Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı İşletme Sertifika Programı

Yurtdışı İşletme Sertifika Programı

İşletme Bölümü üniversitede sıklıkla tercih edilen bölümler arasındadır. Kariyerine işletme alanında devam etmek isteyenler yurtdışı işletme sertifika programlarına ilgi göstermektedir. Yurtdışı işletme sertifika programı günümüzün yoğun tempolu ve rekabetçi iş hayatında kişileri ön plana taşıyan donanımlar arasındadır. Yurtdışında işletme diploma programına katılan bir kişi alanında uzman kişilerden eğitim alırken diğer yandan da yurtdışında çalışma deneyimi kazanarak kendini geliştirme imkânı bulur. Kariyerine yurtdışında devam etmek ya da çok uluslu şirketlerde çalışmak isteyenler için yurtdışı işletme eğitimi almak çok büyük bir artıdır. Yurtdışı işletme programına katılan bir kişi işletme alanına dair keyifli ve kapsamlı dersler alır. Yurtdışı işletme sertifika eğitimi alan bir kişi; işletmelerin nasıl çalıştığından, işletmelerde yaşanan problemlerin nasıl çözülmesi gerektiğine dair pek çok alanda bilgi edinilmektedir. Bu program iş analitiğinden insan kaynakları yönetimine, muhasebeden iş matematiğine, profesyonel iletişimden kültürler arası çalışmaya kadar pek çok ilgi çekici dersi bünyesinde barındırır. Yurtdışı işletme programına katılan bir kişi sadece işletme alanında derslere katılmakla kalmaz aynı zamanda gittiği eğitim kurumunun ona ayarladığı işte de çalışma fırsatı bulur. Bu sayede yurt dışında çalışma deneyimi de kazanan öğrenci sınıfta edindiği bilgileri iş hayatına aktarma imkânı bulur. Pek çok öğrenci yurtdışı işletme diploma programını bu çalışma deneyimini edinmek için tercih etmektedir. Öğrenciler eğitim kurumlarının kendilerine ayarladığı işlerde; satış temsilcisi, satış elçisi, pazarlama asistanı, ofis yöneticisi, perakende satış danışmanı gibi pozisyonlarda çalışabilmektedir.

Yurtdışı İşletme Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir

İşletme alanında eğitim alan kişilerin; Yurtdışı işletme sertifika programlarına sıkça katıldığını görmekteyiz. Hatırlarsanız yazımızın başında üniversite tercihlerinde İşletme Bölümü’nün en çok tercih edilen bölümlerden olduğundan bahsetmiştik. Bu bölüm dünyanın dört bir yanında pek çok mezun vermektedir. Bu mezunlar arasında ön plana çıkmak için farklı donanımlara sahip olmak gereklidir. İşletme Bölümü’nden mezun olan bir öğrenci özgeçmişini etkileyici hale getirmek ve rakipleri arasında farklı donanımlara sahip olabilmek için yurtdışı işletme sertifika programlarına kayıt yaptırabilir. Yurtdışında işletme diploma programına uzun süreli katılanlar gittikleri ülkede çalışma izni elde ettiklerinden iş deneyimi kazanma şansına sahip olur. Yeni mezunlar için iş görüşmelerinin en zorlu sorusu olan ‘iş deneyimi’ sorusu yöneltildiğinde yurtdışında iş deneyiminin olduğunu söylemek büyük bir artı puandır. Yurtdışı işletme sertifika programına katılanlar rakiplerine nazaran daha hızlı ve daha iyi şartlarda iş bulabilmektedir. Amacı kariyer basamaklarında hızla yükselmek olanlar yurtdışı işletme sertifika programını tercih etmelidir. Yurtdışı işletme eğitimi dendiğinde en önemli konulardan biri de eğitim ücretleri olmaktadır. Yurtdışı işletme program ücretleri üniversitelere göre daha uygundur. Yurtdışı işletme programı fiyatlarının uygun olması dolayısıyla da tercih edilebilir.

Yurtdışı İşletme Sertifika Programına Katılmanın Avantajları

Yurtdışı işletme diploma programına liseden mezun olur olmaz katılanlar için en büyük artı kısa sürede meslek sahibi olmak ve iş hayatına atılmaktır. Öğrenciler 3 ay ile 3 yıl arasında değişen eğitim programlarına katılarak kısa sürede meslek edinebilmektedir. Uzun süreli programlara katılan öğrenciler çalışma iznine sahip oldukları için, eğitim kurumları tarafından kendilerine ayarlanan işlerde çalışabilir hatta başarılarını kanıtlarlarsa bu yerlerde daimî çalışan bile olabilirler. Yurtdışı işletme programına katılıp ülkesine geri dönenler ise rakipleriyle arasında büyük bir fark açar. Dünya çapında alanında uzman isimlerden eğitim alma şansı elde eden bu kişiler üzerine bir de yurt dışında çalışma deneyimi ekleyip ülkelerine döndüklerinde aranan çalışanlar olmanın keyfini çıkarır. Yurtdışında eğitim alanların ve yurtdışında çalışma deneyimi olanların kısa sürede iş bulup, daha iyi şartlarla çalıştıkları yapılan araştırmalar neticesinde kanıtlanmıştır. Yurtdışı işletme eğitimi alanların özgüveni de gelişmektedir. Farklı kültürlerden arkadaşlar edinmek, kültürler arası etkileşimde bulunmak, mesleki çevrelerini dünya çapında genişletmek, network kurabilmek kişilerin özgüvenlerini ve dünyaya bakış açılarını geliştirerek iş hayatında başarılı olmalarını sağlar. Yurtdışı işletme program ücretlerinin yurtdışındaki diğer eğitimlere göre daha cazip olması bu programların avantajlarından bir diğeridir.

Neden Yurtdışında İşletme Sertifika Eğitimi Almalısınız?

Yurtdışı işletme eğitimi; bir kişinin hem teorik hem de pratik olarak kendini iş hayatına en iyi şekilde hazırlamasını sağlar. Yurtdışı işletme diploma programından mezun olan bir kişi iş hayatında kendini kabul ettirip, saygı görüp, hızlıca yükselebilir. Yurtdışı işletme programına katılan bir öğrenci alanında uzman isimlerden eğitim görme imkânı yakalar. Öğrenciler geleceklerine dair önemli kararlar alırken alanında uzman isimlere danışabilirler. Uzman isimlerin desteğinin yanı sıra yurt dışında çalışma fırsatı edinmek katılımcıların kariyerlerinde önemli bir dönüm noktası olur. Arzu edenler yurt dışında çalışma fırsatlarını araştırmaya devam ederken isteyenler kendi ülkelerine dönerek yüksek konumlarda mesleklerini sürdürebilir. Yurtdışı İşletme Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir? Yurtdışı İşletme Sertifika Programına katılanlar mezuniyetlerinin ardından pek çok sektörde çalışabilir. İşletme mezunlarının çalışma alanı oldukça geniştir. Bir şirketin ya da kurumun hemen hemen her departmanında çalışma şansı bulurlar. Bu programdan mezun olanlar genellikle şirketlerin satış departmanlarında satış müdürü olabilir. Finans alanına yönelenler Finans Müdürü pozisyonuna yükselebilir… Pazar Araştırma Analizcisi olarak çalışabilir. İnsan Kaynakları departmanlarında görev alabilirler.

Program Süresi

Yurtdışı işletme programı kısa ve uzun dönemli olabilmektedir. Programa katılacak kişilerin zaman sıkıntısı varsa açılan kısa süreli yurtdışı işletme programlarını tercih edebilirler. Kısa süreli programlar 3 ay kadar sürmektedir. Eğer zaman kısıtlaması yoksa öğrencilere uzun dönemli programlar önerilmektedir. Uzun dönemli programlar 3 yıla kadar uzayabilir. Öğrenciler katılmayı düşündükleri programı Global Vizyon danışmanlarıyla paylaşarak program süreleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilirler.

Çalışma İzni

Yurtdışı işletme sertifika programlarında uzun dönemli eğitim alanlara çalışma izni verilmektedir. Sertifika ve diploma programları 3 aydan 3 yıla kadar sürer fakat çalışma iznini uzun dönemli eğitim alan öğrenciler edinir. Yurtdışı işletme diploma programı kapsamında edinilen çalışma deneyimi çok önemli olduğundan öğrencilere genellikle uzun dönemli programlar önerilir.
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Kaplan English Dublin Öğrenci Yorumları

Kaplan Dublin’e giden öğrencimiz Erkin Ocak’tan gelen bir fotoğraf. Bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Umarız ki keyifli vakit geçiriyorsundur.

Öğrenci
Bizimle konuşun

Yurtdışı İşletme Sertifika Programı Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım