Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

New York’ta Üniversite Eğitiminde %50 Burs ile Yıllık 13.196$ yerine 6.598$Amerika’nın Kalbi New York’ta ASA College’dan Akademik Programlarda %50’ye varan Başarı Bursu Türk Öğlencileri Bekliyor!

Yıllık 13.196 USD yerine 6.598 USD

Dil Eğitiminde Geçerli İndirimler

1 Sömestr Dil Eğitimi 3.256 USD yerine 1.628 USD

1 Yıl ( 2 Sömestr)  Dil Eğitimi 6.512 USD yerine 3.256 USD

Neden ASA College’da Eğitim Almalısınız?


ASA College ingilizce dil eğitiminin yanında diploma, ön lisans, lisans alanlarda eğitim vermektedir. Günümüz iş hayatının rekabetçi ortamına öğrencilerini hazırlayan okulda 2 yıllık ön lisans eğitiminin son döneminde staj ( CPT)  yapar. Okulun bitiminden sonra da 1 yıl çalışma hakkı ( OPT)  vardır. Ayrıca 4 yıllık lisans programlarının 4. yılında öğrencinin zorunlu stajı vardır. Maaşlı olarak staj yapar. Okulun bitiminin ardından da 1 yıl çalışma iznine sahip olur. BU sebeple uluslararası öğrenciler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Sınıflarda az sayıda öğrenci ile yoğunlaştırılmış ve bire bir odaklı bir eğitim sistemi ile ilerler. Gündüz, akşam ve hafta sonu olmak üzere farklı zamanlarda eğitim sunar. ASA College’in en büyük tercih sebepleri den biri de öğrencilere sunduğu yüksek burs ve mali yardım olanaklarıdır. Ayrıca öğrencilere iş bulmalarında yardımcı oldukları bir kariyer asistanlık sistemleri bulunmaktadır. 

12 Hafta Insentive ( Yoğun) İngilizce Programı:

ASA COLLEGE


ASA College, 1985 yılında Brooklyn'de kurulan şuan ise 3.000'den fazla öğrenciye 20'den fazla programda eğitim veren 3 kampüslü büyük bir eğitim kurumuna dönüşmüştür. ASA College işletme, sağlık disiplinleri, hukuk çalışmaları ve bilgisayar teknolojisi bölümlerinde lisans dereceleri, önlisans dereceleri ve profesyonel sertifikalar sunan özel bir kolejdir. Üniversitenin üç kampüsü vardır: New York'ta Midtown Manhattan ve Downtown Brooklyn ve Florida'da Hialeah. Manhattan ve Brooklyn kampüsleri sadece ön lisans, Maimi ise sadece lisans programları sunmaktadır.

ASA College Kampüsleri:

New York – Manhattan :  ASA College Manhatan kampüsü okulun ana kampüsü olup, Manhattan'ın kalbinde merkezi bir konumda bulunmaktadır. 34. cadde ve Broadway'in kesiştiği noktada, Empire State binasının bir blok ötesinde yer almaktadır.  Times Meydanı’na ve Central Park’a yürüme mesafesindedir. Bu bölge sosyal hayatın bir çok alternatifini bir arada bulabileceğiniz restoran, cafe, mağaza, sanat galerilerinin yoğunlukta olduğu bir bölgedir.New York – Brooklyn : Asa College Brooklyn kampüsü Brooklyn’in merkezinde yer almakta olup bölgedeki sosyal ve kültürel mekanlara yürüme mesafesindedir. Ayrıca kampüs öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabildikleri olanakları sunmaktadır.Miami : ASA College Miami kampüsü, Miami’nin Sunshine bölgesinin merkezinde yer almaktadır. Miami kampüsü eğitim odaklı imkanların öne çıktığı modern bir şekilde hazırlanmış öğrencilerin keyifli vakit geçireceği bir sosyal alan olarak hazırlanmıştır. Miami’nin güneşi, plajları, hareketli gece hayatı ve farkı kültürlerin saygı içinde bir arada bulunması sebebiyle de sıcak bir atmosfer yaratılmıştır.Kampüslerde Sunulan Programlar·       Manhattan (Associate, ön lisans)


·       Brooklyn  (Associate, ön lisans)


·       Miami (Bachelor, Lisans)

ASA College Program Ücretleri ve Burs Oranları


Asa College ön lisans, lisans ve diploma programlarında %50’ye varan başarı bursları sunmaktadır. Lise Diploma Notu 100 üzerinden 70 üstü olanlara %50 burs imkanı sağlamaktadır.


Ön Lisans ve Lisans Programları:

·       Yıllık 13.196 USD yerine 6.598 USD ( Ön lisans 2 yıl, lisans 4 yıl)


Dil Eğitimi Fiyatları:

·       1 Sömestr Dil Eğitimi ( Hazırlık Programı) 3.256 USD yerine 1.628 USD


Yıl ( 2 Sömestr)  Dil Eğitimi ( Hazırlık Programı) 6.512 USD yerine 3.256 USD


12 Hafta Intensive ( Yoğun) İngilizce Programı: 1.950 USD

 

 

ASA College Kabul Kriterleri

 • Uluslararası öğrenci başvuru formu
 • Diploma ya da transkript
 • Akademik programlarda yıllık eğitim ve yaşam masraflarını karşılayacak, bankada gösterilebilecek en az 29.000 USD sponsor bütçesi.
 • Lisans yada ön lisans programları için dil hazırlık programına katılacaklar için yıllık eğitim ve yaşam masraflarını karşılayacak, bankada gösterilebilecek en az 20.000 USD sponsor bütçesi.
 • Hazırlık programına katılacak öğlenciler için 5.5 IELTS, 70 Toefl sıkoru istenir.
 • Ön lisans yada lisans programına başvuru yapacak ise Toefl’dan 80  IELTS’den 6,5 dil yeterlilik skoru islenmektedir.

 


ASA College programları hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için lütfen bilgi formumuzu doldurunuz. Uzman danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır. 

ASA College’in Sunduğu Ön Lisans Programları - Associate Programs

Associate Programs (Ön Lisans)’larda  2 yılın sonunda 1 yıl full time çalışma hakkı (OPT) vardır.  Öğrenci son somester staj (CPT) yapar. Öğrenci aldığı ders kredilerine göre okulu 3 somester de bitirebilir.  Aynı zaman da bu program bir tür mastır hazırlık olarakta yapılabilir.Division of Health Disciplines

o   Nursing


o   Pharmacy Technologies


o   Health Information Technologies


o   Medical Assisting


o   Massage Therapy


o   Healthcare Office AdministrationDivision of Nursing

o   NursingDivision of Business

o   Business AdministrationDivision of Computer Technologies

o   Computer Programming & Informantion Technology

o   Network Administration & SecurityDivision of Criminal Justice

o   Criminal Justice

o   Paralegal StudiesAsa College’da lisans eğitimi alan öğrenciler isterlerse Baruch  College, Queens University , Peace University,  City of New York University, Metroplitan College, Albenia Univesity gibi sıralamalarda çok iyi üniversitelere 3. Sınıfta lisans tamamlama olarak geçiş yapabilirler yada master programına geçebilirler. ASA College’in Sunduğu Lisans Programları - Bachelor Program

Öğrencilerin 4.yılında CPT yani staj zorunluluğu vardır. Öğrenci staj döneminde maaş alabilmektedir. Aldığı maaş yaptığı staja, süresine ve görevine göre değişmektedir. Öğrenci ASA College’dan mezun olduktan sonra da 1 yıl çalışma yani OPT hakkına sahiptir. Eğer bir lisans eğitimi mezunu iseniz ikinci lisans olarak ASA College programlarını değerlendirebilirsiniz.


·       Business Administration

·       Criminal Justice

·       Health Care Management

·       Psychology

·       RN to BSN (Nursing Bachelor Program)

Uzman Danışmanlarımız ile Şimdi İletişime Geçin

Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Kanada'nın En İyi Dil Okulu

ILAC'ta 28 Hafta Dil Eğitimi 5600 CAD!

Öğrenciler ne diyor?

Sevgili öğrencimiz İlhan vizesini aldı. Kanada’nın Toronto şehrinde 28 haftalık İngilizce eğitimini almak için gün sayıyor, kendisine şimdiden başarılar diliyoruz.

İlhan

Bir sene önce bu mutlu anı yaşayacağımı birisi söylese inanmazdım! Nehir ile tanışmak bu yil basima gelmis en güzel şey olabilir 🌹Onunla ve Global Vizyon'la tanıştıktan sonra, kendi kariyerime ve geleceğime dair düşüncelerim, atacağım adımlar belirginleşti ve her işim inanılmaz kolaylaştı. Ve sonuç elimdeki work permit ve öğrenci vizesiyle böyle benimki gibi bir gülen yüz şimdi Kanada'da okuyacağım 2 yıllık diploma programı ile kariyerime inanılmaz bir katkı sağlamış olacağım. 

Nehir

Merhabalar Ben Elif Bardakcı. Size geçtiğim süreçleri ve Global Vizyon Ankara şubesinin bana katkılarını anlatmak istiyorum. Daha önce hiç yurtdışına çıkmamıştım çocukluktan beri hayalim olan bu macerayı gercekleştirmeye ve kendimi geliştirmeye karar verdim. Süreç başladığında gerçekten tecrübeli, doğru bilgilere sahip, benimle beraber heyecan duyan ailem gibi ilgilenen çok güler yüzlü bir ekiple, Özge Hanım başta olmak üzere çalışmalara başladık. Kanada Vancouver' da SSLC’de 9 aylık dil eğitimi için öğrenci olarak başvuruda bulunduk. Vize sürecimde ve diğer süreçlerde tek tek her aşamada bilgilendirildim. Her şeyle en ince ayrıntısına kadar uğraştılar. Benim en güvenli ve tabi en konforlu olacağım şekilde ayarladılar... Her aşamada fazlasıyla yanımda olan, sıcak kanlı, ögrencilere önem veren ve profesyonel bir şekilde destekleyen Özge Hanım’a başarıyla sonuclanan vize sürecimde hep yanımda oldugu için sonsuz teşekkür ediyorum 🌸

Elif Bardakcı

Selamlar ben Ahmet Can Gürbüz size hangi süreçlerden geçtiğimden bahsetmek istiyorum. Work and Travel ile başlayan yurt dışı serüvenim bu yıl Kanada’da ILAC okulunda dil eğitimiyle devam ediyor. Tüm bu süreçlerde tecrübesiyle, ilgisiyle, bilgisiye ve tabi ki güler yüzleriyle bana yardımcı olan, her an her yerde ulaşılabilir olmasıyla, hazırlık sürecinin tüm aşamalarında, tüm bilgilendirmeleri yaparak bana güven veren Global Vizyon Ankara şubesi çalışanlarına, özellikle danışmanlığımı yapan Özge Hanım’a bana sağladıkları destekten ve başarıyla sonuçlanan vize sürecinden dolayı sonsuz kez teşekkür ederim.

Ahmet Can Gürbüz

Merhabalar 😊 Ben Yasin YALAVAÇ. Ben de artık Kanada da Business Administration programı ile eğitim görecek bir öğrenciyim. Global Vizyon İstanbul Ofis'ten Oğuzhan Ekici Bey sayesinde Ilac İnternational College'in Co-Op'lu programına kayıdımı yaptırdım. Ayrıca Oğuzhan Bey sayesinde vizemi alarak 2 yıl sürecek olan eğitime hazırlık aşamalarını tamamladım. Her anımda yanımda olan ve beni doğru yönlendirmeler yaptığı için kendilerine çok teşekkür ederim 😇

Yasin YALAVAÇ