Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Avustralya'da Work & Study

Avustralya Hakkında

Avustralya; dil okulu seçeneklerinin artması, teknolojinin ve ulaşım imkanlarını gelişmesiyle öğrencilerin dikkatini çeken bir ülkedir. Avustralya’nın sıcakkanlı, yardımsever ve güler yüzlü vatandaşlara sahip olması, ülkedeki suç oranlarının dünya geneline göre çok düşük olması, insan haklarının ön planda tutulması, her vatandaşın bir diğerine gösterdiği saygılı tutum bu ülkenin ilgi görmesini sağlayan nedenlerdendir.

Avustralya Work and Study Programında Sizi Neler Bekliyor?

Dünyanın en güvenilir ülkelerinden biri olan Avustralya’da Work and Study yapacak öğrencileri; kaliteli dil eğitimi, ekonomik yönden rahatlatacak iş fırsatları, CV’lerini güçlendirecek sertifikalar, güler yüzlü ve yardımsever insanlar beklemektedir. Avustralya, Work and Study için kendisini seçen öğrencilere yaşamları boyunca unutamayacakları otantik bir deneyim sunmaktadır.

Öğrencilerin Avustralya’yı seçmesinin başlıca nedenleri arasında ülkenin gelişmiş altyapısı, üstün sağlık hizmetleri, aktif toplu taşıma sistemi, başarılı öğrenci hizmetleri ve diğer ülkelere oranla ucuz yaşam maliyetleri bulunmaktadır. Avustralya; öğrencilerin yaşam kalitesi, çalışma olanakları, yaşam maliyetleri ve sahip olduğu öğrenci topluluklarıyla bütünsel olarak değerlendirildiğinde dünyada öğrenciler için en iyi 30 şehrinden 5’ine sahip bir ülkedir. Work and Study için Avustralya’yı tercih eden öğrenciler, 3 ay ve üzeri bir eğitim programına kayıt olduklarında, haftalık 20 saat yarım zamanlı çalışma hakkı kazanmaktadır. Öğrenciler ayda en az 1200 Avustralya doları kazanabilmektedir. Avustralya hükümeti, eğitim almak için diğer ülkelerden gelen öğrencilere toplamda 200 milyon dolara yaklaşan burslar, farklı alanlarda çalışma vizeleri, araştırma fırsatları ve mezun olduktan sonra sürekli oturum izni gibi teşvikler sunmaktadır. Dil eğitimini tamamlayan öğrenciler, Avustralya’da sertifika ve diploma programlarına katılarak 4 yıl daha Avustralya’da yaşayabilmektedir.

Avustralya Work and Study Programına Kimler Katılabilir?

Avustralya work and study programına, 18 yaş ve üzerindeki bireyler katılabilir. Bu program, dil becerilerini geliştirme amacı güden katılımcılara, eğitim alırken aynı zamanda iş deneyimi kazanma fırsatı sunmaktadır.

Work and Study Programında Avustralya

Avustralya Work and Study Başvuru Şartları

Avustralya work and study programına katılmak için özel bir başvuru şartı bulunmamaktadır. 18 yaş ve üzerinde olan kişiler bu programa başvuru yapabilir. Başvuru süreci genellikle çevrimiçi olarak yapılabilmektedir 

Avustralya’da Çalışma ve İş Olanakları

Avustralya’ya work and study yapmaya gittiğiniz zaman çalışarak yaşam ve eğitim masraflarınızı karşılayabilirsiniz. Öğrencilerin hangi işlerde çalışabileceği dil seviyelerine göre farklılık göstermektedir. Genellikle garsonluk ya da kasiyerlik yapmaktadırlar. Çünkü bu gibi işlerde daha fazla saat çalışabilme imkanı bulunmaktadır. Ayrıca öğrenciler otellerde veya mağazalarda da çalışabilmektedirler. 

Work and Study Avustralya Ne Kadar Kazandırır?

Work and study için Avustralyaya gittiğinizde ne kadar kazanacağınız yapacağınız işe göre değişiklik göstermektedir. Avustralya’da saatlik asgari ücret 32,95 Avustralya Dolarıdır. Öğrenciler haftalık 20 saat çalıştığında 2500 Avustralya Doları kazanmaktadır. Böylelikle öğrenciler eğitimleri sırasında para kazanarak giderlerini karşılayabilirler. 

Avustralya Work and Study Vize Şartları Nedir?

Work and study için Avustralya’da dil okuluna veya üniversiteye gitmek isteyen öğrenciler, öğrenci vizesi için online olarak başvuru yapabilirler. Öğrencilerin, eğitim vizesi yanında GTE (Genuine Temporary Entrant) adı verilen bir geçici ikamet izni de almaları gerekmektedir. İkamet izni için öğrencilerin Avustralya’ya eğitim için geleceklerini kanıtlamaları istenmektedir. Bu nedenle öğrencilerin, başvuruda bulunmadan önce Avustralya’da bir kuruma kabul edildiğini gösteren bir belgeye sahip olması gerekmektedir.

Öğrencilerin aynı zamanda bankalarında okul ücretini, uçak bilet ücretlerini ve Avustralya’da bulunacakları süre (ay) x 1650 AUD’u banka hesaplarında göstermeleri şart koşulmaktadır. Bunun dışında bütün evrakların İngilizce olması gerekmektedir. Konsolosluğun gerekli gördüğü durumlarda öğrenci/sponsor/iş veren ile telefonda mülakat yapılabilmektedir. Online başvuru tamamlandıktan sonra Ankara veya İstanbul VFS’den randevu alınıp biyometri işlemi gerçekleştirilmektedir. Global Vizyon, tüm bu gerekli evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlamanıza yardımcı olmaktadır. Başvuru tamamlandıktan sonra en geç iki hafta içerisinde başvuru sonuçlanmaktadır.

Avustralya öğrenci vizesine başvuru için gerekli evraklar:

 • Öğrenci vizesi başvuru formu
 • Vize başvuru ücreti makbuzu
 • Avustralya’daki bir kuruma kabul edildiğinizin kanıtı (kabul mektubu, eğitim ücreti makbuzu vb.)
 • Pasaport
 • Finansal yeterlilik kanıtı
 • Sağlık sigortası
 • İngilizce dil yeterliliği kanıtı (IELTS, TOEFL gibi sınavlar ile)
 • Sabıka kaydı raporu
 • Yakın zamanda çekilmiş 4 fotoğraf
Devamını Oku

Avustralya Work and Study Fiyatları

Avustralya'da Work and study programına katılırken dil okulu seçimi, programın maliyetini etkileyen önemli bir faktördür. Dil okulu fiyatları genellikle eğitim kurumu,programın süresi ve içeriği gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Ortalama olarak, 8 haftalık bir dil eğitimi programının fiyatı yaklaşık 4000 Avustralya Doları civarındadır.

Global Vizyon Avustralya Work and Study Danışmanlığı

Eğer Avustralya'da work and study programına katılmak istiyorsanız, Global Vizyon sizin için doğru adrestir. Global Vizyon, sunduğu profesyonel danışmanlık hizmetleriyle başvuru sürecinizin daha sorunsuz ve etkili geçmesine yardımcı olmaktadır. Daha fazla bilgi için Global Vizyon ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Zahid D.

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci

Sıkça Sorulan Sorular

Avustralya work and study yaş sınırı var mı?
  Avustralya work and study programına 18 yaşından büyük kişiler katılabilmektedir.
Avustralya’da work and study var mı?
  Avustralya’da work and study programı bulunmaktadır.
İngilizce bilmeden work and study Avustralya programına katılabilir miyim?
  Evet, İngilizce bilmeden Avustralya’da work and study yapabilirsiniz. Work and study programının amacı öğrencilere İngilizce eğitimi sunarken çalışma imkanı da sağlamaktadır.
Avustralya work and study başvuru dönemleri ne zaman?
  Avustralya work and study programı başvuru dönemi Nisan - Haziran arasındadır.
Bizimle konuşun

Avustralya Work & Study Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım