Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Hospitality Management Sertifika Programı

Yurtdışı Hospitality Management Sertifika Programı

Yurtdışı Hospitality Management Programı dilimize ‘Ağırlama Hizmetleri Programı’ olarak çevrilmektedir. Bu adlandırma anlam karışıklığı yaratabilmektedir. Programın Türkiye’deki karşılığı Turizm ve Otel İşletmeciliğidir. Yurtdışı Hospitality Management Programı yani Yurtdışı Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı adından da belli olacağı şekilde hizmet sektöründe özellikle de turizm sektöründe çalışmak isteyenlerin gözde sertifika programıdır. Yurtdışı Hospitality Management Sertifika Programı katılımcıları ön büro operasyonları, gelir yönetimi, kongre yönetimi gibi önemli yönetim alanlarında güçlü bir temel eder. Bu programın katılımcıları liderlik potansiyellerini geliştirir. Yurtdışı Hospitality Management Sertifika Programı kapsamında öğrenciler alanında deneyimli isimlerden birbirinden değerli dersler alır. Programın ön plana çıkan dersleri arasında Kongre Yönetimi, F&B Hizmetleri, Ön Büro Operasyonları, Finansal Muhasebe, Pazarlama ve Satış, İnsan Kaynakları Yönetimi, Gelir Yönetimi, Teknoloji Yönetimi bulunmaktadır. Bu dersler öğrencinin Turizm ve Otel İşletmeciliği konusunda gerekli temellere sahip olmasını sağlar.Yurtdışı Hospitality Management eğitimi kapsamında öğrenciler uzun dönemli eğitimlerde çalışma fırsatı da yakalar. Eğitim aldıkları kurumun kendilerine organize ettiği işlerde çalışan öğrenciler yurtdışında çalışma deneyimi de elde ederler. Bu öğrencilerin gelecekleri için çok değerli bir kazanımdır.

Yurtdışı Hospitality Management Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

Yurtdışı Hospitality Management Sertifika Programını hizmet sektöründe özellikle turizm alanında kariyer planlayanlar tercih etmelidir. Yurtdışı Hospitality Management Programları turizm alanında çalışmak isteyen kişilere sağlam bir temel oluşturmakla kalmayıp aynı zamanda iş tecrübesi de edindirir. Öğrenciler Yurtdışı Hospitality Management Diploma Programından mezun olduktan sonra iş hayatına güçlü temellerle atılır. Yurtdışı Hospitality Management Programını hizmet sektörüne dair kapsamlı bilgi edinmek isteyenler, iş ve günlük hayattaki İngilizcelerini geliştirmek isteyenler, farklı kültürlerle tanışmak isteyenler tercih etmelidir. Yurtdışında gelecek kurma hayali olanlar da bu tip sertifika programlarını tercih edebilmektedir.

Yurtdışı Hospitality Management Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

Yurtdışı Hospitality Management Programına katılmanın pek çok avantajlı noktası bulunmaktadır. Yurtdışı Hospitality Management Diploma Programına katılan öğrenciler hizmet, turizm sektörüne dair temel bilgiler ve iş deneyimi edinmenin yanı sıra pek çok avantaja da sahip olur. Bunlar arasında en önemlilerinden biri Yurtdışı Hospitality Management Sertifika Programına katılanların uluslararası bir enstitü olan American Hotel and Lodging Educational Institue’den (AHLEI) sertifikaya sahip olacak olmasıdır. Tüm dünya saygı duyulan bu enstitüden alınan sertifika iş hayatında ekstra bir kazanım olacaktır. Bunun yanı sıra Yurtdışı Hospitality Management program ücretleri de üniversitelere göre oldukça cazip olduğundan bu öğrencilere büyük bir avantaj sağlayacaktır. Öğrenciler Yurtdışı Hospitality Management programı fiyatlarını çalışma hayatındaki maaşları iler karşılayabilecektir. Böylece katılımcılar ne ailelerine yük olacak ne de geleceklerinde borç sorunuyla uğraşacaklardır. Neden Yurtdışında Hospitality Management Sertifika Eğitimi Almalısınız? Yurtdışı Hospitality Management Programına katılmak öğrencileri pek çok açıdan geliştirir. Öncelikle bu programlardan mezun olanlar mezuniyetleri itibariyle meslek sahibi olurlar. Öğrenciler hem temel bilgiler hem çalışma deneyimine sahip olarak mezun olur ve sektörde kolayca iş bulabilirler. Yurtdışı Hospitality Management Sertifika Programına katılanlar alanında deneyimli uzmanlardan ders alma şansı yakalar. Bu eğitimciler hizmet ve turizm sektöründe oldukça deneyimli isimlerdir. Bu sebeple öğrencilerle tüm deneyimlerini paylaşabilir ve gerçek iş hayatından örnekleri öğrencilerine sunabilirler. Son olarak ister kendi ülkenize geri dönüp çalışmayı planlayın ister yurtdışında bir gelecek kurgulayın alacağınız sertifika eğitimi sizin için önemli bir artı olacaktır. Rekabetin çok yüksek olduğu iş dünyasında yurtdışında iş deneyimine sahip olmak önemli bir artıdır.

Yurtdışı Hospitality Management Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir?

Yurtdışı Hospitality Management Eğitimi alanlar en hızlı büyüyen sektörlerden birinde kariyer yapmaya hazır olur. Turizm sektöründe pek çok departman vardır. Öğrenciler Yurtdışı Hospitality Management Eğitimindeki danışmanlarıyla kendileri için en uygun departmanı seçebilirler. Yurtdışı Hospitality Management Eğitimi alanlar Satış ve Pazarlama Müdürü, Otel Müdürü, Proje Yöneticisi, Rezervasyon Şefi, F&B Müdürü, Misafir Hizmetleri Elemanı gibi pozisyonlara yükselebilir. Öğrenciler Yurtdışı Hospitality Management Programı kapsamında girdikleri işlerde müşteri ilişkileri temsilcisi, pazarlama asistanı, etkinlik koordinatörü, housekeeper olarak işe başlarlar. Öğrenciler zamanla kariyerlerinde yükselişe geçerler.

Program Süresi

Yurtdışı Hospitality Management Diploma Programında farklı sürelerde eğitimler açılmaktadır. En çok tercih edile süre 48 haftalık eğitimdir. 48 hafta sınıfta eğitim alan öğrenci 48 haftalık çalışma dönemine geçiş yapar. Çalışma döneminde öğrenci eğitim kurumunun kendi için organize ettiği işte çalışarak teorik bilgisini pratiğe aktarır.

Çalışma İzni

Yurtdışı Hospitality Management Diploma Programı kapsamında öğrenciler çalışma iznine sahip olur. Tüm sertifika programlarında olduğu gibi Yurtdışı Hospitality Management Sertifika Programı da uzun süreli eğitim alanlar çalışma izni kazanır. Bu programda en çok tercih edilen 48 hafta eğitim, 48 hafta çalışma programıdır. Öğrenciler çalışma dönemlerinde tam zamanlı olarak çalışmaktadır. Çalışma döneminin en güzel yanı öğrencilerin yurtdışı iş deneyimi kazanmasıdır bunun yanı sıra öğrenciler alacakları maaşlarla Yurtdışı Hospitality Management program ücretlerini de çıkarabilmektedir. Bu sayede öğrenciler kimseye yük olmadan ve borçlanmadan eğitimlerini tamamlayabilir.
Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Emerald Cultural Institute Dublin Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Bizimle konuşun

Yurtdışı Hospitality Management Sertifika Programı Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım