Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 535 643 31 81 

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Greenwich School of English- Sydney Melbourne

Greenwich English College Sydney ve Melbourne Dil Okulları

Greenwich English College Sydney ve Melbourne Dil Okulları

Greenwich Sydney ve Melbourne Avustralya’nın ekonomik İngilizce dil kurslarından birisidir. Greenwich English ‘de İngilizce kurslarına 24 hafta ve üzeri katılan öğrenciler çalışma – work and study hakkı kazanır.


Greenwich English College Sydney ve Melbourne Dil Okulları Fiyatları

Greenwich English College Sydney ve Melbourne Dil Okulları Fiyatları

26 Hafta Sabah Programı : 6630 AUD

26 Hafta Öğlen Programı:5590 AUD

Haftalık Aile yanı Sabah Akşam Yemekli konaklama : 340 AUD

Kayıt : 230 AUD Konaklama Bulma : 300 AUD

Sağlık sigortası aylık :50 Aud

Greenwich School of English Türk Öğrenciler

Greenwich School of English Sydney ve Melbourne  uygun fiyatlarla kaliteli eğitim vermekte olan bir okuldur. Eğitmenlerinin tamamı tecrübeli ve öğrencilerin başarıya ulaşmalarına yönelik çalışmakta olan profesyonellerdir.  Greenwich School of English dünyanın birçok farklı ülkesinden dil eğitimi almakta olan ortalama 500 öğrencisi bulunmaktadır.

 

Sydney şehrinin merkezinde yer alan okul, alışveriş, restoranlar, ulaşım ve eğlence merkezlerine sadece yürüme mesafesinde konumlanmıştır.

 

Programlar;

·       General English: Öğrenciler saat 09:00 – 15:20 arasında bu programa katılırlar. Sabahları program içerik olarak dilbilgisi üzerine yoğunlaşırken öğleden sonraları dinleme, konuşma ve okuma gibi birçok farklı alandan tercih yapılabilmektedir.

·       EAP (English for Academic Purposes): 12 haftadan oluşmakta olan bu program öğrencilerin herhangi bir Avustralya üniversitesinde eğitim alabilmelerine yönelik akademik İngilizce eğitimi sunmaktadır.

·       FCE (Cambridge first certificate in English): Bu program 12 haftadan oluşan (en az orta seviyeden başlayan) Cambridge sınavına yönelik bir hazırlık programıdır. Bu sınavı 100’den fazla ülkede her yıl ortalama 270,000 kişi almaktadır.

·       IELTS: 12 haftalık full-time bir program olan IELTS; öğrencilerini Genel ve Akademik Cambridge IELTS sınavına hazırlamaktadır.

 

Öğrenciler birçok farklı konaklama seçeneği arasında tercih yapabilmektedirler. Aile yanı konaklama ve oda paylaşımlı okul yurdu bu seçeneklerden bazıları.

Greenwich School of English Sydney ve Melbourne İngilizce dil okulunu Türk öğrenciler work and study programları nedeniyle tercih ederler. Okulun 24 hafta ve üzeri İngilizce dil kursuna katılan Türk öğrenciler Avustralya'ya girer girmez çalışma hakkı kazanırlar. 24 hafta İngilizce dil kursunu en az 2 defa daha uzatabilirler ve sonrasında da sertifika ve diploma programlarıyla 5 yıla kadar hem eğitim alır hem çalışırlar. 


Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım