Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

10 Kişilik Sınıflarda Özel Eğitim Alarak İngilizcenizi Geliştirin!

Dublin’in En Kaliteli İngilizce Dil Kursu Horner School Of English

Horner School Of English – İrlanda

İngilizce dil eğitimi almak için en iyi ve en güvenli şehirlerden biri olan Dublin’de gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir diğer okul Horner School of English… Horner School of English tek şubeli köklü bir aile işletmesidir. Okulun tek bir şubesi olması tüm enerjinin buraya ve bu okulda eğitim görenlere aktarılmasını sağlamaktadır. Bu da kaliteli ve ayrıcalıklı bir eğitimi beraberinden getirir.  Gelin Horner School of English’i yakından tanıyalım…

Köklü Aile İşletmesinde Ayrıcalıklı ve Tamamen Öğrenci Odaklı Eğitim!

Horner School of English; çok öğrenciye sahip zincir okullardansa daha butik ve ayrıcalıklı bir eğitim almak isteyenlerin tercih ettiği bir kurumdur. Horner School of English; 25 yılın üzerinde bir eğitim geçmişine sahip olan, öğrencilerin ihtiyaçlarını ve sorunlarını içtenlikle karşılama ve çözüm bulmayı misyon edinmiş bir kurumdur.  Okul tek şubeli olmasından dolayı hantal bir yapıdansa genç ve dinamik bir yapıya sahiptir. Şehrin en genç ve en dinamik okullarından olan Horner School of English; az kişili sınıflara sahiptir. Bu da eğitmenlerin öğrencilerle çok daha yakından ilgilenmesine imkân sağlar. 10 kişilik sınıflarda, her öğrencinin seviyesine uygun eğitim verilir. Okul uluslararası platformlarda geçerli olan başarı, yeterlilik ve akreditasyon sertifikalarına sahiptir. Okuldaki tüm eğitmenlerin ana dili İngilizcedir, öğretmenler alanında deneyimli, gerekli tüm diplomalara ve sertifikalara sahip isimlerdir. Öğretmenlerin öğrenci ilişkileri kuvvetlidir. Öğrencilerin dil eğitimi yanı sıra günlük sıkıntılarıyla da ilgilenirler. Okul yönetimi de aynı yaklaşıma sahiptir. Okulun bir aile işletmesi olması bu noktada öğrencilere büyük artılarla dönmektedir. Okul yönetimi ve eğitmenler öğrencilerinin her türlü sorunu ve sıkıntısına aileden biri gibi yaklaşırlar. Bu okulda eğitim almanız durumunda kendinizi asla yalnız hissetmeyeceğinize emin olabilirsiniz. Okula ilk gittiğiniz gün yazılı ve sözlü kısa bir sınava gireceksiniz. İngilizce seviyenizin öğrenildiği bu sınav sonucunda sizin için en uygun sınıfa yerleştirileceksiniz. Okulda; 5 adet seviye sahip sınıf bulunuyor. Bunlar A1 Elementary, A2 Pre-Intermediate, B1 Intermadiate, B2 Upper Intermediate, C1 Advanced.  Sınavdan sonra ise oryantasyona katılıp yeni öğrencilerle tanışacak, okul ve bölge hakkında bilgilendirileceksiniz. Bu da yeni sosyal çevrenize daha çabuk alışmanıza imkan sağlayacak.Detaylara önem veren yaklaşıma sahip olan okulda hem eğitim alanında hem de kişisel alanda büyük gelişim göstereceksiniz.Okulda; Genle İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, Cambridge Sınav Hazırlık, IELTS Sınav Hazırlık, TOEFL Sınav Hazırlık, İş İngilizcesi programları açılmaktadır.

Dublin’de Endişesiz, Korkusuz, Eğlence Dolu Bir Öğrencilik Geçirin!

Dublin; Avrupa’nın en yaşanabilir başkenti seçilmiştir… Şehirdeki dost canlısı insanlar ve huzurlu ortam kendinizi sürekli güven içerisinde hissetmenizi sağlayacaktır. Metropolün korkutucu havası, sürekli tetikte olmanızı gerektiren gerginliği Dublin’de yoktur. Kozmopolit bir şehir olmasına rağmen Dublin; güvenliği yüksek, stressiz bir şehirdir. Bu güzel atmosfer insanlara da yansımaktadır. Dublin’de geçireceğiniz ilk hafta sonrasında; güler yüzlü ve yardımsever insanlara rastlamaya alışacaksınız ve bu size kendinizi çok iyi hissettirecek. Horner School of Language şehir içindeki konumuyla da size keyifli bir çevrede eğitim alma imkânı sağlayacak. Okul, şehrin en merkezi noktalarından birinden yer alıyor. St. Stephen’s Green’e 5 ve şehrin en canlı caddelerinden olan Grafton Street’e 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Yürümekten hoşlanmayanlara güzel haber okul; toplu taşıma araçlarına da çok yakındır. Okuldan çıktığınızda şehrin nabzını yakalama ve o canlı sosyal yapının içine karışma fırsatı yakalarsınız. Unutmayın ne kadar sosyallik o kadar hızlı ilerleme göstermek demektir. İngilizcenizin gelişmesi için günlük hayata dahil olmanız ve arkadaş çevreniz içinde sık sık konuşma pratiği yapmanız gerektiğini kendinize sürekli hatırlatın. Eğitim için gittiğiniz doğru fakat odanıza kapanıp ders çalışmayı kendi ülkenizde de yapabilirsiniz. Yurtdışında eğitim alırken önemli olan İngilizcenin sürekli konuşulduğu ortamda bulunup hem dili sürekli duyup alışkanlık kazanmak hem de sohbetlere katılıp konuşma çekingenliğinizi üzerinizden atmaktır. Gezip, dolaşırken kendinizi kötü hissetmeyin ne kadar gezmek ne kadar dolaşmak ne kadar sohbet etmek İngilizcenizi o kadar geliştirmek demek. Dublin yapılacak pek çok etkinlik vardır… Kültürel, sportif, sanatsal pek çok etkinliğe katılabilirsiniz. Okul da bu konuda sizi sürekli destekleyecektir. Okul düzenlediği Boyne Vadisi turu, geleneksel İrlanda dansı gecesi, canlı İrlanda müziği akşamı, Guiness Storehouse turu, İrlanda Ulusal Arkeoloji Müzesi, Dublin Kalesi, Küçük Dublin, Hugh Lane Galerisi, Aviva Stadyumu, Bilim Galerisi, İrlanda Ulusal Galerisi gezileri ile aktif bir programa sahiptir. Programlara öğrenciler yoğun katılım göstermektedir. Bu programlarda sıkı dostluklar kuracağınıza ve pek çok güzel bilgi öğreneceğinize emin olabilirisiniz.

Konaklama

Okul aile yanı ve yurt konaklaması sunmaktadır. Aile yanı konaklamada aileler okul tarafından dikkatle seçilmektedir. Aileler İrlanda insanın sıcak kanlı yapısını taşır ve öğrenciler ailelerin yanında çok rahat ederler. Yurt konaklamaları da konforludur. Yurtların okula yakın mesafede olmasına dikkat edilmiştir. Okula yürüme mesafesinde gidip gelinebilir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım