Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Okullar Videoları

Okullar

  • Quincy College ile ABD'nin En İyi Üniversitelerine Transfer İmkanları, 2+2 Sisteminin Avantajları

    Quincy College welcomes international students to our campus from around the world. Our international students have chosen this two year institution for the same reasons American students did: Quincy College’s committed faculty and small class sizes, opportunities to transfer to four-year universities, outstanding academic programs, flexible class schedules, convenient location in the Boston area, and affordability.

  • Vancouver'ın En Büyük Devlet Koleji Douglas College'da Eğitim, Kanada'da Çalışma ve Göçmenlik

    Douglas College, Vancouver'da bulunan British Columbia eyaletindeki en büyük devlet kolejidir. 90 ülkeden 3.500 yabancı öğrenci dahil olmak üzere 24.000'den fazla öğrenci kolejde eğitim görmektedir. Bu yüksek öğretim kurumu 100'in üzerinde program sunmaktadır: uluslararası lise ve üniversite mezunları için lisans derecesi, lisansüstü diplomalar ve lisans sonrası programlar. Kolej, işletme, otelcilik ve turizm, bilim, mühendislik, bilişim, tiyatro ve müzik programlarında uzmanlaşmıştır.

  • Amerika Birleşik Devleti'nin Büyük Üniversitelerinden St. Cloud State University'de Eğitim ve Yabancı Öğrenci Bursları

    St. Cloud State University, öğrencilerin fikirleri keşfetme, benzersiz bakış açıları arama ve diplomalarını alırken yeni zorlukları benimseme fırsatları bulmalarına yardımcı olur. Neredeyse her ulusal akreditasyona sahip 200'den fazla lisans programımız ve 60'tan fazla lisansüstü programımız var. Burada nasıl çalışabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinin!

  • New York'un En Prestijli Üniversitelerinden Clarkson University'de Master Eğitimi ve Başvuru Şartları

    Clarkson Üniversitesi, teknolojik eğitim ve sürdürülebilir ekonomik kalkınmada lider olan özel, ulusal bir araştırma üniversitesidir. Clarkson, Sanat ve Bilim, İşletme, Eğitim, Mühendislik ve Sağlık Bilimleri alanlarında programlar sunmaktadır. Mezunlarımız, beşte biri CEO, üst düzey yönetici veya şirket sahibi olarak lider durumdayken, ülkedeki ilk yüzde üç arasında yer alan maaşlar alıyor.

  • Aarhus University / Dünyanın En Refah Ülkelerinden Danimarka'da STEM Programları

    Dünyanın en iyi üniversitelerinden birinde en iyi Bilim derecesini kazanmak için güzel Danimarka'da iki yıl geçirin! Aarhus Üniversitesi şu anda 69 (Shanghai ARWU) ve 106 (Times Higher Education) sırada yer almaktadır. Üniversite, mükemmel STEM programlarımız ve Danimarka'nın 1 numaralı öğrenci şehri olan Aarhus hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize katılın.

  • İngiltere'nin En Önde Gelen Üniversitelerinden University of Kent'te Eğitim, Kariyer ve Burslar

    İngiltere'nin önde gelen üniversitelerinden biri olan University of Kent, kariyerlerini ilerletmek isteyen seçkin öğrenciler için mükemmel bir seçimdir. Birleşik Krallık Hükümetinin Öğretimde Mükemmellik Çerçevesinde en yüksek derece olan Altın ile ödüllendirilmiş, size yüksek kaliteli öğretim, dünya lideri araştırma, çarpıcı çalışma yerleri ve mükemmel bir öğrenci deneyimi sunuyoruz.

Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Bekir Yasin Özkanan. İstanbul Üniversitesi-Gemi İnşaatı ve Gemi Makinaları Mühendisliği bölümünden mezunum. ILAC College'ın Business Administration diploma programına kayıt oldum ve vizemi aldım. Başta beni bu programla tanıştıran Global Vizyon İzmir'den Alper Kayra olmak üzere, sürecin sorunsuz ilerlemesinde emeği olan bütün ekibe teşekkür ederim.

Bekir Yasin Özkanan

Merhaba, ben Bahtiyar Ceylan. Ege Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Her zaman yurt dışında eğitim alma ve çalışma hayalim vardı. İkisini birlikte yapabileceğim bir program olduğunu bilmiyordum. Global Vizyon İzmir'den Alper Kayra beni ILAC College'ın diploma programları ile tanıştırdı. Sales and Marketing diploma programına kayıt oldum ve vizemi aldım. 5 arkadaşımla birlikte pazartesi günü yeni hayatımıza doğru yola çıkıyoruz ve hepimiz çok heyecanlıyız. Süreç boyunca yanımızda olan başta Alper Kayra olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederiz.

Bahtiyar Ceylan

Selam, ben Kayra Sönmez. Pandemi döneminde İngilizcemi geliştirmek için dil okulları araştırmaya başladım, karşıma Global Vizyon ve Oğuzhan-Batuhan Ekici kardeşler çıktı. Onların sayesinde Kanada ILAC dil okulundan kabul aldım ve vize süreçlerinde de bana çok yardımcı oldular. Artık Toronto’daki 28 haftalık dil okulu eğitimime başlamak için gün sayıyorum, bana her zaman yardımcı olan Global Vizyon ailesine çok teşekkür ediyorum. 

Kayra Sönmez

Dokuz Eylül Üniversitesi son sınıf Tarih Bölümü öğrencisi Semra Esgün’ün ögrencisi Malik Başarır İngiltere vizesini aldı. Üniversite eğitimi online devam eden Malik aynı zamanda İngiltere’nin Londra şehrinde alacağı dil eğitimiyle hem üniversitesinden mezun olup hem de İngilizcesini geliştirmiş olacak. Global Vizyon olarak 24 Haftalık eğitiminde sevgili öğrencimiz Mallik Başarır’a başarılar dileriz. ✈️


Malik Başarır

Herkese selamlar, Ben Ali Reyhanoğulları. Selçuk Üniversitesi Uluslararası İlişkiler(İngilizce) Bölümü’nden mezun oldum. Daha öncesinde de Global Vizyon firması ile Work And Travel programına katılmıştım 😊 ILAC College -> business administration (92 hafta) diploma programına başvurumu danışmanım Özge Su Yıldız ile beraber tamamladık. Süreç benim talihimden dolayı normalden biraz daha uzun sürse de bu sancılı süreçte Özge Hanım her zaman yanımda oldu ve süreç boyunca her zaman kibar ve pozitif davrandı. Global Vizyon ekibine, özellikle danışmanım Özge Su Yıldız’a tekrardan çok teşekkür ederim.

Ali Reyhanoğulları

Gazi Üniversitesi İstatistik Bölümü’nden mezun olduktan sonra bir süre Amerika’da bulundum. Şimdi de Lambton College’de devam etmeyi planladığım Big Data Analytics Lisansüstü Diploma programı öncesi ILAC Toronto’da 28 hafta İngilizce eğitime katılacağım. Kardeşim Hazal Ergün de Biyo Mühendislik alanında yapmak istediği master programı öncesi ILAC Toronto’da 28 hafta İngilizce eğitimine katılım sağlayacak. Okul kayıt işlemlerimiz, vize sürecimiz ve ihtiyacımız olan her konuda bize destek olan danışmanımız Yasemin Yener ve tüm Global Vizyon Ankara ekibine sonsuz teşekkürler.

Hazal Ergün
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Güncel Yazılarımız
Tüm Yazılar
yurtdışı eğitim
June 12, 2021, 4:07 a.m.
Londra’nın En Cazip Fiyatlı Dil Okulu Kaplan International.

Global Vizyon

Devamı
yurtdışı eğitim
June 29, 2021, 6:14 p.m.
Kolej Havasını Soluyabileceğiniz Bir Okul: Embassy English.

Global Vizyon

Devamı
yurtdışı eğitim
June 29, 2021, 6:38 p.m.
Londra’da Hızlı ve Güvenilir Eğitimin Adresi EC English.

Global Vizyon

Devamı
yurtdışı eğitim
June 12, 2021, 3:37 a.m.
Kalıplara Bağlı Kalmayan Bir Okulda Eğitim Alma Şansı Yakalayacaksınız!.

Global Vizyon

Devamı
Bizi Takip Edin