Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

Work and Study Programında Nelere Dikkat Etmeli?

Ülke Seçimi

Work and Study yapmayı planlayan öğrencilerin seçtiği ülkelerin başında; Kanada, İrlanda, Avustralya, Malta ve Dubai geliyor. Bu ülkeler, hem kültürel hem iş olanakları hem de yaşam maliyetleri bakımından birbirinden farklılık gösteriyor. Ayrıca ülkelerin vize şartları, çalışma izni kuralları da farklı. Örneğin, İrlanda’da çalışma izni alabilmek için en az 25 hafta ve üzeri bir dil programına kayıt olmak gerekiyor. Dubai’de ise 12 hafta ve üzeri dil eğitimine kayıt olan öğrenciler haftada 20 saat çalışma hakkı kazanıyor. Work and Study yapmayı planlayan öğrencilerin her bir seçenek hakkında güncel ve doğru bilgileri edinmesi büyük önem taşıyor. Detaylı bilgi almak için Global Vizyon danışmanlarına başvurabilirsiniz.

Dil Okulu Seçimi

Dil eğitim programlarının ücretleri, aynı şehirde olan okullarda bile farklılık gösterebiliyor. Okulların sahip olduğu akreditasyonlar, merkeze uzaklıkları, kullandıkları eğitim materyalleri ve sundukları sosyal imkanlar, verdikleri ders süreleri, program çeşitliliği, kaç kişilik sınıflarda ders yapıldığı, hangi milletlerden öğrencilerin hangi oranda katıldıkları da önemli etkenler. Yurt dışında Work and Study yapmak isteyen öğrencilerin, bu şartlar altında kendileri adına en uygun eğitim paketini seçmeleri için titiz bir araştırma yapmaları gerekiyor. 

Kayıt Dönemi

Yurt dışı eğitim sektöründe bazı dönemlerde yüksek, bazı dönemlerde düşük katılım oluyor. Bu nedenle fiyatlar, dönemlere göre farklılık gösterebiliyor.

Çalışma Olanakları

Yurt dışında Work and Study yapmayı planlayan öğrencilerin dikkat etmesi gereken konulardan biri de gidecekleri şehirdeki çalışma olanakları. Bazı şehirler belirli dönemlerde turist akınına uğradığı için hizmet sektöründe iş bulma fırsatı artabiliyor. Dubai ve Malta gibi bazı ülkelerde ise öğrencilerin kendi mesleklerini yapmasına izin veriliyor. Ayrıca Dublin gibi şehirlerde çok uluslu şirketlerin temsilcilikleri bulunuyor. Asgari ücret de ülkelere ve hatta bölgelere göre farklılık gösterebiliyor.

Konaklama Çeşitleri

Dil okullarının sunduğu konaklama imkanları da değişiklik gösteriyor. Bazı dil okulları yurt veya rezidans, bazıları ise tüm seçenekleri sunabiliyor. Öğrencilerin eğitim boyunca yaşayacağı evin, okuluna olan mesafesi de önemli olabiliyor. Bu nedenle öğrencinin bütçesine uygun konaklama seçeneğini iyi değerlendirmesi gerekiyor.

Program Uzatma Olanakları

Work and Study yapan öğrenciler, dil eğitimlerini uzatarak ülkede kalma ve çalışma haklarını da uzatabiliyor. Örneğin Kanada’da dil okuluna giden öğrenciler, eğitimlerinin ardından devlet kolejlerine kayıt oldukları takdirde, 2 yıllık eğitim sonrasında 3 yıl çalışma ve oturma hakkını elde ediyor. Özellikle göçmenlik başvurusunda bulunmak isteyen kişiler de tercihlerini bu seçenekten yana kullanıyor. Avustralya’da dil eğitimlerini tamamlayan öğrenciler ise sertifika ve diploma programlarına katılarak 4 yıl daha ülkede yaşayabiliyor.  

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım