinize büyük ölçüde katkı sağlayacaktır. Kanada’nın Toronto ve Vancouver şehirlerinde bulunan, son 5 yılın en iyi Kanada okulu seçilen ILAC eğitim almak için doğru adres. Sunduğu program çeşitliliğinin yanında, tecrübeli eğitmenleri ve sınırsız sosyal aktiviteleri ile öğrencilerimizin en tercih edilen ülkesidir. İki şehirde bulunan okulların lokasyonları merkezdedir.

  Devamını Oku
 • İrlanda'nın En İyi Okullarından Emerald Cultural Institute, Türkiye Ve Orta doğu Temsilcisi Didem Buyukbezirci Anlattı! Popüler Programlar Nelerdir?

  İrlanda Dublin’de eğitim vermeye başlayan Emerald Cultural Institute profesyonel kadrosuyla eğitim kalitesi başta olmak üzere oldukça köklü bir okuldur. Equals, QQI, ACELS, IALC, QE ve MEI tarafından kaliteli akreditasyonları olan dil okulu UED tarafından İrlanda’da en iyi dil okulu ödülünü kazanmıştır. Emerald Cultural Institute dil okulu sosyal olanakları, eğitim programları ve en önemlisi sağladığı öğrenci memnuniyetleri ile birçok dil okuluna göre ön planda olmayı başarmıştır. Emerald Cultural İnstitute’de öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik eğitim programları dikkat çeker. Genel İngilizceden kombine eğitimlere kadar birçok program seçeneği bulunur. Emerald Cultural İnstitute’de ihtiyaç ve isteğinizi belirttikten sonra gireceğiniz bir sınav ile ingilizce seviyeniz ölçülür. Daha sonra size en uygun sınıflara yerleştirilerek her biri uzman olan eğitmen kadrosu birçok materyallerden de yardım alarak gelişiminiz için içtenlikle destek olacaktır. Emerald Cultural Institute hakkında öğrencilerimiz en çok merak edilen sorularına cevap bulduğumuz videomuzu izlemeyi unutmayın! Global Vizyon Yurtdışı Eğitim ailesi olarak Emerald Cultural Institute Türkiye ve Orta Doğu Temsilcisi Didem Buyukbezirci 'ye işbirliği için teşekkür ederiz.

  Devamını Oku
 • İRLANDA'DA WORK AND STUDY! Griffith College’ın Türkiye Temsilcisi Seda Özcan Anlattı!

  İrlanda’nın en ünlü üniversitelerinden biri olan Griffith Üniversitesi bünyesindeki Griffith College Dublin Dil Okulu Dünya’nın 77 ülkesinden gelen yaklaşık 1.400 uluslararası öğrenciye profesyonel eğitmen kadrosuyla eğitim vermektedir. İrlanda’nın en köklü dil okullarından biri olan Griffith College dil okulu, öğrencilerine değişik branşlarda kaliteli bir dil eğitimi fırsatı sunmaktadır. Griffith College Dublin Dil Okulu avantajlarından,Dublin İrlanda’nın başkenti olması ,geniş öğrenci nüfusuyla canlı bir Avrupa kenti olması, kampüste hem akademik hem de sosyal açıdan öğrencileri desteklemek üzere tasarlanmış geniş bir yelpazeye sahip tesisler bulunması ve Griffith College Dublin 77 farklı milletten oluşan öğrenci profili ile eşsiz bir sürükleyici deneyim için ortam oluşturmaktadır. Dünyanın birçok yerinden gelen uluslararası ve İrlanda’lı öğrenciler ile beraber büyük bir kampüs içinde eğitim almak isteyen öğrenciler için benzersiz bir seçenektir. Neden Griffith College Dublin Dil Okulu ? Sınıf dışında eğitiminizle ilgili herşeye erişebilir, İngilizceyi günlük hayatta kullanmanıza teşvik edici harika etkinlik ve gezilere atılabilirsiniz. Ayrıca dil eğitiminiz boyunca Griffith College Dublin‘ın tüm imkanlarından faydalanabilirsiniz. İrlanda’nın en büyük bağımsız 3. kurumudur. 7.000’in üzerinde öğrenciye sahip olan bu okul 3. derece (üniversite) eğitim vermektedir. Sunulan Programlar General English Business English Academic English TOEFL Prep IELTS Prep Cambridge Exam Academic Year and Semester Summer Programme Griffith College Dublin Dil Okulu’nun sunduğu programlar arasında University Pathway yer almaktadır. Griffith College Dublin hakkında öğrencilerimiz en çok merak edilen sorularına cevap bulduğumuz videomuzu izlemeyi unutmayın! Global Vizyon Yurtdışı Eğitim ailesi olarak Griffith College Dublin Türkiye Temsilcisi Seda Özcan'a işbirliğiniz için teşekkür ederiz.

  Devamını Oku
 • KANADA’DA WORK & STUDY ! Georgian @ILAC Türkiye Temsilcisi Cem Esen Merak Edilenleri Anlatıyor !

  Fırsatlar ülkesi olan Kanada dünyanın en iyi yüksek öğretim sistemine sahip olmasının yanı sıra öğrencilerine kaliteli ve konforlu bir İngilizce dil eğitimi sunuyor. Kanada’da Work and Study, dünyanın en güvenli ülkesinde, en yaşanabilir şehirlerinde, ekonomik fiyatlarla dil eğitimi demektir. ILAC, dünyadaki en çeşitli dil okullarından biridir. Öğrenciler 90'dan fazla ülkeden gelmektedir. Ontario Eyaletinin en eski ve köklü devlet kolejlerinden olan Georgian College, bir devlet kolejidir. Kanada’nın ilk devlet kolejlerinden biri olan Georgian College, mevcut 7 kampüsüne ilave olarak artık Toronto’nun merkezinde ILAC Dream Building binasında da devlet koleji programlarını sunmaktadır. Georgian @ ILAC programları sayesinde öğrenciler, hem Kanada’nın seçkin devlet kolejlerinden Georgian College eğitim kalitesinden, Toronto şehir merkezinde eğitim almanın ve ILAC hizmetlerinden yararlanmaktadır. Georgian @ ILAC programı kapsamında sunulan programlar, öğrencilerin post-graduate work permit (PGWP) – mezuniyet sonrası kalma çalışma izni alabilmesine olanak tanımlanmaktadır. Dil eğitimi alanında Kanada’nın bol ödüllü dil okullarından ILAC işbirliği sayesinde öğrenciler Georgian @ ILAC programlarına direkt olarak başvuru yapabilmenin yanı sıra, dil yeterliliklerini ILAC pathway (akademik İngilizce-üniversite geçiş programı) ile tamamlayarak ilave bir IELTS/TOEFL sınavına gerek kalmadan Georgian @ ILAC programlarında eğitimlerine devam edebilme fırsatı sunulmaktadır. Georgian @ ILAC kapsamında sunulan programlar: • PROJECT MANAGEMENT : PROJE YÖNETİMİ PROGRAMI • BUSINESS MANAGEMENT GRADUATE CERTIFICATE: İŞLETME YÖNETİMİ LİSANS SERTİFİKA PROGRAMI • MARKETING MANAGEMENT GRADUATE CERTIFICATE: PAZARLAMA YÖNETİMİ LİSANS SERTİFİKA PROGRAMI • HUMAN RESOURCES MANAGEMENT (CO-OP) : İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ PROGRAMI • BUSINESS : İŞLETME PROGRAMI • GLOBAL BUSINESS MANAGEMENT: KÜRESEL İŞ YÖNETİMİ PROGRAMI Georgian @ILAC ile 1 yıl diploma programına katılarak ardından 1 yıl çalışma ve oturum hakkında sahip olurken, 2 yıllık diploma programına katılırsanız eğitimin ardından 3 yıl oturum ve çalışma hakkına sahip olursunuz. GEORGIAN @ILAC’DAN OCAK AYINA ÖZEL 5.000 CAD DEĞERİNDE BURS! Georgian @ILAC devlet koleji programında ocak ayında kayıt olan, Mayıs ve Ekim 2022 dönemi başlayacak olan öğrencilere 1 yıllık programlarda 5.000 CAD 2 yıllık programlarda 10.000 CAD burs imkanı sunuluyor. Yılda bir kez karşılaşabileceğiniz bu burslardan yararlanmak için acele etmenizi öneririz Kanada'da yaşam, Georgian@ILAC ve programları hakkında sıkça sorulan soruları yanıtlamaya çalıştık. Global Vizyon Yurtdışı Eğitim ailesi olarak Cem Esen Georgian@ILAC , Elif Sillaste ILAC International College, ILAC, 'a işbirliğiniz için teşekkür ederiz.

  Devamını Oku
 • ES Dubai Yetkilisi Hakan Tokok ile Dubai'de Dil Eğitimi Alırken Nasıl Çalışılır? Dubai'de İngilizce Öğrenilir mi? Dubai'de Çalışarak ne kadar para kazanılır?

  ES Dubai hakkında öğrencilerimiz en çok merak edilen sorularına cevap bulduğumuz videomuzu izlemeyi unutmayın! Daha detaylı bilgi almak istiyorum, bu yıl benim yılım hayallerimi ertelemeyeceğim, kendimi ES Dubai Dil Okulunda görmek istiyorum diyorsanız aşağıdaki iletişim numaralarından bizlerle hemen iletişime geçin. Bizler her zaman sizlere bilgi aktarmaya ve hizmet etmeye hazırız. Hepiniz için parlak bir gelecek bir tık uzağınızda!

  Devamını Oku
Tümünü Görüntüle

Ülkeler

 • WORK & STUDY PROGRAMLARINDA TOP 12 SİZLERLE!

  WORK & STUDY PROGRAMLARINDA TOP 12 SİZLERLE! 2022 Yılında da sizlere özel dünyanın önde gelen üniversiteleri, kolejlerinde eğitim fırsatlarını kaçırmamak ve programların hangisinin sizin için en doğru program olduğunu birlikte belirleyebilmek için hemen bizimle iletişime geçin! 12 NUMARA Amerika’da OPL ile Work & Study 11 NUMARA İrlanda’da Work & Study 10 NUMARA Avrupa’da Üniversite ile Work & Study 9 NUMARA Avustralya’da Work & Study 8 NUMARA Malta’da Work & Study 7 NUMARA İngiltere’de Üniversite ile Work & Study Programı 6 NUMARA CAMP COUNSELOR USA 5NUMARA Dubai’de Work & Study PROGRAMI 4NUMARA İngiltere’de Çocuk Bakımı - ChildCare 3NUMARA Amerika’da Maaşlı Staj 2 NUMARA Kanada’da Work & Study 1 NUMARA Amerika’da Work & Travel Web Sitemiz www.globalvizyon.com Sosyal Medya Hesaplarımız: Instagram: www.instagram.com/global_vizyon

  Devamını Oku
 • ILAC International College'dan Elif Sillaste Anlattı! Hem Oku Hem Çalış! Kanada'da CO-OP Programları!

  Kanada'yı Seçen Öğrenciler Kaliteli bir eğitim Alıyor ve Kariyer Hedeflerini Gerçekleştiriyor ! Kanada’nın en iyi ve en köklü okullarından biri olan ILAC International College’da sertifika ve diploma programı öğrencilerin tercih ettiği en popüler programdır. Bu programlar sayesinde eğitim almak istediğiniz bölümde teorikten çok pratiğe yönelik bir eğitimi yanı sıra kısa sürede alacağınız eğitimler sayesinde iş bulma süreci daha kolay hale gelecek ve sektörde uzmanlaşmanıza yardımcı olacaktır. Sertifika/diploma programları sayesinde hem İngilizcenizi geliştirirken hem de mesleki anlamda kendinize katkı sağlamış olursunuz. CO-OP, size maaşlı/maaşsız staj imkanı sunan bir programdır. Eğer CO-OP diploma programlarını seçerseniz alacağınız eğitimden sonra, Kanada’nın prestijli kurumlarında staj yapma imkanınız olacaktır. Böylelikle uluslararası alanda geçerli olacak bu sertifika/diploma sayesinde, Kanada’da hem eğitim aldığınız hem de iş tecrübeniz olduğu için kariyerinize büyük ölçüde katkı sağlayacaktır. Kanada’nın Toronto ve Vancouver şehirlerinde bulunan, son 5 yılın en iyi Kanada okulu seçilen ILAC eğitim almak için doğru adres. Sunduğu program çeşitliliğinin yanında, tecrübeli eğitmenleri ve sınırsız sosyal aktiviteleri ile öğrencilerimizin en tercih edilen ülkesidir. İki şehirde bulunan okulların lokasyonları merkezdedir.

  Devamını Oku
 • İrlanda'nın En İyi Okullarından Emerald Cultural Institute, Türkiye Ve Orta doğu Temsilcisi Didem Buyukbezirci Anlattı! Popüler Programlar Nelerdir?

  İrlanda Dublin’de eğitim vermeye başlayan Emerald Cultural Institute profesyonel kadrosuyla eğitim kalitesi başta olmak üzere oldukça köklü bir okuldur. Equals, QQI, ACELS, IALC, QE ve MEI tarafından kaliteli akreditasyonları olan dil okulu UED tarafından İrlanda’da en iyi dil okulu ödülünü kazanmıştır. Emerald Cultural Institute dil okulu sosyal olanakları, eğitim programları ve en önemlisi sağladığı öğrenci memnuniyetleri ile birçok dil okuluna göre ön planda olmayı başarmıştır. Emerald Cultural İnstitute’de öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik eğitim programları dikkat çeker. Genel İngilizceden kombine eğitimlere kadar birçok program seçeneği bulunur. Emerald Cultural İnstitute’de ihtiyaç ve isteğinizi belirttikten sonra gireceğiniz bir sınav ile ingilizce seviyeniz ölçülür. Daha sonra size en uygun sınıflara yerleştirilerek her biri uzman olan eğitmen kadrosu birçok materyallerden de yardım alarak gelişiminiz için içtenlikle destek olacaktır. Emerald Cultural Institute hakkında öğrencilerimiz en çok merak edilen sorularına cevap bulduğumuz videomuzu izlemeyi unutmayın! Global Vizyon Yurtdışı Eğitim ailesi olarak Emerald Cultural Institute Türkiye ve Orta Doğu Temsilcisi Didem Buyukbezirci 'ye işbirliği için teşekkür ederiz.

  Devamını Oku
 • İRLANDA'DA WORK AND STUDY! Griffith College’ın Türkiye Temsilcisi Seda Özcan Anlattı!

  İrlanda’nın en ünlü üniversitelerinden biri olan Griffith Üniversitesi bünyesindeki Griffith College Dublin Dil Okulu Dünya’nın 77 ülkesinden gelen yaklaşık 1.400 uluslararası öğrenciye profesyonel eğitmen kadrosuyla eğitim vermektedir. İrlanda’nın en köklü dil okullarından biri olan Griffith College dil okulu, öğrencilerine değişik branşlarda kaliteli bir dil eğitimi fırsatı sunmaktadır. Griffith College Dublin Dil Okulu avantajlarından,Dublin İrlanda’nın başkenti olması ,geniş öğrenci nüfusuyla canlı bir Avrupa kenti olması, kampüste hem akademik hem de sosyal açıdan öğrencileri desteklemek üzere tasarlanmış geniş bir yelpazeye sahip tesisler bulunması ve Griffith College Dublin 77 farklı milletten oluşan öğrenci profili ile eşsiz bir sürükleyici deneyim için ortam oluşturmaktadır. Dünyanın birçok yerinden gelen uluslararası ve İrlanda’lı öğrenciler ile beraber büyük bir kampüs içinde eğitim almak isteyen öğrenciler için benzersiz bir seçenektir. Neden Griffith College Dublin Dil Okulu ? Sınıf dışında eğitiminizle ilgili herşeye erişebilir, İngilizceyi günlük hayatta kullanmanıza teşvik edici harika etkinlik ve gezilere atılabilirsiniz. Ayrıca dil eğitiminiz boyunca Griffith College Dublin‘ın tüm imkanlarından faydalanabilirsiniz. İrlanda’nın en büyük bağımsız 3. kurumudur. 7.000’in üzerinde öğrenciye sahip olan bu okul 3. derece (üniversite) eğitim vermektedir. Sunulan Programlar General English Business English Academic English TOEFL Prep IELTS Prep Cambridge Exam Academic Year and Semester Summer Programme Griffith College Dublin Dil Okulu’nun sunduğu programlar arasında University Pathway yer almaktadır. Griffith College Dublin hakkında öğrencilerimiz en çok merak edilen sorularına cevap bulduğumuz videomuzu izlemeyi unutmayın! Global Vizyon Yurtdışı Eğitim ailesi olarak Griffith College Dublin Türkiye Temsilcisi Seda Özcan'a işbirliğiniz için teşekkür ederiz.

  Devamını Oku
 • KANADA’DA WORK & STUDY ! Georgian @ILAC Türkiye Temsilcisi Cem Esen Merak Edilenleri Anlatıyor !

  Fırsatlar ülkesi olan Kanada dünyanın en iyi yüksek öğretim sistemine sahip olmasının yanı sıra öğrencilerine kaliteli ve konforlu bir İngilizce dil eğitimi sunuyor. Kanada’da Work and Study, dünyanın en güvenli ülkesinde, en yaşanabilir şehirlerinde, ekonomik fiyatlarla dil eğitimi demektir. ILAC, dünyadaki en çeşitli dil okullarından biridir. Öğrenciler 90'dan fazla ülkeden gelmektedir. Ontario Eyaletinin en eski ve köklü devlet kolejlerinden olan Georgian College, bir devlet kolejidir. Kanada’nın ilk devlet kolejlerinden biri olan Georgian College, mevcut 7 kampüsüne ilave olarak artık Toronto’nun merkezinde ILAC Dream Building binasında da devlet koleji programlarını sunmaktadır. Georgian @ ILAC programları sayesinde öğrenciler, hem Kanada’nın seçkin devlet kolejlerinden Georgian College eğitim kalitesinden, Toronto şehir merkezinde eğitim almanın ve ILAC hizmetlerinden yararlanmaktadır. Georgian @ ILAC programı kapsamında sunulan programlar, öğrencilerin post-graduate work permit (PGWP) – mezuniyet sonrası kalma çalışma izni alabilmesine olanak tanımlanmaktadır. Dil eğitimi alanında Kanada’nın bol ödüllü dil okullarından ILAC işbirliği sayesinde öğrenciler Georgian @ ILAC programlarına direkt olarak başvuru yapabilmenin yanı sıra, dil yeterliliklerini ILAC pathway (akademik İngilizce-üniversite geçiş programı) ile tamamlayarak ilave bir IELTS/TOEFL sınavına gerek kalmadan Georgian @ ILAC programlarında eğitimlerine devam edebilme fırsatı sunulmaktadır. Georgian @ ILAC kapsamında sunulan programlar: • PROJECT MANAGEMENT : PROJE YÖNETİMİ PROGRAMI • BUSINESS MANAGEMENT GRADUATE CERTIFICATE: İŞLETME YÖNETİMİ LİSANS SERTİFİKA PROGRAMI • MARKETING MANAGEMENT GRADUATE CERTIFICATE: PAZARLAMA YÖNETİMİ LİSANS SERTİFİKA PROGRAMI • HUMAN RESOURCES MANAGEMENT (CO-OP) : İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ PROGRAMI • BUSINESS : İŞLETME PROGRAMI • GLOBAL BUSINESS MANAGEMENT: KÜRESEL İŞ YÖNETİMİ PROGRAMI Georgian @ILAC ile 1 yıl diploma programına katılarak ardından 1 yıl çalışma ve oturum hakkında sahip olurken, 2 yıllık diploma programına katılırsanız eğitimin ardından 3 yıl oturum ve çalışma hakkına sahip olursunuz. GEORGIAN @ILAC’DAN OCAK AYINA ÖZEL 5.000 CAD DEĞERİNDE BURS! Georgian @ILAC devlet koleji programında ocak ayında kayıt olan, Mayıs ve Ekim 2022 dönemi başlayacak olan öğrencilere 1 yıllık programlarda 5.000 CAD 2 yıllık programlarda 10.000 CAD burs imkanı sunuluyor. Yılda bir kez karşılaşabileceğiniz bu burslardan yararlanmak için acele etmenizi öneririz Kanada'da yaşam, Georgian@ILAC ve programları hakkında sıkça sorulan soruları yanıtlamaya çalıştık. Global Vizyon Yurtdışı Eğitim ailesi olarak Cem Esen Georgian@ILAC , Elif Sillaste ILAC International College, ILAC, 'a işbirliğiniz için teşekkür ederiz.

  Devamını Oku
 • ES Dubai Yetkilisi Hakan Tokok ile Dubai'de Dil Eğitimi Alırken Nasıl Çalışılır? Dubai'de İngilizce Öğrenilir mi? Dubai'de Çalışarak ne kadar para kazanılır?

  ES Dubai hakkında öğrencilerimiz en çok merak edilen sorularına cevap bulduğumuz videomuzu izlemeyi unutmayın! Daha detaylı bilgi almak istiyorum, bu yıl benim yılım hayallerimi ertelemeyeceğim, kendimi ES Dubai Dil Okulunda görmek istiyorum diyorsanız aşağıdaki iletişim numaralarından bizlerle hemen iletişime geçin. Bizler her zaman sizlere bilgi aktarmaya ve hizmet etmeye hazırız. Hepiniz için parlak bir gelecek bir tık uzağınızda!

  Devamını Oku
Tümünü Görüntüle

Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Bekir Yasin Özkanan. İstanbul Üniversitesi-Gemi İnşaatı ve Gemi Makinaları Mühendisliği bölümünden mezunum. ILAC College'ın Business Administration diploma programına kayıt oldum ve vizemi aldım. Başta beni bu programla tanıştıran Global Vizyon İzmir'den Alper Kayra olmak üzere, sürecin sorunsuz ilerlemesinde emeği olan bütün ekibe teşekkür ederim.

Bekir Yasin Özkanan

Merhaba, ben Bahtiyar Ceylan. Ege Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Her zaman yurt dışında eğitim alma ve çalışma hayalim vardı. İkisini birlikte yapabileceğim bir program olduğunu bilmiyordum. Global Vizyon İzmir'den Alper Kayra beni ILAC College'ın diploma programları ile tanıştırdı. Sales and Marketing diploma programına kayıt oldum ve vizemi aldım. 5 arkadaşımla birlikte pazartesi günü yeni hayatımıza doğru yola çıkıyoruz ve hepimiz çok heyecanlıyız. Süreç boyunca yanımızda olan başta Alper Kayra olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederiz.

Bahtiyar Ceylan

Dünyanın en iyi okullarından birinde eğitim almayı herkesin deneyimlemesi gerekiyor. UC Berkeley Extension sertifika ve diploma programlarına katılmak iş hayatımda pek çok şeyi yeniden değerlendirmemi sağladı. 

Ece Hitay

Kanada sertifika programlarını uzun zamandır araştırıyordum. Humber College sertifika ve diploma programlarını incelemeye başladığımda ne kadar çok program açtıklarını görmek beni etkiledi. İlgilendiğim alanla ilgili özelleştirilmiş alternatifler bulunuyordu. Global Vizyon eğitim danışmanımla birlikte bana en uygun olanını seçtik. Şu An Kanada Humber College’da eğitim alıyorum ve her yönüyle çok memnunum. 

 

Alihan Özsaygı

Kanada dil okulu için araştırma yaparken bu ülkede uzun süre kalmak istediğimi fark ettim. Hatta belki Kanada’da yaşam bile kurabilirim diye düşündüm. Kanada sertifika programı fiyatları ve Kanada dil kursu fiyatlarını karşılaştırınca arada çok da fazla fark olmadığını anladım. Bir de sertifika programlarında çalışma hakkına da sahip olabiliyorsunuz. Bu yüzden Humber College’da web dizayn eğitimi almaya başladım. Hayalim burada çalışıp, yaşamaya devam etmek. 

 

İpek Balcı

Humber College’ın başarılarını görünce bu okulda eğitim almak istemiştim. Gerek kampüsü gerek eğitmenleriyle çok güzel bir okuldu. Burada eğitim almak Türkiye’deki kariyerimi güzel etkiledi. Döndükten kısa süre sonra pazarlama alanında iş buldum. İngilizcemin de çok geliştiğini eklemek isterim. 

Hande Salyangoz
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Güncel Yazılarımız
Tüm Yazılar
yurtdışı eğitim
May 9, 2022, 5:22 p.m.
Türkiye'de Üniversite Okurken,Yurt Dışına Geçiş Yapılır mı?.

Türkiye’de Üniversite Okurken, Yurt Dışına Geçiş Yapılır mı? Sorusu ülkemizde eğitim gören ve hayatını, kariyerini yurt dışında ki imkânlar doğrultusunda şekillendirmek isteyen tüm öğrencilerin ortak noktası diyebiliriz. Özellikle denklik ve sınav durumları bu konuda ön plana çıkarken, öğlencilerin tercih edecekleri üniversitelerinde kendi bünyelerinde ki işleyişleri temel faktörleri belirler nitelikte. Global Vizyon olarak sizler için hem geçiş sürecini hem de olabilecek seçenekler dâhilinde ki periyodu kaleme aldık.

Devamı
yurtdışı eğitim
May 9, 2022, 5:14 p.m.
Massachusetts Teknoloji Enstitüsü Hakkında Bilgiler.

Yurtdışında eğitim almak isteyen her kesimden öğrenci için Massachusetts Teknoloji Enstitüsü ilgi çekidir. Bu enstitü hakkında bilgiler bu öğrenciler tarafından araştırılmaktadır. Global Vizyon olarak bu enstitü hakkındaki soru işaretlerini gidermeye ve ülkenin yaşama standartları, konumu ve eğitimi hakkında bilgiler aktarıyoruz. Bu bilgi aktarımına üniversiteyi tanıyarak başlamakta fayda vardır. Üniversite Cambridge’de 1861 yılında kurulmuştur. 1865 yılında ise ilk öğrencilerini kabul etmeye başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren yaptığı tüm çalışmalarda daha iyi olmayı hedeflemektedir. Yaptığı çalışmalar nedeniyle bugün dünya çapında bir marka haline gelmiştir.

Devamı
yurtdışı eğitim
May 9, 2022, 5:10 p.m.
İsviçre Yaşam Maliyeti.

İsviçre Yaşam Maliyeti, özellikle Türkiye başta olmak üzere yaşamını orada idame ettirmek isteyen tüm aile ve bireylerin merak konusu haline geldi. Dünya dengesi üzerinde refah ve kaliteli yaşam düzeyi en yüksek ülkelerden biri olan İsviçre’ye göç etmeyi planlayan veya bulunduğu yerle yaşam giderleri arasında kıyas yapmak isteyen kişiler için İsviçre de ki yaşam maliyetlerini Global Vizyon olarak kaleme alarak oldukça enteresan bir tabloyla karşınızdayız.

Devamı
yurtdışı eğitim
May 9, 2022, 1:50 p.m.
Bir Öğrenci Schengen Vizesini Nasıl Alır.

Bir Öğrenci Schengen Vizesini Nasıl Alır? Sorusu öğrencilerin dünya tarihini ve dünya kültürünü yakından görmek istemesiyle birebir orantılı doğar. Eğitim – öğretim hayatlarında farklı hayatlara temas ederek gerek kişisel gerekse uzmanlık alanlarında gelişim göstererek belirli periyotta hayat standartlarını yükseltmek isteyen her öğrencinin talebi Schengen vizesi ile hayatına yepyeni bir soluk kazandırmak. Global Vizyon olarak Schengen vizesi alma sürecine geçmeden önce, Schengen vizesinin ne olduğuna dair kısa bir dipnot ile başlayalım istedik.

Devamı
yurtdışı eğitim
May 9, 2022, 1:28 p.m.
Avustralya, İş Garantili Eğitim Fırsatı.

Avusturalya çıplak ayaklı aborjinler ülkesi olarak bilinmektedir. Renkli bir kıta olan Avustralya güneyde yer almaktadır. Bu ülkenin sahip oldukları eğitim fırsatları, doğal güzellikleri dünyanın pek çok bölgesinden insanlara çekice gelmektedir. Öğrenciler tarafından tercih edilmesi her geçen gün artmaktadır. Avusturalya kanguruları ve çılgın sörfçüleri de dikkatleri üzerine toplamaktadır. Çağdaş ve modern eğitim sistemine sahip olması nedeniyle yabancı öğrenci kabulü sürekli artmaya devam etmektedir. Bu güzel ülkeye gelen öğrencilerin kafalarındaki bazı soruları cevaplamak gerekmektedir.

Devamı
yurtdışı eğitim
April 27, 2022, 11:51 p.m.
Kanada Co-op Programları’nda Hangi İşlerde Çalışılır?.

Kanada’da hem okumak hem çalışmak için gelen öğrencilerin en çok tercih ettiği programların başında, maaşlı staj imkanı veren co-op programları geliyor.

Devamı
Bizi Takip Edin