Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Uluslararası Eğitim Danışmanı Yetiştirme ve İşe Alım ProgramıUluslararası Eğitim Danışmanı Yetiştirme ve İşe Alım Programı

BİR MESLEK SAHİBİ OLURKEN HEM PARA KAZANIP HEM DÜNYAYI GEZMEK İSTER MİSİN !


PROGRAMIN AMACI?

Yurtdışı Eğitim Danışmanı olmak isteyen kişilere bu mesleğin detayları öğretilirken kişinin bu mesleği yapıp yapamayacağı konusunda kendini değerlendirmesini sağlamak. Adaylar yapacakları işin mutfağına girme şansını elde edecek, teorik ve uygulamalı eğitimler alacak. Programın sonunda bu mesleği yapabileceğini düşünen ve firmamızın uygun gördüğü adaylar ile iş anlaşmaları yapılacaktır.


KİMLER KATILABİLİR ? 


Dört yıllık üniversite mezunu olan (tercihen İngilizce bölüm mezunları), iyi seviyede İngilizce  bilen ve bunu akıcı bir şekilde kullanabilen, yurtdışında İngilizce ya da diğer dillerin konuşulduğu ülkelerde yaşamış ve/veya eğitim almış, öğrenmeye açık ve eğitilmekten mutlu olacak,  insanların eğitim ve kariyer planlamasını yapmanın önemini ve hazzını yaşamak isteyen, genç, dinamik, bu mesleği uzun süreler yapmayı düşünen 35 yaşını aşmamış herkes bu programa ön başvuru yapabilir.

PROGRAMIN SÜRESİ ? 


Program 3 Eylül Pazartesi başlayacak olup 31 Eylül’de son bulacaktır. Program haftanın 3-4 günü olup katılımcı sayısına göre belirlenecektir.

NASIL BAŞVURABİLİRSİNİZ? 


Programa başvurmak isteyen kişilerin info@globalvizyon.com adresine CV’lerini ve neden bu programa katılmak istediklerini açıklayan kısa bır açıklama göndermeleri yeterli olacaktır. Yapılan ilk değerlendirmenin ardından telefonla size ulaşılacak ve detaylar hakkında bilgi verilecektir. Yapılan ön başvurular arasından 15 kişi seçilerek bu programa katılabilecektir. Kontenjan sınırlı olacağından ilgilenen adayların bir an önce başvurularını yapmaları önemlidir.

PROGRAM ÜCRETLERİ 


Bu programda katılımcı bir ücret ödemeyecektir. Aksine firmamız yapılacak 1 aylık eğitim süresinde katılımcılara aylık asgari ücret oranında bir ödeme yapacaktır. Bu programın sonunda ise yapılacak alımlarda döviz bazlı maaş + prim sistemi geçerli olacaktır. Elde edilecek maddi kazancın yanında kişiler farklı ülkeleri ziyaret etme ve kültürleri deneyimle  fırsatı bulacaktır.  

Eğer sizlerde yeni mezun ya da kısa süreli iş tecrübesine sahip, bu alanda bir kariyer planı yapmayı düşünen bir kişiyseniz hemen bizimle iletişime geçerek ön başvurunuzu yapabilirsiniz.


Sizinle tanışmak için çok heyecanlıyız
Global Vizyon Ailesi 

GLOBAL VİZYON YURTDIŞI EĞİTİM & OXFORD HOUSE

Uluslararası Eğitim Danışmanı Yetiştirme ve İşe Alım Programı
3 – 31 Eylül

Yurtdışında Eğitim sektörü her geçen gün büyümekte ve popülerliğini arttırmaktadır. Yurtdışı Eğitim danışmanlık şirketleri Türkiye’de ve dünyada önemini arttırmakta ve milyonlarca insana hizmet vermektedir.

Verilen danışmanlık hizmetlerinin içinde; Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı, Vize Danışmanlığı başta olmak üzere birden fazla birim bulunmaktadır.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 25 yıldır sektörde hizmet veren 40’ın üzerinde Yurtdışı Eğitim Danışmanını bünyesinde bulunduran ve sektöre sayısız danışman yetiştirmiş bir kurumdur.

Grup şirketleri arasında Oxford House Work and Travel, IEFT – International Education Fairs of Turkey, Global Visions University Placement markalarını barındırmakta ve firmalar aracılığı ile her yıl binlerce öğrenciyi hayallerine kavuşturmaktadır.

Yurtdışında Üniversite Eğitimi, Yurtdışında Dil Eğitimi, Yurtdışında Sertifika ve Diploma Programları, Amerika’da Work and Travel, Yurtdışında Lise, Yurtdışında Yaz Okulları, Yurtdışında Maaşlı Staj, Amerika’da Camp Counsellor vb. bir çok programda hizmet veren Global Vizyon, yurtdışında eğitim ve kariyer yapmak isteyen herkesin taleplerine en iyi şekilde cevap vermektedir.

Yıllardır sektöre her anlamda hizmet veren Global Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Eylül ayında gerçekleştireceği  “Uluslararası Eğitim Danışmanı Yetiştirme ve İşe Alım Programı” ile hem bu alanda çalışmak isteyen gençlere sektörün inceliklerini anlatan eğitimler verecek hem de dönem sonunda programı başarı ile tamamlayan kişilere iş imkanı sunacak. Üstelik 1 ay sürecek olan programa katılacak kişiler asgari ücret alacak. Program sonunda uygun adaylar ile iş anlaşmaları yapılacakt

Uzman Danışmanlarımız ile Şimdi İletişime Geçin

Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa

Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Kaplan Dublin’e giden öğrencimiz Erkin Ocak’tan gelen bir fotoğraf. Bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Umarız ki keyifli vakit geçiriyorsundur.

Erkin Ocak

Sıkça Sorulan Sorular

Lise mezunları dil kursuna gidebilir mi?

  Evet lise mezunları dil kursuna gidebilir. Türkiye’de lise mezunları yurt dışında üniversite okumak için sıklıkla dil kursuna kayıt olmaktadırlar.

Dil okulu için yaş sınırı var mı?

  Dil okulu için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır.

İngilizceyi en iyi hangi ülkede öğrenirim?

  İngilizceyi en iyi Amerika, İngiltere, Kanada, İrlanda, Dubai, Malta ve Avustralya gibi ülkelerde öğrenebilirsiniz. Ana dili İngilizce olan İngiltere ise dil öğrenmede en iyi ülke olarak kabul edilmektedir.

İngilizceyi ne kadar sürede ana dil seviyesinde öğrenebilirim?

  Yaklaşık 1 yıl içinde anadil seviyesinde İngilizce öğrenmek mümkündür. Yurt dışında bir dil eğitim programına kayıt olunursa eğer birkaç ay içinde bile yetkin hale gelinebilir.

Yurt dışı dil okuluna kimler gidebilir?

  Her yaştan insan yurtdışında dil okuluna katılabilir. Dil eğitimi programları için herhangi bir yaş veya statü şartı yoktur.

Dil okulu seçiminde nelere dikkat edilmeli?

  Dil okulu seçerken öğrenilecek dil çerçevesinde ülke seçimi yapılmalı ve bütçeye göre okul ve program seçilmelidir.

3 ay yurt dışı dil eğitimi yeterli mi?

  Yurt dışında 3 aylık dil eğitimi kişinin ihtiyaçlarına ve dil seviyesine göre yeterli olabilmektedir. Dil programının yoğunluğu içerisinde öğrenme sürecinizi en üst düzeye çıkarmanız mümkündür.

Yurt dışında dil okuluna gitmek için İngilizcem hangi seviyede olmalı?

  Yurtdışında bir dil okuluna gitmek için İngilizce seviyenizin bir sınırı yoktur. TOEFL gibi sınavların öğretimi için yalnızca minimum düzeyde İngilizce yeterliliği gereklidir.

İngilizce en iyi hangi ülkede öğrenilir?

  İngilizce en iyi İngiltere, Amerika, İrlanda, Kanada ve Malta ülkelerindeki dil okullarında öğrenilir.

Turist vizesi ile dil kursuna gidilir mi?

  Hayır turist vizesi ile dil kursuna gidilmez. Dil eğitimi için gidilecek ülkeden eğitim vizesi alınmalıdır. javascript://