Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

ELC English Bristol

ELC BRISTOL

1969 yılında bir aile işletmesi olarak kurulan ve 2022 yılından bu yana Clifton College Education Group’un bir parçası olarak eğitim hizmetlerine devam eden ELC Bristol, festivallerin merkezi olarak gösterilen, hareketli bir üniversite şehri olan ve doğal güzellikleriyle büyüleyen Bristol’da yurt dışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilere eşsiz bir deneyim sunmaktadır.

ELC Bristol Hakkında Genel Bilgi

Bristol’daki ilk İngilizce dil okulu olma özelliğini taşıyan ELC Bristol, ortalama 18 yıllık İngilizce eğitimi deneyimine, ortalama 9 yıllık ELC Bristol deneyimine sahip kadrosu ile öğrenci memnuniyetini ve her öğrencinin ihtiyacına göre hareket etmeyi ön planda tutan bir anlayışla yurt dışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilere kaliteli ve köklü bir eğitim imkanı sağlamaktadır. 

British Counsil müfettişlerinin beyanlarına dayanan, İngilizce dil öğrenimi konusunda araştırma ve habercilik yapan “El Gazette” sıralamasına göre 1. seçilen ELC Bristol 500’ü aşkın dil okulu arasında öne çıkmayı başarmıştır.

Neden ELC Bristol ?

İngiltere’nin tarihi güzelliklerinin yanı sıra yemyeşil doğası ve doğal parkları ile neredeyse tüm İngiltere bölgeleri gibi huzurlu bir yaşam standardı sunan Bristol’ın gözde semtlerinden biri olan Clifton’da bulunan ELC Bristol,öğrencilere unutulmayacak bir yurt dışı deneyimi yaşama fırsatı sunmaktadır. 

Nüfusu 1 milyonu aşan canlı bir şehir olan Bristol’da yer alan okulu tercih eden öğrenciler, 30’u aşkın ülkeye ve 120’ye yakın şehre ulaşım imkanı sağlayan havaalanı ve tren seçeneği ile okula gidiş geliş kolaylığı sağlamalarının yanı sıra İngiltere ve Avrupa’nın birçok şehrini keşfetme şansını yakalamaktadırlar.

Yurt dışı eğitimde önemli olanın her öğrencinin kendini evinde gibi hissetmesi olduğu bilinci ile hareket eden ELC Bristol, yurtdışında dil eğitimi alan öğrencilerine Bristol’da geçirdikleri zaman boyunca kendilerini mutlu, huzurlu ve güvende hissedebilecekleri bir ortam sunmaktadır.

İngilizce dil kursunun tüm gerekliliklerini bir arada sunan ELC Bristol’da öğrenciler, teorik olarak aldıkları dil eğitiminin yanı sıra, öğrenci salonları, etüt merkezleri ve hobi alanlarında birçok farklı kültürden öğrencilerle birlikte vakit geçirerek sosyalleşme ve öğrendiklerini pratiğe dökme şansını yakalamaktadırlar. 

ELC güvencesi ile sunulan tüm dil okulu seçeneklerinin arasında bir yıldız gibi parlayan ELC Bristol, yurt dışı üniversite hazırlık programları kapsamında birçok öğrencinin üniversite hayatlarına istedikleri gibi başlamaları için olanak tanımaktadır. IELTS ve Cambridge Sınavlarına Yönelik Kurslar ile öğrenciler yüksek başarı oranları yakalamaktadır. 

Dil okulu denince akla gelen ilk okullardan biri olan ELC Bristol, TEN (The English Network), IALC (International Association of Language Centres), English UK ve Qualty English’in bir üyesidir ve British Council tarafından akredite edilmiştir.

ELC Bristol girebilmek için dil yeterliliği önemli etkenlerden bir tanesidir. Lisans ya da yüksek lisans öncesi dil yeterlili kazanabilmek ve sınavlardan yüksek notlar alabilmek için İngiltere'de dil okulu eğitimini tercih edebilirsiniz.

ELC Bristol Kursları

Yoğunlaştırılmış Genel İngilizce Kursları ve Cambridge - IELTS sınavlarına yönelik kurslar ile yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin ihtiyacına göre dizayn edilmiş olan İngilizce Kursları motivasyonu yüksek öğrenciler için iyi bir seçenek olarak öne çıkmaktadır. 

İngilizce dil kursu için esnek bir kurs programı sunan ELC Bristol, öğrencilerini 2 hafta ile 1 yıl arasında değişen programlarla ağırlamaktadır. Tüm kurslar, haftalık 21 saat dersleri ve ev ödevlerini içermektedir. Hafta içi her sabah ve 4 gün öğleden sonra olacak şekilde dersler programlanmaktadır. Aynı yaş grubu ve aynı İngilizce bilgi seviyesindeki öğrencilerin bir arada olduğu, ortalama 12 kişilik sınıflarda verilen eğitim ile öğrenciler kolaylıkla kaynaşabilmektedir. 

Kurs programına;

Kişisel çalışma programı, ELC Bristol E-Öğrenme, online çalışma platformuna erişim, ders kitapları, gerekli materyaller, dosyalar ve sertifika, ücretsiz konuşma kulüpleri, Cumaları Film Kulübü, İş Kulübü (CV hazırlama ve ön yazı hazırlama gibi konularda destek), Ücretsiz Wi-Fi dahil edilmiştir.

ELC Bristol’daki İngilizce Kursları :

-Genaral English: Genel İngilizce Kursları 

    • Genel İngilizce Kursu
  • İngilizce Yaz Kursu

-Exam Preparations:  IELTS ve Cambridge Sınavlarına Yönelik Kurslar

  • IELTS Sınav Hazırlık Kursu
  • Cambridge B2 First FCE Sınav Hazırlık Kursu
  • Cambridge C1 Advanced CAE Sınav Hazırlık Kursu
  • Cambridge C2 Proficiency CPE Sınav Hazırlık Kursu
  • Cambridge LINGUASKILL Sınava Hazırlık Kursu

İngiltere'de lisans eğitimi akademik kariyer konusunda sizlere avantaj sağlar. İsterseniz eğitim sistemi ve lisans bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için İngiltere'de Lisans Eğitimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

ELC Bristol Yaş Dağılımları ve Ulus Dağılımları

Kurulduğu günden bugüne ELC Bristol, 50’den fazla ülkeden 40.000 öğrenciye dil eğitimi verme ayrıcalığına sahip olmuştur.

Genel Yaş Dağılımları

Öğrenciler için minimum yaş 16 iken maksimum yaş sınırı belirtilmemiştir. ELC Bristol’da dil eğitimi alan öğrencilerin yaş ortalaması genellikle 23 civarındadır. 16-17 yaş aralığında yaklaşık %11, 18-21 yaş aralığında yaklaşık %40, 22-29 yaş aralığında yaklaşık %32, 30 yaş üstünde ise yaklaşık %17 öğrenci dil eğitimi almaktadır.

Ulus Dağılımları

2022 yılında 36 farklı ülkeden, ortalama 112 öğrenci eğitim almıştır. (haftalık)

ELC Bristol, %18 i İsviçre, %8 Hollanda, %7’si Türkiye, %6’sı İspanya, %6’sı Latin Amerika, %4’ü İtalya, %3’ü Fransa, %3’ü Belçika, %13’ü Orta Doğu, %9’u Güney Kore, %11’i Japonya, %12’si diğer ülkelerden gelen öğrenci çeşitliliği ile yurtdışında İngilizce eğitimi almak isteyen öğrencilere farklı kültürleri tanıma, farklı kültürlerden insanlarla arkadaş edinme ve kültürlerarası iletişim becerilerini geliştirmelerine imkanı sunmaktadır.

ELC Bristol Konaklama Seçenekleri

Yurt dışı İngilizce dil eğitimi için ELC Bristol’u tercih eden öğrencilerin mutlu ve huzurlu hissetmeleri için gereken her adımı atan ELC Bristol hiçbir aracı acente olmadan öğrencilerine aile yanı konaklama, bağımsız öğrenci evleri-rezidansları, yurt ve apart gibi seçenekler sunmaktadır. Tüm konaklama seçenekleri şehrin en ilgi çekici noktalarında ve okula neredeyse yürüme mesafesindedir.

1969 yılında kurulan köklü bir okul olan ELC Bristol, çoğu ev sahibi aile, yurtlar ve öğrenci evleri ile uzun süredir işbirliği içerisinde olması sebebiyle öğrencilere rahatça konaklayabilecekleri güvenli bir ortam sağlamaktadır.

Aile yanı konaklama seçeneği, ile öğrenciler İngiliz Kültürünü yakından tanıma şansı elde ederken, ana dili İngilizce olan aileler ile günlük konuşma pratiği yaparak öğrendikleri teorik bilgiyi pratiğe dökme şansını yakalayacaklardır. 

Öğrenci evleri, rezidanslar ve yurtlar gibi seçenekler ile öğrenciler daha bağımsız olabilecekleri, kendi yemeklerini yapabilecekleri, uluslararası öğrencilerle bir araya gelerek sosyalleşebilecekleri bir konaklama imkanına sahip olacaklardır.

İngiltere’deki dil okullarında genel olarak sosyal olanaklar ve konaklama imkanları üst düzeydedir. Detaylı bilgi almak için İngiltere’de Eğitim ve Yaşam Giderleri adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

ELC Bristol Sosyal Aktiviteleri

Bristol’un en ilgi çekici bölgesi olan Clifton’da, özel bir bahçe içerisinde yer alan ELC Bristol mükemmel konumu ile öğrencilere şehri keşfetme fırsatı tanımaktadır.Downs Park alanlarına, ünlü Clifton Asma Köprüsü ve Bristol Üniversitesine yakın olan okula; barlar, kafeler ile restoranlar sadece 8 dakika yürüme mesafesindedir. 

Yenilenmiş binası ile öğrenciler modern sınıflarda eğitim alırken, okul içerisinde yer alanyüzme havuzu, spor salonu, bilardo masası, piyano, geniş ekran TV, ücretsiz rehberli multimedya servisi gibi hizmetlerden faydalanabileceklerdir. 

ELC Bristol Kadrosu tarafından organize edilmiş Hoş geldin partileri, akşam yemekleri, İngilizce Konuşma Kulüpleri, Film Kulübü gibi etkinliklerle sosyalleşebilecek; Bansky Sokak Sanatları, liman gezisi, müzeler, galeriler, yerel festivaller gibi günlük geziler ile şehri tanıyabileceklerdir. Londra, Oxford, Harry Potter Stüdyoları, Avebury /Stonehenge/Salisbury organizasyonları ile keyifli anlar yaşayabileceklerdir. Ayrıca; futbol, yoga, tenis, badminton gibi etkinliklerle öğrenciler spor yapma imkanı bulacaklardır. Her Salı Öğretmenlerin organize ettiği ve hatta 2 öğretmenin de oyuna dahil olduğu futbol organizasyonları yapılmaktadır.

Programların çoğu ücretsiz olarak yapılmaktayken bazı programlar ücretli olarak öğrencilerin hizmetine sunulmaktadır 

ELC Bristol Fiyatları

ELC Bristol maliyetlerini ve yaşam masraflarını en aza indirmek için İngiltere’de work and study sayfamızı ziyaret edip detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

ELC Bristol Vize ve Kabul Şartları

Dil okullarında; yurt dışında lisans, master veya doktora programlarında olduğu gibi kabul şartları bulunmamaktadır. Vize, çalışma izni ve oturma izni hakkında detaylı bilgi almak için Global Vizyon danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci yorumu

Merhabalar 😊 Ben Yasin YALAVAÇ. Ben de artık Kanada da Business Administration programı ile eğitim görecek bir öğrenciyim. Global Vizyon İstanbul Ofis'ten Oğuzhan Ekici Bey sayesinde Ilac İnternational College'in Co-Op'lu programına kayıdımı yaptırdım. Ayrıca Oğuzhan Bey sayesinde vizemi alarak 2 yıl sürecek olan eğitime hazırlık aşamalarını tamamladım. Her anımda yanımda olan ve beni doğru yönlendirmeler yaptığı için kendilerine çok teşekkür ederim 😇

Yasin YALAVAÇ Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım