Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Apollo Language Centre

Apollo Language Centre Dublin

30 yılı aşkın süredir öğrencilerine kaliteli ve yenilikçi eğitim imkanı sağlayan Apollo Language Centre, Grafton Caddesi ve St. Stephen’s Green Parkı’na yürüme mesafesindeki 5 Lad Lane Caddesi’nde yer alıyor. Apollo Dil Okulu yetişkinler için oluşturduğu eğitim programlarını Dublin kampüsünde sunuyor. Apollo Language Centre, 9-16 yaş arası öğrencilerine özel yaz okulu kamplarını ise Cork ve Dublin şehirlerindeki 4 farklı kampüsünde gerçekleştiriyor. Her yaş grubundan öğrenciye ev sahipliği yapan Apollo İrlanda Dil Okulu, zengin ders içeriği seçenekleri ile İngilizce eğitimi almak isteyen öğrencilerin öncelikli tercihlerinden. Long-Term Study & Work Programı kapsamında 25 hafta ve üzeri eğitim alan öğrenciler de haftada 20 saat yasal çalışma iznine sahip oluyor. 

Dublin Hakkında

117,8 km² gibi küçük bir yüz ölçüme sahip olan Dublin, aynı zamanda 4,5 milyon nüfusu ile ülkenin en büyük şehri. Dünyanın en mutlu yaşayan insanları anketlerinde ilk 5’te yer alan Dublin; doğası, tarihi, korunan mimarisi, farklı mutfağı, dansları ve eğlenceli yaşamı ile öğrencilerin ve turistlerin ilgisini çekiyor. Ana dili İngilizce olan, eğitim düzeyi yüksek insanlarla bir arada yaşamanın ve bu şehirde eğitim almanın keyfi ise bambaşka. Dublin; dünyanın birçok farklı ülkesinden gelen öğrencilere, dolu dolu ve eğlenceli bir eğitim serüveni sunuyor. Festivallere katılabileceğiniz, nehir kenarında yürüyüşler yapabileceğiniz 24 saat yaşayan bu şehirde, günün her saati, otobüs ve tramvay gibi toplu taşıma araçlarına ulaşmak mümkün. Dublin’de eğitim alan öğrencilerin ve İrlandalıların şehirde kullandığı en çok tercih ettiği ulaşım aracı ise bisiklet.

Yurt Dışı Dil Eğitimi İçin Neden Apollo Language Centre?

Apollo İrlanda Dil Okulu, Gerçek Dünya İngilizcesi (Real World English) olarak isimlendirdiği programı ile öğrencilerine sunmak istediği eğitimi açık bir şekilde ortaya koyuyor. Apollo Dil Okulu 3 katlı eğitim binasında yer alan 10 modern dersliğinde, günlük yaşamda akıcı konuşmanızı sağlayan eğlenceli müfredatlar oluşturuyor. Apollo Dublin Dil Okulu’nda, Genel İngilizce (Real World English) programı kapsamında haftada 15, 20 veya 25 dersten oluşan kurs içerikleri bulunuyor. 20 ve 25 derslik eğitimler sabah sınıflarında gerçekleştirilirken,15 derslik kurslar sabah ve öğleden sonra sınıfları olmak üzere iki farklı zamanda sunuluyor. Apollo İrlanda Dil Okulu, akademik seviyede İngilizce yeterliliklerini test etmek isteyen öğrencilerine FCE (Cambridge First Certificate Exam), CAE (Cambridge Exam) ve IELTS Hazırlık kursları sunuyor. IELTS sınav merkezi olan Apollo İrlanda Dil Okulu, eğitim aldığınız ortamda sınava girme avantajı sağlıyor. Apollo Language Centre ana dili İngilizce olmayan öğretmen ve öğretmen adaylarına yönelik oluşturduğu Teacher Training Kursu ile eğitmenlik alanında da uzman olmanızı sağlıyor. Apollo Language Centre, Long-Term Study & Work Programı 25 hafta ve üzeri eğitim alan öğrencilere haftada 20 saat part time çalışma imkanı sağlıyor. Bu sayede, Apollo Language Centre öğrencisi olarak, İrlanda’da İngilizce eğitimi alırken çalışabiliyor ve günlük hayatta konuşma becerilerinizi geliştirebiliyorsunuz. Çeşitli eğitim içerikleri sayesinde öğrenciler tarafından tercih edilen Apollo İrlanda Dil Okulu, Türk öğrencilere yönelik özel promosyonlar sunuyor ve ücretleri süreye göre değişim gösteriyor. Apollo Language Centre fiyatları, 600-3315 EU arasında yer alıyor. Sosyal imkanları ve özel eğitim programları ile dünyanın birçok ülkesinden öğrencinin tercih ettiği bu okulda hemen yerinizi ayırabilirsiniz. Güncel promosyonlar ve bilgi için danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Apollo Language Centre Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Uluslararası okullar arasında yer alan LAL Language Centers partneri olan Apollo Dil Okulu, geniş ders içerikleri sunmasıyla biliniyor ve 2 haftadan 36 haftaya kadar olan zengin program içerikleri ile, öğrencilerin eğitim süresini kendisinin belirlemesine imkan tanıyor. Apollo Language Centre, uzmanlaşmak istediğiniz alanda eğitimler sunarak, 4 hafta ücretsiz staj imkanı sağlıyor. Professional Internship Programı kapsamında, genel İngilizce programı ile kombine edilerek sunulan kursta; sanat, moda, telekomünikasyon, reklam, turizm, insan kaynakları, ekonomi, finans gibi birçok farklı alanda eğitim almak mümkün. Eğitim kalitesini almış olduğu ödüllerle kanıtlayan Apollo Dil Okulu; English Language School-Europe Ödülü’nün finalisti olmuş ve 2020-2021 yılı “Star New School” ödülünü kazanmış bir okul. Study Travel Star Ödülleri'nde ise 18 yaş altı Küresel Endüstri Ödülü için “Star Junior Programı”nı kazanan tek İrlanda dil okulu olan Apollo English Centre; Eaquals, MEI ve ILEP kurumları tarafından da akredite. 


Lokasyon

Apollo Dil Okulu Dublin, şehir merkezine yürüme mesafesinde olan 5 Lad Lane Caddesi’nde yer alan Linkedin'in Avrupa Genel Merkezi binasına komşu. Okul sonrasında St. Stephen’s Green Parkı’nda dinlenerek keyifli zaman geçirebilir; çevredeki alışveriş merkezleri, restoran ve kafelerde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 

Öğrenci Yorumları

Merhabalar, Eda ben. Bir süredir yurt dışında dil eğitimi alma isteğim var, bu isteğimi gerçekleştirebilmek için İzmir Global Vizyon ile tanıştım. Sürecin başladığı ilk andan, Dublin’e geldiğim ana kadar desteğini esirgemeyen ve bu süreci daha verimli geçirmemi sağlayan Alper Bey ve Hatice Hanım’a çok teşekkür ederim. Yurt dışında eğitim düşünen herkesin, İzmir Global Vizyon’u ziyaret etmesini tavsiye ederim.

Eda Kaya Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım