Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

University of Surrey

University of Surrey Hakkında

The University of Surrey, İngiltere’nin önde gelen “research” üniversitelerinden birisidir. 100 yıllık bir tarihe sahip olan üniversite, global bir üne sahiptir. Guildford kasabasına 10 dakika mesafede bir kampüs içerisinde bulunan üniversite, Londra’ya trenle 40 dakika uzaklıktadır. The University of Surrey 1966 yılında üniversite statüsü kazanmış ve kurulduğu günden bu yana “kişisel gelişim, akademik öğrenim, gerçek dünyaya yönelik eğitim, en yetenekli öğrencileri bünyesine alma, bilgi ve profesyonel deneyimi harmanlama” üzerine sistemini kurmuştur. Surrey Üniversitesi mezunları en kısa sürede en fazla oranda iş bulan öğrenciler olmuşlardır. University of Surrey bugün dünya genelinde 140’tan fazla ülkeden uluslararası öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır. İşletme, mühendislik, tıp ve sağlık, bilgi teknolojileri, sosyal bilimler, sanat ve beşerî bilimler gibi birçok alanda geniş bir yelpazede lisans ve lisansüstü programlar University of Surrey tarafından sunulmaktadır.
Times Higher Education, QS World University Rankings ve Complete University Guide gibi saygın sıralama kuruluşları tarafından yapılan sıralamalarda, University of Surrey düzenli olarak üst sıralarda yer almaktadır. Ayrıca, uluslararası araştırma ve iş birliği projeleri, endüstri bağlantıları ve öğrenci değişim programları gibi birçok fırsat sunarak öğrencilere en iyi eğitim deneyimi sunmayı amaçlar.
Üniversitenin öğrenci yaşamı da oldukça canlıdır. Öğrenciler, 150'den fazla öğrenci kulübü ve topluluğu arasından seçim yapabilirler. Bunlar arasında spor, müzik, tiyatro, gibi birçok konuda kulüp ve topluluk bulunur. Ayrıca, üniversitenin modern kampüsü, öğrencilerin eğitimlerinin yanı sıra dinlenme ve sosyalleşme imkanları da sunar. Surrey Üniversitesinin kampüs imkanlarının yanında,
University of Surrey İngiltere'nin önde gelen üniversitelerinden biridir ve geniş bir akademik yelpazede çeşitli disiplinlerde öğrencilere, modern laboratuvarlar, atölyeler ve stüdyolar ile kapsamlı bir eğitim sunar. Aynı zamanda, öğrenci yaşamı ve araştırma imkanları ile de öğrencilerin hayatında unutulmaz bir deneyim sunar.

University of Surrey Dünya Başarı Sıralamaları

İngiltere’dekitüm üniversiteler arasında yapılan The Complete University Guide 2024 bölümler sıralamasında, University of Surrey, Information Technology Systems’de 1. sırada, Tourism Transport Travel and Heritage Studies’de 1. sırada, Food Science’da 2. sırada, Paramedic Science’da 2. sırada, Nursing’de 3. sırada, Veterinary Medicine’da 3. sırada, German’da 4. sırada, Drama Dance and Cinematic’de 6. sırada, English’de 7. sırada, Aeronautical and Aerospace Engineering’de 8. sırada, Manufacturing and Production Engineering’de 8. sırada, Sports Science’da 9. sırada, Medical Techology and Biomedical Engineering’de 10. sıradadır.

Surrey, World University Rankings 2024 dünya sıralamasında 239. Sırada, QS World University Rankings 2024 dünya sıralamasında 305. Sırada yer almaktadır. 

Neden University of Surrey

University of Surrey, üstün öğretim kadrosu ile öğrencilere yüksek kaliteli eğitim ve öğrenci odaklı bir öğrenme ortamı sunmaktadır. University of Surrey, modern tesisleri, teknolojik altyapısı, zengin kütüphanesi, araştırma merkezleri ve laboratuvarları ile öğrencilere bilimsel araştırmalarında destek olur. Pek çok akademik alanda 5,5* ve 6* sahibi olan Surrey Universitesi dünya genelinde büyük bir üne sahiptir. Surrey University birçok alanda Research Excellent almıştır: Electrical and Electronic Engineering, Sociology and Studies & Professions allied to Medicine, Psychology, Physics, Applied Mathematics, Statistics, Environmental Strategy, European Studies and Russian, Slavonic & East European Languages studies.

Ayrıca, The Guardian Surrey University’nin bazı bölümlerini İngiltere’nin en iyi 10’u içerisinde göstermiştir. Bunlar; civil engineering; tourism; electronic engineering; mechanical (including aerospace) engineering; psychology; biological sciences; nursing; chemistry and modern languages bölümleridir. Bunun yanı sıra, üniversite, öğrencilere staj, araştırma veya çalışma imkanları gibi çeşitli kariyer fırsatları sunarak, öğrencilerin iş hayatına hazırlanmalarını destekler. University of Surrey, öğrencilerin sosyal ve kültürel açıdan da kendilerini geliştirmelerine olanak tanır. Surrey öğrencileri, Üniversite tarafından veya öğrenci birliği tarafından düzenlenen, birçok sosyal aktiviteye katılabilir. University of Surrey, öğrencilere kaliteli eğitim, geniş bir program yelpazesi, modern araştırma tesisler ve kariyer fırsatları sunarak, öğrencilerin kendilerini geliştirmelerine ve gelecekteki hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için ideal bir seçenektir. Surrey, lisansüstü istihdamı konusunda olağanüstü bir sicile sahiptir: Lisansüstü eğitim verilen öğrencilerin yüzde 95'i, çok kısa bir süre zarfında iş bulmaktadır. Bir diğer neden ise University of Surrey öğrencilerinin 10 dakika da doğal güzelliklerle dolu, Guildfors şehir merkezine erişim sağlayabilmesidir.

University of Surrey Öğrenci Sayıları

University of Surrey, 140 ülkeden uluslararası öğrencilere ev sahipliği yapan bir üniversitedir. 2024 yılı itibari ile toplam 14.746 öğrenci Surrey Üniversitesinde eğitim almaktadır. Bu öğrencilerin 10.806’sı lisans, 2.634’ü yüksek lisans, 1.306’sı PhD öğrencisidir. Ayrıca, üniversitenin öğrenci topluluğu oldukça çeşitlidir. University of Surrey’de toplam 4604 uluslararası öğrenci bulunmaktadır ve toplam nüfusun yaklaşık olarak %32'i uluslararası öğrencilerden oluşmaktadır. Bu da University of Surrey'in dünya çapında bir üniversite olarak kabul edildiğinin bir göstergesidir.

University of Surrey Sosyal Olanakları

Üniversitenin sosyal olanakları arasında öğrencilerin sosyal hayatlarına katkı sağlayacak pek çok farklı seçenek yer almaktadır. University of Surrey öğrenci birliği 160’tan fazla kulüp ile tüm ülkede 7. Sıradadır. Bu topluluklara örnek vermek gerekirse, spor kulüpleri, müzik kulüpleri, tiyatro kulüpleri, siyasi topluluklar ve daha pek çok seçenek örnek verilebilir.

Surrey Üniversitesinde 40 farklı spor kulübü bulunmaktadır. Kulüpler Birleşik Krallık’taki diğer üniversite kulüpleri ile spor müsabakaları yapmaktadır. Spor kulüplerine örnek vermek gerekirse, Amerikan futbolu, okçuluk, basketbol, futbol, su sporları, yakın dövüş sporları, binicilik sporları, golf gibi sporlar örnek olabilir.

Üniversitenin kampüsü, öğrencilerin sosyal hayatı için de pek çok olanak sunmaktadır. Öğrenciler, kampüs içindeki kafelerde buluşabilir, restoranlarda yemek yiyebilir, spor salonlarında vakit geçirebilir veya kütüphanede çalışabilirler. University of Surrey, kampüs içerisinde 5 adet kafe, 3 adet restoran, 1 adet süpermarket, 1 adet postane bulunmaktadır.

Üniversitenin öğrenci birliği, yıl boyunca pek çok sosyal etkinlik düzenlemektedir. Sosyal etkinlikler, öğrencilerin birbirleriyle tanışabileceği ve eğlenebileceği seçeneklerdir. Örneğin, pub geceleri, quiz yarışmaları, spor turnuvaları, parti ve konserler gibi etkinlikler düzenlenmektedir. Buna ek olarak kampüsün içerisinde gece kulüpleri bulunmaktadır.

Surrey University Library bir milyon kitap ile İngiltere’nin en büyük üniversite kütüphanelerinden birisidir. Bilgisayar merkezi ve kütüphane 24 saat açıktır. Yabancı öğrenciler için “Surrey University Pre-Sessional English Course” düzenlenmektedir. Bu kurslar lisans veya yüksek lisans programlarına kabul edilmiş ancak İngilizce dil yeterlilik sınav sonuçlarında istenilen puanlara az bir farkla ulaşamamış öğrenciler için düzenlenir. Üniversite ayrıca, yabancı öğrencilere eğitimleri esnasında ücretsiz Akademik İngilizce programları vermektedir. 

University of Surrey, Guildford, Surrey Şehir ve Bölge Hakkında

University of Surrey, İngiltere'nin güneydoğusunda, Surrey şehrinin Guildford bölgesinde yer almaktadır. Guildford, Londra'ya yaklaşık 45 km uzaklıktadır. Guildford tarihi bir kasaba atmosferiyle modern bir şehir hayatını bir arada bulundurmaktadır. Guildford, öğrenciler için pek çok sosyal ve kültürel olanak sunmaktadır. Şehirde birçok restoran, kafe ve bar bulunmaktadır. Ayrıca, alışveriş merkezleri, müzeler de öğrenciler için cazip seçenekler arasındadır. Guildford, doğal güzellikleriyle de ünlüdür, çevresindeki parklar ve bahçeler, öğrencilerin doğayla iç içe olmalarını sağlar. Surrey bölgesindeki doğal güzellikler ve yakındaki büyük şehirlerin varlığı, öğrencilerin İngiltere'nin zengin tarihi ve kültürel mirasını keşfetmelerine olanak tanır. Guildford’ 200’den fazla çeşitli mağaza, 100'den fazla yeme içme mekânı ve 20'den fazla cafe, bar ve kulüp ile Guildford, öğrencilerin birçok ihtiyacını karşımaktadır.University of Surrey için Başvuru Koşulları

Bu yıl itibari ile Surrey Üniversitesinde 70 adet Türk öğrenci eğitim almaktadır. University of Surrey’den kabul alabilmek için çeşitli gereklilikleri sağlamak gereklidir. Hazırlık, lisans ve yüksek lisans bölümleri için akademik yeterlilik, dil yeterliliği gibi şartların sağlanması gereklidir. Aşağıda belirtilen koşulları sağlayamamanız reddedileceğiniz anlamına gelmez. Her başvuru özel olarak değerlendirilmektedir.

University of Surrey için Başvuru Şartları

International Foundation Year (Hazırlık Yılı) için gerekli koşullar

 • IELTS:5.0
 • 55% başarı oranına sahip lise diploması
 • Öğrenci en az 17 yaşında olmalı

Lisans bölümlerine başvuru yapmak isteyen öğrencilerden,

 • Dil seviyesini gösteren belge (IELTS:6.0, TOEFL 88, Duolingo100) 
 • 70%-85% başarı oranına sahip lise diploması (bölümler arasında farklılık bulunmaktadır).

Yüksek Lisans Bölümlerine başvuru yapmak isteyen öğrencilerden,

 • Dil seviyesini gösteren belge (IELTS:6.5, TOEFL 100, Duolingo110)
 • Lisans Diploması: 2.6- 3.0/4.0 (bölümler arasında farklılık bulunmaktadır).

University of Surrey Popüler Bölümleri

University of Surrey, geniş bir lisans ve lisansüstü program yelpazesi sunar ve öğrencilere çeşitli alanlarda eğitim alma fırsatı sunar. Surrey Üniversitesinin, en popüler bölümlerinden bazıları aşağıdaki gibidir.

 University of Surrey En çok talep gören Lisans Bölümleri 

University of Surrey lisans eğitimleri genellikle 3 yıl sürmektedir. Tercih edilen bölüm professional training veya entegre hazırlık programı içeriyorsa toplam eğitim 4 yıl sürmektedir.

University of Surrey popüler lisans bölümleri:

 • Business Management
 • Computing and Information Technology
 • International Business Management
 • Computer Science
 • Economics
 • Aerospace Engineering
 • Law
 • Psychology
 • Electronic Engineering with Nanotechnology
 • Civil Engineering

University of Surrey En çok talep gören Yüksek Lisans Bölümleri 

University of Surrey master programları genellikle 1 sene sürmektedir.

University of Surrey popüler yüksek lisans bölümleri:

 • 5G and Future Generation Communication Systems
 • Artificial Intelligence
 • Economics
 • Civil Engineering
 • International Business Management
 • Data Science
 • Business Analytics
 • Psychology
 • Satellite Communications Engineering
 • Accounting and Finance

University of Surrey Pre-Sessional Kursları

Surrey University, İngilizce dil kursları veren nadir İngiliz üniversitelerinden birisidir. Surrey University İngilizce departmanı tarafından verilen pre sessional English kursları yaz aylarında düzenlenir. Lisans ve yüksek lisans için gerekli olan IELTS sonucunda yetersiz kalan öğrencilere yönelik olan presessional kursları 4,7 veya 10 hafta olarak yapılmaktadır.

University of Surrey Foundation Courses- Hazırlık Kursları

Ekim veya ocak aylarında başlayacak olan Uluslararası Hazırlık Yılı programı, güz döneminde Surrey Üniversitesinde lisans eğitimine geçme fırsatı tanır ve Üniversite kampusunda uzmanlar eşliğinde bir hazırlık programı sunar. Hazırlık programı, liseyi bitirmiş olmakla birlikte Birleşik Krallık Üniversite giriş şartlarını tam olarak taşımayan öğrencilere lisans eğitimine doğrudan geçiş için fırsat sunar.

Akademik konular, öğrenim becerileri ve İngilizce dil eğitimini kapsayan üç dönemlik kurs, uluslararası öğrencilere lisans düzeyindeki eğitimlerinde başarılı olabilmelerini sağlamak için gerekli beceri ve bilgileri sağlamak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır.

Üç seçenek vardır: 

- Ticari Bilimler, İşletme ve İktisat 

- Mühendislik ve Bilgisayar Bilimi 

- Hukuk, Politika ve Uluslararası İlişkiler bölümü

Hazırlık Yılı programı çeşitli bölümlerde lisans eğitimine geçiş için fırsat sunar. Bunlar arasında: Bilgisayar Bilimi; İktisat, Mühendislik; Girişimcilik Eğitimi (Entrepreneurship); Film ve Medya İncelemeleri, Entegre Bilimler; Hukuk, İşletme; Matematik, Fizik; Politika, Psikoloji; Sosyoloji ve Uzay Teknolojisi.

University of Surrey PHD programları

University of Surrey 45’ten fazla bölümde, PhD programı sunmaktadır. Bu programlar, öğrencilere araştırma becerilerini geliştirme, teorik ve pratik bilgiyi birleştirme ve bir konuda derinlemesine uzmanlık kazanma fırsatı sağlar. Ayrıca University of Surrey, öğrencilere dünya çapında saygın araştırma gruplarıyla çalışma fırsatı sunar. University of Surrey, South East Network for Social Sciences (SeNSS), South East DTC, TECHNE consortiu SCENARIO, FoodBioSystems gibi araştırma grupları ile ortaklıklar kurmuştur.

University of Surrey Online ve Uzaktan Eğitimler

University of Surrey, online ve uzaktan eğitim yoluyla bir dizi program sunar. Programların, online olarak sunulduğundan, öğrenciler dünyanın her yerinden katılabilirler. University of Surrey'in uzaktan eğitim programları, tam zamanlı eğitimler ile aynı kaliteli eğitim standartlarını sunar. Öğrenciler, öğretim görevlileri ve diğer öğrencilerle dijital sınıflarda çevrimiçi olarak etkileşimde bulunabilir ve eğitim materyallerine erişebilirler. Programlar, öğrencilere pratik deneyimler ve uygulamalı çalışmalar da sunar. University of Surrey uzaktan eğitimleri, çalışan öğrencilerine işlerini bırakmadan eğitim alma olanağı sağlayan esnek bir yapıda verilmektedir.

İngiltere’de lisans eğitimi tüm okullarda benzer süreçleri kapsamaktadır. Dilerseniz lisans bölümlerini ve eğitim sistemini incelemek için Yurtdışı Lisans Eğitimi sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Yurtdışında Yüksek Lisans Programları hakkında detaylı bilgilere hizmet sayfamızdan da erişebilirsiniz.

University of Surrey’de kabul almak için dil yeterliliği son derece önemlidir. Lisans ya da yüksek lisans öncesi dil yeterliliğini elde etmek ve sınavlardan yüksek puan almak için Yurtdışı Dil Okulu eğitimini tercih edebilirsiniz.”

University of Surrey iş Olanakları

University of Surrey Kariyer Merkezi, öğrencilere mezuniyetten önce ve sonra çeşitli destekler sağlar. Öğrenciler, eğitimleri boyunca staj ve yerleştirme programlarına katılarak gerçek iş deneyimleri kazanabilirler. Ayrıca, kariyer merkezi öğrencilere, CV hazırlama, iş görüşmesi teknikleri ve iş başvuru sürecinde yardımcı olabilecek çeşitli eğitimler verir. 

University of Surrey ayrıca, öğrencilerin kariyer hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için sektörlerinde lider şirketler ile iş birliği yapar. Surrey Üniversitesi mezunları mezuniyetlerinden kısa bir süre sonra, sektörde lider firmalarda iş bulmaktadır. Bu durumun temel olarak 2 sebebi vardır. Bunlardan ilki, öğrencilerin aldığı kaliteli eğitimdir. Diğer sebep ise Surrey Üniversitesinin iş dünyası ile güçlü networküdür. Bu network öğrencileri doğrudan sektörde lider şirketlerde iş başı yapmalarını sağlar. Hatta Surrey Üniversitesi, mezuniyet sonrası öğrencilerine iş bulma konusunda, 120 İngiliz Üniversitesi arasında ilk 10’da yer almaktadır.

Surrey University’de eğitim alan öğrenciler eğitimleri esnasında part-time çalışabilirler. Tatil dönemlerinde ise full-time çalışma olanakları vardır. Mezuniyet sonrası ise İngiltere’de en az 1 yıl süreyle yasal olarak çalışabilirler.

University of Surrey Eğitim Fiyatları ve Burs olanakları

University of Surrey Eğitim Ücretleri

Hazırlık Programları

19.000£

Lisans Programları

19.000£- 24.000£

Yüksek Lisans Programları

18.000£ - 25.000£ 

Öğrenciler üniversitede eğitim alırken bir yandan da çalışarak yaşam maliyetlerini ve eğitim ücretlerinin bir kısmını karşılamak isterlerse work and study seçenekleri için Global Vizyon Eğitim Danışmanları ile görüşmeleri büyük fayda sağlayacaktır.

University of Surrey Burs Olanakları: £5,000 burs imkânı bulunmaktadır. Üniversiteden kabul alan her öğrenci 1 Kasım itibariyle burs başvurusu yapabilir. Burslar, akademik başarısı yüksek olan öğrencilere verilmektedir.

University of Surrey Konaklama Seçenekleri

University of Surrey, kampüs içerisinde kendisine ait tam 6000 oda kapasiteli çeşitli yurtlar barındırır. Bu yurt odaları tek kişilik, çift kişilik veya daha büyük süit odalar şeklinde ayrılmıştır ve fiyatları buna göre belirlenmektedir. Tüm odalarda standart olarak yatak, çalışma masası ve sandalye, okuma lambası, kitaplık ve gardırop bulunmaktadır. Bu yurtlar paylaşımlı mutfaklar içerir ve öğrenciler kendi yemeklerini arzu ettikleri şekilde pişirebilir. Tüm mutfaklar ocak, fırın, buzdolabı, derin dondurucu, mikrodalga fırın, su ısıtıcısı, tost makinesi ile donatılmıştır. Tüm odalar geniş bant internet ve eşya sigortası içerir. Ödenen yurt fiyatlarına ısınma, elektrik, su faturaları ve internet, 7/24 güvenlik hizmeti, tamir ve bakım hizmeti dahildir

University of Surrey Yurt Fiyatları

University of Surrey yurt fiyatları, öğrencilerin tercih ettikleri konaklama seçeneğine göre değişmektedir. Surrey Üniversitesi'nin yurt fiyatları ortalama olarak şöyledir:

Oda Tipi

Konum

Haftalık Fiyat

Paylaşımlı Oda

Stag Hill Court Duplex

73 £

Ekonomik Tekli Oda

Hazel Farm- Hamilton Drive

76 £

Standart Tekli Oda

Hazel Farm- Hamilton Close, Hamilton Place, Oregano Way

89 £

Standart Tekli Oda

Cathedral & Stag Hill Court

103 £

Standart Tekli Oda

Battersea, Surrey, Twyford, University & Varsity Cottages

112 £

Suit Tekli Oda

Bellerby, International & Millennium, Manor Park, Twyford & University Court

154 £ ile 166 £ arası

Lüks Suit Oda

Manor Park & Stag Hill Campus

162 £ ile 166 £ arası

Müstakil Stüdyo Daire

Manor Park Blocks MPR & P

244 £

University of Surrey Başvuru Tarihleri

University of Surrey ekim başlangıçlı lisansüstü programlarda, uluslararası öğrenciler için 1 Temmuz tarihinden önce başvuruda bulunulması gereklidir.

Lisans bölümleri için 30 Haziran son tarih olarak kabul edilmektedir. Başvuruların olabildiğince erken yapılması University of Surrey tarafından tavsiye edilmektedir. Bazı bölümler farklı başvuru tarihine sahip olabilir, daha fazla detay ve bilgi için Global Vizyon danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. 

University of Surrey İngiltere Öğrenci Vizesi Başvurusu

University of Surrey’de eğitim almak için Türk öğrencilerin TIER 4 vizesi almaları gerekmektedir. TIER 4 vizesine sahip olan Türk öğrenciler mezun olduktan sonra bir yıl daha İngiltere'de kalabilmektedir. Türk öğrencilerin öğrenci vizesini uzatarak veya iş arama vizesine başvurarak İngiltere’de kalma sürelerini uzatmaları mümkündür. 

Vize hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için Global Vizyon danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım