Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

University of Surrey

Surrey Üniversitesi

The University of Surrey, İngiltere’nin önde gelen “research” üniversitelerinden birisidir. 100 yıllık bir tarihe sahip olan üniversite, global bir üne sahiptir. Guildford kasabasına 10 dakika mesafede bir kampüs içerisinde bulunan üniversite, Londra’ya trenle 40 dakika uzaklıktadır.

The University of Surrey 1966 yılında üniversite statüsü kazanmış ve kurulduğu günden bu yana “ kişisel gelişim, akademik öğrenim, gerçek dünyaya yönelik eğitim, en yetenekli öğrencileri bünyesine alma, bilgi ve profesyonel deneyimi harmanlama” üzerine sistemini kurmuştur. Surrey mezunları en kısa sürede en fazla oranda iş bulan öğrenciler olmuşlardır. 


Neden University of Surrey

Pek çok akademik alanda 5,5* ve 6* sahibi olan üniversite dünya genelinde bir üne sahiptir. “Surrey University Research Excellent” aldığı alanlar; “Electrical and Electronic Engineering, Sociology and Studies & Professions allied to Medicine, Psychology, Physics, Applied Mathematics, Statistics, Environmental Strategy, European Studies and Russian, Slavonic & East European Languages studies.

Ayrıca, “The Guardian newspaper” Surrey University’nin bazı bölümlerini İngiltere’nin en iyi 10’u içerisinde göstermiştir. Bunlar; civil engineering; tourism; electronic engineering; mechanical (including aerospace) engineering; psychology; biological sciences; nursing; chemistry and modern languages

The Times Good Univesities Guide ise Surrey Universitesini genel klasmanda 45.sırada göstermektedir. The Guardian Newspaper’de ise 25. sıradadır. The Times Good Universities Guide Subject Ranking’lerinde ise; Manufacturing Engineering 15, Biology 27, Business 17, Chemical Engineering 17, Civil Engineering 13, Computer Science 7, Drama,Dance and Cinema 19, Economics 23, Electrical and Electronic Engineering 7, Food Science 3, Tourism 20, Law 39, Materials Technology 8, Mathematics 33, Mechanical Engineering 14, Music 8, Psychology 33, Sociology 19. sıradadır. Öğrenciye Olanakları

Surrey University Library bir milyon kitap ile İngiltere’nin en büyük üniversite kütüphanelerinden birisidir. Bilgisayar merkezi ve kütüphane 24 saat açıktır. Yabancı öğrenciler için “Surrey University Pre-Sessional English Course” düzenlenmektedir. Bu kurslar lisans veya yüksek lisans programlarına kabul edilmiş ancak İngilizce dil yeterlilik sınav sonuçlarında istenilen puanlara az bir farkla ulaşamamış öğrenciler için düzenlenir. Üniversite ayrıca, yabancı öğrencilere eğitimleri esnasında ücretsiz Akademik İngilizce programları vermektedir. 

Spor ve Eğlence etkinlikleri Surrey University’nin kampüsünde düzenlenir ve üniversite kampüsünde “squash courts, climbing walls, fitness centre, sports fields, tenis courts” bulunmaktadır. “Surrey University Residences” tek kişilik odalardan oluşur. Her bir yabancı öğrenciye yurt garantisi verilir.


Öğrenci Yaşamı

“Surrey University Student Union” a bağlı 40 topluluk ve 70 spor topluluğu bulunur. Student Union’a ait bir radyo istasyonu vardır ve sürekli yayın yapar. Ayrıca, Student Union Newspaper kampüs’de oldukça popülerdir. Üniversitenin diskosu 1,600 kişiliktir ayrıca 10 farklı bar ve restorant öğrencilere sürekli hizmet verir. Kampüs içerisinde sanat galerisi, banka, postahane, kitapçı, çamaşırhane ve supermarket bulunur.


Çalışma Olanakları;

Surrey University’de eğitim yapan öğrenciler eğitimleri esnasında part-time çalışabilirler. Tatil dönemlerinde ise full-time çalışma olanakları vardır. Mezuniyet sonrası ise İngiltere’de en az 1 yıl süreyle yasal olarak çalışabilirler.


Lokasyon

Çarpıcı üniversite kampüsü, Surrey'in güzel kırsalında, hareketli Guildford’a 10 dakikalık bir yürüyüş mesafesinde yer alıyor; Londra'ya ise sadece 34 dakikalık bir tren yolculuğu ile ulaşmak mümkün. 240'tan fazla mağaza, 100'den fazla yeme içme mekânı ve 20'den fazla bar ve kulüp ile Guildford, bir öğrencinin ihtiyacı olan pek çok şeyi sunuyor.


Türk Öğrenciler için Giriş Koşulları

Surrey University lisans programlarına 1. sınıftan giriş için A level ya da IB diploması gerekir. Ancak, bazı İngilizce eğitim veren liselerinden mezun olanlar direk kabul için yeterli olabilir. Aksi takdirde Surrey Üniversitesi bünyesinde olan Study Group Foundation Programına katılmak gerekir.

Surrey University, 2 yıllık meslek yüksek okulu mezunlarını veya üniversitelerine 1 veya 2. sınıfından başvuran öğrencileri, yeterli IELTS veya Toefl sonuçları varsa 1 veya 2. sınıftan kabul eder.

Surrey University Undergraduate programlarına kabul için istenen İngilizce yeterlilik belgeleri;

International English Language Testing System (IELTS) (Band 6) 

UCLES Certificate of Proficiency in English (Grade C) 

GCSE/GCE Ordinary Level in English Language (Grade C) 

NEAB University Entrance Test in English 

Test of English as a Foreign Language (score 550 in paper-based test, 213 in computer-based test) 

AEB Test in English for Educational Purposes (Grade III) 

Oxford Examination in English as a Foreign Language (Higher Distinction) 

UCLES Business English Certificate (Level III) 

 

Surrey University Postgraduate (Yüksek Lisans ve Doktora) programlarına kabul için 4 yıllık bir üniversiteden mezun olmak veya 4. sınıf öğrencisi olmak gerekir. Not ortalaması olarak 4.0 üzerinden 3.0 yada yüzde 60% gerekir. Master diplomasına sahip olan öğrenciler ise MPhil/PhD programlarına başvurabilir. Master programları için istenen İngilizce yeterlilik belgesi IELTS 6.0 veya Toefl 213 gerekir.

Burs Olanakları;

Surrey University, Türk öğrencilere yüksek lisans seviyesinde kısmi burslar sağlamaktadır.Pre-Sessional Kursları

Surrey University, İngilizce dil kursları veren nadir İngiliz üniversitelerinden birisidir. Surrey University İngilizce departmanı tarafından verilen pre sessional English kursları yaz aylarında düzenlenir. Lisans ve yüksek lisans için gerekli olan IELTS sonucunda yetersiz kalan öğrencilere yönelik olan presessional kursları 4,7 veya 10 hafta olarak yapılmaktadır.


Foundation Courses - Hazırlık Kursları

Ekim veya Ocak aylarında başlayacak olan Uluslararası Hazırlık Yılı programı, güz döneminde Surrey Üniversitesi’nde lisans eğitimine geçme fırsatı tanır ve Üniversite kampusunda uzmanlar eşliğinde bir hazırlık programı sunar. Hazırlık programı, liseyi bitirmiş olmakla birlikte Birleşik Krallık Üniversite giriş şartlarını tam olarak taşımayan öğrencilere lisans eğitimine doğrudan geçiş için fırsat sunar.

Akademik konular, öğrenim becerileri ve İngilizce dil eğitimini kapsayan üç dönemlik kurs, uluslararası öğrencilere lisans düzeyindeki eğitimlerinde başarılı olabilmelerini sağlamak için gerekli beceri ve bilgileri sağlamak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır.

Üç seçenek vardır: 

- Ticari Bilimler, İşletme ve İktisat 

- Mühendislik ve Bilgisayar Bilimi 

- Hukuk, Politika ve Uluslararası İlişkiler bölümü

Hazırlık Yılı programı çeşitli bölümlerde lisans eğitimine geçiş için fırsat sunar. Bunlar arasında: Bilgisayar Bilimi; İktisat; Mühendislik; Girişimcilik Eğitimi (Entrepreneurship); Film ve Medya İncelemeleri; Entegre Bilimler; Hukuk; İşletme; Matematik; Fizik; Politika; Psikoloji; Sosyoloji; ve Uzay Teknolojisi.


University of Surrey Kurs Ücretleri

Lisans Programları; 16.000 sterlin

Yüksek Lisans Programları; 16.000 sterlin

Foundation- Hazırlık; 15.000 Sterlin


Surrey University Yüksek Lisans Programları

Chemistry

Chemical Research 

Chemistry

Computing

Information Systems 

Internet Computing 

Security Technologies and Applications

Culture, Media and Communications

Communication and International Marketing 

Intercultural Communication with International Business

Dance

Dance Cultures, Histories and Practices

Economics

Business Economics and Finance 

Economics 

Energy Economics and Policy 

International Economics Finance and Development

Electronic Engineering

Communications Networks and Software 

Continuous Professional Development (short courses) in Electronic Engineering 

Electronic Engineering 

Medical Imaging 

Microwave Engineering and Wireless Subsystems Design 

Microwaves and Optoelectronics 

Mobile and Satellite Communications 

Mobile Communication Systems 

Multimedia Signal Processing and Communications 

Multimedia Technology and Systems 

Nanotechnology and Nanoelectronic Devices 

Satellite Communications Engineering 

Satellite Engineering 

Signal Processing and Machine Intelligence 

Space Technology and Planetary Exploration

Engineering

Advanced Materials 

Biomedical Engineering 

Bridge Engineering 

Civil Engineering 

Corporate Environmental Management 

Doctor of Engineering 

Environmental Life Cycle Management 

Environmental Strategy 

Information and Business Systems Engineering 

Information and Process Systems Engineering 

Process and Environmental Systems Engineering 

Process Systems Engineering 

Short Courses in Engineering 

Structural Engineering 

Sustainable Development 

Technology Management 

Transport Planning and Practice 

Water and Environmental Engineering 

Water Regulation and Management

Health and Medical Sciences

Advanced Gynaecological Endoscopy 

Advanced Practice 

Applied Toxicology 

Clinical Biochemistry with Molecular Biology 

Clinical Pharmacology 

Doctorate of Clinical Practice 

Health and Social Care 

Health Ergonomics 

Learning and Teaching for Professional Practice 

Medical Microbiology (Enhanced) 

Medical Microbiology (part-time) 

Nutritional Medicine 

Occupational Health and Safety 

Pharmaceutical Medicine 

Public Health Practice 

Short Courses in Health Ergonomics 

Systems, Safety and Ergonomics 

Toxicology

Law

Employment Law 

Environmental Health Law 

European Law 

International Law 

Justice 

Law

Management

Doctor of Business Administration (DBA) 

Entrepreneurship 

Financial Services Management 

Food Management 

Health Care Management 

Human Resource Management 

International Business Management 

International Financial Management 

International Hotel Management 

International Marketing Management 

International Retail Marketing 

Management 

Management Information Systems 

Marketing Management 

Master of Business Administration (MBA) 

Master of Business Administration (MBA) Hospitality 

Master of Business Administration (MBA) Retail 

Master of Business Administration (MBA) Tourism 

Retail Management 

Tourism Development 

Tourism Management 

Tourism Marketing 

Two-year MSc Pathway

Mathematics

Music

Master of Music 

Musicology Mres

Physics

Medical Physics 

Radiation and Environmental Protection 

Radiation Detection and Instrumentation

Politics

European and International Politics 

European Politics 

European Politics, Business and Law 

International Politics

Psychology

Applied Psychology 

Applied Psychology Supervision and Consultation 

Environmental Psychology 

Forensic Psychology 

Health Psychology 

Occupational and Organisational Psychology 

Practitioner Doctorate in Clinical Psychology 

Practitioner Doctorate in Psychotherapeutic and Counselling Psychology 

Research Methods in Psychology 

Social Psychology

Sociology

Criminology, Criminal Justice and Social Research 

Social Research 

Social Research Methods

Translation Studies

Audiovisual Translation 

Business Translation with Interpreting 

Monolingual Subtitling and Audio Description 

Specialist Translation and Translation Technology 

Translation


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım