Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Okullar VideolarıOkullar

 • YURTDIŞINDA HEM OKU HEM ÇALIŞ ZAMANI!

  2022 yılında tüm dünyanın konuşacağı ve herkesin katılmak isteyeceği HEM ÇALIŞIP HEM EĞİTİM ALABİLECEĞİN PROGRAMLARI listeledik!

 • ALMANYA'DA WORK & STUDY! Berlin School of Business & Innovation Temsilcisi Günel Novruzova Anlattı!

  Neden Berlin School of Business and Innovation? Kabul Şartları Nelerdir? Oturum ve Çalışma İzni!

 • İNGİLTERE'DE YÜKSEK LİSANS SONRASINDA OTURUM VE ÇALIŞMA İZNİ!

  The University of Law, ilk adıyla “The College of Law” 1876 yılında İngiltere’de kurulmuş olan Dünya’nın en prestijli hukuk üniversitelerinden biridir.

 • İRLANDA'DA WORK AND STUDY! Griffith College’ın Türkiye Temsilcisi Seda Özcan Anlattı!

  İrlanda’nın en ünlü üniversitelerinden biri olan Griffith Üniversitesi bünyesindeki Griffith College Dublin Dil Okulu Dünya’nın 77 ülkesinden gelen yaklaşık 1.400 uluslararası öğrenciye profesyonel eğitmen kadrosuyla eğitim vermektedir. İrlanda’nın en köklü dil okullarından biri olan Griffith College dil okulu, öğrencilerine değişik branşlarda kaliteli bir dil eğitimi fırsatı sunmaktadır. Griffith College Dublin Dil Okulu avantajlarından,Dublin İrlanda’nın başkenti olması ,geniş öğrenci nüfusuyla canlı bir Avrupa kenti olması, kampüste hem akademik hem de sosyal açıdan öğrencileri desteklemek üzere tasarlanmış geniş bir yelpazeye sahip tesisler bulunması ve Griffith College Dublin 77 farklı milletten oluşan öğrenci profili ile eşsiz bir sürükleyici deneyim için ortam oluşturmaktadır. Dünyanın birçok yerinden gelen uluslararası ve İrlanda’lı öğrenciler ile beraber büyük bir kampüs içinde eğitim almak isteyen öğrenciler için benzersiz bir seçenektir. Neden Griffith College Dublin Dil Okulu ? Sınıf dışında eğitiminizle ilgili herşeye erişebilir, İngilizceyi günlük hayatta kullanmanıza teşvik edici harika etkinlik ve gezilere atılabilirsiniz. Ayrıca dil eğitiminiz boyunca Griffith College Dublin‘ın tüm imkanlarından faydalanabilirsiniz. İrlanda’nın en büyük bağımsız 3. kurumudur. 7.000’in üzerinde öğrenciye sahip olan bu okul 3. derece (üniversite) eğitim vermektedir. Sunulan Programlar General English Business English Academic English TOEFL Prep IELTS Prep Cambridge Exam Academic Year and Semester Summer Programme Griffith College Dublin Dil Okulu’nun sunduğu programlar arasında University Pathway yer almaktadır. Griffith College Dublin hakkında öğrencilerimiz en çok merak edilen sorularına cevap bulduğumuz videomuzu izlemeyi unutmayın! Global Vizyon Yurtdışı Eğitim ailesi olarak Griffith College Dublin Türkiye Temsilcisi Seda Özcan'a işbirliğiniz için teşekkür ederiz.

 • İngiltere'de Yüksek Lisans! En Çok Merak Edilen Sorularınızı Yanıtladık !

  Yurtdışında Lisans & Yüksek Lisans eğitimi yapmak isteyen öğrencilerimiz Global Vizyon University Placement olarak profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyiz. İngiltere’de Hem Master Yap Hem Çalış! Master Sonrası 2 Yıl Çalışma İzni!

 • ILAC International College'dan Elif Sillaste Anlattı! Hem Oku Hem Çalış! Kanada'da CO-OP Programları!

  Kanada'yı Seçen Öğrenciler Kaliteli bir eğitim Alıyor ve Kariyer Hedeflerini Gerçekleştiriyor ! Kanada’nın en iyi ve en köklü okullarından biri olan ILAC International College’da sertifika ve diploma programı öğrencilerin tercih ettiği en popüler programdır. Bu programlar sayesinde eğitim almak istediğiniz bölümde teorikten çok pratiğe yönelik bir eğitimi yanı sıra kısa sürede alacağınız eğitimler sayesinde iş bulma süreci daha kolay hale gelecek ve sektörde uzmanlaşmanıza yardımcı olacaktır. Sertifika/diploma programları sayesinde hem İngilizcenizi geliştirirken hem de mesleki anlamda kendinize katkı sağlamış olursunuz. CO-OP, size maaşlı/maaşsız staj imkanı sunan bir programdır. Eğer CO-OP diploma programlarını seçerseniz alacağınız eğitimden sonra, Kanada’nın prestijli kurumlarında staj yapma imkanınız olacaktır. Böylelikle uluslararası alanda geçerli olacak bu sertifika/diploma sayesinde, Kanada’da hem eğitim aldığınız hem de iş tecrübeniz olduğu için kariyerinize büyük ölçüde katkı sağlayacaktır. Kanada’nın Toronto ve Vancouver şehirlerinde bulunan, son 5 yılın en iyi Kanada okulu seçilen ILAC eğitim almak için doğru adres. Sunduğu program çeşitliliğinin yanında, tecrübeli eğitmenleri ve sınırsız sosyal aktiviteleri ile öğrencilerimizin en tercih edilen ülkesidir. İki şehirde bulunan okulların lokasyonları merkezdedir.

 • İRLANDA’DA WORK & STUDY! ELI Schools Türkiye Temsilcisi Özge Çekmer Anlattı!

  Neden ELI Schools? Kabul Şartları Nelerdir? Oturum ve Çalışma İzni!

 • İrlanda'nın En İyi Okullarından Emerald Cultural Institute, Türkiye Ve Orta doğu Temsilcisi Didem Buyukbezirci Anlattı! Popüler Programlar Nelerdir?

  İrlanda Dublin’de eğitim vermeye başlayan Emerald Cultural Institute profesyonel kadrosuyla eğitim kalitesi başta olmak üzere oldukça köklü bir okuldur. Equals, QQI, ACELS, IALC, QE ve MEI tarafından kaliteli akreditasyonları olan dil okulu UED tarafından İrlanda’da en iyi dil okulu ödülünü kazanmıştır. Emerald Cultural Institute dil okulu sosyal olanakları, eğitim programları ve en önemlisi sağladığı öğrenci memnuniyetleri ile birçok dil okuluna göre ön planda olmayı başarmıştır. Emerald Cultural İnstitute’de öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik eğitim programları dikkat çeker. Genel İngilizceden kombine eğitimlere kadar birçok program seçeneği bulunur. Emerald Cultural İnstitute’de ihtiyaç ve isteğinizi belirttikten sonra gireceğiniz bir sınav ile ingilizce seviyeniz ölçülür. Daha sonra size en uygun sınıflara yerleştirilerek her biri uzman olan eğitmen kadrosu birçok materyallerden de yardım alarak gelişiminiz için içtenlikle destek olacaktır. Emerald Cultural Institute hakkında öğrencilerimiz en çok merak edilen sorularına cevap bulduğumuz videomuzu izlemeyi unutmayın! Global Vizyon Yurtdışı Eğitim ailesi olarak Emerald Cultural Institute Türkiye ve Orta Doğu Temsilcisi Didem Buyukbezirci 'ye işbirliği için teşekkür ederiz.

 • KANADA’DA WORK & STUDY ! Georgian @ILAC Türkiye Temsilcisi Cem Esen Merak Edilenleri Anlatıyor !

  Fırsatlar ülkesi olan Kanada dünyanın en iyi yüksek öğretim sistemine sahip olmasının yanı sıra öğrencilerine kaliteli ve konforlu bir İngilizce dil eğitimi sunuyor. Kanada’da Work and Study, dünyanın en güvenli ülkesinde, en yaşanabilir şehirlerinde, ekonomik fiyatlarla dil eğitimi demektir. ILAC, dünyadaki en çeşitli dil okullarından biridir. Öğrenciler 90'dan fazla ülkeden gelmektedir. Ontario Eyaletinin en eski ve köklü devlet kolejlerinden olan Georgian College, bir devlet kolejidir. Kanada’nın ilk devlet kolejlerinden biri olan Georgian College, mevcut 7 kampüsüne ilave olarak artık Toronto’nun merkezinde ILAC Dream Building binasında da devlet koleji programlarını sunmaktadır. Georgian @ ILAC programları sayesinde öğrenciler, hem Kanada’nın seçkin devlet kolejlerinden Georgian College eğitim kalitesinden, Toronto şehir merkezinde eğitim almanın ve ILAC hizmetlerinden yararlanmaktadır. Georgian @ ILAC programı kapsamında sunulan programlar, öğrencilerin post-graduate work permit (PGWP) – mezuniyet sonrası kalma çalışma izni alabilmesine olanak tanımlanmaktadır. Dil eğitimi alanında Kanada’nın bol ödüllü dil okullarından ILAC işbirliği sayesinde öğrenciler Georgian @ ILAC programlarına direkt olarak başvuru yapabilmenin yanı sıra, dil yeterliliklerini ILAC pathway (akademik İngilizce-üniversite geçiş programı) ile tamamlayarak ilave bir IELTS/TOEFL sınavına gerek kalmadan Georgian @ ILAC programlarında eğitimlerine devam edebilme fırsatı sunulmaktadır. Georgian @ ILAC kapsamında sunulan programlar: • PROJECT MANAGEMENT : PROJE YÖNETİMİ PROGRAMI • BUSINESS MANAGEMENT GRADUATE CERTIFICATE: İŞLETME YÖNETİMİ LİSANS SERTİFİKA PROGRAMI • MARKETING MANAGEMENT GRADUATE CERTIFICATE: PAZARLAMA YÖNETİMİ LİSANS SERTİFİKA PROGRAMI • HUMAN RESOURCES MANAGEMENT (CO-OP) : İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ PROGRAMI • BUSINESS : İŞLETME PROGRAMI • GLOBAL BUSINESS MANAGEMENT: KÜRESEL İŞ YÖNETİMİ PROGRAMI Georgian @ILAC ile 1 yıl diploma programına katılarak ardından 1 yıl çalışma ve oturum hakkında sahip olurken, 2 yıllık diploma programına katılırsanız eğitimin ardından 3 yıl oturum ve çalışma hakkına sahip olursunuz. GEORGIAN @ILAC’DAN OCAK AYINA ÖZEL 5.000 CAD DEĞERİNDE BURS! Georgian @ILAC devlet koleji programında ocak ayında kayıt olan, Mayıs ve Ekim 2022 dönemi başlayacak olan öğrencilere 1 yıllık programlarda 5.000 CAD 2 yıllık programlarda 10.000 CAD burs imkanı sunuluyor. Yılda bir kez karşılaşabileceğiniz bu burslardan yararlanmak için acele etmenizi öneririz Kanada'da yaşam, Georgian@ILAC ve programları hakkında sıkça sorulan soruları yanıtlamaya çalıştık. Global Vizyon Yurtdışı Eğitim ailesi olarak Cem Esen Georgian@ILAC , Elif Sillaste ILAC International College, ILAC, 'a işbirliğiniz için teşekkür ederiz.

 • ES Dubai Yetkilisi Hakan Tokok ile Dubai'de Dil Eğitimi Alırken Nasıl Çalışılır? Dubai'de İngilizce Öğrenilir mi? Dubai'de Çalışarak ne kadar para kazanılır?

  ES Dubai hakkında öğrencilerimiz en çok merak edilen sorularına cevap bulduğumuz videomuzu izlemeyi unutmayın! Daha detaylı bilgi almak istiyorum, bu yıl benim yılım hayallerimi ertelemeyeceğim, kendimi ES Dubai Dil Okulunda görmek istiyorum diyorsanız aşağıdaki iletişim numaralarından bizlerle hemen iletişime geçin. Bizler her zaman sizlere bilgi aktarmaya ve hizmet etmeye hazırız. Hepiniz için parlak bir gelecek bir tık uzağınızda!

 • AMERİKA’DA WORK AND TRAVEL PROGRAMINDA JOB OFFER NEDİR? JOB OFFER NASIL OKUNMALI? JOB OFFER NASIL DEĞERLENDİRİLİR?

  Job Offer, Work and Travel programına katılacak öğrenciler için Amerika'daki işverenleri tarafından hazırlanan ve program boyuncaki çalışma şartlarını belirten bir belgedir. Work and Travel programına kayıt olduktan sonra işinizi seçer, iş görüşmenizi tamamladıktan sonra son aşamanız; İş Sözleşmesidir! Work and Travel programına katılan bütün öğrencilerin işe başlaması için sahip olması gereken bir sözleşmedir. Job Offer içeriğinde; •        Çalışma şartları •        Saat başına kazanacağınız ücretler •        İşteki pozisyonu •        İş yerinin konum bilgileri, ulaşım •        İşveren hakkındaki bilgiler •        Konaklama bilgileriniz •        İşveren yetkili bilgileri (Ad, Soyad, İletişim) •        İşinizin başlangıç ve bitiş tarihi bulunmaktadır. Job offer “Sponsor” firmalardan alınır. Aşağıda bir örneğini de görebilirsiniz. Sponsor kurumun “öğrenciye bu belge ile iş önerebilirsiniz” şeklindeki bildirimi yapılmış olur. Sponsordan alınan job offer, işverene imzalatılır. Siz ise detayları gözden geçirir, kontrol eder ve imza atarsınız. Artık iş sözleşmenizi tamamlanmıştır. Job offerda saatlik ücret, iş adresi, iletişime geçeceğiniz yetkili bilgileri, çalışacağınız tarihler yer alır. Bununla beraber eğer varsa overtime/mesai ücreti, bahşiş gibi detaylar da belirtilir. Siz imzanızı attıktan sonra artık işinize yerleşmiş olursunuz.

Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Bekir Yasin Özkanan. İstanbul Üniversitesi-Gemi İnşaatı ve Gemi Makinaları Mühendisliği bölümünden mezunum. ILAC College'ın Business Administration diploma programına kayıt oldum ve vizemi aldım. Başta beni bu programla tanıştıran Global Vizyon İzmir'den Alper Kayra olmak üzere, sürecin sorunsuz ilerlemesinde emeği olan bütün ekibe teşekkür ederim.

Bekir Yasin Özkanan

Merhaba, ben Bahtiyar Ceylan. Ege Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Her zaman yurt dışında eğitim alma ve çalışma hayalim vardı. İkisini birlikte yapabileceğim bir program olduğunu bilmiyordum. Global Vizyon İzmir'den Alper Kayra beni ILAC College'ın diploma programları ile tanıştırdı. Sales and Marketing diploma programına kayıt oldum ve vizemi aldım. 5 arkadaşımla birlikte pazartesi günü yeni hayatımıza doğru yola çıkıyoruz ve hepimiz çok heyecanlıyız. Süreç boyunca yanımızda olan başta Alper Kayra olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederiz.

Bahtiyar Ceylan

Dünyanın en iyi okullarından birinde eğitim almayı herkesin deneyimlemesi gerekiyor. UC Berkeley Extension sertifika ve diploma programlarına katılmak iş hayatımda pek çok şeyi yeniden değerlendirmemi sağladı. 

Ece Hitay

Kanada sertifika programlarını uzun zamandır araştırıyordum. Humber College sertifika ve diploma programlarını incelemeye başladığımda ne kadar çok program açtıklarını görmek beni etkiledi. İlgilendiğim alanla ilgili özelleştirilmiş alternatifler bulunuyordu. Global Vizyon eğitim danışmanımla birlikte bana en uygun olanını seçtik. Şu An Kanada Humber College’da eğitim alıyorum ve her yönüyle çok memnunum. 

 

Alihan Özsaygı

Kanada dil okulu için araştırma yaparken bu ülkede uzun süre kalmak istediğimi fark ettim. Hatta belki Kanada’da yaşam bile kurabilirim diye düşündüm. Kanada sertifika programı fiyatları ve Kanada dil kursu fiyatlarını karşılaştırınca arada çok da fazla fark olmadığını anladım. Bir de sertifika programlarında çalışma hakkına da sahip olabiliyorsunuz. Bu yüzden Humber College’da web dizayn eğitimi almaya başladım. Hayalim burada çalışıp, yaşamaya devam etmek. 

 

İpek Balcı

Humber College’ın başarılarını görünce bu okulda eğitim almak istemiştim. Gerek kampüsü gerek eğitmenleriyle çok güzel bir okuldu. Burada eğitim almak Türkiye’deki kariyerimi güzel etkiledi. Döndükten kısa süre sonra pazarlama alanında iş buldum. İngilizcemin de çok geliştiğini eklemek isterim. 

Hande Salyangoz
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon

Güncel Yazılarımız

Tüm Yazılar
Tavsiye
June 24, 2022, 3:50 p.m.
Seyahatinizi sorunsuz hale getirmek için önceden yapmanız gerekenler

İster Dubai’de Work and Study programına ister Avustralya’da sertifika & diploma programına gidiyor olun, uzun süreli seyahatiniz başlamadan önce doğru planlamayla olası sorunlara karşı hazır olmalısınız.

Devamı
Öğrenci Yaşamı
June 24, 2022, 3:35 p.m.
Yurt Dışında Üniversite Okumak İçin Yapılması Gerekenler

Yurt dışında üniversite okumanın; yeni insanlarla tanışmak, yabancı dili geliştirmek, farklı kültürleri tanımak, değişik yerleri görmek, özgüven kazanmak, CV güçlendirmek ve iş ağını geliştirmek gibi inanılmaz avantajları bulunuyor.

Devamı
yurtdışı eğitim
June 24, 2022, 3:17 p.m.
Yurt Dışında Tıp Eğitimi

Her sene birçok öğrenci tıp okumak için başka ülkelere gidiyor. Yurt dışında tıp eğitiminin şartları ülkelere göre değişiklik gösterdiği için öğrencilerin kabul şartlarını dikkatli incelemeleri gerekiyor.

Devamı
Ülkeler Hakkında İpuçları
June 24, 2022, 3:12 p.m.
Yurt dışında gideceğiniz ülke hakkında yeteri kadar bilgi sahibi misiniz?

Yurt dışı eğitimi için seçtiğiniz ülkenin, şehirleri ve bölgeleri birbirinden farklılık gösterir.

Devamı
Tavsiye
June 24, 2022, 3:05 p.m.
Yurt dışına çıkarken valizimde neler bulundurmalıyım?

Dil eğitimi gibi nispeten uzun sürecek yolculuklara çıkmadan önce valiz hazırlamak büyük önem taşıyor. Valizinizde neler bulundurmanız gerektiğine geçmeden önce valizinizin nasıl olması gerektiği konusunda birkaç tavsiyemiz var.

Devamı
yurtdışı eğitim
June 24, 2022, 2:56 p.m.
Yurt dışı seyahati öncesi ve sonrası için gerekli 30 bilgi

Yurt dışı eğitim için bir başka bir ülkeye gittiğinizde; priz uçlarından metro sistemlerine, bahşiş oranlarından restoran açılış kapanış saatlerine kadar birçok farklılıkla karşılaşabilirsiniz.

Devamı

Bizi Takip Edin