Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

New York’ta Üniversite Eğitiminde %50 Burs ile Yıllık 13.196$ yerine 6.598$

Amerika’nın Kalbi New York’ta ASA College’dan Akademik Programlarda %50’ye varan Başarı Bursu Türk Öğlencileri Bekliyor!

Yıllık 13.196 USD yerine 6.598 USD

Dil Eğitiminde Geçerli İndirimler

1 Sömestr Dil Eğitimi 3.256 USD yerine 1.628 USD

1 Yıl ( 2 Sömestr)  Dil Eğitimi 6.512 USD yerine 3.256 USD

Neden ASA College’da Eğitim Almalısınız?


ASA College ingilizce dil eğitiminin yanında diploma, ön lisans, lisans alanlarda eğitim vermektedir. Günümüz iş hayatının rekabetçi ortamına öğrencilerini hazırlayan okulda 2 yıllık ön lisans eğitiminin son döneminde staj ( CPT)  yapar. Okulun bitiminden sonra da 1 yıl çalışma hakkı ( OPT)  vardır. Ayrıca 4 yıllık lisans programlarının 4. yılında öğrencinin zorunlu stajı vardır. Maaşlı olarak staj yapar. Okulun bitiminin ardından da 1 yıl çalışma iznine sahip olur. BU sebeple uluslararası öğrenciler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Sınıflarda az sayıda öğrenci ile yoğunlaştırılmış ve bire bir odaklı bir eğitim sistemi ile ilerler. Gündüz, akşam ve hafta sonu olmak üzere farklı zamanlarda eğitim sunar. ASA College’in en büyük tercih sebepleri den biri de öğrencilere sunduğu yüksek burs ve mali yardım olanaklarıdır. Ayrıca öğrencilere iş bulmalarında yardımcı oldukları bir kariyer asistanlık sistemleri bulunmaktadır. 

12 Hafta Insentive ( Yoğun) İngilizce Programı:

ASA COLLEGE


ASA College, 1985 yılında Brooklyn'de kurulan şuan ise 3.000'den fazla öğrenciye 20'den fazla programda eğitim veren 3 kampüslü büyük bir eğitim kurumuna dönüşmüştür. ASA College işletme, sağlık disiplinleri, hukuk çalışmaları ve bilgisayar teknolojisi bölümlerinde lisans dereceleri, önlisans dereceleri ve profesyonel sertifikalar sunan özel bir kolejdir. Üniversitenin üç kampüsü vardır: New York'ta Midtown Manhattan ve Downtown Brooklyn ve Florida'da Hialeah. Manhattan ve Brooklyn kampüsleri sadece ön lisans, Maimi ise sadece lisans programları sunmaktadır.

ASA College Kampüsleri:

New York – Manhattan :  ASA College Manhatan kampüsü okulun ana kampüsü olup, Manhattan'ın kalbinde merkezi bir konumda bulunmaktadır. 34. cadde ve Broadway'in kesiştiği noktada, Empire State binasının bir blok ötesinde yer almaktadır.  Times Meydanı’na ve Central Park’a yürüme mesafesindedir. Bu bölge sosyal hayatın bir çok alternatifini bir arada bulabileceğiniz restoran, cafe, mağaza, sanat galerilerinin yoğunlukta olduğu bir bölgedir.New York – Brooklyn : Asa College Brooklyn kampüsü Brooklyn’in merkezinde yer almakta olup bölgedeki sosyal ve kültürel mekanlara yürüme mesafesindedir. Ayrıca kampüs öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabildikleri olanakları sunmaktadır.Miami : ASA College Miami kampüsü, Miami’nin Sunshine bölgesinin merkezinde yer almaktadır. Miami kampüsü eğitim odaklı imkanların öne çıktığı modern bir şekilde hazırlanmış öğrencilerin keyifli vakit geçireceği bir sosyal alan olarak hazırlanmıştır. Miami’nin güneşi, plajları, hareketli gece hayatı ve farkı kültürlerin saygı içinde bir arada bulunması sebebiyle de sıcak bir atmosfer yaratılmıştır.Kampüslerde Sunulan Programlar·       Manhattan (Associate, ön lisans)


·       Brooklyn  (Associate, ön lisans)


·       Miami (Bachelor, Lisans)

ASA College Program Ücretleri ve Burs Oranları


Asa College ön lisans, lisans ve diploma programlarında %50’ye varan başarı bursları sunmaktadır. Lise Diploma Notu 100 üzerinden 70 üstü olanlara %50 burs imkanı sağlamaktadır.


Ön Lisans ve Lisans Programları:

·       Yıllık 13.196 USD yerine 6.598 USD ( Ön lisans 2 yıl, lisans 4 yıl)


Dil Eğitimi Fiyatları:

·       1 Sömestr Dil Eğitimi ( Hazırlık Programı) 3.256 USD yerine 1.628 USD


Yıl ( 2 Sömestr)  Dil Eğitimi ( Hazırlık Programı) 6.512 USD yerine 3.256 USD


12 Hafta Intensive ( Yoğun) İngilizce Programı: 1.950 USD

 

 

ASA College Kabul Kriterleri

  • Uluslararası öğrenci başvuru formu
  • Diploma ya da transkript
  • Akademik programlarda yıllık eğitim ve yaşam masraflarını karşılayacak, bankada gösterilebilecek en az 29.000 USD sponsor bütçesi.
  • Lisans yada ön lisans programları için dil hazırlık programına katılacaklar için yıllık eğitim ve yaşam masraflarını karşılayacak, bankada gösterilebilecek en az 20.000 USD sponsor bütçesi.
  • Hazırlık programına katılacak öğlenciler için 5.5 IELTS, 70 Toefl sıkoru istenir.
  • Ön lisans yada lisans programına başvuru yapacak ise Toefl’dan 80  IELTS’den 6,5 dil yeterlilik skoru islenmektedir.

 


ASA College programları hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için lütfen bilgi formumuzu doldurunuz. Uzman danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır. 

ASA College’in Sunduğu Ön Lisans Programları - Associate Programs

Associate Programs (Ön Lisans)’larda  2 yılın sonunda 1 yıl full time çalışma hakkı (OPT) vardır.  Öğrenci son somester staj (CPT) yapar. Öğrenci aldığı ders kredilerine göre okulu 3 somester de bitirebilir.  Aynı zaman da bu program bir tür mastır hazırlık olarakta yapılabilir.Division of Health Disciplines

o   Nursing


o   Pharmacy Technologies


o   Health Information Technologies


o   Medical Assisting


o   Massage Therapy


o   Healthcare Office AdministrationDivision of Nursing

o   NursingDivision of Business

o   Business AdministrationDivision of Computer Technologies

o   Computer Programming & Informantion Technology

o   Network Administration & SecurityDivision of Criminal Justice

o   Criminal Justice

o   Paralegal StudiesAsa College’da lisans eğitimi alan öğrenciler isterlerse Baruch  College, Queens University , Peace University,  City of New York University, Metroplitan College, Albenia Univesity gibi sıralamalarda çok iyi üniversitelere 3. Sınıfta lisans tamamlama olarak geçiş yapabilirler yada master programına geçebilirler. ASA College’in Sunduğu Lisans Programları - Bachelor Program

Öğrencilerin 4.yılında CPT yani staj zorunluluğu vardır. Öğrenci staj döneminde maaş alabilmektedir. Aldığı maaş yaptığı staja, süresine ve görevine göre değişmektedir. Öğrenci ASA College’dan mezun olduktan sonra da 1 yıl çalışma yani OPT hakkına sahiptir. Eğer bir lisans eğitimi mezunu iseniz ikinci lisans olarak ASA College programlarını değerlendirebilirsiniz.


·       Business Administration

·       Criminal Justice

·       Health Care Management

·       Psychology

·       RN to BSN (Nursing Bachelor Program)

Uzman Danışmanlarımız ile Şimdi İletişime Geçin

Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Kanada'nın En İyi Dil Okulu

ILAC'ta 28 Hafta Dil Eğitimi 5600 CAD!

Öğrenciler ne diyor?

Ben Kenan Can Doğan. 5 arkadaşımla birlikte Kanada'da okuma ve çalışma hayalimiz vardı. Global Vizyon-İzmir ekibi sayesinde bu hayallerimiz gerçek oluyor. ILAC College'ın Business Administration diploma programına kayıt oldum ve vizemi aldım. Pazartesi günü de Kanada'daki yeni hayatıma başlamak üzere yola çıkıyorum. Aslen İstanbul'da yaşamama rağmen bütün süreci özenle yürüten başta Alper Kayra olmak üzere tüm Global Vizyon ekibine teşekkür ederim.

Kenan Can Doğan

Global Vizyon-İzmir'de başlayan yurt dışı kariyer planlarım üç gün sonra Kanada'da devam edecek ✈️😊 Ben Ogün Gürses. Üniversite eğitimim bittikten sonra akademik hayatımı yurt dışında devam ettirmeye karar verdim fakat nasıl bir yol çizeceğim konusunda fikrim yoktu. Sonra Global Vizyon İzmir'den Alper Kayra ile tanıştım ve bana en uygun olacak kariyer planlamasını yaptı. Şimdi de vizemi aldım ve üç gün sonra Kanada'ya uçuyorum. Başta Alper Kayra olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine tüm emekleri için teşekkür ederim.

Ogün Gürses

Merhabalar 😊 Ben Yasin YALAVAÇ. Ben de artık Kanada da Business Administration programı ile eğitim görecek bir öğrenciyim. Global Vizyon İstanbul Ofis'ten Oğuzhan Ekici Bey sayesinde Ilac İnternational College'in Co-Op'lu programına kayıdımı yaptırdım. Ayrıca Oğuzhan Bey sayesinde vizemi alarak 2 yıl sürecek olan eğitime hazırlık aşamalarını tamamladım. Her anımda yanımda olan ve beni doğru yönlendirmeler yaptığı için kendilerine çok teşekkür ederim 😇

Yasin YALAVAÇ

Merhaba biz Abdullah ve Ceyhun, iki kardeş olarak üniversite ve dil eğitimimizi yurtdışında almak istiyorduk. Bunun üzerine arkadaşlarımızın da tavsiyesiyle Global Vizyon ile görüştük. Batuhan Bey ve Lal Hanım sayesinde Kanada'nın bizim için en iyi yer olacağına karar verdik. Karar vermekle bitmiyordu tabiki... Kanada zor vize veriyor normalde ve biz bunu pandemi varken yapıyorduk. Buna rağmen Batuhan Bey ve Lal Hanım’ın direktifleri ve gösterdikleri yol sonucunda vizemiz onaylandı. Hayatımızın genç döneminde böyle adımlar attığımız için mutluyuz. 

Abdullah ve Ceyhun

Merhabalar 😊 Ben Begüm Yücebıyık. Türkiye’deki eğitimimi tamamladıktan sonra yurt dışında eğitimimi devam ettirmeye karar verdim. Global Vizyon İzmir Ofis’ten Jankat Bey sayesinde Ilac International College’ın Co-Op’lu programıyla tanıştım ve kaydımı yaptırdım. Yine Jankat Bey’in yönlendirmeleri ve Hatice Hanım’ın desteğiyle vizemi de sorunsuz şekilde alarak 2 yıl sürecek olan Business Administration eğitimime hazırım 😊 Bu süreçte tecrübeleriyle beni yönlendirdikleri ve destek oldukları için kendilerine çok teşekkür ederim 🌸

Begüm Yücebıyık