Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

Akademik Ortamda Dil Eğitimi Sunan Okul!

İrlanda Dublin’de En Kaliteli İngilizce Dil Okulu

Emerald Cultural Institute Dil Okulu – İrlanda

Dublin’de bir dil okulunda eğitim almak istiyorsanız Emerald Cultural Institute’yi incelemenizi öneririz. 30 yılı aşkın zamandır, Victorian tarzı binasında eğitim sunan Emerald Cultural Institute Dublin’de en çok tercih edilen okullardan birisidir.  Gelin Emerald Cultural Institute’yi size biraz daha yakından tanıtalım…

30 Yıllık Tecrübe Doğayla İç İçe Bir Ortamla Birleşince Bu Okulu Sevmemek İmkânsız!

Emerald Cultural Institute 30 yılı aşkın bir deneyime sahip, köklü ve kaliteli eğitim sunan bir dil okuludur. Okulun 2 kampüsü vardır. Trinity College Irish School of Economis’in kampüsü olan Milltown Park’ta bulunan okul akademik bir çevreye sahiptir. Bu da üniversite öğrencilerinin yaşantısını ve üniversite hayatını görmeniz için güzel bir fırsattır. Okulun ikinci kampüsü ise Palmerston Park’ta yer alır. Palmerston Park kampüs; şehir merkezine çok yakın konumdadır ve kendine ait bir bahçesi vardır. Bu da rahatlatıcı bir ortamda eğitim almanızı sağlar. Ders aralarında o güzel bahçeden soluklanmanın çok güzel olacağınız düşünüyoruz. Özellikle ilkbaharda ordaysanız bahçedeki ağaçların rengarenk çiçeklerini izlemek bile içinizi mutluluk dolduracaktır.

Okulda Türk öğrenci nüfusu azdır. Bu da İngilizcenizin daha hızlı ilerlemesini sağlayacaktır. Hep dediğimiz gibi yurtdışına dil eğitimi almaya gidip sadece Türk arkadaş çevrenizle vakit geçirir ve kendi aranızda Türkçe konuşmaya devam ederseniz, gittiğiniz kurstan çok verim beklemeyin. Bu yüzden Emerald Cultural Institute’de farklı milletlerden öğrencilerle arkadaşlık kurup, İngilizcenizi hızlıca geliştirebilmeniz mümkündür.

Okulda; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik Yıl İngilizcesi, İş İngilizcesi, Cambridge Sınav Hazırlık, IELTS Sınav Hazırlık, Teacher Training Üniversite Pathway Programları açılmaktadır. Okulda en çok tercih edilen programlar Genel İngilizce, IELTS sınav hazırlık ve özelleştirilmiş iş İngilizcesi programlarıdır.

Doğasıyla Büyüleyen, Sıcak İnsanlarıyla Yüz Güldüren Bir Şehirde Eğitim Almak için Dublin Doğru Adres!

İrlanda’nın başkenti olan Dublin Avrupa’nın en yaşanabilir başkentleri arasındadır. Dublin sıcak kanlı insanları, muhteşem doğası, eğlence kültürüyle size oldukça keyifli bir öğrencilik hayatı sunacaktır. Şehirde pek çok kültür sanat aktivitesi, sportif faaliyetler ve festivaller düzenlenmektedir. Palmerston Park kampüsü, şehir merkezine çok yakın konumda bulunması sosyal hayata kısa sürede adapte olabilmenizi sağlar. Göz alıcı bir manzaraya sahip olan Palmerston Park’ta doğayla iç içe ve sakin bir eğitim ortamı içinde bulunmanızda size iyi gelecektir. Milltown Park’ta bulunan kampüs de restoranlara, kafelere, alışveriş mağazalarına ve toplu taşımaya çok yakındır. Palmerston Park kampüsünde olduğu gibi Milltown Park kampüsünde de hayatın içine hızlı bir şekilde karışma fırsatı bulursunuz. Okulun kampüslerinin lokasyonu titizlikle seçilmiştir ve öğrencilerin sorunsuz, keyifli bir öğrencilik dönemi yaşaması için uygundur. Dublin’de ilgi alanınıza ve zevklerinize uygun aktiviteler bulabileceksiniz. Sporseverler uzun doğa yürüyüşleri yaparken, sanat severler birbirinden güzel müzeleri gezip festivallere katılabilir. Huzuru bulabileceğiniz bu güzel şehirde kendinizi geliştirebileceğiniz sosyal ortamlara girebilecek ve ülkenize bambaşka vizyonda bir insan olarak döneceksiniz.

Konaklama

Okul; aile yanı, yurt ve öğrenci evi seçenekleri sunmaktadır. En çok tercih edilen konaklama çeşitleri yurt ve aile yanıdır. Yetişkinler ve gençler için farklı konaklama imkanları sunulmaktadır. Yurtlar yetişkin ve genç olarak ayrı ayrıdır. Bu da 16 yaşından küçüklerin güvenli ve rahat bir konaklama gerçekleştirmesini sağlar. Yurtların kampüs içerisinde bulunması öğrencilerin yurt haricinde kampüs imkanlarını kullanmalarına da olanak verir. Aile yanı konaklama Dublin’de çok keyiflidir. İrlandalı sıcak kanlı insanların evine kalmak, onlarla bir hayatı paylaşmak ve onların gözünden hayata bakmak içinizi ısıtıp, kendinizi geliştirmeniz için gereken motivasyonu verecek.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım