Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Finans ve Bankacılar için İngilizce

Finans ve Bankacılar için İngilizce

Program, bankacılık, finans, borsa, sigorta, leasing, faktoring alanlarında çalışan veya bu alanlarda kariyer yapmayı düşünen öğrenci ve mezunlar için düzenlenmektedir. Program kapsamında şirketlerin ilgili bölümlerinde çalışanlar için grup eğitimler verilebilmektedir.

Program sonunda katılımcılar; finansal durumun değerlendirilmesinde kullanılan teknikler, bunlara örnek olarak mali tabloların -okunması, nakit akışı, kar ve zarar cetvelinin okunması, finansal oranlar, uluslararası muhasebenin analizi, finansal kaynakların ve iş kollarının değerlendirilmesi, hisse senetleri, finansal piyasa, yatırım portföyünün yönetimi, mali planlama, kurumsal bankacılık, bireysel ve şirket malvarlığı için gerekli finansal servisin sağlanması, sermayenin sağlanması ve güvenirliliği, maliyet sınıflandırması vb konulara hakim olacak düzeyde İngilizce bilgisine sahip olacaktır.


Devamını Oku
Eğitim Süresi

“Finans ve Bankacılık İngilizcesi” kursları, 8 hafta süreyle hafta içi akşamları ve hafta sonu verilmektedir. 8 haftalık program tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak yapılabilir. 

Programın Amacı

Finans ve Bankacılık alanında kariyer yapan ve yapmak isteyenlerin ilgili alanlarda İngilizcelerini en iyi seviyeye getirmek ve uluslararası profesyonel ve sosyal ortamda rahat iletişim kurmalarını sağlamaktır.

Program, katılımcının toplantı, sunum ve iş görüşmelerini rahatlıkla yapmasını hedeflemektedir.


Programın İçeriği

Organizasyon yapısı, ürün-servis ağı ve iş yapısı ile ilgili sunum teknikleri
Müzakere ve iş toplantıları teknikleri
Şirketlerin pazarlama, üretim, dağıtım kanalları gibi iş planlarının analizi
Şirketin finansal durumunun analizi
Ulusal ve uluslararası ekonominin değerlendirilmesi
Vaka çalışmaları ve konu ile ilgili görüş alışverişi
Şirketin genel ve finansal anlamda güçlü ve zayıf yönlerinin değerlendirilmesi
Uluslararası iletişim ve yerel kültürü anlama
Grafik ve veri hazırlama teknikleri ve sunumu, ekonomik ve sosyal trendler
Aynı zamanda katılacağınız iş toplantıları ve müzakerelerde kendinize olan güveninizi arttırabilmenizi amaçlıyoruz. Bunun için iletişim stratejilerinizi geliştirmeniz bakımından aşağıda sıraladığımız konular da kurs içerisine dahil edilmektedir:
Uzlaşma ve/veya karşı görüş bildirimi
Konuyu açıklığa kavuşturma ve onaylama
Yorumlara açık olma
Özetleme
Uygun sorular sorma
Görüşlerinizi savunabilme
İkna kabiliyeti ve uzlaşma
Teklif veya öneri sunumu
Toplantı açılış ve kapanış teknikler

İş ortaklarınızı misafir etmek, ziyaret eden kişiler için çeşitli aktiviteler düzenlemek ve bu kişil

Karşılama ve ağırlama
Misafir kabulü
Sosyalleşme
Telefon görüşmelerinin verimliliğinin arttırılması
Karmaşık iş toplantıları ve iletişim tekniklerinin geliştirilmesi ve problemleri çözümleme teknikleri
“Finans ve Bankacılık İngilizcesi” programını tamamlayan katılımcı, dilerse yurtdışındaki dil okullarında aynı konuda İngilizce eğitimi yapabilir. Ayrıca, yurtdışında aynı alanda sertifika ve diploma programlarına ya da lisans veya yüksek lisans programlarına da katılabilir. Yurtdışında “Banking and Finance” alanında İngiltere`de MLS International College'da ya da University of Arts London'da, Amerika’da University of California Los Angeles`ın Berkeley, San Diego, Irvine, Riverside gibi kampüslerinde sertifika, diploma, lisans veya yüksek lisans eğitimleri verilmektedir.


Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon