Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Kanada'da Lisans Eğitimi

Kanada'da Lisans Eğitimi

Dünyanın En Güvenli Ülkesinde, En Saygın Üniversitelerde Okuma Şansı

Dünyanın en güvenli, en yaşanabilir ve en kaliteli eğitim sistemine sahip lider ülkelerden olan Kanada, üniversiteyi yurtdışında okumak isteyenler için doğru adres… Sıcak, samimi ve güvenilir bir halka, eşsiz ve göz kamaştırıcı doğal güzelliklere sahip olan ülke; dünyanın dört bir yanından binlerce uluslararası öğrenciyi ağırlamaktadır. Ülkeye eğitim almaya gelen gençler pek çok olumlu etkenin bir araya gelmesiyle ülkeye kolayca adapte olabilmektedir. 

Devamını Oku
Eğitim Sistemi

Eyalet sistemiyle yönetilen ülkede her eğitim kurumu bağlı olduğu eyaletin kuralları dahilinde karar almaktadır. Denetleme mekanizmasının gelişmişliği ve eğitime verilen önem nedeniyle üniversiteler arasında eğitim kalitesi yüksek seviyelere çıkartılmıştır. Kanada’da üniversiteler arasında iyi, orta veya kötü diye bir sıralama yapılması mümkün değildir. Çünkü her üniversite yüksek standartlarda eğitim vermektedir ve birbiriyle eşdeğerdir. Kanada’da YGS, LYS gibi üniversite sınavları yoktur. Öğrenci liseden sonra hangi bölüme girmek isterse doğrudan girebilir. Öğrenci bölümünü seçerken özgürdür. Bu sistem; Türkiye’de puanına göre bölüm seçmek zorunda olan öğrenciler için büyük bir şanstır. Bu özgürlükçü yapı öğrencinin tüm eğitim hayatı boyunca devam etmektedir çünkü üniversitelerin amacı özgür ve özgün bireyler yetiştirebilmektir.

Devamını Oku
Başvuru Şartları

Kanada’da üniversite yerleştirme sınavı yoktur. Ülke eyalet sistemiyle yönetildiğinden ve ünviersite giriş sınavına sahip olmadığından üniversiteler kendi kabul koşulların ve standartlarını belirler.
İngilizce yeterlilik belgesi (TOEFL,IELTS)
Fransızca eğitim verecek üniversiteye gidilecekse üniversitenin açtığı dil yeterlilik sınavında başarılı olunması (Sadece Fransızca eğitim veren bir üniversiteye devam etmek isteyenler için)
Referans mektubu
İyi bir lise diploma derecesi ve not dökümü

Kanada’da Çalışma Fırsatı

Kanada ülkesinde eğitim alan uluslarararsı öğrencilere çalışma izni vermektedir. Öğrenciler eğitim hayatları süresince haftada 20 saat çalışabilmektedir. Öğrenci yaz aylarını ülkesine dönmeden Kanada’da geçirmek isterse çalışma izni tam güne çıkartılır. Ülkenin sunduğu en ilgi çekici fırsatlardan biri de öğrencilerin üniversiteden mezun olduktan sonra 3 yıl ülkede yasal olarak çalışma iznine sahip olmasıdır.

Devamını Oku
Konaklama ve Yaşam

Kanada; Amerika ve İngiltere’ye çok daha maliyetsiz bir ülkedir. Ülkede yeme-içme ve yaşam masrafları diğer ülkelere oranda çok daha makuldur. Kanada halkının sevecen, sıcakkanlı ve yardımsever olması ülkeye okumaya giden uluslararası öğrenciler için büyük bir şanstır. Ülkenin görülecek pek çok doğal güzelliğe sahip olması, temiz havası ve yaşanabilir kentleri öğrencilerin üniversite hayatlarını kaliteli bir şekilde geçirip, kendilerini geliştirmelerine olanak sağlar. Öğrenciler pek çok ülkede olduğu gibi Kanada’da da devlet veye özel yurtlarda, aile yanında yada kendi özel evlerinde yaşama fırsatına sahiptir. Okulların yurtları genellikle kampüs içerisinde bulunmaktadır. Ulaşım kolaylığı ve masrafları düşürme imkanı sunan bu fırsattan yararlanabilmek için hızlı davranmak gerekmektedir. Özel yurtlar ise maliyet olarak üniversite yurtlarından biraz daha fazladır. Tek veya çift kişilik odalarda kalmak isteyenler genellikle bu yurtları tercih etmektedir. Alternatiflerden diğeri de aile yanı konaklamadır. Bu tip konaklama öğrencilerin aile sıcaklığından kopmadan ev konforunda yaşamalarını sağlar. Herbir aile devlet ve üniversiteler tarafından özenle seçildiğinden oldukça güvenli bir alternatiftir. Maddi olarak rahat olan ve rahatına önem veren öğrencilerin kimi zaman ev kiralama yolunu tercih ettiği de görülmektedir.

Devamını Oku
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
 • KANADA’DAKİ PARTNER ÜNİVERSİTELERİMİZ

  1) NAVITAS / SIMON FRASER UNIVERSITY  -  www.navitas.com/study_university_can_fic.html
  Lokasyon: Simon Fraser University, Vancouver
  Sıralama : Dünya sıralamasında 244 – Kanada sıralaması 13 (Times)
  En popüler bölümleri: Business, Education, Economics, Psychology, Communication, Criminology ve English
  Başvuru kriterleri:Lisans programları için: 6.0/5.5/5.0 IELTS skoru ve minimum 3 not ortalaması(matematik dersleri ortalaması minimum2.5 olmak işartıyla)
  Ortalama okul ücreti: 15.955 CAD – 19.702 CAD arası
  Okul Başlangıç Dönemleri: Ocak – Mayıs – Eylül
  2) NAVITAS / UNIVERSITY OF MANITOBA  -  www.navitas.com/study_university_can_icm.html
  Lokasyon: University of Manitoba,  Winnipeg - Canada
  Sıralama : Dünya sıralamasında 301-400 / Kanada sıralaması 19 (Times)
  En popüler bölümleri: Engineering, Business, Arts, Science bölümleri
  Başvuru kriterleri:Lisans programları için: 6.0/5.5/5.0 IELTS skoru ve minimum 3 lise not ortalaması
  Ortalama okul ücreti: 12.480 CAD – 13.395 CAD arası
  Okul Başlangıç Dönemleri: Ocak – Mayıs – Eylül
  3) CAPILANO UNIVERSITY  -  www.capilanou.ca
  Lokasyon: Kuzey Vancouver , Squamish, Sunshine Coast
  Sıralama : 51
  En popüler bölümleri: Tasarım, Animasyon, İlüstrasyon, Sanat, Astronomi, Müzik, Film, İşletme, Turizm, Biyoloji, Muhasebe, Pazarlama, İnsan Kaynakları Yönetimi, İletişim, Bilgisayar, Yaratıcı Yazarlık, Reklamcılık, Eğitim, Grafik Tasarımı, Linguistik, Politika
  Başvuru kriterleri: 2.5/4 ve 83 TOEFL / 6.5 IELTS
  Ortalama okul ücreti:  525 CAD (1 kredi ücreti) yıllık 18.180 CAD
  Okul Başlangıç Dönemleri: Eylül – Ocak- Mayıs
  4) CENTENNIAL COLLEGE  -  www.centennialcollege.ca
  Lokasyon: Toronto
  Sıralama : 40
  En popüler bölümleri: İşletme ağırlıklı bölümler, bilişim teknolojileri, Medya
  Başvuru kriterleri: 2.5 minimum not ortalaması ve 6.0 IELTS
  Ortalama okul ücreti:  13.724 – 20.505 CAD
  Okul Başlangıç Dönemleri: Eylül – Şubat

 • KANADA’DAKİ PARTNER ÜNİVERSİTELERİMİZ

  5) MANITOBA UNIVERSITY  -  http://umanitoba.ca
  Lokasyon:Manitoba
  Sıralama: 17( Kanada üniversiteleri arasında)
  En popüler bölümler:Tarımsal ve yiyecek bilimi, Mimarlık, Sanat, Diş hekimliği, Mühendislik, Hukuk, Sağlık, Fen bilimleri, İşletme, Eğitim, Genetik, İnsan kaynakları yönetimi, Pazarlama,
  Giriş kriterleri:Toefl 80
  Okul başlangıç tarihleri:Haziran-Temmuz-Ağustos(bölüme göre değişmektedir)
  Senelik okul ücretleri:11,300 ile 21.000  CAD
  6) SENECA COLLEGE   -  www.senecac.on.ca
  Seneca College Toronto şehir merkezinde eğitim veren Kanada’nın en büyük dört yıllık Kolejlerinden birisidir. Kısa dönem ve uzun dönem sertifika veya diploma programları yanısıra, İngilizce hazırlık ve 2 yada 4 yıllık eğitim vermektedir. Seneca College İngilizce hazırlık programını tamamlayan öğrenciler 2 veya 4 yıllık ön lisans ya da lisans programlarına geçiş yapabilir. 2 yıllık eğitim sonrası dilerlerse kredilerine Kanada’nın seçkin üniversitelerine transfer ederek lisans programlarını  üniversitelerde tamamlayabilirler

  Lokasyon:Toronto
  Sıralama: 51
  En popüler bölümler: Animasyon,Muhasebe, Bioteknoloji, Kimya, Bilgisayar programları,Çevre ve Yeryüzü Bilimleri, Moda Sanatı, Gazetecilik, Hukuk,Veterinerlik, Acenta ve Turizm Yönetimi, Mühendislik
  Giriş kriterleri: Toefl 82/ IELTS
  Okul başlangıç tarihleri: Eylül, Ocak
  Senelik okul ücretleri:11,736 ile 21,176 CAD
  7) THOMPSON RIVERS UNIVERSITY  -  www.tru.ca
  Lokasyon: Kamloops,British Colombia
  Sıralama: 44
  En Popüler bölümler: Sanat,İş yönetimi ve Ekonomi, Bilgisayar,Gazetecilik, Hukuk, Sağlık yönetimi,Hemşirelik,Turizm, MBA, Eğitim,
  Giriş kriterleri:Toefl 73/ IELTS 6,5
  Okul başlangıç tarihleri: Eylül, Ocak
  Senelik okul ücretleri:16,773 CAD
  8) GEORGE BROWN COLLEGE  -  www.georgebrown.ca
  Lokasyon: Toronto - Ontario
  Sıralama: 24
  En Popüler bölümler: Uygulamalı sanatlar, dizayn, moda
  Giriş kriterleri: IELTS 6,5
  Okul başlangıç tarihleri: Ocak, mayıs, eylül
  Senelik okul ücretleri: 5,376 – 16,500 CAD
  9) LAKEHEAD UNIVERSITY  -  www.lakeheadu.ca
  Lokasyon: Thunder Bay – Orilia / Ontario
  Sıralama: 31 (Kanada)
  En Popüler bölümler: İşletme, Mühendislik, Hukuk
  Giriş kriterleri: TOEFL 80
  Okul başlangıç tarihleri: Eylül - Nisan
  Senelik okul ücretleri:10.160 – 10.356 CAD
  9) Royal Roads University  -  www.royalroads.ca
  Lokasyon: Victoria,British Colombia
  Sıralama: 44
  En Popüler bölümler: Sustainable development, entrepreneurship, empowering leadership, conflict analysis ve  management.
  Giriş kriterleri:2.5 not ortalaması – IELTS 6.5 direk giriş için
  Okul başlangıç tarihleri: Mayıs – Ağustos - Ocak
  Senelik okul ücretleri:16,000 CAD
  10) CANADA ARBUTUS COLLEGE
  Lokasyon: Vancover Kanada
  En popüler bölümleri; işletme,İletişim , Çevirmenlik ve Tercumanlık
  Başvuru kriterleri;Sertifika  programları için: 5.0IELTS
  Ortalama okul ücreti:  7500 Canada Doları
  Okul Başlangıç Dönemleri: Ocak Aralık

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım