Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

University of Sussex

University of Sussex-Sussex Üniversitesi

1961 yılında kurulan Sussex Üniversitesi, müfredatta ayrı ama ilgili konu alanlarını birleştirerek “disiplinlerarası olma” kavramına öncülük eden üniversiteler arasında yer alıyor. İngiltere’nin en canlı öğrenci topluluklarından birine sahip Sussex Üniversitesi, entelektüel özgürlüğün yanı sıra Sir Basil Spence'in cüretkâr mimarisi, Sussex kırsalının doğal güzelliği ve Brighton'ın en popüler şehirlerden biri olmasıyla şekillenen cesur yeni bir ortam sunuyor. Sussex Üniversitesi araştırmacıları ve eğitimcileri, kuantum teknolojisinin geliştirilmesinden gezegenimizi kurtarmanın en etkili ve yenilikçi yollarını geliştirme konularında entelektüel sınırları zorluyor. 


Sussex Üniversitesi bölümleri; öğrencilerinin ufkunu genişletmek ve seçtikleri yöne taşımak için onlara ihtiyaç duydukları beceri ve deneyimi sağlamak üzere tasarlanan lisans programları, konuyu daha derinlemesine keşfetme fırsatı veren ve rekabetçi iş piyasasında avantaj sağlayan lisansüstü programları, küresel bilgi arayan ve katkıda bulunan araştırmacılar için doktora programları sunuyor. Tutkunuzun peşinden gitmenize ve geleceğinizi şekillendirmenize olanak tanıyan Sussex Üniversitesi bölümleri, 19.000’e yakın öğrenciyi ağırlıyor. 


Belirli öğrenci grupları için konaklama garantisi sunan Sussex Üniversitesi, öğrenci dostu restoranların, market ve eğlence tesislerinin bulunduğu kampüsü ile dikkat çekiyor. Brighton'da yer alan Sussex Üniversitesi kampüsü, ödüllü mimarisini yeşil açık alanlarla birleştiriyor. Sussex Üniversitesi’nde, ödüllü bir TV istasyonu da bulunan 230'dan fazla kulüp, topluluk ve spor takımının tamamı Öğrenci Birliği tarafından destekleniyor.   


Heyecan verici bir şehirde ve güçlü bir akademik kadro eşliğinde iyi bir kariyerin başlangıcı olabilecek Sussex Üniversitesi bölüm ücretleri 18.500-22.500 pound arasında değişiyor. Sussex Üniversitesi başvuru yapacak öğrencilerin, 30 Haziran gününe dek belgelerini iletmesi gerekiyor. 500'den fazla lisans ve lisansüstü ders arasından seçim yapabileceğiniz “Sussex Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Sussex Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Bir derece için giriş koşullarını karşılamıyorsanız, Sussex Üniversitesi’nin hazırlık programları ve İngilizce dil kurslarına da kayıt yaptırmanız mümkün. Sussex Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 


Devamını Oku

Eğitim Programları

Lisans Programı

Yurtdışında eğitim denildiğinde akla ilk gelen lisans eğitimidir. İyi bir gelecek hayali taşıyan milyonlarca genç kaliteli eğitim ve yaşam deneyimi için yurtdışı lisans programlarını tercih etmektedir. Akademik kadroları güçlü üniversitelerde lisans programlarına katılanlar; kaliteli bir eğitim alırken farklı kültürleri tanıma ve vizyonel anlamda gelişme imkânı yakarlar.

 


Yüksek Lisans

Yüksek lisans, İngilizcesi “master“ olan bir lisans  öğretimine dayalı eğitim-öğretim ve araştırmanın sonuçlarını ortaya koymayı amaçlayan bir yükseköğretimdir. Yüksek lisans eğitimi, kişinin eğitim aldığı branşta uzmanlaşması ve bu durumu bilimsel bir tezle ispat etmesiyle tamamlanır. Yüksek lisans eğitimde kişi genel araştırma teknikleri hakkında bilgi sahibi olur. Araştırmacı çalışma yaptığı disipline daha metodolojik bakarken, temel çalışma alanını belirler.

Lokasyon

İngiltere’nin en önemli turistik merkezlerinden biri olan Brighton’daki Sussex Üniversitesi, şehir merkezine sadece birkaç dakika, Londra’ya ise trenle yaklaşık 50 dakika uzaklıkta bulunuyor. Çarpıcı sahili, dünyanın en uzun hareketli gözlem kulesi ve ikonik Kraliyet Köşkü ile ünlü Brighton; açık fikirli topluluğu, bohem atmosferi ve çevre dostu ruhuyla tanınıyor.

Üniversitenin Başarıları

  • Konuya göre QS WUR Sıralaması’nda Kalkınma Çalışmaları alanında dünyada 1. sırada bulunuyor.

  • QS Dünya Üniversiteleri Sıralaması’nda ilk 250’de bulunuyor.

  • Mezun istihdam sıralamasında dünyada ilk 500’de bulunuyor.

Üniversitenin Kabul Şartları

  • En az 80 (IBT) TOEFL puanı

  • En az 6 IELTS puanı

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım