Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş
  • Öğrenci Yaşamı

Kings English Oxford Dil Kursları

Butik ve Kaliteli Eğitim King’s Education Dil Okulu İngiltere Oxford’da !

King’s Education Dil Okulu – Oxford

İngiltere’de dil eğitimi almak istiyorsunuz, Oxford’da sizin için çekici şehirlerden biriyse haydi gelin Oxford’daki dil okullarından Kings Education’ı inceleyelim…

Oxford’da Dil Eğitimini En Sıcak Kurumlardan Birinde Alın…

Kings Education Oxford’daki güvenilir dil okullarından birisidir. Okul’un Oxford’da 2 ayrı binası bulunmaktadır. St. Michaels ve S. Josephs şubelerinin her ikisinin de ön plana çıkan farklı özellikleri vardır. St. Michaels şubesi otobüs, tren ve alışveriş alanlarına oldukça yakın konumlanmıştır, kampüs şehir merkezindedir.  St. Josephs şubesi ise şehir merkezine 10 dakika uzaklıktadır, yüzme havuzu ve spor salonuna yakındır. Oldukça modern ve ferah dersliklere sahip olan okulda sabah saatleri Genel İngilizce programlarında eğitimler verilmekte, öğleden sonra ise akademik ve özel derslere ayrılmıştır. Okuldan içeri girdiğiniz anda sıcak ve samimi bir ortam sizi karşılıyor. Çalışan personel ve eğitmenler oldukça güler yüzlü ve nazik. Öğrencilerin her sorununa okul yardımcı olmaya çalışıyor. Oxford Kütüphanesi’ne çok yakın olan okul sayesinde öğrenciler kütüphanede zaman geçirme ayrıcalığına erişebiliyor. Okulda, bir kur 12 haftada tamamlanıyor. Her hafta öğrencilere test yapılıyor ve gelişimleri kontrol ediliyor. Kur atlamaya yeterli görünen öğrencilerin geçişleri öğretmenleri tarafından onaylanıp gerçekleştiriliyor.

Oxford’da Öğrenci Hayatı

Oxford’da Yaşa

Oxford; İngiltere’nin eğitim kalitesi en yüksek şehirlerinden biridir. Bu özelliği sayesinde bu şehirdeki öğrenci nüfusu yüksektir. Öğrenci nüfusunun yüksek olmasına bağlı olarak şehirde etkinlikler düzenlenmektedir. Şehir içerisinde gezilecek pek çok tarihi yer bulunmaktadır. Okul öğrencilerinin sosyalleşmesini istediğinden etkinlik ve aktivitelere önem vermektedir. Bunun için özel bir birimleri mevcuttur. Bu birimde haftalık etkinlikler organize edilir. Sosyalleşmekte zorluk çeken öğrenciler bile bu etkinliklere katılarak kendilerini açma ve yeni insanlarla tanışma imkânı bulur. Okul; London, Bath, Stonehenge, Winchester, Cheltenham, Warwick Castle gezileri gibi aktiviteler düzenlenmektedir.

Oxford’da Konaklama

Okul aile yanı, yurt konaklaması ve öğrenci evi seçenekleri sunmaktadır. Konaklama kalitesi hem aile yanı hem de yurtlar açısından oldukça memnuniyet verici. Yurt konaklaması okula otobüsle 5-10 dakika uzaklıkta yer alıyor. Biz konakladığımız süre boyunca yürüyerek gidip gelmeyi tercih ettik çünkü Oxford’da yollar oldukça güzel ve keyifli yürüyüşler yapılabiliyor. Aile yanı konaklamalar ise okula otobüsle 15-20 dakika uzaklıkta yer alıyor. Aileler okul tarafından özenle seçiliyor ve denetleniyor. Öğrenci evi tarzındaki konaklamalar diğerlerine göre daha maliyetli olmakla birlikte kendi evinizde yaşama konforunda olabiliyorsunuz. Öğrenci evleri okula otobüsle 15-20 dakika mesafede.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım