Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Twin English Centre Dublin

Neden Twin English Language Center Dublin?

1993 yılında kurulan Twin English Centres; İngiltere’deki Greenwich ve Eastbourne kampüslerinin yanı sıra İrlanda’daki Dublin kampüsü ile öğrencilerine kaliteli bir eğitim imkanı sağlıyor. Twin English Centres, Dublin’deki tarihi dokuya sahip North Great George's Caddesi’nde, Georgian tarzı binasında eğitim sunuyor. Twin Dil Okulu, İngilizce eğitiminizi alırken uluslararası alandaki kariyer hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak zengin eğitim içeriği oluşturmasıyla ünlü. Twin English Centres’ta 25 hafta ve üzeri eğitim programına katılım gerçekleştiren öğrenciler, haftada 20 saat yasal çalışma iznine sahip olabiliyor. Twin Dil Okulu, farklı eğitim metotları ile öğrencilerin günlük hayatlarında akıcı bir dilde konuşmasına katkı sağlıyor. Twin Dil Okulu’nun sabah ve öğleden sonra kursları ile kendi eğitim zamanınızı belirleyebilir, sosyal hayatınıza zaman ayırabilirsiniz.

Twin English Dublin ve Fiyatları

Twin English Dublin 

Twin Dublin ekonomik İngilizce kursları sunan bir dil okuludur.

Twin Dublin Dil Okulu Fiyatları

25 Hafta Sabah Programı : 3500  Euro

25 Hafta Öğlen Programı:2550 Euro

Haftalık Aile yanı Sabah Akşam Yemekli konaklama : 190 Euro

Yurt Konaklaması Haftalık : 300EURO

Kayıt : 75 Euro, Konaklama Bulma : Yok

Sağlık sigortası :100 Euro

Sınav Ücreti :115 Euro

Twin English Centres Dublin İngilizce Kursları ve Work and Study

Twin English Centres Dil Okulu’nun öncelikli amacı, öğrencilerin hedeflerini doğru belirlemelerinde yardımcı olmak ve buna uygun programlar oluşturmak. Twin Dublin İrlanda’nın son teknolojiyle donatılmış modern ve aydınlık tasarıma sahip 18 derslikten oluşan kampüsünde, maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim alabilirsiniz. Twin Dil Okulu; 25 haftalık İngilizce eğitim programına katılım gerçekleştiren öğrencilere, Work and Study kapsamında haftada 20 saat part-time yasal çalışma izni de sunuyor. İngilizce eğitiminin dört temelini oluşturan okuma, yazma, konuşma ve dinlemeye yönelik Genel İngilizce eğitim programları kapsamında, haftalık ders saatini kendinize uygun olarak belirlemeniz de mümkün. Okulun; haftada 18 saat Genel İngilizce, 22 saat Yoğun İngilizce ve 26 saat Süper Yoğun İngilizce programları ile seviyenize göre hızlı ilerlemenizi sağlayacak eğitim paketini seçebilirsiniz. Twin Dublin Dil Kursu’nun sınav hazırlık sınıflarında IELTS ve Cambridge exam kurslarına katılım gerçekleştirebilir; Akademik İngilizce yeterlilik seviyenizi uluslararası sertifika ile kanıtlayabilirsiniz. Okulun English Unlimited programı ile haftada 45 saat eğitim alırken; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS hazırlık gibi ihtiyacınıza yönelik programları harmanlayarak nokta atışı bir eğitime kavuşabilirsiniz. Çeşitli eğitim içerikleri ve farklı ders saati seçenekleri ile öğrenciler tarafından tercih edilen Twin Dil Okulu, Türk öğrencilere yönelik özel promosyonlar sunuyor ve ücretleri süreye göre değişim gösteriyor. Twin English Centres fiyatları, 600-2950 EU arasında yer alıyor. Sosyal imkanları ve özel eğitim programları ile dünyanın birçok ülkesinden öğrencinin tercih ettiği bu okulda hemen yerinizi ayırabilirsiniz. Güncel promosyonlar ve bilgi için danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Twin Dublin Work and Study çalış oku programı

Eski adı Alpha College of English olan Twin Dublin Dil Okulu 2021 eğitim yılında 52 ülkeden öğrenciye ev sahipliği yaptı. Sınıf içinde ulus dağılımına özen gösteren ve öğrencilerin sıcak dostluklar kurmasına özen gösteren okul; sunmuş olduğu sosyal aktivite programları ile temel İngilizce eğitiminin dışına çıkarak günlük dilde akıcı İngilizce konuşulmasını sağlayan ortamlar oluşturuyor. Twin Dil Okulu Dublin’de 2 haftadan 36 haftaya kadar eğitim alabilir, sabah ve öğleden sonra kursları ile esnek ders saatlerden faydalanabilirsiniz. Twin English Centres, eğitim kalitesini kanıtlamış okullar arasında yer alıyor; Londra ve Eastbourne okulları İngiltere'de British Council for the Teaching of English tarafından akredite. Dublin'deki kampüsü ise EAQUALS tarafından akredite olan ve MEI üyeliği bulunan Twin Dublin, İrlanda Eğitim Bakanlığı tarafından tanınıyor. 

Twin English Centres Dublin Sosyal Olanaklar

Konuşma Kulüpleri: Sıradan sınıf içi konuşma kulüplerini unutun! Sinema ve tiyatro etkinlikleri sonrasında bir araya gelerek dinleme ve konuşma pratiğinizi geliştirin. 

Gezi Programları: Haftalık sosyal aktivite programlarına katılın ve Dublin’in eşsiz doğasını, spor aktivitelerini gerçekleştirirken ülkenin kültürünü doyasıya yaşayın.

Festivaller Şehri: Yıl boyunca Dublin’de gerçekleşen; çizgi roman, St. Patrick’s Day, dans, Bram Stoker gibi festivallere katılarak eğitim hayatınıza renk katın.

Twin English Centres Dublin Nerede?

Twin Dublin Okulu, tarihi binaların arasında dolaşırken büyülü atmosferinde kaybolacağınız North Great George's Caddesi’nde yer alıyor. Twin Dil Okulu; alışveriş merkezleri, kafeler, hediyelik eşya satan mağazalara yürüme mesafesinde olan konumu sayesinde öğrencilerine hareketli bir şehir hayatı sunuyor.

Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım