Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Sertifika Programı
Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Sertifika Programı

Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Sertifika Programı yurtdışı sertifika programları arasında en ilginç olanlardan biridir. İç dekorasyon ve tasarım alanında uzmanlaşmak isteyenlerin tercih ettiği bir programdır. Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Programını daha önce tasarım alanında eğitim almış kişiler bir alanda uzmanlaşmak istedikleri için tercih etmektedir. Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Programı kapsamında öğrenciler çevreye duyarlılığı başta olmak üzere hem işlevsel hem estetik tasarımlar yapmayı öğrenir. Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı eğitimleri kapsamında öğrenciler müşterilerle nasıl doğru iletişim kurabileceklerini de öğrenir. Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı eğitimleri kapsamında doğru ve etkileyici teknikleri ve çizimleri öğrenen öğrenciler ayrıca sektörlere özgü malzemeleri, ürünlerin özelliklerini, imalat yöntemlerini, karşılaşılabilecek alt yapı sorunlarını da öğrenirler. Öğrenciler programdan mezun olduklarında iş uygulamaları ve süreç yönetimi konusunda da bilgi sahibi olacaktır. Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Sertifika Programı kapsamında Kitchen Design, Bath Design, Construction Methods, Sustainable Materials and Finishes for Kitchen and Bath Design, Computer Aided Drafting for Kitchen and Bath Design, Professional Practice and Marketing, Specifying and Estimating, Advanced Kitchen Design, Advanced Bath Design, Mechanical, Electrical and Hydraulics, Advanced Computer Aided Drafting for Kitchen and Bath Design, Field Placement for Kitchen and Bath Design gibi dersler almaktadır.

Devamını Oku

Program Süresi

Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Programı genellikle 2 sömestre sürmektedir bu da 1 yıla karşılık gelir. Öğrenciler eğitim süreçlerini yarım gün ya da tam gün olarak tercih edebilir. Bu da eğitim sürelerinin uzunluğunu etkiler. Yarım gün eğitim alının programlarda eğitim süresi 2 yıla kadar uzayabilmektedir. Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Diploma Programlarının farklı sürelileri bulunur. Arzu edenler detaylı bilgi için Global Vizyon danışmalarıyla görüşmelidir.

Çalışma İzni

Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Diploma Programlarında öğrenciler çalışma izni verilmektedir. Öğrenciler eğitim aldıkları süre kadar çalışma iznine de sahip olabilmektedir. Öğrenciler çalışma iznine sahip olduklarında Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı program ücretlerini karşılama şansı bulabilmektedir. Bu sebeple çalışma iznine sahip olmak kısıtlı bütçeye sahip olan öğrenciler için büyük bir artıdır. Çalışma iznine sahip olabileceğiniz Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Sertifika Programları için Global Vizyon danışmanlarıyla görüşmeniz en sağlıklı kararı almanızı sağlayacaktır.

Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı eğitimlerine daha önce iç dizayn, iç dekorasyon, mimari tasarım ve teknoloji, inşaat mühendisliği, yapısal mühendislik ve çevresel tasarım gibi bölümlerde eğitim alanlar tercih edebilmektedir. Bu alanlarda eğitim almak programa katılabilmek için gerekliliktir. Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Sertifika Programlarına daha önce çeşitli alanlarda tasarım eğitimi almış kişiler katılabilmektedir. Farklı alanlarda tasarım eğitimi alan öğrenciler tek bir alanda uzmanlaşabilmek için Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Diploma Programlarını tercih edebilmektedir. Günümüzde tasarıma verilen önem, çevreye duyarlı evler yaratılması, işlevselliğin ön plana çıkması gibi nedenlerle bu alana verilen önem artmıştır. İnsanları yaşadıkları yeri güzelleştirme isteği her daim sürdüğü için bu alanda uzmanlaşan öğrenciler günden güne daha fazla rağbet görecektir. Tüm dünyada nüfusun artması, teknolojiyle birlikte akıllı binaların yaratılması, insanların doğayla iç içe olabilmek için kendilerine özel yaşam alanları oluşturmak istemesiyle birlikte tasarım alanında çalışacak kişilere duyulan ihtiyaç artmaktadır. Bu ihtiyacı karşılamak isteyen ve özellikle bir alanda uzmanlaşmak isteyenler Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Programlarını tercih edebilir.

Yurtdışı İşletme Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Diploma Programı tasarım ve mimariye dair en son trendleri öğrenmek isteyenler için avantajlı bir programdır. Farklı ülkelerin, farklı kültürlerin birbirinden değişik mimari ve tasarım anlayışları vardır. Yurtdışında tasarım ve mimari eğitimi alan bir öğrenci ülkesine döndüğünde fark yaratacak tasarımlara imza atacaktır ve bu onların sektörde tercih edilmesini artıracaktır. Bu sebeple Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Diploma Programlarına katılmak çok avantajlıdır. Bunun yanı sıra Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Programları, bütçesel olarak bakıldığında yurtdışında bir üniversitede mimari ve tasarım eğitimi almaktan daha caziptir. Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Program ücretleri üniversitelerin tasarım bölümlerindeki ücretlere nazaran daha uygundur. Böylece öğrenci daha az bütçeyle kaliteli bir eğitim alma avantajını yakalayabilmektedir.

Devamını Oku

Neden Yurtdışında Mutfak ve Banyo Dizaynı Sertifika Eğitimi Almalısınız?

Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Sertifika Programları oldukça spesifik ve farklı programlardır. Bu programa katılmak herhangi bir mimari ve tasarım öğrencisinin işverenler gözündeki değerini anında yükseltebilecek bir artı değerdir. Eğitim alınan bir bölümün daha küçük bir alanında uzmanlaşmak öğrencilere her zaman değer katacak bir metottur. Yurtdışında Mutfak ve Banyo Dizaynı programlarında alanında uzman isimler eğitim vermektedir. Öğrenciler hem değerli eğitmenlerin tasarımsal bakış açılarını, işlevselliğe nasıl yer verdiklerini ve çevreye duyarlı tasarımlarını nasıl oluşturduğunu görür hem de programın çalışma kısmında bu öğrendiklerini pratiğe aktarma fırsatı bulurlar. Ayrıca öğrenciler Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Sertifika Programlarında sadece bir konut için tasarım yapmayı öğrenmezler. Büyük fabrikalar, büyük alışveriş merkezleri, işyerleri, devlet kurumları gibi büyük yapılar için de tasarım yapmayı öğrenirler. Bu tasarımlarda kullanılacak malzeme konutlarda kullanılanlardan farklı olabilmektedir. Öğrenciler Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı eğitimlerinde hangi malzemeyi hangi alanda kullanacaklarını da öğrendikleri için işlevselliği yüksek, uygun bütçeli ve doğaya dost tasarımlar yapmayı öğrenirler. Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir? Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Sertifika programından mezun olanlar tasarım firmaları, imalatçı şirketler, inşaat şirketleri gibi alanlarda çalışabilmektedir. Bu programdan mezun olanlar Mutfak ve Banyo Tasarımcıları, Mutfak ve Banyo Geliştiricileri olarak çalışabilirler. Girişimcilik becerisi olan öğrenciler serbest olarak çalışabilmektedir.

Devamını Oku
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon

Sıkça Sorulan Sorular

Sertifika Programını Nedir?

  Sertifika programları, süresi 4 haftadan başlayıp 2 yıla kadar uzayabilen mesleki eğitimlerdir. Uluslararası sertifika programlarına katılım için lise mezunu olmak yeterlidir. Bazı programlar özellikle lisans diploması isteyebilir. Yurtdışı sertifika programlarının ilk amacı meslek edindirmektir. Bu programlardan mezun olanlar sektöre hazır bir şekilde giriş yapar. Çünkü yurtdışı sertifika programlarının büyük bir çoğunluğu, staj yapmayı zorunlu tutarak öğrencilerinin teoride öğrendikleri bilgiyi pratiğe de dökebilmesini amaçlar. Bu sebeple yurtdışı sertifika programlarından mezun olanlar sektörü tanıyarak iş başlangıcı yapabilmektedir. 


  Yurtdışı sertifika programları; hayalleri süsleyen üniversitelerin programlarına katılarak bu kurumların tüm imkanlarından yararlanmayı sağlar. Diploma ve sertifika programlarında üniversite hocalarının yanı sıra sektörün önde gelen isimlerinden ders alınmaktadır. 

Programlara İsteyen Herkes Katılabilir Mi?

  Uluslararası sertifika programlarına katılmak için en az lise mezunu olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmak gereklidir. Amerika sertifika ve diploma programlarından bazıları lisans diploması isteyebilmektedir. Yurtdışı sertifikalı eğitim programlarına katılım için İngilizce dil yeterliliği zorunluluktur. Dil yeterliliği olmayanlar, okulların açtığı dil okulu programlarına katılıp belli seviyeye ulaştıktan sonra sertifika programlarına başlayabilir. Temel olarak bu gereklilikleri yerine getiren herkes programlara başvurabilir. 

Kimler İçin Uygun?

  Kısa süreli bir eğitimin ardından meslek edinmek isteyenler, yurt dışında çalışma deneyimi kazanmayı amaçlayanlar, mezuniyetin ardından sektöre dair pratik bilgiler edinmek isteyenler için uygundur. Yurtdışı sertifika ve diploma programı ücretleri üniversite ücretlerine göre daha uygun olduğundan kısıtlı bütçesi olanlar için güzel bir alternatiftir.

En Yakın Kurs Tarihleri?

  Yurtdışı diploma ve sertifika programlarına yılın her döneminde başvurulabilir. Eğitim kurumlarının farklı tarihleri olmaktadır. Bu sebeple sizin için en doğru tarihi öğrenebilmeniz için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçmenizi öneririz.

Eğitim Ne Kadar Sürmekte?

  Yurtdışında sertifika ve diploma programları 3 aydan başlar 3 yıla kadar uzayabilir. Uzun süreli eğitimlerde öğrenciler çalışma iznine de sahip olmaktadır.

Hangi ülkelerde sertifika programı var?

  Dünyanın pek çok ülkesinde sertifika ve diploma programları açılmaktadır. Kanada açtığı sertifika ve diploma programlarıyla diğer ülkeler arasında ön plana çıkar. Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Avustralya, İtalya sertifika ve diploma programı açan ülkeler arasındadır.

Hangi bölümlerde sertifika programı var?

  Sertifika ve diploma programları pek çok bölümde açılmaktadır. Katılımcıların mezun olduklarında meslek sahibi olmasını amaçlayan bu programlar; Proje Yönetimi, Finans, İşletme, Pazarlama, Uluslararası Ticaret, Bilgi Sistemleri, Telekomünikasyon Mühendisliği, Küresel Yönetim, Yeni İş Geliştirme, MBA Öncesi Sertifika Programı, Web Yayıncılığı, Seyahat Turizm, Konukseverlik Yönetimi, Halkla İlişkiler, Uluslararası İşletme, Web Tasarımı ve Yönetimi, E-Ticaret, İnsan Kaynakları, Moda, Moda Tasarımı, Gemicilik, Taşıma ve Lojistik gibi alanlarda olabilmektedir. 

Eğitim maliyetleri ne kadar?

  Eğitim maliyetleri eğitim alınan ülkeye, eğitim alınan bölüme ve eğitimin süresine göre farklılık gösterebilmektedir. Eğitim maliyetlerine dair genel bilgiler ‘Sertifika ve Diploma Programları’ sekmesinden görülebilir. Güncel ve indirimli fiyatlardan haberdar olmak için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçmeniz en sağlıklısı olacaktır.

Okurken çalışma iznim var mı?

  Yurtdışı sertifika ve diploma programları çalışma izni verdiği için tercih edilmektedir. Kısa süreli programlarda çalışma izni verilmez fakat uzun süreli programlarda öğrencilerin çalışma izni vardır. Eğitim kapsamında öğrenciler belirlenen haftalarda çalışma zorunluluğuna sahiptir. Öğrenciler eğitimlerinin çalışma hayatı döneminde tam zamanlı olarak çalışabilirler. 

Haftanın her günü mü eğitim var?

  Eğitimler genellikle hafta içi her gün yapılmaktadır. Her eğitim kurumunun kendi eğitim programı bulunur. Bu sebeple gitmek istediğiniz okulun eğitim programını danışmanınızdan öğrenmenizi öneririz. 

Program dahilinde staj imkanları var mı?

  Sertifika ve Diploma programları çalışma imkânı sunmaktadır. Co-op olarak geçen bu çalışma döneminde öğrenciler tam zamanlı olarak çalışabilmektedir. Bazı bölümler, iş tecrübesine sahip öğrencilere eğitimler devam ederken part-time çalışma olanağı sunabilmektedir.

Okullar İngilizce seviyesi ne istiyor? IELTS ve TOEFL sınavlarına girmem gerekir mi?

  Diploma ve sertifika programlara katılabilmek için iyi düzeyde İngilizce bilme ve bunu TOEFL veya IELTS gibi resmi bir sınav sonucu ile belgeleme şartı vardır. Öğrenci klasik bir lise veya üniversiteden mezun ve iyi bir dil eğitimi almamış ise programa başlamadan önce en az 3 ay İngilizce kursu almak zorundadır. Öğrenci; İngilizce eğitim veren herhangi bir okuldan mezun olsa dahi bu kurslara doğrudan kabul edilemeyebilir. Bu durumda yurtdışında birkaç hafta veya ay İngilizce kursu takip etmesi tavsiye edilir. Sertifika kursu veren okulların büyük çoğunluğu, aynı zamanda İngilizce kursları da sunar. Programların süreleri çok esnektir. Bazı kurslar 1 ay sürerken, bazıları 1 yıla kadar uzayabilir. Ancak pek çok program, genelde 4-6 ay arası devam eder.

Kayıttan Sonra Bana Yardımcı Olmaya Devam Edecek Misiniz?

  Global Vizyon olarak uzun yıllardır sektöre yön veren şirketlerden olmamızın birinci nedenlerinden biri öğrencilerimizin her sorunuyla yakından ilgilenmemizdir. Global Vizyon’un deneyimli danışmanları öğrencileriyle bire bir ilgilenerek, her türlü sorunlarında yanlarında olmaktadır.

Bir Programın Ortalama Maliyeti Nedir?

  Amerika’da sertifika programları 6 bin 800 Dolardan başlar 38 bin Dolara kadar yükselir. Amerika’da yaşam masrafları yılda 10 bin – 18 bin Dolar arasında değişir. Konaklama, yemek, ulaşım, ders materyalleri, kıyafet ve eğlence masrafları katılarak yapılan hesaplamalarda öğrenciler aylık bin ile bin 500 Dolar arası harcar. Amerika sertifika programına katılacakların fikir sahibi olması adına masrafları kalem kalem paylaşıyoruz.


  • Konaklama: Yıllık 5 bin – 7 bin Dolar

  • Gıda-Yemek: Günlük 12-15 Dolar

  • Ulaşım: Toplu taşıma kartı aylık 40-100 Dolar

  • İnternet: Aylık 45-50 Dolar 

  • Telefon: Aylık 50 Dolar

  • Kişisel harcamalar: Yıllık 2 bin Dolar