Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

St Giles English Colleges Eastbourne

St Giles Dil Okulları İngiltere Eastbourne’da Uygun Fiyatlı ve Kaliteli İngilizce Dil Eğitimi Sunuyor!

St. Giles Dil Okulu – Eastbourne

İngiltere’nin en güneşli yeri olmasıyla ünlü olan Eastbourne; sessiz, güvenli, samimi bir şehir olması sebebiyle özellikle 21 yaş altı öğrencilerin ebeveynlerinin tercih ettiği bir lokasyondur. Çok eğlenceli, hareketli bir gece hayatındansa; açık hava yürüyüşleri, doğa keşifleri, bisiklet turları, samimi sohbetler ile zaman geçirmek isteyenler için Eastbourne bulunmaz fırsattır. Bu şehirde tek bir okulu ziyaret ettik ve ziyaret ettiğimiz bu okuldan çok memnun kaldık. Pek çok şehirde eğitim kurumu bulunan St. Giles’in Eastbourne şubesi eğitimdeki kalitesi ve sağladığı güvenli ortam ile pek çok milletten genç tarafından tercih ediliyor. Eastbourne hakkındaki yaş ortalaması yorumlarımızı, okulun ağırlıklı öğrenci yaş ortalamasına bakarak da onaylayabiliyoruz. Okuldaki ya ortalaması 14-21 yaş aralığında… Okul; İsviçre, İtalya, Fransa, İspanya ve Türkiye’den öğrencileri yoğun olarak ağırlıyor.

Eastbourne’de Neler Yapabilirsiniz?

Eastbourne’ün Ödüllü Bahçelerinde Uzun Yürüyüşler Favoriniz Olacak…

St. Giles Eastbourne’un ödül kazanmış bahçelerle çevrili bir binasında eğitim almak oldukça keyifli… Bahçede bulunan verandada günün en dinlendirici anları geçirilip, diğer öğrencilerle sosyalleşme imkânı bulunabiliyor. Şehir merkezine ve sahile sadece 5 dakika mesafede bulunan okul; ders aralarında küçük geziler yapmak isteyenler için oldukça uygun bir lokasyonda… Ödüllü bahçelerle çevrili olduğunu söylediğimiz okulun çevresinde yapılan yürüyüşlerde etrafı izlemeye doyamayacaksınız. Rengarenk bahçeler ve verandaların yer aldığı sokaklar yürüyüşlerinizi keyifli hale getirecek. Okulda eğitim kalitesi yüksek İngiliz standartlarında bu sebeple katılan öğrencilerin büyük çoğu ciddi bir ilerleme kaydederek ülkesine dönüyor. Okulda; Genel İngilizce, Cambridge Sınav Hazırlık, IELTS Sınav Hazırlık, Kariyer İngilizcesi (İş, Üniversiteye Hazırlık, Staj), ST Giles/INTO Üniversitesi Pathway Programı, Teacher Training programlarında eğitim alınabiliyor. Okul; aile programları için sıkça tercih ediliyor. Yaşı küçük olan öğrencilerin, aileleriyle birlikte İngiltere’ye gitmesi ve burada eğitim almasını kapsayan program St. Giles’de en çok tercih edilenler arasında bulunuyor. Okul; yaşı küçük öğrencilerin doğru beslenebilmesine de önem gösteriyor. Okul kantininde güzel ve uygun fiyatlı yemek çıkıyor. Bu sayede öğrenciler sıcak yemek yeme fırsatı buluyor. Okul; öğrencilerin sosyalleşmesi için aktiviteler de sunuyor. Rüzgâr sörfü, golf, yüzme gibi çeşitli spor aktiviteleri okulun sunduğu seçenekler arasında…

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım