Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Centre of English Studies

Neden Centre of English Studies

1979 yılında kurulan Centre of English Studies (CES), İrlanda’nın en eski okullarından biri.  İngiltere, Londra, Edinburgh, Leeds, Oxford, Worthing’de bulunan 5 kampüsü, Kanada Toronto ve İrlanda Dublin’deki 2 kampüsü ile global standartlarda eğitim sunan okullardan biri olan CES İrlanda; 110 kişilik kadrosu, 8 şubesi, 25 eğitim içeriği ve 40 yıllık deneyimi ile öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan önemli bir kurum. CES Dil Okulu, Dame Street Caddesi üzerinde, birbirine yürüme mesafesinde olan 33 derslikten oluşan iki kampüsü ile öğrencilerine hizmet veriyor. Dinamik, eğlenceli eğitmen kadrosu ile kolay ve akıcı bir İngilizce eğitimi veren CES İrlanda Dil Okulu, düzenli olarak gerçekleştirdiği öğrenci değerlendirme sistemi ile performans bazlı bir eğitim sunuyor; istek ve beklentilerinizi doğru bir şekilde değerlendirip size özel programlar oluşturuyor. 

Dublin Hakkında

117,8 km² gibi küçük bir yüz ölçüme sahip olan Dublin, aynı zamanda 4,5 milyon nüfusu ile ülkenin en büyük şehri. Dünyanın en mutlu yaşayan insanları anketlerinde ilk 5’te yer alan Dublin; doğası, tarihi, korunan mimarisi, farklı mutfağı, dansları ve eğlenceli yaşamı ile öğrencilerin ve turistlerin ilgisini çekiyor. Ana dili İngilizce olan, eğitim düzeyi yüksek insanlarla bir arada yaşamanın ve bu şehirde eğitim almanın keyfi ise bambaşka. Dublin; dünyanın birçok farklı ülkesinden gelen öğrencilere, dolu dolu ve eğlenceli bir eğitim serüveni sunuyor. Festivallere katılabileceğiniz, nehir kenarında yürüyüşler yapabileceğiniz 24 saat yaşayan bu şehirde, günün her saati, otobüs ve tramvay gibi toplu taşıma araçlarına ulaşmak mümkün. Dublin’de eğitim alan öğrencilerin ve İrlandalıların şehirde kullandığı en çok tercih ettiği ulaşım aracı ise bisiklet. 

Yurt Dışı Dil Eğitimi İçin Neden Centre of English Studies?

Deneyimli ve dinamik eğitmen kadrosuyla zengin ders içerikleri oluşturan CES Dil Okulu Genel, Yoğun İngilizce, Kombinasyon, İş İngilizcesi ve Sınavlara hazırlık kursları ile öğrencilerine ev sahipliği yapıyor. Okul içinde ve okul dışında sunmuş olduğu sosyal imkanları ile başarılı ders içeriklerinin yanı sıra eğlenceli aktiviteler oluşturan Centre of English Studies tüm zamanınızı keyifle geçirmenizi sağlıyor. CES Dil Okulu 25 hafta ve üzerinde eğitim alan tüm öğrencilerine, Work and Study programı kapsamında yasal çalışma izni sunuyor. IELTS sınav merkezi olan CES Dublin Dil Kursu, eğitim aldığınız ortamda sınava girme avantajı sağlıyor. Kombinasyon kursuna katılım gerçekleştirerek haftada 20 Ders Genel İngilizce eğitimi sonrasında haftada 5 ders bire bir İngilizce eğitimi de alabiliyorsunuz. Her meslek grubundan öğrenciye hitap eden CES Dil Okulu’nda Overseas Teacher Training Course ile uluslararası alanda İngilizce Öğretmenliği Sertifikası’na sahip olabilirsiniz. Centre of English Studies, İş İngilizcesi Programı ile toplantılarda ve yazışmalarınızda kullanabileceğiniz resmi dili doğru bir şekilde öğrenmenize de yardımcı oluyor. Çeşitli eğitim içerikleri sayesinde öğrenciler tarafından tercih edilen CES İrlanda Dil Okulu, Türk öğrencilere yönelik özel promosyonlar sunuyor ve ücretleri süreye göre değişim gösteriyor. Centre of English Studies fiyatları, 700-3850 EU arasında yer alıyor. Sosyal imkanları ve özel eğitim programları ile dünyanın birçok ülkesinden öğrencinin tercih ettiği bu okulda hemen yerinizi ayırabilirsiniz. Güncel promosyonlar ve bilgi için danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Centre of English Studies Hakkında Bilmeniz Gerekenler

CES Dublin Dil Okulu, öğrencilerin eğitim için ayırdığı zamanı ve bütçeyi doğru bir şekilde kullanmalarını amaçlıyor; bu nedenle tüm öğrencilerin gelişimini yakından takip ediyor. Zengin eğitim içeriği seçenekleri ile en uygun programları sahip olan CES Dil Kursu öğrencileri, performans bazlı eğitim sistemi ile doğru adımlarla ilerleyerek İngilizce seviyesindeki hızlı değişimin farkına varıyor. 2 haftadan 36 haftaya kadar eğitim veren, sektörün öncü ve yenilikçi okullarından biri olan CES Dil Okulu, birden fazla akreditasyona sahip. MEI, English UK, IALC, EAQUALS, ALTO ve Languages Canada akreditasyonlarına sahip olan CES Dil Okulu, 2007 yılında ST Star Awards-English Language School Europe Ödülü’nü alan ve 5 yıl üst üste aday olan tek okul.

Sosyal Olanaklar

Konuşma Kulüpleri: Sıradan sınıf içi konuşma kulüplerini unutun! Sinema ve tiyatro etkinlikleri sonrasında bir araya gelerek dinleme ve konuşma pratiğinizi geliştirin. 

Gezi Programları: Haftalık sosyal aktivite programlarına katılın ve Dublin’in eşsiz doğasını, spor aktivitelerini gerçekleştirirken ülkenin kültürünü doyasıya yaşayın.

Festivaller Şehri: Yıl boyunca Dublin’de gerçekleşen; çizgi roman, St. Patrick’s Day, dans, Bram Stoker gibi festivallere katılarak eğitim hayatınıza renk katın.

Lokasyon


Centre of English Studies, İrlanda’nın en hareketli caddelerinden biri olan Dame Street üzerinde yer alıyor. İrlanda’nın simgesi haline gelmiş olan Temple Bar, Liffey Nehri ve Dublin Castle’a yürüme mesafesinde bulunan CES Dil Okulu Dublin’de eğitim alırken şehrin tüm güzelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Ceyda. Türkiye’de lisans eğitimimi tamamladım. Yurt dışında yüksek lisans eğitimi yapmak amacıyla İngilizcemi geliştirmek için İrlanda’ya 32 haftalık Work&Study programına gidiyorum. Bu süreçte sabırla her soruma cevap veren Global Vizyon İstanbul ofisinden Burak Bey’e ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Ceyda Kaya Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım