Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Boston College

Boston College – Boston Koleji

1863 yılında kurulan ve Boston şehrinde faaliyet gösteren ilk yüksek öğrenim kurumu unvanını taşıyan Boston Koleji, bugün ülkenin önde gelen üniversiteleri arasında yer alıyor. Liberal sanatlar, bilimsel araştırma ve öğrenci oluşumunda lider konumda bulunana Boston Koleji 50'den fazla çalışma alanında 4.000'den fazla lisans, yüksek lisans, doktora ve sertifika programı sunuyor. Lynch Eğitim Fakültesi, Boston Koleji Hukuk Fakültesi, Carrol Yönetim Fakültesi, Morrissey Bilim ve Sanat Fakültesi gibi yüksek okullara sahip olan Boston Koleji’nin yaklaşık %8’ini yabancı öğrenciler oluşturuyor. 


Her yıl düzenlenen Boston Koleji Sanat Festivali, 16.000’den fazla ziyaretçinin katılımıyla Boston Koleji ve çevresindeki toplulukları sanatı kutlamak için bir araya getiriyor. 


Boston Koleji’nde bulunan 244.000 metrekarelik dört katlı bir tesis olan Margot Connell Rekreasyon Merkezi; kaya tırmanma duvarı, koşu parkuru, su sporları merkezi, basketbol sahaları, tenis kortları, yoga ve fitness için çok amaçlı odalar içeriyor. 


Her başvuruyu, titizlik ve dikkatle inceleyen Boston Koleji bölümleri, kabul kararlarını verirken, notları, standart test puanlarını, okul dışında neler yaptığınızı, öğretmenlerin ve diğerlerinin değerlendirmelerini ve kendinizi yazarak nasıl ifade ettiğinizi dikkate alıyor. Kampüs içerisindeki 250’den fazla öğrenci kulübü ve organizasyonuna katılma şansı olan öğrencilerinin en çok tercih ettiği Boston Koleji bölümleri başında iktisat, finans ve psikoloji geliyor. 


İster yeni yollar keşfetmek ister mevcut kariyerinizde ilerlemek isteyin, Boston Koleji sertifika bölümlerini incelemenizi öneririz. Boston Koleji sertifika bölümleri, eğitim yolculuğuna devam etmek isteyenler için çok sayıda seçenek sunuyor. 


Geleceği vizyon, adalet ve hayırseverlikle şekillendirme yeteneğine sahip yeni nesil liderler yetiştirmeyi amaçlayan Boston Koleji bölüm ücretleri 62.000-81.000 dolar arasında değişiyor. Uluslararası arenada saygın bir araştırma üniversitesi ve akademik mükemmellik merkezi olan Boston Koleji başvuru yapmak öğrencilerin, erken kayıt için 1 Kasım, normal kayıt için 1 Ocak tarihine dek belgelerini iletmesi gerekiyor. “Boston Koleji nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Boston Koleji başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Boston Koleji bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 

Devamını Oku

Boston Koleji başvuru zamanı

Boston College’a erken kayıt için son başvuru tarihi 1 Kasım, normal kayıt için son başvuru tarihi 1 Ocak.

Boston Koleji bölümleri

  • Chemistry
  • Physics & Astronomy
  • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
  • Mathematics & Statistics
  • Art, Performing Arts & Design
  • Languages, Literature & Linguistics
  • History, Philosophy & Theology
  • Business & Management
  • Economics & Econometrics
  • Accounting & Finance
  • Medicine & Dentistry
  • Education
  • Communication & Media Studies
  • Sociology
  • Politics & International Studies
  • Law
  • Biological Sciences
  • Psychology
  • Computer Science

Lokasyon

Boston’ın merkezine 10 kilometre uzaklıkta olan Chestnut Hill’de yer alan Boston Koleji, 70 hektarlık ana kampüsünün içinde 120 binadan oluşuyor. Eğitim, sağlık, finans ve teknoloji merkezi Boston; çok sayıda sanat galerisi, müze, festival, tiyatro, sinemasıyla, canlı gece hayatı ve doğal güzellikleri ile pek çok aktivite seçeneği sunuyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım