Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

New York’ta Üniversite Eğitiminde %50 Burs ile Yıllık 13.196$ yerine 6.598$Amerika’nın Kalbi New York’ta ASA College’dan Akademik Programlarda %50’ye varan Başarı Bursu Türk Öğlencileri Bekliyor!

Yıllık 13.196 USD yerine 6.598 USD

Dil Eğitiminde Geçerli İndirimler

1 Sömestr Dil Eğitimi 3.256 USD yerine 1.628 USD

1 Yıl ( 2 Sömestr)  Dil Eğitimi 6.512 USD yerine 3.256 USD

12 Hafta Insentive ( Yoğun) İngilizce Programı:

ASA COLLEGE


ASA College, 1985 yılında Brooklyn'de kurulan şuan ise 3.000'den fazla öğrenciye 20'den fazla programda eğitim veren 3 kampüslü büyük bir eğitim kurumuna dönüşmüştür. ASA College işletme, sağlık disiplinleri, hukuk çalışmaları ve bilgisayar teknolojisi bölümlerinde lisans dereceleri, önlisans dereceleri ve profesyonel sertifikalar sunan özel bir kolejdir. Üniversitenin üç kampüsü vardır: New York'ta Midtown Manhattan ve Downtown Brooklyn ve Florida'da Hialeah. Manhattan ve Brooklyn kampüsleri sadece ön lisans, Maimi ise sadece lisans programları sunmaktadır.

ASA College Kampüsleri:

New York – Manhattan :  ASA College Manhatan kampüsü okulun ana kampüsü olup, Manhattan'ın kalbinde merkezi bir konumda bulunmaktadır. 34. cadde ve Broadway'in kesiştiği noktada, Empire State binasının bir blok ötesinde yer almaktadır.  Times Meydanı’na ve Central Park’a yürüme mesafesindedir. Bu bölge sosyal hayatın bir çok alternatifini bir arada bulabileceğiniz restoran, cafe, mağaza, sanat galerilerinin yoğunlukta olduğu bir bölgedir.New York – Brooklyn : Asa College Brooklyn kampüsü Brooklyn’in merkezinde yer almakta olup bölgedeki sosyal ve kültürel mekanlara yürüme mesafesindedir. Ayrıca kampüs öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabildikleri olanakları sunmaktadır.Miami : ASA College Miami kampüsü, Miami’nin Sunshine bölgesinin merkezinde yer almaktadır. Miami kampüsü eğitim odaklı imkanların öne çıktığı modern bir şekilde hazırlanmış öğrencilerin keyifli vakit geçireceği bir sosyal alan olarak hazırlanmıştır. Miami’nin güneşi, plajları, hareketli gece hayatı ve farkı kültürlerin saygı içinde bir arada bulunması sebebiyle de sıcak bir atmosfer yaratılmıştır.Kampüslerde Sunulan Programlar·       Manhattan (Associate, ön lisans)


·       Brooklyn  (Associate, ön lisans)


·       Miami (Bachelor, Lisans)

Neden ASA College’da Eğitim Almalısınız?


ASA College ingilizce dil eğitiminin yanında diploma, ön lisans, lisans alanlarda eğitim vermektedir. Günümüz iş hayatının rekabetçi ortamına öğrencilerini hazırlayan okulda 2 yıllık ön lisans eğitiminin son döneminde staj ( CPT)  yapar. Okulun bitiminden sonra da 1 yıl çalışma hakkı ( OPT)  vardır. Ayrıca 4 yıllık lisans programlarının 4. yılında öğrencinin zorunlu stajı vardır. Maaşlı olarak staj yapar. Okulun bitiminin ardından da 1 yıl çalışma iznine sahip olur. BU sebeple uluslararası öğrenciler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Sınıflarda az sayıda öğrenci ile yoğunlaştırılmış ve bire bir odaklı bir eğitim sistemi ile ilerler. Gündüz, akşam ve hafta sonu olmak üzere farklı zamanlarda eğitim sunar. ASA College’in en büyük tercih sebepleri den biri de öğrencilere sunduğu yüksek burs ve mali yardım olanaklarıdır. Ayrıca öğrencilere iş bulmalarında yardımcı oldukları bir kariyer asistanlık sistemleri bulunmaktadır. 

ASA College’in Sunduğu Ön Lisans Programları - Associate Programs

Associate Programs (Ön Lisans)’larda  2 yılın sonunda 1 yıl full time çalışma hakkı (OPT) vardır.  Öğrenci son somester staj (CPT) yapar. Öğrenci aldığı ders kredilerine göre okulu 3 somester de bitirebilir.  Aynı zaman da bu program bir tür mastır hazırlık olarakta yapılabilir.Division of Health Disciplines

o   Nursing


o   Pharmacy Technologies


o   Health Information Technologies


o   Medical Assisting


o   Massage Therapy


o   Healthcare Office AdministrationDivision of Nursing

o   NursingDivision of Business

o   Business AdministrationDivision of Computer Technologies

o   Computer Programming & Informantion Technology

o   Network Administration & SecurityDivision of Criminal Justice

o   Criminal Justice

o   Paralegal StudiesAsa College’da lisans eğitimi alan öğrenciler isterlerse Baruch  College, Queens University , Peace University,  City of New York University, Metroplitan College, Albenia Univesity gibi sıralamalarda çok iyi üniversitelere 3. Sınıfta lisans tamamlama olarak geçiş yapabilirler yada master programına geçebilirler. ASA College’in Sunduğu Lisans Programları - Bachelor Program

Öğrencilerin 4.yılında CPT yani staj zorunluluğu vardır. Öğrenci staj döneminde maaş alabilmektedir. Aldığı maaş yaptığı staja, süresine ve görevine göre değişmektedir. Öğrenci ASA College’dan mezun olduktan sonra da 1 yıl çalışma yani OPT hakkına sahiptir. Eğer bir lisans eğitimi mezunu iseniz ikinci lisans olarak ASA College programlarını değerlendirebilirsiniz.


·       Business Administration

·       Criminal Justice

·       Health Care Management

·       Psychology

·       RN to BSN (Nursing Bachelor Program)

ASA College Program Ücretleri ve Burs Oranları


Asa College ön lisans, lisans ve diploma programlarında %50’ye varan başarı bursları sunmaktadır. Lise Diploma Notu 100 üzerinden 70 üstü olanlara %50 burs imkanı sağlamaktadır.


Ön Lisans ve Lisans Programları:

·       Yıllık 13.196 USD yerine 6.598 USD ( Ön lisans 2 yıl, lisans 4 yıl)


Dil Eğitimi Fiyatları:

·       1 Sömestr Dil Eğitimi ( Hazırlık Programı) 3.256 USD yerine 1.628 USD


Yıl ( 2 Sömestr)  Dil Eğitimi ( Hazırlık Programı) 6.512 USD yerine 3.256 USD


12 Hafta Intensive ( Yoğun) İngilizce Programı: 1.950 USD

 

 

ASA College Kabul Kriterleri

 • Uluslararası öğrenci başvuru formu
 • Diploma ya da transkript
 • Akademik programlarda yıllık eğitim ve yaşam masraflarını karşılayacak, bankada gösterilebilecek en az 29.000 USD sponsor bütçesi.
 • Lisans yada ön lisans programları için dil hazırlık programına katılacaklar için yıllık eğitim ve yaşam masraflarını karşılayacak, bankada gösterilebilecek en az 20.000 USD sponsor bütçesi.
 • Hazırlık programına katılacak öğlenciler için 5.5 IELTS, 70 Toefl sıkoru istenir.
 • Ön lisans yada lisans programına başvuru yapacak ise Toefl’dan 80  IELTS’den 6,5 dil yeterlilik skoru islenmektedir.

 


ASA College programları hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için lütfen bilgi formumuzu doldurunuz. Uzman danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır. 

Uzman Danışmanlarımız ile Şimdi İletişime Geçin

Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa

Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Zahid D.

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci

Sıkça Sorulan Sorular

Lise mezunları dil kursuna gidebilir mi?

  Evet lise mezunları dil kursuna gidebilir. Türkiye’de lise mezunları yurt dışında üniversite okumak için sıklıkla dil kursuna kayıt olmaktadırlar.

Dil okulu için yaş sınırı var mı?

  Dil okulu için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır.

İngilizceyi en iyi hangi ülkede öğrenirim?

  İngilizceyi en iyi Amerika, İngiltere, Kanada, İrlanda, Dubai, Malta ve Avustralya gibi ülkelerde öğrenebilirsiniz. Ana dili İngilizce olan İngiltere ise dil öğrenmede en iyi ülke olarak kabul edilmektedir.

İngilizceyi ne kadar sürede ana dil seviyesinde öğrenebilirim?

  Yaklaşık 1 yıl içinde anadil seviyesinde İngilizce öğrenmek mümkündür. Yurt dışında bir dil eğitim programına kayıt olunursa eğer birkaç ay içinde bile yetkin hale gelinebilir.

Yurt dışı dil okuluna kimler gidebilir?

  Her yaştan insan yurtdışında dil okuluna katılabilir. Dil eğitimi programları için herhangi bir yaş veya statü şartı yoktur.

Dil okulu seçiminde nelere dikkat edilmeli?

  Dil okulu seçerken öğrenilecek dil çerçevesinde ülke seçimi yapılmalı ve bütçeye göre okul ve program seçilmelidir.

3 ay yurt dışı dil eğitimi yeterli mi?

  Yurt dışında 3 aylık dil eğitimi kişinin ihtiyaçlarına ve dil seviyesine göre yeterli olabilmektedir. Dil programının yoğunluğu içerisinde öğrenme sürecinizi en üst düzeye çıkarmanız mümkündür.

Yurt dışında dil okuluna gitmek için İngilizcem hangi seviyede olmalı?

  Yurtdışında bir dil okuluna gitmek için İngilizce seviyenizin bir sınırı yoktur. TOEFL gibi sınavların öğretimi için yalnızca minimum düzeyde İngilizce yeterliliği gereklidir.

İngilizce en iyi hangi ülkede öğrenilir?

  İngilizce en iyi İngiltere, Amerika, İrlanda, Kanada ve Malta ülkelerindeki dil okullarında öğrenilir.

Turist vizesi ile dil kursuna gidilir mi?

  Hayır turist vizesi ile dil kursuna gidilmez. Dil eğitimi için gidilecek ülkeden eğitim vizesi alınmalıdır. javascript://