Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Boston College

Boston College – Boston Koleji

1863 yılında kurulan ve Boston şehrinde faaliyet gösteren ilk yüksek öğrenim kurumu unvanını taşıyan Boston Koleji, bugün ülkenin önde gelen üniversiteleri arasında yer alıyor. Liberal sanatlar, bilimsel araştırma ve öğrenci oluşumunda lider konumda bulunana Boston Koleji 50'den fazla çalışma alanında 4.000'den fazla lisans, yüksek lisans, doktora ve sertifika programı sunuyor. Lynch Eğitim Fakültesi, Boston Koleji Hukuk Fakültesi, Carrol Yönetim Fakültesi, Morrissey Bilim ve Sanat Fakültesi gibi yüksek okullara sahip olan Boston Koleji’nin yaklaşık %8’ini yabancı öğrenciler oluşturuyor. 


Her yıl düzenlenen Boston Koleji Sanat Festivali, 16.000’den fazla ziyaretçinin katılımıyla Boston Koleji ve çevresindeki toplulukları sanatı kutlamak için bir araya getiriyor. 


Boston Koleji’nde bulunan 244.000 metrekarelik dört katlı bir tesis olan Margot Connell Rekreasyon Merkezi; kaya tırmanma duvarı, koşu parkuru, su sporları merkezi, basketbol sahaları, tenis kortları, yoga ve fitness için çok amaçlı odalar içeriyor. 


Her başvuruyu, titizlik ve dikkatle inceleyen Boston Koleji bölümleri, kabul kararlarını verirken, notları, standart test puanlarını, okul dışında neler yaptığınızı, öğretmenlerin ve diğerlerinin değerlendirmelerini ve kendinizi yazarak nasıl ifade ettiğinizi dikkate alıyor. Kampüs içerisindeki 250’den fazla öğrenci kulübü ve organizasyonuna katılma şansı olan öğrencilerinin en çok tercih ettiği Boston Koleji bölümleri başında iktisat, finans ve psikoloji geliyor. 


İster yeni yollar keşfetmek ister mevcut kariyerinizde ilerlemek isteyin, Boston Koleji sertifika bölümlerini incelemenizi öneririz. Boston Koleji sertifika bölümleri, eğitim yolculuğuna devam etmek isteyenler için çok sayıda seçenek sunuyor. 


Geleceği vizyon, adalet ve hayırseverlikle şekillendirme yeteneğine sahip yeni nesil liderler yetiştirmeyi amaçlayan Boston Koleji bölüm ücretleri 62.000-81.000 dolar arasında değişiyor. Uluslararası arenada saygın bir araştırma üniversitesi ve akademik mükemmellik merkezi olan Boston Koleji başvuru yapmak öğrencilerin, erken kayıt için 1 Kasım, normal kayıt için 1 Ocak tarihine dek belgelerini iletmesi gerekiyor. “Boston Koleji nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Boston Koleji başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Boston Koleji bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 

Boston Koleji başvuru zamanı

Boston College’a erken kayıt için son başvuru tarihi 1 Kasım, normal kayıt için son başvuru tarihi 1 Ocak.

Lokasyon

Boston’ın merkezine 10 kilometre uzaklıkta olan Chestnut Hill’de yer alan Boston Koleji, 70 hektarlık ana kampüsünün içinde 120 binadan oluşuyor. Eğitim, sağlık, finans ve teknoloji merkezi Boston; çok sayıda sanat galerisi, müze, festival, tiyatro, sinemasıyla, canlı gece hayatı ve doğal güzellikleri ile pek çok aktivite seçeneği sunuyor.

Boston Koleji bölümleri

  • Chemistry
  • Physics & Astronomy
  • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
  • Mathematics & Statistics
  • Art, Performing Arts & Design
  • Languages, Literature & Linguistics
  • History, Philosophy & Theology
  • Business & Management
  • Economics & Econometrics
  • Accounting & Finance
  • Medicine & Dentistry
  • Education
  • Communication & Media Studies
  • Sociology
  • Politics & International Studies
  • Law
  • Biological Sciences
  • Psychology
  • Computer Science

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım