Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Wimbledon School of English Londra

Wimbledon School of English

Wimbledon School of English, mükemmeliyetçi eğitim anlayışı ve İngiliz kültürünün birleşmesiyle 1964 senesinde Londra’nın Wimbledon bölgesinde kurulan Wimbledon School of English sunduğu başarılı eğitim politikası ile İngiliz eğitim sistemine başarı ve yenilik katmaya devam etmektedir.

Wimbledon School of English Hakkında Genel Bilgi

Yurtdışı İngilizce dil eğitim konusunda bir dünya markası olarak görülürken, öğrencilerine genel İngilizce, iş İngilizcesi, bire bir İngilizce ve TOEIC hazırlık başta olmak üzere birçok dil programları sunuyor. 

İngilizce dil kursu için Wimbledon School of English’i seçenler Victoria döneminden kalan tarihi bir binada ve yemyeşil bir bahçede İngiltere’nin tüm görsel güzelliklerinden yararlanabilirken, okul içerisinde yer alan kütüphaneler, akademik danışma merkezleri, kafeler, hobi merkezleri öğrencilerine keyif dolu bir öğrenim süreci sunuyor. Wimbledon School of English, başarılı bir kariyer için güçlü bir üniversiteye kabul edilme fırsatı yakalamak isteyen öğrencilere yurt dışı üniversitesi hazırlık programları da sunarken, sahip olduğu deneyimli eğitimci kadrosuyla öğrencilerine her dönem yenilikçi bakış açılarına hazırlandırıyor ve kazandırıyor.

Neden Wimbledon School of English?

İngiliz kültürünün şekillendiği ve tarihi güzelliklerinin yanında yemyeşil parkları ile herkesi büyüleyen Londra, birçok ülkeden eğitim için gelen öğrencilerin hayatına modern dokunuşlar katıyor.

Londra’nın merkezinde, eğlenceli bir hayata bir adım uzakta olmakta birlikte sakin parklarıyla birçok alternatif etkinlik imkanı veriyor. Kütüphaneler, akademik danışma merkezleri, kafeler, hobi merkezleri ile dolu dolu bir öğrencilik hayatı sunuyor. Sınav hazırlık programlarındaki yüksek başarısı ile bilinen Wimbledon School of English yurtdışı İngilizce dil eğitimi almak isteyenlerin ya da güçlü bir kariyer için güçlü bir üniversiteye kayıt yaptırmak isteyenlerin öncelikli tercih edilen okullarından biri olarak anılıyor. 

Wimbledon International ile birlikte keşfedebileceğiniz bu okulun yurt dışından gelen öğrenciler için özel danışmanlık merkezleri de bulunuyor.Öğrenci danışmanlık hizmeti ile öğrencilerinin boş zamanlarında yapabilecekleri birçok seçenekle ağırlayan Wimbledon School of English’te bir dil okulunun çok ötesinde duran bir hayat stili sunuluyor. Yurtdışı üniversite hazırlık programları sayesinde birçok öğrenciyi başarılı dolu bir üniversite hayatına işleyen Wimbledon School of English, modern eğitim metotları ile dil okulu denince akla gelen ilk isimlerden biri olmaya devam ediyor.

Wimbledon School of English girebilmek için dil yeterliliği önemli etkenlerden bir tanesidir. Lisans ya da yüksek lisans öncesi dil yeterlili kazanabilmek ve sınavlardan yüksek notlar alabilmek için İngiltere'de dil okulu eğitimini tercih edebilirsiniz.

Wimbledon School of English Kursları

Haftada 24 veya 28 saat dil kursu eğitim müfredatına sahip olan Wimbledon School of English dil kursu alanında başarılı bir backgrounda sahiptir. Her iki programı da tercih eden öğrenciler; İş İngilizcesi, Cambridge sınav kursları, Akademik İngilizce, Master hazırlık İngilizcesi, Ielts, İletişim, Grammer and Writting, Toefl ve Gmat hazırlık gibi “elective” programları takip edebilirler. Ayrıca, 40 yaş üstü için “English and Culture” “English for Film Makers”, “Teachers’ Refresher Course” “English and Internship” pek çok farklı ülkeden öğrenci için cazip programlardır. 

Wimbledon School of English’daki İngilizce Kursları aşağıdaki gibidir:

 • Genel İngilizce
 • İngilizce Sınavlarına Hazırlık
 • Özel Ders
 • 18 Yaş altı öğrenciler için İngilizce
 • İş İngilizcesi
 • Hukuk İngilizcesi
 • Mesleki İngilizce
 • Akademik İngilizce

Wimbledon School of English’te genel İngilizce kursu için öğrencilerin en az 16 yaşında olması gerekirken; iş İngilizcesi, tıp İngilizce kursu, hukuk İngilizce kursu için ise en az 20 yaş şartı isteniyor. Birçok kursunda birebir eğitimler sunan Wimbledon School of English, İngilizce dil kursu içerisinde iletişim becerisi, gramer ve yazma becerisi eğitimleri de veriyor.

İngiltere'de lisans eğitimi akademik kariyer konusunda sizlere avantaj sağlar. İsterseniz eğitim sistemi ve lisans bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için İngiltere'de Lisans Eğitimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Wimbledon School of English Genel Yaş Dağılımları ve Ulus Dağılımları

2019 yılı verilerine göre 84 farklı ülkeden yaklaşık 1900 öğrenci ağırlamış olan Wimbledon School of English Londra’yı en çok hangi ülkelerden öğrencilerin tercih ettiğini aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz.

Ülke

Öğrenci Oranı

Avrupa Ülkeleri

%55

Asya Ülkeleri

%24

Latin Amerika Ülkeleri

%14

Orta Asya ve Afrika Ülkeleri

%7

Wimbledon School Londra Dil Okulu Öğrenci Yaş Aralığı

Yaş Aralığı

Öğrenci Oranı

18 yaş altı

%16

18-30 

%59

30+

%26

Wimbledon School of English Konaklama ve Sosyal Olanakları

Okulun en önemli özelliklerinden birisi, öğrencinin konaklayacağı ailelerin okula yakın hatta çoğu zaman yürüme mesafesinde olmasıdır. Wimbledon School of English, öğrencilere okul içinde multimedia merkezi ve ücretsiz wireless internet bağlantısı servisi sunar. Ayrıca öğrencilere yönelik ücretsiz spor aktiviteleri, Londra şehir turları ya da diğer şehirlere geziler gibi aktivitieler de düzenlenir.

Okulun öğrencileri için ayarladığı geniş seçenekli konaklama imkanları arasında okula maximum seyahat mesafesi 25 dakika olan 250’nin üzerine aile yanı konaklama opsiyonu ve donanımlı ortak kullanım alanları ile uluslararası deneyim elde etme imkanı sunan 4 öğrenci evi bulunur.

Wimbledon School of English Sunulan Konaklama Çeşitleri

Aile Yanı: Yatak ve kahvaltı içermekte olup aile konaklamaları okula yürüyüş mesafesinde veya halk otobüsüyle kolayca gidebileceğiniz uzaklıktadır.

 • King Lodge Yurdu: Wimbledon’un merkezinde birçok alışveriş merkezi, restoran, kafe, sinemaya yakın mesafedeki konaklamalardır. Size bağımsız hareket etme ve diğer öğrencilerle tanışıp kaynaşabilme imkanı sunar. Yemek pişirmeyi sevenler için ayrıca büyük ve ekipmanlı bir mutfağı bulunmaktadır.
 • Paylaşımlı Ev: Diğer bir seçenek okuldan diğer öğrencilerle aynı evi paylaşma imkanıdır. Büyük bir bahçesi olup son derece geniştir.6 öğrenci aynı evde yaşayabilir ve okula yarım saat yürüyüş mesafesinden ya da otobüsle 10 dakika uzaklığındadır .Birçok market ve kafe evin çevresinde yer almaktadır. Evde iyi ekipmanlı bir mutfak, oturma odası, yemek odası bulunmaktadır.
 • Catholic Hostel: Wimbledon tenis kulübüne de çok yakın bir yerde bulunan Catholic Hostel, sadece kız öğrencilerin kalmasına izin verilen bir yurttur. Diğer yurtlara göre çok daha ekonomiktir.60 öğrenciye kadar konaklama imkanı sağlayan hostelde özel banyolu oda seçeneği de bulunmaktadır. Hostelde mutfak, TV odası, çamaşır odası, kütüphane ve ziyaretçi odası da bulunmaktadır.

İngiltere’deki dil okullarında genel olarak sosyal olanaklar ve konaklama imkanları üst düzeydedir. Detaylı bilgi almak için İngiltere’de Eğitim ve Yaşam Giderleri adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Wimbledon School of English Fiyatları

Wimbledon School of English, haziran ayından başlayıp Ağustos sonuna kadar süren, esnek başlangıç tarihlerine sahip yaz okulu programlarıyla, öğrencilere farklı yaşam tarzlarını keşfetme ve global bir perspektif geliştirme şansı verir. 

 • General English ( 24 L/ W) : Genel İngilizce kursu eğitimi almak size dil öğrenmede yardımcı olacak ve başlangıç seviyesinden akıcı şekilde konuşmaya kadar ilerlemenizi sağlayacaktır. Bu kurs iletişim yaklaşık haftada 20 saat , beceriler, konuşma, dinleme, okuma ve yazma üzerine odaklanmaktadır

Fiyat : £1.512,00

 • General English İntensive (28 L/W ) :Haftada yaklaşık 23 saat sürecek olan bu program genel İngilizce eğitiminize ek katkıların yanı sıra başarılı bir süreç geçirmeniz için iyi bir zamanlama ayarlayacaktır.

Fiyat : £1.768,00

 • One-to-One ( 24 L/W ) : Haftada 20 saatlik ders programlarıyla bire bir eğitim şansı sunan buprogram İngilizce seviyenizi zirveye ulaştıracak bir eğitim fırsatı sunmaktadır.

Fiyat : £6.624,00

 • One-to-One (28 L/W ) : Haftada yaklaşık 23 saat eşsiz bire bir eğitim fırsatı sunan bu program dil öğrenme sürecinize bire bir eşlik edecektir.

Fiyat : £7.728,00

 • One-to-One (30 L/W ) :Haftada yaklaşık 30 saat benzersiz bir eğitim fırsatı sunan bu eğitim programı öğrenme sürecinize devasa bir katkı sağlayacaktır.

Fiyat : £8.280,00

 • General English for Beginners ( 24 L/W ) :Bu program haftada 20 saatlik dil eğitimi ile başlangıç seviyesinden akıcı şekilde konuşmaya kadar ilerlemenizi sağlayacaktır. Bu kurs iletişim, beceriler, konuşma, dinleme, okuma ve yazma üzerine odaklanmaktadır.

Fiyat :£1.512,00

Wimbledon School of English maliyetlerini ve yaşam masraflarını en aza indirmek için İngiltere’de work and study sayfamızı ziyaret edip detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Wimbledon School of English Sağlanan İmkanlar ve Burslar

Türk öğrencilere özel olarak sunulan imkanlar ve burslar, onların dünya standartlarında bir eğitim alarak kendi potansiyellerini en üst düzeye çıkarmalarına olanak tanır. Burslar mali açıdan destek sağlamanın yanı sıra, öğrencilerin kendilerini dünya vatandaşı olarak geliştirmelerine, farklı kültürlerle etkileşime geçmelerine ve global bir perspektif kazanmalarına yardımcı olur.

Burs olanakları, başvuru şartları ve değerlendirme süreci gibi konularda detaylı bilgi almak ve bu fırsatlardan yararlanmak için, öğrencilerin ve ailelerin Global Vizyon ile iletişime geçmeleri büyük önem taşımaktadır. Firmamız yurt dışı eğitim danışmanlığı konusunda uzman bir kuruluş olarak, başvuru süreciniz boyunca ihtiyacınız olan rehberliği sağlayacak, burs imkanlarından en iyi şekilde yararlanmanız için size özel danışmanlık hizmetleri sunacaktır.

Eşsiz fırsatlardan yararlanmak, uluslararası bir eğitim almak ve geleceğinizi şekillendirmek için ilk adımı atmak adına Bayswater College Bournemouth eğitim programları hakkında daha fazla bilgi edinmek üzere Global Vizyon ile iletişime geçin. Kendi hikayenizi yazmaya başlayın ve global bir geleceğe doğru ilk adımınızı atın!

Öğrenci yorumu

Merhaba biz Abdullah ve Ceyhun, iki kardeş olarak üniversite ve dil eğitimimizi yurtdışında almak istiyorduk. Bunun üzerine arkadaşlarımızın da tavsiyesiyle Global Vizyon ile görüştük. Batuhan Bey ve Lal Hanım sayesinde Kanada'nın bizim için en iyi yer olacağına karar verdik. Karar vermekle bitmiyordu tabiki... Kanada zor vize veriyor normalde ve biz bunu pandemi varken yapıyorduk. Buna rağmen Batuhan Bey ve Lal Hanım’ın direktifleri ve gösterdikleri yol sonucunda vizemiz onaylandı. Hayatımızın genç döneminde böyle adımlar attığımız için mutluyuz. 

Abdullah ve Ceyhun Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım