Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

St Giles English Vancouver Güvenli ve Keyifli Vancouver'da Özel İlgiyle Eğitim Alabileceksiniz!

Kanada’nın En İyi Dil Kursu St Giles Dil Okullarında Uygun Fiyata İngilizce Dil Eğitimi Alın!

St. Giles International Dil Okulu – Vancouver

 Rotamızı Kanada’nın en ılıman iklime sahip şehirlerinden olan Vancouver’a çeviriyoruz. Öğrenciler için güvenli ve keyifli destinasyonlardan olan Vancouver’da tanıtacağımız okul St. Giles International.  Öğrencilere gösterdiği özel ilgi ile ayrıcalıklı hissettiren okul St. Giles International’ı yakından tanımak için sayfayı kaydırmanız yeterli olacak…

Samimi Bir Ortamda Eğitim Alın, Özel İlgi İle Desteklenin!

St.Giles International öğrencilerine gösterdiği özel ilgi ile bilinmektedir. Ayrıcalıklı hissederek eğitim almak isteyenlerin sıkça tercih ettiği okul, az kişili sınıfları ve ilgili eğitmenleriyle öğrencilerin beklentilerini karşılar.  St.Giles International uygun bütçelerle eğitim almak isteyen gençleri de düşünerek buna özel programlar açmıştır. Öğrenciler; okuldaki derslere öğleden sonra katılmayı tercih ederlerse çok daha cazip fiyatlarla eğitim alma imkânı yakalar. Bu yönüyle Kanada’da cazip fiyata eğitim almak isteyenler için idealdir.  Okulda; Genel İngilizce, Başlangıç İngilizcesi, Uluslararası Sömestr Kursları, Cambridge Sınav Hazırlık, TOEFL Sınav Hazırlık, Üniversite Öğrencileri için İngilizce, TOEIC Hazırlık, Platinum Kurs, İş İngilizcesi programları açılıyor.

Dünyanın En Yaşanabilir Şehrinde Hayatı Keşfedin!

Vancouver bir öğrencinin keyifli bir öğrencilik hayatı geçirebilmesi için en uygun şehirlerdendir. Çok kez ‘dünyanın en yaşanabilir şehirleri’ listesine ilk sırlardan giriş yapan Vancouver gerek güvenli bir şehir oluşu gerekse yaşam standartlarının kalitesiyle göz doldurmaktadır. Bu şehirde yaşadığınız süre boyunca güvenliğinizden endişe etmenize ya da nasıl sosyalleşebileceğinizi düşünmenize gerek kalmaz.  St.Giles International’ın şehir merkezinde yer alması, alışveriş, eğlence yerlerine ve limana sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde olması öğrencileri sosyal hayatın içine karışmasına olanak sağlar. New York’taki Central Park’ın 10 katı büyüklüğündeki Standley Park’a da yürüme mesafesinde olan okul; öğrencilerin ders aralarında doğayla bütünleşmesine imkân sağlar.  Doğası ve sıcak kanlı insanlarıyla bilinen Vancouver’da yaşarken okyanus kıyısında yapacağınız bir yürüyüşle tüm stresinizden arınabilirsiniz. Kendi başınıza yapacağınız çok aktivite olan şehirde sıkılmayacaksınız. Zaten St. Giles International öğrencileri için düzenlediği etkinlik programlar ile inisiyatifi ele alarak öğrencilerinin hem birbiriyle kaynaşmasını hem de sosyal hayata adapte olmalarını sağlıyor. Okul gerek şehir içi gerek şehir dışı gezileriyle, haftanın üç dört akşamı düzenledikleri etkinliklerle öğrencilerinin sosyalleşmesini sağlıyor.

Konaklama:

Okul aile yanı ve yurt konaklaması sunuyor. Aile yanı konaklamalar okula toplu taşımayla 30-60 dakika mesafedeyken, yurtlar 15-30 dakika yürüme mesafesine bulunuyor. Ev konforundan vazgeçmek istemeyenler sıcak Kanadalı ailelerin yanında kalırken, pek çok milletten kendi yaşıtıyla tanışmak ve kendi sorumluluğunu üstelenmek isteyenler yurt konaklamasını tercih ediyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım