Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Kaplan English İngiltere

Neden Kaplan English Oxford?

Şehir merkezine otobüs ile 5 dakika uzaklıkta bulunan okulun önünde otobüs durağı yer almaktadır. Mükemmel eğitim materyalleri ve son teknoloji ekipmanlara sahip sınıflarda eğitim görme imkanı sunmaktadır. Nehirde salla gezme ve Oxford Üniversite kolejlerini gezmek dahil rahatlık ve heyecanın bir arada olduğu birçok gezilecek yer ve yapılacak aktivite vardır.

Kaplan English Dil Kursları

Dünyanın en köklü üniversitelerinden birine ev sahipliği yapan, kökleri 8. yüzyıla kadar uzanan ve dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri muhteşem bir mimarinin eşlik ettiği kozmopolit bir atmosferde ile ağırlayan Oxford’da bulunan Kaplan International Oxford, deneyimli kadrosu ve üstün eğitim metotları ile eksiksiz bir dil eğitimi sunuyor.

12 yaş ve üzeri herkes için sunduğu dil eğitim programlarıyla bilinen ve 40 yılı aşkın deneyimiyle İrlanda, İngiltere, İskoçya, Yeni Zelanda, Malta, Singapur, Amerika, Kanada, Avustralya’da olmak üzere 43 dil okulu bulunan Kaplan International’ın modern eğitim olanaklarıyla kurduğu Kaplan International Oxford, yurt dışı İngilizce dil eğitimi için birçok öğrencinin ilk tercihi oluyor. Şehir merkezine otobüs ile sadece 5 dakika uzaklıkta bulunan Kaplan International Oxford, hem merkezi konumu hem Oxford’un kültürel, sanatsal güzelliklerine olan yakınlığı ile öğrencilerine sosyal bir eğitim fırsatı veriyor.

Birbirinden farklı ülkelerden gelen ve yurt dışı eğitim için Oxford’u seçen öğrenciler sayesinde farklı kültürleri tanıyabileceğiniz eğitim döneminiz boyunca Kaplan Education’ın uluslararası standartlara uygun olarak hazırladığı mükemmel eğitim materyalleri ve son teknoloji ekipmanlara sahip sınıflarında dil eğitiminizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Öğrenci salonları, sınırsız Wi-Fi hizmeti ve bilgisayar laboratuvarları ile yurt dışı dil eğitimi için Kaplan International Oxford’u seçen öğrencilerine derslerden kalan zamanlarında keyifli zamanlar sunan bu özel dil okulu, maksimum 15 kişilik sınıfları ile öğrencilerine bire bire yakın bir eğitim olanağı tanıyor. Yurt dışı İngilizce dil eğitimi için Kaplan Education okullarında eğitim gören tüm öğrenciler gibi Kaplan International Oxford’da eğitim programlarına katılan öğrenciler de aile yanında veya öğrenci yurtlarında kalabiliyor.

Eğitim gören öğrencilerinin yaş ortalaması 24 olan Kaplan International Oxford, dinamik ve deneyimli eğitim kadrosu ile de dikkat çekiyor. Yurt dışı İngilizce dil eğitimi almak isteyenler için genel İngilizce’den IELTS sınav hazırlığına kadar birçok farklı seçeneğe sahip olan Kaplan International Oxford, öğrencilerini aynı zamanda yaz sporlarına katılabilecekleri büyük bir bahçe, özel etkinliklerini yapabilecekleri yemyeşil alanlar ve doğayla iç içe bir alan içerisinde ağırlıyor. Kaplan International ruhuna sahip olduğu tüm okullarda olduğu gibi Oxford okulunda da öğrenciler eğitimi ve eğlenceyi bir arada yaşıyor.

Yurt dışı üniversite hazırlık programları için okul arayanların listesinde ilk sıralarda yer alan Kaplan International Oxford, bu konuda yüksek başarı oranı ile tanınıyor. Sıradan bir dil okulu olmak yerine çağı yakalayan, yenilikleri uygulayan ve dilin gelişen noktalarını öğrencileriyle paylaşan okulda yurt dışı eğitimin tüm avantajları bir arada görülüyor. Oxford’un tarihi güzellikleri arasında İngilizce dil kursuna gitmek isteyen öğrenciler için en iyi seçeneklerden biri olan Kaplan International Oxford, eğitim döneminde sunduğu avantajlarla da biliniyor.

Rahat ancak İngiliz disiplinine sahip ders saatleri, modern derslikleri ve yenilikçi bakış açısı ile birçok insanın hayalindeki yurt dışı dil eğitim beklentilerini karşılayan Kaplan International Oxford’da en çok tercih edilen programların başında; yurt dışı üniversite hazırlık programları geliyor.

İngilizce dil kursu denince akla gelen isimlerin öncüsü Kaplan, her ülkede olduğu gibi İngiltere’de de ağırladığı yurt dışı öğrencilerine rahat bir yaşam stili sunuyor. Evlerindeki konforu bulabilecekleri konaklama seçeneklerinden yararlanan ve sıcacık bir arkadaş ortamında yeni insanlarla tanışan öğrenciler aldıkları bu İngilizce dil kursu sayesinde kişisel gelişimlerine katkı sağlarken kariyerleri için de önemli bir adım atıyor.

Devamını Oku

Kaplan English Oxford Hakkında

İngiltere'nin güneydoğusunda bulunan Oxford; kültürel ve tarihi açıdan önemli olan tam bir öğrenci şehri.

Kaplan English İngiltereAkreditasyonları

Kaplan English Oxford Kimler için?

Dil okullarında; yurt dışında lisans, master veya doktora gibi programlarda olduğu gibi kabul şartları bulunmamaktadır.

Kaplan International Oxford dil Okulu hakkında

Kaplan International Oxford, deneyimli kadrosu ve üstün eğitim metotları ile eksiksiz bir dil eğitimi sunuyor.

Okul görevlilerinin konuştuğu dil:
Arapça, Çince, Japonca, İspanyolca, Macarca, Rumence, Afrikaanca.

Okul eğitmenlerin nitelikleri:
Tüm eğitmenlerin CELTA, DELTA ya da Trinity TESOL sertifikası bulunmaktadır.

Kaplan English Oxford Öğrenci yorumu

Selam, ben Kayra Sönmez. Pandemi döneminde İngilizcemi geliştirmek için dil okulları araştırmaya başladım, karşıma Global Vizyon ve Oğuzhan-Batuhan Ekici kardeşler çıktı. Onların sayesinde Kanada ILAC dil okulundan kabul aldım ve vize süreçlerinde de bana çok yardımcı oldular. Artık Toronto’daki 28 haftalık dil okulu eğitimime başlamak için gün sayıyorum, bana her zaman yardımcı olan Global Vizyon ailesine çok teşekkür ediyorum. 

Kayra Sönmez Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım