Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Gıda ve Beslenme Yönetimi Sertifika Programı

Yurtdışı Gıda ve Beslenme Yönetimi Sertifika Programı

Yurtdışı Gıda ve Beslenme Yönetimi Programları mutfak sanatları alanında ya da fitness alanında kariyer yapan veya yapmayı amaçlayan kişilerin tercih ettiği bir programdır. Gıda/Beslenme ve sağlıklı yaşam sektörü günden güne büyüyen bir sektör olduğu için bu sektörün bir parçası olmak öğrencilerin gelecekte de rahat bir hayat sürmesini sağlayacaktır. Yurtdışı Gıda ve Beslenme Yönetimi Programları gıda, beslenme ve yönetim olmak üzere üç alanda yoğun bir eğitim sunar. Yurtdışı Gıda ve Beslenme Yönetimi Programlarına katılan öğrenciler; temel yemek yapma metotları, müşteri ilişkileri yönetimi, pazarlama becerileri, menü planlaması teknikleri, özel diyet hazırlama, takım yönetimi gibi alanlarda gelişim gösterir. Yurtdışı Gıda ve Beslenme Yönetimi Sertifika Programına katılan öğrenciler yiyecek hizmetleri departmanlarını yönetmek için gerekli beceri ve bilgiye erişir. Öğrenciler; profesyonel standartlara, kalite yönetimi programlarına, beslenme ve sağlıklı yaşam ilkelerine bağlı kalarak departmanlarını yönetmeyi öğrenir. Öğrenciler programda kişilerin beslenme ihtiyaçları ve teşhisleriyle ilgili değerlendirme, analiz etme ve problem çözme bilgisini de edinir. Yurtdışı Gıda ve Beslenme Yönetimi Diploma Programında Human Resource Management, Finance and Accounting, Disease and Disability, Professional Issues in Food and Nutrition Management, Quality Management – Sanitation, Biological Sciences in Therapeutic Recreation, Clinical Nutrition, Food Modification, Essentials of Basic Food Service Management Principles, Field Placement 1, Advanced Clinical Analysis, Food Service Management – Advanced, Food and Nutrition Management - Facility Design, Field Placement 2 gibi dersler verilmektedir.

Yurtdışı Gıda ve Beslenme Yönetimi Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

Yurtdışı Gıda ve Beslenme Yönetimi Sertifika Programını mutfak sanatları, fitness ve sağlıklı yaşam alanında eğitim almış ya da bu alanda çalışmış kişiler tercih etmektedir. Bu kişiler aldıkları Yurtdışı Gıda ve Beslenme Yönetimi Diploma Programı sayesinde güncel beslenme metotlarından diyet programlarına, sağlıklı yaşamın inceliklerinden yönetim metotlarına kadar pek çok alanda bilgi sahibi olacaktır. Kendini bu alanlarda yetersiz hisseden öğrenciler Yurtdışı Gıda ve Beslenme Yönetimi eğitimi almayı tercih edebilir. Yurtdışı Gıda ve Beslenme Yönetimi eğitimlerinde alanında profesyonel isimlerden eğitim alabilecektir. Bu öğrenciler ayrıca dünyanın dört bir yanından meslektaşlarıyla tanışarak geniş bir network oluşturmayı başarır. Özellikle yurtdışında kariyer yapmayı tercih eden öğrenciler kurdukları geniş network sayesinde farklı iş fırsatları yakalayabilir.

Yurtdışı Gıda ve Beslenme Yönetimi Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

Yurtdışı Gıda ve Beslenme Yönetimi Sertifika Programına katılan öğrenciler hızla büyüyen gıda, beslenme ve sağlıklı yaşam sektöründe güçlü bir yer kazanmak için gerekli olan bilgi ve beceriye kavuşacaktır. Hızla büyüyen gıda, beslenme ve sağlıklı yaşam sektörü önümüzdeki süreçte revaçta olacak alanlardan biridir. Bu yüzden bu alanda uzmanlaşan kişiler gelecekte de popüler bir mesleğe sahip olma avantajını yakalayacaktır. Yurtdışı Gıda ve Beslenme Yönetimi Programlarında öğrenciler beslenmenin yanı sıra pek çok yönetim becerisi de edinecektir. Finans, insan kaynakları, yiyecek hizmetleri yönetimi, kalite yönetimi gibi dersler alan öğrenciler bir yöneticinin sahip olması gereken becerileri de geliştirebilecektir. Bu da öğrencilerin önünde daha farklı sektörlerde çalışma kapıları açacaktır. Yurtdışı Gıda ve Beslenme Yönetimi eğitimi alan öğrenci sadece bir sağlıklı yaşam ya da fitness merkezinde çalışabilmenin yanı sıra turizm sektöründe, restoranlarda, ikincil kliniklerde de çalışma avantajı kazanacaktır. Neden Yurtdışında Gıda ve Beslenme Yönetimi Sertifika Eğitimi Almalısınız? Yurtdışı Gıda ve Beslenme Yönetimi Sertifika Programına katılanlar müşterilerinin tıbbi ihtiyaçlarını, gereksinimlerini, kişisel tercihlerini göz önünde bulundurarak menüler hazırlamayı öğrenir. Böylece tek tip menüleri herkese vermek yerine kişiselleştirilmiş menüler hazırlamayı öğrenir. Bu sayede rakiplerinden farklı yöntemler uygulayan uzmanlar sektörde parlamaya başlar. Sektörde fark yaratmak isteyen kişiler Yurtdışı Gıda ve Beslenme Yönetimi Programlarında eğitim almalıdır. Güvenlik, kalite güvencesi, yasal şartlar, mevzuat değişiklikleri gibi konular insan sağlığı için çok önemli olan fakat genellikle göz ardı edilen alanlardır. Yurtdışı Gıda ve Beslenme Yönetimi eğitimi alan bir kişi bu alanlarda sıkı eğitimler alır. Bu alanda sıkı eğitimler alan kişiler sektörü yükseltecek kişiler olacaktır. Gıda ve Beslenme sektöründe fark yaratmak isteyenler için Yurtdışı Gıda ve Beslenme Yönetimi Programları idealdir. Öğrenciler en güncel bilgileri öğrenir ve insan sağlığını ön planda tutan yöneticiler olur.

Yurtdışı Gıda ve Beslenme Yönetimi Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir?

Yurtdışı Gıda ve Beslenme Yönetimi Diploma Programlarından mezun olanlar gıda, beslenme ve yönetim alanlarının üçünde de eğitim ve deneyim sahibi olacağından geniş bir çalışma alanına sahiptir. Yurtdışı Gıda ve Beslenme Yönetimi Sertifika Programlarından mezun olanlar; sağlık hizmetleri, spor ve sağlık tesisleri, eğitim kurumları, kamplar, kreşler, toplum sağlığı merkezleri, huzurevleri, bakın tesisleri ve diğer sağlıklı yaşam merkezlerinde çalışabilirler. Yurtdışı Gıda ve Beslenme Yönetimi Programlarından mezun olanlar saydığımız alanların dışında oteller, restoranlar, hastanelerde de çalışma imkânı bulur. Bu alanda mezun olanlar Beslenme Uzmanı, Beslenme Yöneticisi, Yeme İçme Supervizörü, Beslenme Terapisti, Sağlık Geliştirme Uzmanı gibi pozisyonlarda çalışabilir.

Program Süresi

Yurtdışı Gıda ve Beslenme Yönetimi Diploma programları genellikle 3 sömestre sürmektedir. Ortalama bir yıl süren Yurtdışı Gıda ve Beslenme Yönetimi programları kapsamında öğrenciler çalışma izni kazanmaktadır. Kimi eğitim kurumlarında sunulan yarım gün eğitim imkanıyla öğrenciler eğitim sürelerini üç yıla kadar uzatabilmektedir. Yine bazı eğitim kurumlarında öğrenciler kısım kısım eğitim alabilmektedir. Program süreleri Yurtdışı Gıda ve Beslenme Yönetimi program ücretlerinde değişikliklere neden olabilir.

Çalışma İzni

Yurtdışı Gıda ve Beslenme Yönetimi Sertifika Programında çalışma izni verilmektedir. Yurtdışı Gıda ve Beslenme Yönetimi Sertifika Programları uzun süreli oldukları için çalışma süresi de diğer programlara göre daha fazla olabilmektedir. Öğrenciler eğitimlerini tamamlayıp çalışma deneyimi kazanma kısmına geçince maaş almaktadır. Çoğu öğrenci kazandıkları parayla Yurtdışı Gıda ve Beslenme Yönetimi program ücretlerini karşılayabilmektedir.
Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Emerald Cultural Institute Dublin Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Bizimle konuşun

Yurtdışı Gıda ve Beslenme Yönetimi Sertifika Programı Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım