Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Health Care Administration Sertifika Programı

Yurtdışı Health Care Administration Sertifika Programı

Yurtdışı Health Care Administration Sertifika Programı yani Türkçesiyle Yurtdışı Sağlık İdaresi Sertifika Programı sağlık alanında çalışmak isteyenlerin teorik ve pratik eğitimi birlikte alabilecekleri bir programdır. Yurtdışı Health Care Administration Sertifika Programından mezun olanlar sağlık alanında çalışabilecek nitelikli elemanlar olur. Yurtdışı Health Care Administration Sertifika Programından mezun olan öğrenciler sağlık alanındaki bir işletmenin en verimli şekilde idare edilmesinden sorumludur. İyi yönetilen bir sağlık merkezinde alınan sağlık hizmetinin başarısı artmaktadır. Bu sebeple Yurtdışı Health Care Administration Programından mezun olan öğrenciler bu işletmeler için önemli elemanlardır. Yurtdışı Health Care Administration Programında öğrenciler bir sağlık idarecisinin sorumluluklarını öğrenir. Öğrenciler tıbbi terminolojiden finansa kadar pek çok alanda eğitim alır. Öğrenci böylesine geniş bir alanda bilgi sahibi olduğunda en iyi ve kaliteli müşteri hizmetini sunmayı da başarır. Yurtdışı Health Care Administration Programı öğrencilerin sadece sağlık sektöründe kullanabileceği bilgileri içermez burada öğrenilen bilgiler diğer sektörlere de aktarılabilir. Yurtdışı Health Care Administration Programında sağlık hizmetleri idaresi, tıbbi terminoloji, anotomi ve fizyoloji, dijital pazarlama, sağlık hizmetleri iletişimi gibi dersler verilir. Öğrenciler alanında uzman kişilerden aldıkları eğitimlerin ardından, eğitim aldıkları kurumun organize ettiği işlerde çalışmaya başlar. Bu çalışma döneminde öğrenciler eşsiz deneyimler kazanır. Öğrenciler genellikle tıbbi ofis asistanı, tıbbi sekreter, hasta kayıt asistanı, tıbbi kabul asistanı gibi görevlerde çalışır.

Yurtdışı Health Care Administration Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir

Yurtdışı Health Care Administration eğitimlerini kariyerine sağlık alanında yön vermek isteyenler tercih etmelidir. Yurtdışı Health Care Administration eğitimine katılan öğrenciler tıbbi merkezlerin en verimli şekilde çalışmasına yardımcı olduğundan işverenler tarafından tercih edilmektedir. Öğrenci iyi bir eğitim kurumundan mezun olduysa ve başarılı bir çalışma deneyimi kazandıysa işverenlerin tercih edeceği bir aday olacaktır. Yurtdışı Health Care Administration Diploma Programına katılanlar mesleki olarak kendilerini geliştirme imkânı bulur. İster üniversiteden mezun olup programa katılsın ister liseden mezun olup Yurtdışı Health Care Administration Diploma Programına katılanlar eğitimlerini tamamladıktan sonra meslek sahibi olur. Kısa sürede meslek sahibi olmak ve işverenlerin aradığı bir aday olmak isteyenler için Yurtdışı Health Care Administration Programı uygun bir tercih olacaktır. Yurtdışı Health Care Administration Eğitimlerine uzun süreli katılanlar yurtdışında bir hayat kurmak istiyorsa iyi bir başlangıç yapmış olur. 92 haftayı bulan süreleriyle Yurtdışı Health Care Administration Eğitimleri vatandaşlık başvurusu yapmak isteyenlerin sıkça tercih ettiği programlardır.

Yurtdışı Health Care Administration Sertifika Programına Katılmanın Avantajları

Sağlık alanı tüm dünyadaki en önemli sektörler arasındadır. Sağlık sektöründe çalışanlar toplumun gözünde saygı duyulan kişilerdir ve maaşları diğer sektörlere göre daha cazip olabilmektedir. Yurtdışı Health Care Administration Diploma Programından mezun olanlar sadece hastanelerde değil diş klinikleri, fizyo terapi klinikleri, sağlıklı yaşam merkezleri gibi geniş çaplı bir alanda çalışma fırsatı bulur. Bu sebeple mezuniyetlerinin ardından iş sıkıntısı yaşamazlar. Bu büyük bir avantajdır. Ayrıca Yurtdışı Health Care Administration Sertifika Programından mezun olan bir öğrenci yurtdışındaki gelişmiş sağlık sistemini öğrenerek ülkesine döndüğünde rakiplerinden bir adım önde olur. Bunun yanı sıra Yurtdışı Health Care Administration eğitimi alan öğrenci yabancı dil avantajına sahip olacaktır. Yurtdışı Health Care Administration Sertifika Programının bir diğer avantajı ise fiyatlarıdır. Öğrenciler Yurtdışı Health Care Administration Program ücretlerini üniversite ücretlerinden daha rahat bir şekilde karşılarlar. Ayrıca Yurtdışı Health Care Administration diploma programının süreleri diğer programlara göre uzun olduğundan öğrenciler uzun çalışma izinlerine sahip olacak ve arzu ettikleri takdirde birikim yapabilecektir. Neden Yurtdışında Health Care Administration Sertifika Eğitimi Almalısınız? Yurtdışı Health Care and Administration eğitimi alan bir öğrenci, ülkeden ülkeye sağlık sektörünün ne gibi farklılıklar gösterdiğini analiz edebilecektir. Ülkeler arasındaki sektörel farklılıkları görebilecek, hangi kültürden insanların ne gibi beklentileri olduğunu öğrenecek ve hastalarla nasıl iletişim kurulması gerektiğini deneyimleyecektir. Bunların her biri öğrencinin donanımlı bir şekilde sektöre atılmasını sağlayacaktır. Yurtdışı Health Care Administration programı fiyat avantajı nedeniyle tercih edebileceğiniz eğitimlerdendir. Program kapsamında çalışma izni olan öğrenciler Yurtdışı Health Care Administration program ücretine ödedikleri miktar kadar hatta daha fazlasını kazanma imkânı bulacaktır.

Yurtdışı Health Care Administration Sertifika Eğitimi Alanlar Nerede Çalışabilir?

Yurtdışı Health Care Administration eğitimi alanlar sağlık sektörünün çeşitli alanlarında çalışabilir. Yurtdışı Health Care Administration Sertifika Programı mezunları hastaneler, aile sağlığı merkezleri, doktor ofisleri, fizyoterapi klinikleri, tıbbi laboratuvarlar, bakım tesisleri ve sağlıklı yaşam işletmelerinde iş bulabilmektedir. Mezunlar sadece hastanelerde çalışmakla sınırlı kalmadıkları için mezuniyetlerinin ardından iş ararken geniş bir alanları olacaktır.

Program Süresi

Yurtdışı Health Care Administration Sertifika Programlarının süresi değişebilmektedir. Öğrenciler kendilerine en uygun süreyi tercih edebilmektedir. Yurtdışı Health Care Administration programlarında genellikle 2 süre ön plana çıkmaktadır. Biri 52 hafta diğeri 92 hafta süren programlardır. Öğrencilere zaman kısıtlamaları yoksa uzun süreli programlara katılmaları önerilir. Yurtdışı Health Care Administration Diploma Programlarının süreleri hakkında en doğru bilgiyi Global Vizyon danışmanlarından öğrenebilirsiniz.

Çalışma İzni

Yurtdışı Health Care Administration Programı kapsamında öğrencilere çalışma izni verilmektedir. Örneğin 92 hafta süren Yurtdışı Health Care Administration Sertifika Programına katılan bir öğrencinin 40 hafta eğitim, 12 hafta okuma ve 40 hafta çalışma süresi vardır. Çalışma izinleri her programda farklılık gösterir. Bu sebeple Yurtdışı Health Care Administration programı süreleri hakkında Global Vizyon’un deneyimli danışmanlarına ulaşmanızı öneririz.
Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Emerald Cultural Institute Dublin Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Bizimle konuşun

Yurtdışı Health Care Administration Sertifika Programı Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım