Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Bize Ulaşın
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Health Care Administration Sertifika Programı
Yurtdışı Health Care Administration Sertifika Programı

Yurtdışı Health Care Administration Sertifika Programı yani Türkçesiyle Yurtdışı Sağlık İdaresi Sertifika Programı sağlık alanında çalışmak isteyenlerin teorik ve pratik eğitimi birlikte alabilecekleri bir programdır. Yurtdışı Health Care Administration Sertifika Programından mezun olanlar sağlık alanında çalışabilecek nitelikli elemanlar olur. Yurtdışı Health Care Administration Sertifika Programından mezun olan öğrenciler sağlık alanındaki bir işletmenin en verimli şekilde idare edilmesinden sorumludur. İyi yönetilen bir sağlık merkezinde alınan sağlık hizmetinin başarısı artmaktadır. Bu sebeple Yurtdışı Health Care Administration Programından mezun olan öğrenciler bu işletmeler için önemli elemanlardır. Yurtdışı Health Care Administration Programında öğrenciler bir sağlık idarecisinin sorumluluklarını öğrenir. Öğrenciler tıbbi terminolojiden finansa kadar pek çok alanda eğitim alır. Öğrenci böylesine geniş bir alanda bilgi sahibi olduğunda en iyi ve kaliteli müşteri hizmetini sunmayı da başarır. Yurtdışı Health Care Administration Programı öğrencilerin sadece sağlık sektöründe kullanabileceği bilgileri içermez burada öğrenilen bilgiler diğer sektörlere de aktarılabilir. Yurtdışı Health Care Administration Programında sağlık hizmetleri idaresi, tıbbi terminoloji, anotomi ve fizyoloji, dijital pazarlama, sağlık hizmetleri iletişimi gibi dersler verilir. Öğrenciler alanında uzman kişilerden aldıkları eğitimlerin ardından, eğitim aldıkları kurumun organize ettiği işlerde çalışmaya başlar. Bu çalışma döneminde öğrenciler eşsiz deneyimler kazanır. Öğrenciler genellikle tıbbi ofis asistanı, tıbbi sekreter, hasta kayıt asistanı, tıbbi kabul asistanı gibi görevlerde çalışır.

Devamını Oku
Program Süresi

Yurtdışı Health Care Administration Sertifika Programlarının süresi değişebilmektedir. Öğrenciler kendilerine en uygun süreyi tercih edebilmektedir. Yurtdışı Health Care Administration programlarında genellikle 2 süre ön plana çıkmaktadır. Biri 52 hafta diğeri 92 hafta süren programlardır. Öğrencilere zaman kısıtlamaları yoksa uzun süreli programlara katılmaları önerilir. Yurtdışı Health Care Administration Diploma Programlarının süreleri hakkında en doğru bilgiyi Global Vizyon danışmanlarından öğrenebilirsiniz.

Çalışma İzni

Yurtdışı Health Care Administration Programı kapsamında öğrencilere çalışma izni verilmektedir. Örneğin 92 hafta süren Yurtdışı Health Care Administration Sertifika Programına katılan bir öğrencinin 40 hafta eğitim, 12 hafta okuma ve 40 hafta çalışma süresi vardır. Çalışma izinleri her programda farklılık gösterir. Bu sebeple Yurtdışı Health Care Administration programı süreleri hakkında Global Vizyon’un deneyimli danışmanlarına ulaşmanızı öneririz.

Yurtdışı Health Care Administration Sertifika Programı
Alabileceğiniz Okullar

Yurtdışı Health Care Administration Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir

Yurtdışı Health Care Administration eğitimlerini kariyerine sağlık alanında yön vermek isteyenler tercih etmelidir. Yurtdışı Health Care Administration eğitimine katılan öğrenciler tıbbi merkezlerin en verimli şekilde çalışmasına yardımcı olduğundan işverenler tarafından tercih edilmektedir. Öğrenci iyi bir eğitim kurumundan mezun olduysa ve başarılı bir çalışma deneyimi kazandıysa işverenlerin tercih edeceği bir aday olacaktır. Yurtdışı Health Care Administration Diploma Programına katılanlar mesleki olarak kendilerini geliştirme imkânı bulur. İster üniversiteden mezun olup programa katılsın ister liseden mezun olup Yurtdışı Health Care Administration Diploma Programına katılanlar eğitimlerini tamamladıktan sonra meslek sahibi olur. Kısa sürede meslek sahibi olmak ve işverenlerin aradığı bir aday olmak isteyenler için Yurtdışı Health Care Administration Programı uygun bir tercih olacaktır. Yurtdışı Health Care Administration Eğitimlerine uzun süreli katılanlar yurtdışında bir hayat kurmak istiyorsa iyi bir başlangıç yapmış olur. 92 haftayı bulan süreleriyle Yurtdışı Health Care Administration Eğitimleri vatandaşlık başvurusu yapmak isteyenlerin sıkça tercih ettiği programlardır.

Yurtdışı Health Care Administration Sertifika Programına Katılmanın Avantajları

Sağlık alanı tüm dünyadaki en önemli sektörler arasındadır. Sağlık sektöründe çalışanlar toplumun gözünde saygı duyulan kişilerdir ve maaşları diğer sektörlere göre daha cazip olabilmektedir. Yurtdışı Health Care Administration Diploma Programından mezun olanlar sadece hastanelerde değil diş klinikleri, fizyo terapi klinikleri, sağlıklı yaşam merkezleri gibi geniş çaplı bir alanda çalışma fırsatı bulur. Bu sebeple mezuniyetlerinin ardından iş sıkıntısı yaşamazlar. Bu büyük bir avantajdır. Ayrıca Yurtdışı Health Care Administration Sertifika Programından mezun olan bir öğrenci yurtdışındaki gelişmiş sağlık sistemini öğrenerek ülkesine döndüğünde rakiplerinden bir adım önde olur. Bunun yanı sıra Yurtdışı Health Care Administration eğitimi alan öğrenci yabancı dil avantajına sahip olacaktır. Yurtdışı Health Care Administration Sertifika Programının bir diğer avantajı ise fiyatlarıdır. Öğrenciler Yurtdışı Health Care Administration Program ücretlerini üniversite ücretlerinden daha rahat bir şekilde karşılarlar. Ayrıca Yurtdışı Health Care Administration diploma programının süreleri diğer programlara göre uzun olduğundan öğrenciler uzun çalışma izinlerine sahip olacak ve arzu ettikleri takdirde birikim yapabilecektir. Neden Yurtdışında Health Care Administration Sertifika Eğitimi Almalısınız? Yurtdışı Health Care and Administration eğitimi alan bir öğrenci, ülkeden ülkeye sağlık sektörünün ne gibi farklılıklar gösterdiğini analiz edebilecektir. Ülkeler arasındaki sektörel farklılıkları görebilecek, hangi kültürden insanların ne gibi beklentileri olduğunu öğrenecek ve hastalarla nasıl iletişim kurulması gerektiğini deneyimleyecektir. Bunların her biri öğrencinin donanımlı bir şekilde sektöre atılmasını sağlayacaktır. Yurtdışı Health Care Administration programı fiyat avantajı nedeniyle tercih edebileceğiniz eğitimlerdendir. Program kapsamında çalışma izni olan öğrenciler Yurtdışı Health Care Administration program ücretine ödedikleri miktar kadar hatta daha fazlasını kazanma imkânı bulacaktır.

Devamını Oku
Yurtdışı Health Care Administration Sertifika Eğitimi Alanlar Nerede Çalışabilir?

Yurtdışı Health Care Administration eğitimi alanlar sağlık sektörünün çeşitli alanlarında çalışabilir. Yurtdışı Health Care Administration Sertifika Programı mezunları hastaneler, aile sağlığı merkezleri, doktor ofisleri, fizyoterapi klinikleri, tıbbi laboratuvarlar, bakım tesisleri ve sağlıklı yaşam işletmelerinde iş bulabilmektedir. Mezunlar sadece hastanelerde çalışmakla sınırlı kalmadıkları için mezuniyetlerinin ardından iş ararken geniş bir alanları olacaktır.

Devamını Oku
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Sıkça Sorulan Sorular
Sertifika Programını Nedir?

  Sertifika programları, süresi 4 haftadan başlayıp 2 yıla kadar uzayabilen mesleki eğitimlerdir. Uluslararası sertifika programlarına katılım için lise mezunu olmak yeterlidir. Bazı programlar özellikle lisans diploması isteyebilir. Yurtdışı sertifika programlarının ilk amacı meslek edindirmektir. Bu programlardan mezun olanlar sektöre hazır bir şekilde giriş yapar. Çünkü yurtdışı sertifika programlarının büyük bir çoğunluğu, staj yapmayı zorunlu tutarak öğrencilerinin teoride öğrendikleri bilgiyi pratiğe de dökebilmesini amaçlar. Bu sebeple yurtdışı sertifika programlarından mezun olanlar sektörü tanıyarak iş başlangıcı yapabilmektedir. 


  Yurtdışı sertifika programları; hayalleri süsleyen üniversitelerin programlarına katılarak bu kurumların tüm imkanlarından yararlanmayı sağlar. Diploma ve sertifika programlarında üniversite hocalarının yanı sıra sektörün önde gelen isimlerinden ders alınmaktadır. 

Programlara İsteyen Herkes Katılabilir Mi?

  Uluslararası sertifika programlarına katılmak için en az lise mezunu olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmak gereklidir. Amerika sertifika ve diploma programlarından bazıları lisans diploması isteyebilmektedir. Yurtdışı sertifikalı eğitim programlarına katılım için İngilizce dil yeterliliği zorunluluktur. Dil yeterliliği olmayanlar, okulların açtığı dil okulu programlarına katılıp belli seviyeye ulaştıktan sonra sertifika programlarına başlayabilir. Temel olarak bu gereklilikleri yerine getiren herkes programlara başvurabilir. 

Kimler İçin Uygun?

  Kısa süreli bir eğitimin ardından meslek edinmek isteyenler, yurt dışında çalışma deneyimi kazanmayı amaçlayanlar, mezuniyetin ardından sektöre dair pratik bilgiler edinmek isteyenler için uygundur. Yurtdışı sertifika ve diploma programı ücretleri üniversite ücretlerine göre daha uygun olduğundan kısıtlı bütçesi olanlar için güzel bir alternatiftir.

En Yakın Kurs Tarihleri?

  Yurtdışı diploma ve sertifika programlarına yılın her döneminde başvurulabilir. Eğitim kurumlarının farklı tarihleri olmaktadır. Bu sebeple sizin için en doğru tarihi öğrenebilmeniz için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçmenizi öneririz.

Eğitim Ne Kadar Sürmekte?

  Yurtdışında sertifika ve diploma programları 3 aydan başlar 3 yıla kadar uzayabilir. Uzun süreli eğitimlerde öğrenciler çalışma iznine de sahip olmaktadır.

Hangi ülkelerde sertifika programı var?

  Dünyanın pek çok ülkesinde sertifika ve diploma programları açılmaktadır. Kanada açtığı sertifika ve diploma programlarıyla diğer ülkeler arasında ön plana çıkar. Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Avustralya, İtalya sertifika ve diploma programı açan ülkeler arasındadır.

Hangi bölümlerde sertifika programı var?

  Sertifika ve diploma programları pek çok bölümde açılmaktadır. Katılımcıların mezun olduklarında meslek sahibi olmasını amaçlayan bu programlar; Proje Yönetimi, Finans, İşletme, Pazarlama, Uluslararası Ticaret, Bilgi Sistemleri, Telekomünikasyon Mühendisliği, Küresel Yönetim, Yeni İş Geliştirme, MBA Öncesi Sertifika Programı, Web Yayıncılığı, Seyahat Turizm, Konukseverlik Yönetimi, Halkla İlişkiler, Uluslararası İşletme, Web Tasarımı ve Yönetimi, E-Ticaret, İnsan Kaynakları, Moda, Moda Tasarımı, Gemicilik, Taşıma ve Lojistik gibi alanlarda olabilmektedir. 

Eğitim maliyetleri ne kadar?

  Eğitim maliyetleri eğitim alınan ülkeye, eğitim alınan bölüme ve eğitimin süresine göre farklılık gösterebilmektedir. Eğitim maliyetlerine dair genel bilgiler ‘Sertifika ve Diploma Programları’ sekmesinden görülebilir. Güncel ve indirimli fiyatlardan haberdar olmak için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçmeniz en sağlıklısı olacaktır.

Okurken çalışma iznim var mı?

  Yurtdışı sertifika ve diploma programları çalışma izni verdiği için tercih edilmektedir. Kısa süreli programlarda çalışma izni verilmez fakat uzun süreli programlarda öğrencilerin çalışma izni vardır. Eğitim kapsamında öğrenciler belirlenen haftalarda çalışma zorunluluğuna sahiptir. Öğrenciler eğitimlerinin çalışma hayatı döneminde tam zamanlı olarak çalışabilirler. 

Haftanın her günü mü eğitim var?

  Eğitimler genellikle hafta içi her gün yapılmaktadır. Her eğitim kurumunun kendi eğitim programı bulunur. Bu sebeple gitmek istediğiniz okulun eğitim programını danışmanınızdan öğrenmenizi öneririz. 

Program dahilinde staj imkanları var mı?

  Sertifika ve Diploma programları çalışma imkânı sunmaktadır. Co-op olarak geçen bu çalışma döneminde öğrenciler tam zamanlı olarak çalışabilmektedir. Bazı bölümler, iş tecrübesine sahip öğrencilere eğitimler devam ederken part-time çalışma olanağı sunabilmektedir.

Okullar İngilizce seviyesi ne istiyor? IELTS ve TOEFL sınavlarına girmem gerekir mi?

  Diploma ve sertifika programlara katılabilmek için iyi düzeyde İngilizce bilme ve bunu TOEFL veya IELTS gibi resmi bir sınav sonucu ile belgeleme şartı vardır. Öğrenci klasik bir lise veya üniversiteden mezun ve iyi bir dil eğitimi almamış ise programa başlamadan önce en az 3 ay İngilizce kursu almak zorundadır. Öğrenci; İngilizce eğitim veren herhangi bir okuldan mezun olsa dahi bu kurslara doğrudan kabul edilemeyebilir. Bu durumda yurtdışında birkaç hafta veya ay İngilizce kursu takip etmesi tavsiye edilir. Sertifika kursu veren okulların büyük çoğunluğu, aynı zamanda İngilizce kursları da sunar. Programların süreleri çok esnektir. Bazı kurslar 1 ay sürerken, bazıları 1 yıla kadar uzayabilir. Ancak pek çok program, genelde 4-6 ay arası devam eder.

Kayıttan Sonra Bana Yardımcı Olmaya Devam Edecek Misiniz?

  Global Vizyon olarak uzun yıllardır sektöre yön veren şirketlerden olmamızın birinci nedenlerinden biri öğrencilerimizin her sorunuyla yakından ilgilenmemizdir. Global Vizyon’un deneyimli danışmanları öğrencileriyle bire bir ilgilenerek, her türlü sorunlarında yanlarında olmaktadır.

Bir Programın Ortalama Maliyeti Nedir?

  Amerika’da sertifika programları 6 bin 800 Dolardan başlar 38 bin Dolara kadar yükselir. Amerika’da yaşam masrafları yılda 10 bin – 18 bin Dolar arasında değişir. Konaklama, yemek, ulaşım, ders materyalleri, kıyafet ve eğlence masrafları katılarak yapılan hesaplamalarda öğrenciler aylık bin ile bin 500 Dolar arası harcar. Amerika sertifika programına katılacakların fikir sahibi olması adına masrafları kalem kalem paylaşıyoruz.


  • Konaklama: Yıllık 5 bin – 7 bin Dolar

  • Gıda-Yemek: Günlük 12-15 Dolar

  • Ulaşım: Toplu taşıma kartı aylık 40-100 Dolar

  • İnternet: Aylık 45-50 Dolar 

  • Telefon: Aylık 50 Dolar

  • Kişisel harcamalar: Yıllık 2 bin Dolar