Bize Ulaşın Duyurular
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Princeton University

Princeton University

1746 yılında kurulan Princeton Üniversitesi, dünyanın en seçkin özel üniversitelerinden birisi olarak biliniyor. 5.000’den fazla lisans öğrencisiyle orta büyüklükte bir kurum sayılan Princeton Üniversitesi’nin kabul oranı yalnızca yüzde 6 olduğundan katılım için büyük bir rekabet gerekiyor. Her beş öğrenciye bir öğretim görevlisinin düştüğü Princeton Üniversitesi’nde 50’nin üzerinde Nobel ödüllü öğretim görevlisi eğitim veriyor. Princeton Üniversitesi’ni yılda ortalama 860 bin kişi ziyaret ediyor ve bu ziyaretçilerin 200 bini, okula ait olan 100.000’den fazla sanat eseri barındıran sanat müzesine uğruyor. 


Princeton Üniversitesi bölümleri ve araştırma merkezleri; beşeri bilimler, doğa bilimleri, sosyal bilimler, mühendislik, lisans ve yüksek lisans öğrencisine ve 1.100’ün üzerinde öğretim görevlisine ev sahipliği yapıyor. Mezunları arasında bilim insanları, devlet başkanları ve girişimci isimlerin bulunduğu Princeton Üniversitesi’nde çalışmalar ve araştırmalar yapan önemli bir isim ise ünlü fizikçi Albert Einstein (1933-1955).


Konaklama çeşitliliği ile de avantajlar sunan Princeton Üniversitesi, lisans öğrencilerini ve yüksek lisans öğrencilerini ayrı alanlarda konaklatıyor. Princeton Üniversitesi’nin merkezi konumda bulunması nedeniyle, öğrenciler için kampüs dışında ev kiralayarak yaşamını sürdürmekte oldukça kolay. 


Üniversite kabul şartları arasında; mezuniyet diploması, referans mektubu ve İngilizce yeterlilik belgesi gibi dokümanların sunulması şartı bulunuyor; öğrenciler eğitimlerinde en az 3 yıl yüzde 100 İngilizce eğitim veren bir okuldan mezun olduysa TOEFL ve IELTS skoru sunma zorunluğu aranmıyor. Princeton Üniversitesi bölümleri arasında Princeton Üniversitesi sertifika bölümleri bulunmuyor. Öğrencilerinin yüzde 60’ından fazlasının finansal yardım alabildiği Princeton Üniversitesi bölüm ücretleri 73.000-80.000 dolar arasında değişiyor. Beşeri hizmetleriyle de öne çıkan Princeton Üniversitesi başvuru yapmak isteyen öğrenciler için iki farklı başvuru tarihi bulunuyor. Erken kayıt son başvuru tarihi 1 Kasım, normal kayıt için son başvuru tarihi ise 1 Ocak. “Princeton Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Princeton Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Princeton Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Devamını Oku

Eğitim Programları

Yurtdışı Üniversite Summer Session

Summer Session, Amerika'nın University of California Los Angeles, University of California Berkeley gibi önde gelen üniversitelerinde üniversite öğrencilerinin yaz tatilleri boyunca dersler alabildikleri ve bu dersleri Türkiye'de kredi olarak saydırabildikleri bir eğitim programıdır. Kişiler bu programa katılırken aldıkları kredilerin okullarında ki geçerliğini kontrol etmelidir. 

PHD Programları

Doctor Of Philosophy'nin kısaltması olan Phd günümüzde bilinen yaygın adıyla doktora programıdır. Yurtdışında Doktora programına katılan bireyler sadece üniversitelerde akademik bir kariyer için değil dünya klasmanında bir standartta sahip olabilmek adına bu programı tercih ederler. Tamamen üniversiteler bünyesinde sunulan bir programdır.

Yurtdışında Master MBA

Yurtdışında İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı demektir. İş insanlarına yönelik olarak geliştirilmiş lisansüstü bir yeterlik derecesidir. Türkiye'de ve dünyada  üniversiteler İşletme yüksek lisans programlarına MBA ismini vermeyi tercih etmektedirler. Yurtdışında ki en popüler programlardandır.

Doktora - Sertifika Programı

Doktora yapmak, kariyerine akademide devam etmek isteyenlerin tercihidir. Doktora prosedüründe aday, bağımsız bilimsel çalışma yapabildiğini kanıtlar. Doktora, akademisyen olmak, bağımsız araştırmalar gerçekleştirmek, kısaca bilim insanı olmak için yapılır. İlgili alanın felsefesini yapmak olarak da tanımlanabilir. Doktora yapmak, öğrencinin iş hayatına değil akademik alana, deneylere, teorilere, literatüre hazırlanması amacını güder.

Lisans Programı

Yurtdışında lisans eğitimi, orta öğretimden sonra ve lisansüstü eğitimden önce yapılan eğitimdir. Genel olarak, lisans derecesine kadar olan tüm lise sonrası programları içerir. Bireyin eğitim hayatında en önemli eğitim derecelerindendir. Kişinin kariyer hayatında da gerekliği olan eğitim türüdür.

Yurtdışı Üniversite Hazırlık Programı

Yurtdışında bir üniversitede eğitim almak isteyen bir öğrenci üniversiteye kabul almak yada kaul şartlarıını yerine getirebilmek için bu programa katılır. Tamamen kişinin lisans eğitimine hem dil olarak hem de kalifikasyon olarak hazır hale getirilmesini hedefler. Bir çok öğrenci yurtdışı üniversitelerinden şartlı kabul alırlar. Bu programı başarı ile tamamlarlarsa üniversiteye kabul edilirler.

Yurtdışı Üniversite Yüksek Lisans Programı

Yurtdışında yüksek lisans derecesi, ustalık veya belirli bir çalışma alanının veya profesyonel uygulama alanının yüksek dereceli genel bakışını gösteren bir eğitim kursunu tamamladıktan sonra üniversiteler veya kolejler tarafından verilen akademik bir derecedir. Lisans Eğitiminden sonra yapılabilen bir eğitimdir. 

Yurtdışı Üniversite Lisans Tamamlama

Yurt dışında lisans tamamlama, iki yıllık ön lisans eğitimini Türkiye'de almış ve kalan iki yılını yurt dışında bir üniversitede tamamlayarak eğitim sonunda lisans diplomasına sahip olmak isteyen öğrencilere sunulan programdır. Bu programda kişinin almş olduğu dersler ve kredilerin uygunluğu ve geçerliliği çok önemlidir.

Princeton Üniversitesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Princeton Üniversitesi fiyatları


Öğrencilerinin %60’ından fazlasının finansal yardım aldığı Princeton Üniversitesi’nde eğitim ve konaklamanın yıllık ücreti 73.000 - 80.000 dolar arasında değişiyor.

 


Princeton Üniversitesi başvuru zamanı


Princeton Üniversitesi’ne erken kayıt için son başvuru tarihi 1 Kasım, normal kayıt için son başvuru tarihi 1 Ocak.


Princeton Üniversitesi'nde öğrenim görmüş tanınmış kişiler


ABD Devlet Başkanları James Madison ve Woodrow Wilson, başkan yardımcısı Aaron Burr, eski First Lady Michelle Obama, Amazon CEO’su Jeff Bezos, ünlü bilim insanları Richard Feynman, John Nash, Alan Turing ve Daniel Kahneman.


Princeton Üniversitesi lisans bölümleri

  • Architecture
  • Astrophysical Sciences
  • Chemistry
  • Classics
  • Computer Science
  • Economics
  • Geosciences
  • Molecular Biology
  • History
  • Mathematics
  • Music
  • Neuroscience
  • Near Eastern Studies
  • Physics
  • Politics
  • Psychology
  • Sociology

Lokasyon

Princeton Üniversitesi, New Jersey eyaletinin 30 bin nüfuslu Princeton şehrinde bulunuyor. Lisans öğrencilerinin yüzde 98’inin yaşadığı 242 hektarlık kampüse sahip olan Princeton Üniversitesi çevresinde; önemli müzeler, harika parklar, keyifli restoranlar bulunuyor. Princeton’ın, New York ve Philadelphia’nın tam ortasında yer aldığını da belirtelim.

Üniversitenin Başarıları

 • QS Dünya Üniversiteleri sıralamasında 13. sırada yer alıyor.

 • Times World University sıralamasında İlk 7’de yer alıyor.

 • Matematik, tarih, sanat ve ekonomi bölümleri ise dünya genelinde ilk 10’da.

Üniversitenin Kabul Şartları

 • Genel başvuru için ek yazı

 • Lise transkripti

 • Okul raporu

 • ACT veya SAT puanı

 • En az 100 (IBT) TOEFL

 • En Az 7 IELTS

 • İki eğitimciden tavsiye mektupları

Princeton Üniversitesi yüksek lisans bölümleri

 • Architecture
 • Bioengineering
 • Chemistry
 • Computer Science
 • East Asian Studies
 • Environmental Studies
 • Finance
 • Geosciences
 • History
 • Mathematics
 • Media and Modernity
 • Molecular Biology
 • Musicology
 • Politics
 • Plasma Physics
 • Social Policy
 • Sociology
 •  

 

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım