Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Akademik Ortamda Dil Eğitimi Sunan Okul!

İrlanda Dublin’de En Kaliteli İngilizce Dil Okulu

Emerald Cultural Institute Dil Okulu – İrlanda

Dublin’de bir dil okulunda eğitim almak istiyorsanız Emerald Cultural Institute’yi incelemenizi öneririz. 30 yılı aşkın zamandır, Victorian tarzı binasında eğitim sunan Emerald Cultural Institute Dublin’de en çok tercih edilen okullardan birisidir.  Gelin Emerald Cultural Institute’yi size biraz daha yakından tanıtalım…

30 Yıllık Tecrübe Doğayla İç İçe Bir Ortamla Birleşince Bu Okulu Sevmemek İmkânsız!

Emerald Cultural Institute 30 yılı aşkın bir deneyime sahip, köklü ve kaliteli eğitim sunan bir dil okuludur. Okulun 2 kampüsü vardır. Trinity College Irish School of Economis’in kampüsü olan Milltown Park’ta bulunan okul akademik bir çevreye sahiptir. Bu da üniversite öğrencilerinin yaşantısını ve üniversite hayatını görmeniz için güzel bir fırsattır. Okulun ikinci kampüsü ise Palmerston Park’ta yer alır. Palmerston Park kampüs; şehir merkezine çok yakın konumdadır ve kendine ait bir bahçesi vardır. Bu da rahatlatıcı bir ortamda eğitim almanızı sağlar. Ders aralarında o güzel bahçeden soluklanmanın çok güzel olacağınız düşünüyoruz. Özellikle ilkbaharda ordaysanız bahçedeki ağaçların rengarenk çiçeklerini izlemek bile içinizi mutluluk dolduracaktır.

Okulda Türk öğrenci nüfusu azdır. Bu da İngilizcenizin daha hızlı ilerlemesini sağlayacaktır. Hep dediğimiz gibi yurtdışına dil eğitimi almaya gidip sadece Türk arkadaş çevrenizle vakit geçirir ve kendi aranızda Türkçe konuşmaya devam ederseniz, gittiğiniz kurstan çok verim beklemeyin. Bu yüzden Emerald Cultural Institute’de farklı milletlerden öğrencilerle arkadaşlık kurup, İngilizcenizi hızlıca geliştirebilmeniz mümkündür.

Okulda; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik Yıl İngilizcesi, İş İngilizcesi, Cambridge Sınav Hazırlık, IELTS Sınav Hazırlık, Teacher Training Üniversite Pathway Programları açılmaktadır. Okulda en çok tercih edilen programlar Genel İngilizce, IELTS sınav hazırlık ve özelleştirilmiş iş İngilizcesi programlarıdır.

Doğasıyla Büyüleyen, Sıcak İnsanlarıyla Yüz Güldüren Bir Şehirde Eğitim Almak için Dublin Doğru Adres!

İrlanda’nın başkenti olan Dublin Avrupa’nın en yaşanabilir başkentleri arasındadır. Dublin sıcak kanlı insanları, muhteşem doğası, eğlence kültürüyle size oldukça keyifli bir öğrencilik hayatı sunacaktır. Şehirde pek çok kültür sanat aktivitesi, sportif faaliyetler ve festivaller düzenlenmektedir. Palmerston Park kampüsü, şehir merkezine çok yakın konumda bulunması sosyal hayata kısa sürede adapte olabilmenizi sağlar. Göz alıcı bir manzaraya sahip olan Palmerston Park’ta doğayla iç içe ve sakin bir eğitim ortamı içinde bulunmanızda size iyi gelecektir. Milltown Park’ta bulunan kampüs de restoranlara, kafelere, alışveriş mağazalarına ve toplu taşımaya çok yakındır. Palmerston Park kampüsünde olduğu gibi Milltown Park kampüsünde de hayatın içine hızlı bir şekilde karışma fırsatı bulursunuz. Okulun kampüslerinin lokasyonu titizlikle seçilmiştir ve öğrencilerin sorunsuz, keyifli bir öğrencilik dönemi yaşaması için uygundur. Dublin’de ilgi alanınıza ve zevklerinize uygun aktiviteler bulabileceksiniz. Sporseverler uzun doğa yürüyüşleri yaparken, sanat severler birbirinden güzel müzeleri gezip festivallere katılabilir. Huzuru bulabileceğiniz bu güzel şehirde kendinizi geliştirebileceğiniz sosyal ortamlara girebilecek ve ülkenize bambaşka vizyonda bir insan olarak döneceksiniz.

Konaklama

Okul; aile yanı, yurt ve öğrenci evi seçenekleri sunmaktadır. En çok tercih edilen konaklama çeşitleri yurt ve aile yanıdır. Yetişkinler ve gençler için farklı konaklama imkanları sunulmaktadır. Yurtlar yetişkin ve genç olarak ayrı ayrıdır. Bu da 16 yaşından küçüklerin güvenli ve rahat bir konaklama gerçekleştirmesini sağlar. Yurtların kampüs içerisinde bulunması öğrencilerin yurt haricinde kampüs imkanlarını kullanmalarına da olanak verir. Aile yanı konaklama Dublin’de çok keyiflidir. İrlandalı sıcak kanlı insanların evine kalmak, onlarla bir hayatı paylaşmak ve onların gözünden hayata bakmak içinizi ısıtıp, kendinizi geliştirmeniz için gereken motivasyonu verecek.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım