Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Tavsiye

St Giles English Colleges Brighton Dil Okulu

St. Giles International Dil Okulları İngiltere Brighton’da İngilizce Dil Eğitimi için Doğru Adres

St. Giles International Dil Okulu – Brighton

Brighton sınırları içerisinde tanıtacağımız son dil okulu da St.Giles International… Brighton’un simgelerinden Royal Pavilion’un karşısında yer alan binasıyla bizim favori dil okullarımızdan biri… Gördüğünüz anda çok beğeneceğiniz bu okul lokasyon olarak harika bir konumda. Şehrin en merkezi noktasında olan St. Giles International; Brighton’da gezmek isteyeceğiniz yerlere en fazla 10 dakikalık bir yürüme mesafesinde bulunuyor. Sahile 5 dakika, tren istasyonuna 10 dakika, Lanes’deki restoran ve kafelere 5-10 dakikalık bir uzaklıkta olan okul ulaşım masraflarınızı düşürecek.

St. Giles International’ı Çok Sevdik!

Ekip olarak kendi içimizde yaptığımız değerlendirmelerde İngiltere’deki favori dil okullarından biri olduğunu gözlemlediğimiz St.Giles International; binası, konumu ve eğitim kalitesiyle bizi pek bir memnun etti. Ekip arkadaşlarımızdan Esra ve Didem’e göre; Brighton’da ziyaret ettiğimiz okullar arasında en iyi binaya sahip olan okul St. Giles International… Lokasyon ve bina olarak çok sevdiğimiz bu okulun eğitim kalitesine de vurgu yapan Didem ve Esra; okul içerisinde samimi bir atmosfer olmasına rağmen eğitimin çok sıkı tutulduğuna da vurgu yaptılar. 

Okul; içeri girdiğiniz anda büyüklüğü ve ferahlığıyla kendinizi huzurlu hissetmenizi sağlıyor. Biraz detaylıca gözlem yapıp, öğrencileri incelediğinizde okul içerisinde keyifli ve samimi bir atmosfer olduğunu fark ediyorsunuz. Yönetim kadrosu ve çalışanlar öğrencilerle oldukça iyi ilişkiler içerisindeler.

Katları gezmeye başladığımızda her katta bulunan panolarda okul kurallarının asılı olduğunu fark ediyoruz. Okulun kurallara ciddi önem verdiğini gezimizin ardından okul yöneticileriyle yaptığımız konuşmalarda fark ediyoruz. Öğrenciler; okul içi kurallara uymak zorunda. Derslere devamlılığa oldukça fazla önem veriliyor. Devamsızlık yapan öğrenci; okul tarafından aranıyor, nerede olduğu ve neden okula gelmediği soruluyor. Eğitim kalitesine dikkat eden öğrenci ve ailelerin çok memnun kalacağı bir okul olacağını söyleyebiliriz.

Okula gittiniz nelerle karışılacaksınız hemen anlatalım… Okul siz daha henüz İngiltere’ye gitmeden önce size bir ‘Welcome Letter’ gönderiyor. Bu mektupta gerekli olan tüm bilgilere yer veriliyor. Yani okula gitmeden önce okul; sizinle iletişime geçip, gerekli bilgilendirmeyi yapıyor. Dil okuluna gittiğinizde ise her Pazartesi yeni gelen öğrenciler için yapılan oryantasyon programına katılıyorsunuz. Okul hakkında, eğitim sistemi hakkında, kurallar hakkında, okul çevresi hakkında bilgilendiriliyorsunuz. Okul müdürünün az da olsa Türkçe biliyor olması, hiç İngilizce konuşamayan öğrencilerin içine biraz su serpebilir.

Okulda; Genel İngilizce, Cambridge Sınav Hazırlık, IELTS Sınav Hazırlık, İş İngilizcesi, ST Giles/INTO Üniversitesi Pathway Programı, Platinum Kurs, Teacher Training programları bulunuyor.

Genel programlara katılırsanız; bir kur 10-12 hafta da tamamlanıyor. Bir üst seviyeye geçmek için öğretmenlerin onayı gerekli. Öğrencinin durumunu ve gelişimini görmek için her 2 haftada bir test yapılıyor.

IELTS ve Cambridge sınav hazırlık programlarına katılabilmek için Intermediate seviyesinde olmak zorunlu… Okulda diğerlerinden farklı olarak ‘Business’ kursları da veriliyor fakat bunun için de belirli şartlar var. Bu eğitim programına katılmak isteyenlerin çalışan ve meslek sahibi olması gerekiyor. Business kurslar; 2 haftadan başlayıp 12 haftaya kadar uzayabiliyor.

İngiltere’deki dil okullarının çoğunda bulunmayan bir program olan ‘turizm’ programları var. Bu program yılda 2-3 kez açılıyor, belirli başlangıç tarihleri var. Ayrıca üniversite içerisinde sunulan English For University Studies denilen bir özel programları daha bulunuyor. Bu programda sabah IELTS eğitimi veriliyor, öğleden sonra Listening, Reading, Writing gibi akademik ağırlıklı kısma geçiliyor. Bu özel programlar hakkında çok detaylı bilgiler mevut fakat bu konuyu yazımızda açarsak uzun yer tutacağından sizi Global Vizyon’un harika danışmanlarına yönlendiriyoruz. Aklınızdaki her soruyu kendilerine sorabilirsiniz.

Okul hakkında birkaç küçük bilgi daha verip, eğitim kısmını bitireceğiz. Okul 16 yaş itibariyle öğrenci kabul ediyor. Yukarıda da belirttiğimiz gibi öğrenciler her gün okula gelip imza atmak zorunda, devamsızlık önemli bir konu… Okul binası içerisinde öğrencilerin vakit geçirebileceği güzel alanlar mevcut. Geniş ve ferah kantinde her gün sıcak yemek çıkıyor. Ortak kullanım alanında öğrenciler çeşitli aktiviteler yapabiliyor. Okuldan dışarı çıkmadan çay, kahve içip vakit geçirilebilir bir alan. 

Bütçesini düşünen öğrenciler için de güzel bir bilgimiz var. Kursa kayıt olurken öğleden sonra derslerini seçerseniz daha ekonomik fiyatlı bir eğitim alabilirsiniz. İngiltere’de düşük ve uygun fiyatlı dil okulu bulmak isteyen herkesin bu yönteme başvurabilir. Eğitimden bahsettik, okul binasını anlattık, lokasyon da şahane dedik, eksik kalan tek nokta aktivite ve etkinlikler… Gelelim işin en sevdiğiniz kısmına… Okul pek çok aktivite düzenliyor. Düzenlediği aktivitelerin öğrencilerin bütçelerini zorlamamasına özen gösteren okul, sosyalleşmeden dilin gelişmesine inanmadıklarını belirtiyor. Bu yüzden aktivitelere önem veren okul aylık etkinlik programlarını öğrencilerle paylaşıyor. Bowlingden pub gezilerine, konserlerden tiyatroya, kabare şovlardan sirk gösterilerine kadar pek çok etkileyici aktivite sunan okul düşük fiyatlı etkinlikler bulmaya gayret gösteriyor. Okul geziler de düzenliyor. Bu geziler şehir içinde, çevre bölgelerde ya da ülke dışında olabiliyor. Ülke dışı geziler için Schengen vizesine ihtiyaç olduğunu da ekleyelim.

Okulun yaptığı planlar haricinde kendi planlarınızı da yapacaksınız. Brighton keyifli, eğlenceli, renkli bir şehir olduğundan her zevke uygun etkinlik bulmak mümkün. Zaten ilk birkaç haftanız bu güzel şehri gezmekle geçeceğinden ilk haftalarda bir şehir haritası edinmenizi öneririz. 

Konaklama

Brighton’da konaklama alternatiflerimizi hemen hatırlayalım; aile yanı, yurt, öğrenci evleri. St.Giles sizlere aile yeni ve yurt konaklaması sunuyor. Öğrenci evi hizmeti yok fakat ev kiralamak isteyen öğrencilerine yardımı oluyor.

Yurt Konaklama

Okulun yurdu, okula 10 dakika yürüme mesafesinden bulunuyor. 33 odalı bir yurt ve banyolar oda içerisinde. Yani herkesin kendi özel banyosu mevcut. Konforlu ve keyifli bir konaklama sunuluyor.

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklamalar yurda göre biraz daha uzak konumda bulunuyor. 20 veya 40 dakikalık otobüs yolculuğunu göze alanlar aile yanı konaklamayı tercih edebilir. Okula 10 dakikalık yürüme mesafesinde aileler de var fakat bu aileler çok hızlı tercih edildiğinden boş zamanlarını yakalamak biraz zor yine bir şansınızı deneyim deriz. Ulaşım konusunda tavsiyemiz bisiklet kullanmanız olacak…

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım