Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Polonya'da Work & StudyPolonya'da Work & Study

Polonya dil okullarında eğitim almak öğrencilere pek çok avantaj sunar. Dünya üzerinde 40 milyonu aşkın kişinin kullandığı Lehçe dili Polonya’nın resmi dilidir. Polonya’da genç nüfusun nerdeyse hepsi İngilizce bilir ve aktif kullanılan dil İngilizcedir. Türkiye ve Polonya arasındaki güçlü ilişkiler sayesinde ülkemizden çok fazla öğrenci İngilizce eğitimi için Polonya’yı tercih eder.

Polonya; bölümlerine göre uygulanmakta olan yükseköğrenim ve bütün dünyada geçerli olan diplomalarıyla öğrencilerin tercih ettiği ülkelerin başında gelir. 

Polonya’da İngilizce dil eğitimi için genelde tercih edilen merkez Varşova’dır. Polonya’da dil okulu genelde 9 ay sürer. Dil programlarının süresi 680 ve 860 saat arasında değişir. Öğrencinin seçeceği üniversiteye ve seviyesine göre bu saatler değişiklik gösterir. Bunun yanı sıra lisans ve yüksek lisans programlarında derslerin İngilizce verilmesi Polonya’yı tercih edilen ülkeler arasına sokmuştur. En önemli şehirler: Varşova, Poznań, Kraków’dur.


Polonya’da Dil Eğitimi Almanın Avantajları

Polonya’da dil eğitimi almanın pek çok avantajı vardır. Öncelikle Türkiye’ye yakınlığı itibari ile rahatlıkla eğitim için gidilebilen bir lokasyondur. Polonya’da eğitim maliyetleri çok caziptir. Polonya’da eğitimin çok ucuz olması nedeniyle lisans veya yüksek lisans için Polonya tercih edilir. Lisans ve yüksek lisans eğitimi öncesinde bir İngilizce dil eğitimine ihtiyaç duyanlar cazip fiyatlarla dil eğitimi de alabilir. Polonya dil okulu fiyatları diğer ülkelere göre uygundur. Aynı zamanda ülkede yaşam giderleri de düşüktür. Polonya’nın para birimi olan Zloti Euro’ya göre çok daha düşüktür. 
Polonya’da dil eğitimi alan öğrenciler, mezuniyet sonrası tüm Avrupa’da çok rahatlıkla çalışabilir. 

Polonya’da Dil Eğitimi Alırken Çalışma  
Dil eğitimi için Polonya’da bulunan yabancı öğrencilerin çalışma izni yoktur. Polonya’da çalışabilmek için öğrencinin lisans ya da yüksek lisans öğrencisi olması şarttır.

Polonya’da Üniversite Eğitimi Hakkında
Polonya’da üniversite eğitimi almak öğrencinin hem akademik anlamda hem de kişisel anlamda kendini geliştirmesini sağlar. Polonya’da üniversite eğitimi alanlar vizyonel olarak da büyük bir gelişim yaşar. 
Polonya’da üniversite eğitimi diğer ülkeler ile kıyaslandığında daha ekonomiktir. Polonya üniversiteleri özellikle mühendislik, bilgisayar bilimleri ve matematik alanlarında ön plana çıkar. Bu alanlarda lisans ve yüksek lisans bölümleri vardır. 
Polonya üniversiteleri bünyesinde lisans eğitimini tamamlayan öğrenciler mezuniyetlerinin ardından Polonya’da yüksek lisans eğitimi de alarak dünyanın en iyi üniversiteleri arasında bulunan Polonya üniversitelerinde eğitim hayatına devam edebilir.


Polonya’da Üniversite Okumak 
Polonya’da üniversite eğitimi almak öğrencilerin hayatta yaşadığı en güzel ve en geliştirici deneyimlerden biri olabilir. Polonya’da üniversite eğitimi alanlar kariyerleri ve hayalini kurdukları gelecek için emin bir atmış olur. 


Neden Polonya’da Üniversite?

 • Dünya Çapında Geçerli Diploma
 • Polonya üniversiteleri, Avrupa Birliği Üniversitesi (Mavi Diploma) diploması verir. Bu sayede öğrenciler mesleklerini Avrupa Birliği ülkelerinde rahatça yapabilir. 
 • Birçok Polonya üniversitesinin önemli bir özelliği de İngiltere üniversiteleri ile ortak çalışması ve mezunlarına İngiltere üniversitelerinin diplomasını da vermesidir. Bu sayede çift diploma sahibi olunabilir. 
 • Yaşam Giderlerinin Ekonomik Olması
 • Polonya’da yaşam giderlerinin düşük olması Türkiye’de bir öğrencinin evinden uzakta bir şehirde eğitim almasıyla hemen hemen aynı ücret aralığındadır. Konaklama, beslenme ve sosyal giderler için bir öğrenciye aylık ortalama 700 Euro yeterli olur. 
 • Eğitim Süresinin Kısa Olması
 • Polonya’da lisans eğitimi 3 yıl, yüksek lisans eğitimi 2 yıl sürer. İlk yıl İngilizce hazırlık eğitimi alınması durumunda bile, Türkiye’de de hazırlık eğitimi olduğu için yine 1 yıl avantaj sağlar. Ayrıca yüksek lisans yapmak isteyen öğrenciler, lisans bitiminde doğrudan yüksek lisans eğitimine başlayabilir. Bu da öğrencilere önemli bir zaman avantajı sağlar. 
 • Mezuniyet Sonrası Çalışma ve İkamet İzni 
 • Öğrenciler mezuniyetlerinin ardından 1 yıl içinde iş bulursa Polonya’da ikamet ve çalışma izni hakkını kazanır. Türkiye’deki üniversitelerden mezun olanların bu şansı bulunmaz.
 • Polonya Üniversitelerine Başvuru ve Kabul Şartları 
 • Polonya üniversitelerine başvuru ve kabul şartları üniversitelere göre değişiklik göstermekle birlikte, lisans başvurusu için istenilen belge ve aranan şartlar genel olarak şu şekildedir;
 • • Lise diploması 
 • • Not dökümü (Transkript belgesi) 
 • • İngilizce eğitim verilen bölümler için IELTS Sınav Sonucu (Bazı üniversiteler şartlı kabul verir) 
 • Eğitim almak istenen üniversite ve bölümün başvuru/kabul şartları Global Vizyon danışmanlarımızdan öğrenilebilir.
 • Polonya’da Üniversite Yaşam ve Eğitim Giderleri 
 • • Polonya’daki üniversiteler uluslararası öğrenciler için yıllık 2.500-4.000 Euro aralığındadır. 
 • • Bir aylık ulaşım kartı öğrenciler için yaklaşık 15 Euro’dur. 
 • • Yıllık öğrenci sağlık sigortası yaklaşık 100 Euro’dur. 
 • • Yurt kiraları aylık 130-200 Euro aralığındadır. 
 • • Aylık ortalama 150-250 Euro yeme-içme ve mutfak gideri masrafı olur. 
 • • Aylık ortalama 15-20 Euro ödeyerek internet, konuşma ve sms dâhil mobil paketler edinebilir.
 • Polonya’da Çalışma İzni 
 • Polonya’da üniversite öğrencilerinin yılda 120 tam veya 240 yarım gün çalışma izni bulunur. Bu sayede öğrenciler yaşam giderlerinin bir kısmını karşılayabilir. Polonya’da lisans veya yüksek lisans eğitimini tamamlayan yeni mezunlara 18 ay oturma ve çalışma izni verilir. Bu sayede; Volkswagen, Mercedes, BMW, Siemens, Audi, Lufthansa, Braas, Praktiker, Rotring, Puma, Metro Market ve gibi onlarca global devden birinde çalışıp, paha biçilemez bir deneyim elde edilir.

University of Economics and Human Sciences Warsaw

 • University of Economic and Human Sciences Warsaw yerel ve uluslararası öğrencilere sunduğu eğitimin kalitesi, akademik kadrosunun uzmanlığı, kampüs alanının nitelikleri, öğrenci kulüplerinin aktifliği ile Polonya’da üniversite okumak isteyenler için iyi bir alternatiftir. 2003 yılında kurularak eğitim vermeye başlayan üniversite, başta sosyal bilimler ve ekonomi alanları olmak üzere, 15 yılı aşkın akademik tecrübesiyle birlikte öğrencilerine nitelikli ve kaliteli bir eğitim vermeye devam ediyor. 2019-2020 akademik yılının sonunda yeni kampüsüne taşınan Varşova Ekonomi ve İnsan Bilimleri Üniversitesi, şehrin en büyük ve en modern üniversite kampüsüne sahiptir. İşletme, Finans ve Muhasebe, Uluslararası İlişkiler, İş Psikolojisi gibi sosyal bilimler içerisinde yer alan bölümlerde öne çıkan üniversite, Polonya üniversiteleri arasında en çok tercih edilen ilk 5 üniversite arasında yer alır.
 • Varşova Ekonomi ve İnsan Bilimleri Üniversitesi kampüsü öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Üniversite; modern sınıf ve amfileri, güncel teknolojiler ile donatılmış laboratuvarları, teknik altyapısı profesyonel bir şekilde inşa edilen spor salonları, yüzlerce kişiyi aynı anda ağırlayabilecek konferans salonları, öğrencilerin sosyalleşmesi ve kişisel gelişimlerini devam ettirmeleri için modern tasarımlara sahip kafeteryaları ve bisiklet park alanları ile kaliteli bir okuldur. 
 • Kariyer odaklı çalışmaları, iş dünyasına hitap eden eğitim sistemi, öğrencilerle birebir etkileşimleri, uluslararası konferanslara ev sahipliği yapmaları, öğrenci kulüplerini desteklemeleri, kampüs alanını öğrencilerin ihtiyaçlarına göre dizayn etmeleri Varşova Ekonomi ve İnsan Bilimleri Üniversitesi’ni, Polonya’da yüksek lisans yapmak isteyen ve Polonya’da üniversite eğitimi almak isteyen herkesin gözünde bir cazibe merkezi haline getirir.
 • Öne Çıkan Bölümler
 • Varşova Ekonomi ve İnsan Bilimleri Üniversitesi’nin Polonya’da üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilere sunduğu öne çıkan bölümleri şu şekildedir: 
 • • İşletme 
 • • Finans ve Muhasebe 
 • • İş Psikolojisi 
 • • Klinik Psikolojisi 
 • • Uluslararası İlişkiler 
 • • Dijital Ekonomi 
 • • Grafik ve Tasarım 


Varşova Ekonomi ve İnsan Bilimleri Üniversitesi Bölümleri ve Yıllık Eğitim Başvuru Ücreti: 150 Euro

Uzman Danışmanlarımız ile Şimdi İletişime Geçin

Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa

Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Kaplan Dublin’e giden öğrencimiz Erkin Ocak’tan gelen bir fotoğraf. Bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Umarız ki keyifli vakit geçiriyorsundur.

Erkin Ocak

Sıkça Sorulan Sorular

Lise mezunları dil kursuna gidebilir mi?

  Evet lise mezunları dil kursuna gidebilir. Türkiye’de lise mezunları yurt dışında üniversite okumak için sıklıkla dil kursuna kayıt olmaktadırlar.

Dil okulu için yaş sınırı var mı?

  Dil okulu için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır.

İngilizceyi en iyi hangi ülkede öğrenirim?

  İngilizceyi en iyi Amerika, İngiltere, Kanada, İrlanda, Dubai, Malta ve Avustralya gibi ülkelerde öğrenebilirsiniz. Ana dili İngilizce olan İngiltere ise dil öğrenmede en iyi ülke olarak kabul edilmektedir.

İngilizceyi ne kadar sürede ana dil seviyesinde öğrenebilirim?

  Yaklaşık 1 yıl içinde anadil seviyesinde İngilizce öğrenmek mümkündür. Yurt dışında bir dil eğitim programına kayıt olunursa eğer birkaç ay içinde bile yetkin hale gelinebilir.

Yurt dışı dil okuluna kimler gidebilir?

  Her yaştan insan yurtdışında dil okuluna katılabilir. Dil eğitimi programları için herhangi bir yaş veya statü şartı yoktur.

Dil okulu seçiminde nelere dikkat edilmeli?

  Dil okulu seçerken öğrenilecek dil çerçevesinde ülke seçimi yapılmalı ve bütçeye göre okul ve program seçilmelidir.

3 ay yurt dışı dil eğitimi yeterli mi?

  Yurt dışında 3 aylık dil eğitimi kişinin ihtiyaçlarına ve dil seviyesine göre yeterli olabilmektedir. Dil programının yoğunluğu içerisinde öğrenme sürecinizi en üst düzeye çıkarmanız mümkündür.

Yurt dışında dil okuluna gitmek için İngilizcem hangi seviyede olmalı?

  Yurtdışında bir dil okuluna gitmek için İngilizce seviyenizin bir sınırı yoktur. TOEFL gibi sınavların öğretimi için yalnızca minimum düzeyde İngilizce yeterliliği gereklidir.

İngilizce en iyi hangi ülkede öğrenilir?

  İngilizce en iyi İngiltere, Amerika, İrlanda, Kanada ve Malta ülkelerindeki dil okullarında öğrenilir.

Turist vizesi ile dil kursuna gidilir mi?

  Hayır turist vizesi ile dil kursuna gidilmez. Dil eğitimi için gidilecek ülkeden eğitim vizesi alınmalıdır. javascript://