Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

University of British

University of British– British Üniversitesi

1908’de kurulan British Columbia Üniversitesi, araştırma odaklı bakış açısıyla yüz yılı aşkın süredir modern bilimin gelişmesine destek oluyor ve daha iyi bir gelecek için hizmet veriyor. 68.000’i aşkın öğrenciye ev sahipliği yapan British Columbia Üniversitesi bölümleri, akademik kariyerin tüm gerekliliklerini sunan bir eğitimin mihenk taşı olarak gösteriliyor. Öğretim, öğrenme ve araştırma için küresel bir merkez olan British Columbia Üniversitesi, öğretim üyelerine ve personeline de yenilikçiliği benimseme ve daima başarılı olma hedefini aşılıyor. Cesur düşünmeyi, merakı ve inisiyatifleri teşvik eden British Columbia Üniversitesi, her yıl 600 milyon doların üzerinde araştırma fonu alıyor.


British Columbia Üniversitesi bölümleri; sayısız yeni ürün, tedavi ve hizmet oluşturmak için endüstri ortakları ve devlet ile iş birliği yaparken, daha iyi bir dünyayı şekillendirmek için merak, istek ve vizyona sahip insanlara fırsatlar sunuyor. 


Üniversite; lisans, lisansüstü, doktora ve doktora sonrası çalışma programlarının yanı sıra British Columbia Üniversitesi sertifika bölümleri ile yüz yüze, tam zamanlı, yarı zamanlı ve online seçenekleri ile pek çok program sunuyor. 


Hong Kong ve Hindistan'daki iki bölgesel üssü bulunan British Columbia Üniversitesi;Hong Kong ve Hindistan'daki iki bölgesel üssü bulunan British Columbia Üniversitesi; araştırma, öğrenme ve kapasite geliştirme için yerel bağlantılar ve ortaklıklar kuruyor. Öğrenci kulüplerinin yoğunlukla hizmet verdiği ve kişisel gelişimi destekleyen grupların bulunduğu British Columbia Üniversitesi’nde; sağlık merkezleri, spor alanları, kütüphane ve restoranlar bulunurken, üniversite öğrencilerine burs ve yurt fırsatları da sunuyor.


Aralarında 3 Kanada başbakanı da dahil olmak üzere Nobel ödünle layık görülen 8 kişi ve dünyanın en eski ve en prestijli bursu olan Rodos Bursu alan 71 kişi bulunan British Columbia Üniversitesi'nin küresel mezunlar ağı, 148 ülkeyi temsil eden 370.000'den fazla üyeye sahip.


Eksiksiz ve kariyer odaklı bir eğitim almak için British Columbia Üniversitesi bölüm ücretleri yıllık 42.000-50.000 dolar arasında değişiyor. Köklü geçmişini modern bakış açısıyla sentezleyen British Columbia Üniversitesi başvuru yapmak isteyen öğrenciler için son gün 15 Ocak. “British Columbia Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, British Columbia Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. British Columbia Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Devamını Oku

British Üniversitesi başvuru zamanı

Kanada’nın en eski okullarından olan ve köklü geçmişini modern bakış açısıyla sentezleyen British Üniversitesi’ne (UBC), son başvuru tarihi 15 Ocak.

British Üniversitesi bölümleri

 • Computer Science
 • Computer Science
  Chemistry
 • Mathematics & Statistics
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Physics & Astronomy
 • Law
 • Politics & International Studies (incl Development Studies)
 • Sociology
 • Geography
 • Communication & Media Studies
 • Agriculture & Forestry
 • Sport Science
 • Biological Sciences
 • General Engineering
 • Mechanical & Aerospace Engineering
 • Civil Engineering
 • Electrical & Electronic Engineering
 • Chemical Engineering
 • Medicine & Dentistry
 • Other Health
 • Architecture
 • Languages, Literature & Linguistics
 • History, Philosophy & Theology
 • Art, Performing Arts & Design
 • Archaeology
 • Psychology
 • Education
 • Education

University of British Columbia Kanada İngilizce Kursları English Language Program

Kanada’nın en iyi 2. Üniversitesi olan UBC kampüsünde İngilizce eğitimi yapmak ayrıcalıktır. UBC İngilizce kursları 3-6-12-24 ve 36 hafta sürer. Haftada 25-30 saat dil kursu verilen UBC kampüsünün olanaklarından İngilizce öğrencileri aynen Kanada öğrencileri gibi yararlanabilir. UBC İngilizce kursunu tamamlayan öğrenciler akademik başarılarına göre UBC’de dahil olmak üzere önde gelen Kanada üniversitelerine geçiş yapabilirler.

Lokasyon

British Columbia Üniversitesi'nin iki ana kampüsü, Vancouver'da ve Okanagan Vadisi'ndeki Kelowna'da bulunuyor. Büyüklüğü 400 hektardan fazla olan ve üç tarafı orman, bir tarafı da okyanusla çevrili Vancouver kampüsü; Point Gray Yarımadası'nın batı ucunda yer alıyor. Kampüs, şehir merkezine sadece 30 dakikalık bir otobüs yolculuğu mesafesinde bulunuyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım