Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Sertifika Programı

Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Sertifika Programı

Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Sertifika Programı yurtdışı sertifika programları arasında en ilginç olanlardan biridir. İç dekorasyon ve tasarım alanında uzmanlaşmak isteyenlerin tercih ettiği bir programdır. Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Programını daha önce tasarım alanında eğitim almış kişiler bir alanda uzmanlaşmak istedikleri için tercih etmektedir. Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Programı kapsamında öğrenciler çevreye duyarlılığı başta olmak üzere hem işlevsel hem estetik tasarımlar yapmayı öğrenir. Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı eğitimleri kapsamında öğrenciler müşterilerle nasıl doğru iletişim kurabileceklerini de öğrenir. Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı eğitimleri kapsamında doğru ve etkileyici teknikleri ve çizimleri öğrenen öğrenciler ayrıca sektörlere özgü malzemeleri, ürünlerin özelliklerini, imalat yöntemlerini, karşılaşılabilecek alt yapı sorunlarını da öğrenirler. Öğrenciler programdan mezun olduklarında iş uygulamaları ve süreç yönetimi konusunda da bilgi sahibi olacaktır. Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Sertifika Programı kapsamında Kitchen Design, Bath Design, Construction Methods, Sustainable Materials and Finishes for Kitchen and Bath Design, Computer Aided Drafting for Kitchen and Bath Design, Professional Practice and Marketing, Specifying and Estimating, Advanced Kitchen Design, Advanced Bath Design, Mechanical, Electrical and Hydraulics, Advanced Computer Aided Drafting for Kitchen and Bath Design, Field Placement for Kitchen and Bath Design gibi dersler almaktadır.

Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı eğitimlerine daha önce iç dizayn, iç dekorasyon, mimari tasarım ve teknoloji, inşaat mühendisliği, yapısal mühendislik ve çevresel tasarım gibi bölümlerde eğitim alanlar tercih edebilmektedir. Bu alanlarda eğitim almak programa katılabilmek için gerekliliktir. Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Sertifika Programlarına daha önce çeşitli alanlarda tasarım eğitimi almış kişiler katılabilmektedir. Farklı alanlarda tasarım eğitimi alan öğrenciler tek bir alanda uzmanlaşabilmek için Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Diploma Programlarını tercih edebilmektedir. Günümüzde tasarıma verilen önem, çevreye duyarlı evler yaratılması, işlevselliğin ön plana çıkması gibi nedenlerle bu alana verilen önem artmıştır. İnsanları yaşadıkları yeri güzelleştirme isteği her daim sürdüğü için bu alanda uzmanlaşan öğrenciler günden güne daha fazla rağbet görecektir. Tüm dünyada nüfusun artması, teknolojiyle birlikte akıllı binaların yaratılması, insanların doğayla iç içe olabilmek için kendilerine özel yaşam alanları oluşturmak istemesiyle birlikte tasarım alanında çalışacak kişilere duyulan ihtiyaç artmaktadır. Bu ihtiyacı karşılamak isteyen ve özellikle bir alanda uzmanlaşmak isteyenler Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Programlarını tercih edebilir.

Yurtdışı İşletme Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Diploma Programı tasarım ve mimariye dair en son trendleri öğrenmek isteyenler için avantajlı bir programdır. Farklı ülkelerin, farklı kültürlerin birbirinden değişik mimari ve tasarım anlayışları vardır. Yurtdışında tasarım ve mimari eğitimi alan bir öğrenci ülkesine döndüğünde fark yaratacak tasarımlara imza atacaktır ve bu onların sektörde tercih edilmesini artıracaktır. Bu sebeple Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Diploma Programlarına katılmak çok avantajlıdır. Bunun yanı sıra Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Programları, bütçesel olarak bakıldığında yurtdışında bir üniversitede mimari ve tasarım eğitimi almaktan daha caziptir. Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Program ücretleri üniversitelerin tasarım bölümlerindeki ücretlere nazaran daha uygundur. Böylece öğrenci daha az bütçeyle kaliteli bir eğitim alma avantajını yakalayabilmektedir.

Neden Yurtdışında Mutfak ve Banyo Dizaynı Sertifika Eğitimi Almalısınız?

Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Sertifika Programları oldukça spesifik ve farklı programlardır. Bu programa katılmak herhangi bir mimari ve tasarım öğrencisinin işverenler gözündeki değerini anında yükseltebilecek bir artı değerdir. Eğitim alınan bir bölümün daha küçük bir alanında uzmanlaşmak öğrencilere her zaman değer katacak bir metottur. Yurtdışında Mutfak ve Banyo Dizaynı programlarında alanında uzman isimler eğitim vermektedir. Öğrenciler hem değerli eğitmenlerin tasarımsal bakış açılarını, işlevselliğe nasıl yer verdiklerini ve çevreye duyarlı tasarımlarını nasıl oluşturduğunu görür hem de programın çalışma kısmında bu öğrendiklerini pratiğe aktarma fırsatı bulurlar. Ayrıca öğrenciler Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Sertifika Programlarında sadece bir konut için tasarım yapmayı öğrenmezler. Büyük fabrikalar, büyük alışveriş merkezleri, işyerleri, devlet kurumları gibi büyük yapılar için de tasarım yapmayı öğrenirler. Bu tasarımlarda kullanılacak malzeme konutlarda kullanılanlardan farklı olabilmektedir. Öğrenciler Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı eğitimlerinde hangi malzemeyi hangi alanda kullanacaklarını da öğrendikleri için işlevselliği yüksek, uygun bütçeli ve doğaya dost tasarımlar yapmayı öğrenirler. Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir? Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Sertifika programından mezun olanlar tasarım firmaları, imalatçı şirketler, inşaat şirketleri gibi alanlarda çalışabilmektedir. Bu programdan mezun olanlar Mutfak ve Banyo Tasarımcıları, Mutfak ve Banyo Geliştiricileri olarak çalışabilirler. Girişimcilik becerisi olan öğrenciler serbest olarak çalışabilmektedir.

Program Süresi

Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Programı genellikle 2 sömestre sürmektedir bu da 1 yıla karşılık gelir. Öğrenciler eğitim süreçlerini yarım gün ya da tam gün olarak tercih edebilir. Bu da eğitim sürelerinin uzunluğunu etkiler. Yarım gün eğitim alının programlarda eğitim süresi 2 yıla kadar uzayabilmektedir. Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Diploma Programlarının farklı sürelileri bulunur. Arzu edenler detaylı bilgi için Global Vizyon danışmalarıyla görüşmelidir.

Çalışma İzni

Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Diploma Programlarında öğrenciler çalışma izni verilmektedir. Öğrenciler eğitim aldıkları süre kadar çalışma iznine de sahip olabilmektedir. Öğrenciler çalışma iznine sahip olduklarında Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı program ücretlerini karşılama şansı bulabilmektedir. Bu sebeple çalışma iznine sahip olmak kısıtlı bütçeye sahip olan öğrenciler için büyük bir artıdır. Çalışma iznine sahip olabileceğiniz Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Sertifika Programları için Global Vizyon danışmanlarıyla görüşmeniz en sağlıklı kararı almanızı sağlayacaktır.
Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Emerald Cultural Institute Dublin Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Bizimle konuşun

Yurtdışı Mutfak ve Banyo Dizaynı Sertifika Programı Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım