Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Ülkeler Hakkında İpuçları

Miami'nin Aktif Sosyal Hayatını Eğitimle Buluşturan Okul...

Amerika Miami’de En İyi İngilizce Dil Eğitimi için EC English Dil Okullarını Tercih Edebilirsiniz !

Ec English Dil Okulu – Miami

Amerika dil okulları gezimizin Miami durağında ziyaret ettiğimiz ilk okulumuz EC English oluyor. Dünya çapında bilinen dil okulu zinciri olan EC English eğitimdeki kalitesiyle biliniyor. Okulun kaliteli eğitimi, İngilizceyi hayatın içinde kullanma imkânı veren Miami’nin sosyal hayatıyla birleşince ortaya güzel sonuçlar çıkıyor.  Haydi gelin ‘Büyülü Şehir’ olarak bilinen Miami’deki EC English’in eğitim standartlarını ve diğer öğrenmek istediklerinizi detaylıca anlatalım…

Kaliteli Eğitim, Aktif Sosyal Hayatla Birleşince Ne Kadar Hızlı Yol Aldığınıza İnanamayacaksınız!

Miami’de bulunan en iyi dil okullarından olan EC English eğitimdeki kalitesini kanıtlamış zincir okullardan birisidir. EC English eğitim anlayışı ve verdiği kalite eğitim ile uzun yıllardır, dünyanın dört bir yanından pek çok öğrenciyi farklı şubelerinde ağırlamakta… Eğitimdeki kalitesi dünya çapında takdir edilen EC English üst üste kazandığı ‘En İyi Zincir Okul’ ödülleriyle bu başarısını ispat ediyor.

EC English dil okulları; kendine has eğitim sistemiyle, öğrencilerinin arzu ettikleri hedefe mümkün olduğunca çabuk ulaşmasını sağlıyor. Yaptığımız görüşmeler sonucunda yönetim kadrosunun ‘öğrencilerimize verdiğimiz sözü tutarız’ iddialarının olduğunu söyleyebiliriz.

30 yıllık eğitim geçmişine sahip olan okul; birbiriyle iç içe geçmiş, iletişime dayalı ve kişiye özel oluşturulan ders planlarıyla öğrencinin istediği sonuca ulaşmasını sağlıyor. Okul yönetimi; “EC’nin hedefi basit. Biz öğrencilerimizi, seçtikleri İngilizce seviyesine ulaştırmayı hedefleriz. Arzu edilen seviyeye ulaşmak için gerekli olan eğitimi, eğitim çevresini ve sosyal programları sağlarız. Öğrenci; kişiselleştirilmiş eğitim programınıza sadık kaldığı takdirde İngilizcesi kesinlikle gelişecektir. Bu bizim öğrencilerimize verdiğimiz sözdür” diyor.

EC English’de her öğrencinin eğitimi boyunca 2 eğitmeni oluyor. Bu eğitmenler; öğrencilerin gelişme göstermesi için gerekli olan ihtiyaçlarını gözlemliyor ve süreci işletebilmek, sorunları çözebilmek için çözüm önerileri sunuyor. Okul diğer okullarda olmayan “Net Promoter Score(NPS)” adlı bir sistem kullanıyor. Bu sistem; derslerde işlenen bir konu, öğrenci tarafından mükemmellik seviyesinde anlaşılmadıysa bunu tespit edip hızlı ve kalıcı bir şekilde düzeltilmesini sağlıyor. EC’nin profesör, yazar ve eğitim uzmanları tarafından oluşan ekibi dünya üzerindeki tüm güncel öğrenme metotlarını takip ederek öğrencinin ihtiyaçlarını çözümlemek için kendini geliştiriyor. Okul, öğrencilerin İngilizceyi günlük hayatta sohbet ederken rahat ve kendine güvenir bir şekilde konuşabilmesi için ücretsiz konuşma sınıfları açıyor ve öğrencilerin sosyal hayata karışması için de okul dışı etkinlikler düzenliyor. Zaten Miami gibi sosyal hayata bu kadar renkli bir şehirde sosyalleşmemek imkânsız…

EC English’de 1 kur/seviye 12 haftada tamamlanıyor. Her 6 haftada bir öğrenciler değerlendirme testine giriyor. Değerlendirme testlerinin ortalaması ile öğrencilerin gelişim raporu hazırlanıyor. Bu rapora göre öğrencilerin seviye atlayıp atlamayacaklarına karar veriliyor.

Okul; Genel İngilizce, Cambridge Sınav Hazırlık, İş İngilizcesi, Şehirde İngilizce, Akademik Yıl İngilizcesi programları açıyor. “Büyülü Şehir” olarak bilinen Miami’de şehri ve civar bölgeleri keşfetmek, sosyal hayata karışmak sizler için şahane bir deneyim olacaktır. Okul lokasyonu gereği sizi zaten hareketli bir hayatın içerisine sokuyor. South Beach’in göbeğinde şehrin simgesi olmuş ikonik binalardan birinde yer alan EC English’te aldığınız eğitim süresince okuldan birkaç adım atarak günlük hayatın içerisine karışacaksınız.

Scarface gibi kült bir filmden ya da popüler kültürün en ilgi çekici dizilerinden biri olan Dexter’dan bildiğiniz Miami sokaklarında bu kez kendiniz dolaşmak büyülü bir deneyim oluyor… Biz bu keyfe eriştik sizlere de öneririz. Latin ruhun şehrin atmosferine etki ettiği, eğlenceli insanlardan oluşan bir halka sahip olan Miami’de sosyal hayata adapte olmak sizin için bir problem olmayacaktır. Zaten bu tip konularda zorluk yaşayanlar okulun öğrencilere özel düzenlediği etkinlik ve aktivite programlarında yeni arkadaşlar edinme ve sosyal hayata karışma şansı yakalayacaktır. Okul öğrencilerine özel; yoga, plaj voleybolu, açık hava sineması gibi ücretsiz etkinlikler düzenlemektedir. Günlük rutinler haline gelecek bu aktivitelerin haricinde okul öğrencilerinin bölgeyi de yakından tanımasını istediğinden Miami tekne turları, Key West ve Everglades’in vahşi yaşamını görmek için turlar düzenliyor.

Miami tatil yapar gibi bir eğitim almanızı sağlayacak. EC English’in eğitim konusundaki kontrolcü yaklaşımı eğitim hayatınıza sekte vurmadan bir yandan da eğlenceye vakit ayırmanızı sağlayacak. Okula devam zorunluluğunuz olması odak noktanızı kaydırmadan derslerinize devem etmenize olanak verirken, ders dışı artan kalan zamanlarda şehirde inanılmaz eğleneceksiniz. Dersten arta kalan zamanlarda; subtropik bir iklime sahip olan Miami’de art deco mimariyle yapılmış sokaklarda gezmek, palmiye ağaçlarıyla kaplı sokaklardan beyaz kumlu sahillere varmak, sahilde eğlenen insanları izlemek ve onlara katılmak en sevdiğiniz aktiviteler olacak.

Miami kültürel ve ekonomik olarak da hızla gelişen bir şehir olduğundan bu yönde de şehirde öğreneceğiz çok done bulacaksınız. Küresel modern sanat ve dizaynın merkez noktalarından biri olmaya başlayan Miami’de özellikle bu alanlara ilgi duyan öğrenciler kendilerini geliştirmek ve gelecek planlarını düşünmek için bolca ilham alabilecekler.

Sıcak iklimi, kültürel ve ekonomik açıdan sürekli gelişen bir şehir olması ve kaliteli eğitime sahip okulları sebebiyle bu şehre talep son yıllarda artmıştır.

Konaklama

Okul aile yanı ve öğrenci evi tip konaklamalar sağlıyor. Hep bahsettiğimiz gibi aile yanı konaklama bulunduğunuz şehrin kültürünü daha yakından tanımanıza, ana dili İngilizce olan insanlarla sürekli pratik yapmanıza, yemek yapma derdi taşımadan aile konforunda yaşamanıza olanak sağlar… Öğrenci evi tip konaklama ise daha özgürdür fakat sorumluluklarınız artar. Çamaşırdan yemek yapmaya kadar her şeyle birebir ilgilenmeniz gerekir. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle arkadaşlıklar kurmanın güzelliği de bir ayrıdır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım