Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Hukukçular için İngilizce

Hukukçular için İngilizce

Uluslararası ilişkilerin giderek karmaşıklaştığı günümüzde, küresel ekonominin hukuki sorunlarını çözebilen, yabancı dili akademik ve mesleki yaşamlarında en iyi şekilde kullanabilen hukukçulara ihtiyaç duyulmaktadır. Hukuk İngilizcesi programımız, uluslararası ticaret hukuku, uluslararası insan hakları hukuku, Avrupa Birliği Hukuku, uluslararası kamu hukuku ve Türk hukuk sistemlerini esas alan avukatların iş dünyasında kullandıkları özel hukuk konuları ve terimlerini içermektedir.

Programa katılmak için en az Orta (Intermediate) seviyede İngilizce bilmek gerekir.
Kurs; örnek vaka çalışması, pazarlık, tartışma ve toplantı dillerini kapsar. Bu kurs, hukuk alanında İngilizce öğretme yeterliliğine ve deneyimine sahip eğitmenler tarafından verilmektedir.

Diğer Okullar

London School of English

University of California, San Diego

Columbia University

Kings Education

MLS College Bournemouth

University of California, San Diego

University of New South Wales 

Wimbledon School of English

Yale University

Yurtdışında Hukukçular İçin İngilizce Kursunun Katılımcıya Faydası

Hukuk İngilizcesi kursuna katılanlar aşağıda belirtilen alanlarda yeteneklerini geliştirebilirler;

İletişim becerilerini ilerletme

Düzgün ve doğru İngilizce kullanımı

Toplantılarda daha verimli katılım sağlama

E-mail yazımı dahil olmak üzere yazılı İngilizce tekniğini geliştirme

Hukuk İngilizcesi bilgisi genişletme

İngilizce dilbilgisini daha iyi anlama ve kullanma

Sosyalleşirken öz güvenin artması

Farklı kültürlerle çalışma konusunda daha rahat hissetme

Yurtdışında Hukukçular İçin İngilizce Programının İçeriği

Hukuk İngilizcesi programı hukuksal alanda İngilizce iletişim kabiliyetinizi geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Özellikle aktif konuşma ve yazma becerileri ile iletişim teknikleri üzerine odaklanılmıştır. Kurs bitiminde hukuksal konularda kendinize olan özgüveniniz artacak, uzmanlık alanınızla ilgili dil hakimiyetiniz ileri seviyeye çıkacak ve verimli iletişim kurabileceksiniz.

Öğrenilecek Temel Konular ve Teknikler

Hukuk İngilizcesi kelime haznesinin genişletilmesi
Toplantı ve görüşmelerde verimli iletişim kurabilme
Görüşmelerde etkili konuşabilme
Sunum yapabilme
E-mail, raporlama, resmi yazışma teknikleri vb yazılı iletişim becerilerinin geliştirilmesi
Etkili telefon görüşmeleri yapabilme
Sosyalleşme ve misafir karşılayabilme
Dinleme yeteneklerinin geliştirilmesi
Kontrat yapabilme, hukuksal tavsiyeler verebilme, hukuksal konularda sunum yapabilme

Program sırasında İngilizcenizin gelişebileceği bazı konular

AB Hukuk Sistemi

İngiliz ve Amerikan Hukuk Sistemi

Ticaret Hukuku

İş Hukuku

Tüketici Hakları

İnsan Hakları Hukuku

Ceza Hukuku

Hukukta Güncel Gelişmeler

Uluslararası Hukuk

Uluslararası Ticaret

Dileyen öğrenciler “Hukuk İngilizcesi” kursunun yanında yurtdışındaki dil okullarında verilen “English for Law" programlarına da katılarak, Hukuk İngilizcelerini çok daha akıcı yapabilirler. Öğrencilerimiz arasında kurs bitiminde İngiltere’de London School of English ile Westminister University’de, Amerika’da ise University of California- San Diego veya Yale University’de Hukuk İngilizcesi programlarına devam edenler bulunmaktadır. 

Yeterli İngilizce seviyesine ulaşan öğrenciler, ILEC veya TOLES gibi Hukuk İngilizce sınavlarına katılabilir ve İngilizcelerini uluslararası bir sertifika ile belgelendirebilirler. Hukuk İngilizcesi ileri seviyeye ulaşanlar, İngiltere veya Amerika’da hukuk yüksek lisans programlarına da katılabilirler.

Yurtdışında Hukukçular İçin İngilizce Eğitimi Veren Okullar

Az tecrübeli avukatlar ve hukuk öğrencileri için 3 haftalık hukuk İngilizcesi programı sunan Cambridge Law Studio, maksimum 12 kişilik sınıflarıyla hukuk alanında kendini geliştirmek isteyen öğrenciler için popüler bir seçenektir. Öğrenciler eğitim sonunda TOLES sınavına ekstra bir ücret ödemeden girebilmektedirler.

ETC International College, öğrencilerin hukuki bir çalışma ortamında etkin bir şekilde iletişim kurabilmeleri için gerekli İngilizce dil becerilerini geliştirmelerini hedeflemektedir. Haftada 20 saat alacağınız genel İngilizce eğitiminin yanında verilen en az 10 ders hukuk İngilizcesi, ihtiyacınız olan mesleki İngilizce seviyesine ulaşmanıza yardımcı olur.

Yılın her Pazartesi günü başlayabileceğiniz LSI – Language Studies International hukuk İngilizcesi kursu, London Central, Cambridge, Toronto ve Auckland kampüslerinde verilmektedir. Program haftada 20 ders genel İngilizce eğitimini kapsarken 5 veya 10 saatlik birebir derslerde Şirketler Hukuku, Sözleşme Hukuku, İş Hukuku ve İnsan Kaynakları, İnsan Hakları, Göç ve Sivil Özgürlük, Satın Alma ve Birleşme, Telif Hakkı, Ceza Hukuku ve Anayasa Hukuku gibi konular işlenir.

Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Emerald Cultural Institute Dublin Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Bizimle konuşun

Hukukçular için İngilizce Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım