Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

Kaplan International Güvencesinde Eğitimi İrlanda'da da Alabileceksiniz!

İrlanda Dublin’de En İyi İngilizce Dil Okulu

Kaplan International Dil Okulu – İrlanda – Dublin

Son dönemde İngilizce eğitimi için sıkça tercih edilen şehirlerden olan Dublin’de karşılaşacağınız bir diğer dil okulu da Kaplan International. Dünya çapında bir zincir okul olan Kaplan International hem eğitim kalitesi hem de saygınlık olarak gözünüz kapalı tercih edebileceğiniz okullardan… Gelin Kaplan International’ı sizin için detaylıca inceleyelim… Karar verme sürecinizde faydalı olabilirsek ne mutlu bize…

Zincir Okul Güvencesinde, Öğrenci Merkezli Bir Eğitim Alın!

Kaplan International; dünya çapındaki okulları ve uzun yıllara dayanan tecrübesiyle güvenleri kazanmış, kaliteli bir eğitim kurumudur. Bugüne kadar binlerce kişinin eğitim aldığı kurumun aldığı geri dönüşler hep olumlu yönde olmaktadır. Okul öğrencilerle bire bir ilgi anlayışını benimsediğinden dolayı bu okulda eğitim alan öğrenciler eksik noktalarını fark edebilmekte ve kısa sürede bu eksiklikleri tamamlayabilmektedir. Kaplan Dil Okullarının tüm dünyada yaygın olmasının nedenleri altında kendilerine has eğitim sistemleri yatıyor. Kısa sürede hızlı ve etkili bir ilerleme sağlanan eğitim sisteminde zorlanmadan ve keyifle hızlı bir gelişme gösterebiliyor. Peki bu keyifli ve hızlı ilerleme nasıl kaydediliyor diye soracak olursanız kısaca özetleyelim… Gelişmiş K+ adı verilen eğitim sisteminin Knotes, Ktools, Kextra, Kclubs adlı 4 temel noktası bulunuyor. Tüm bu noktalar; öğrencinin sosyal yaşama adapte olacak İngilizce seviyesine bir an önce ulaşmasını amaçlıyor. Örneğin; kilit ve güncel olaylara dayanarak hazırlanan ders kitapları sayesinde öğrenci; Grammer ile boğuşmadan, sokağa çıktığı anda ana dili İngilizce olanlarla iletişim kurabilecek temel konuşmaları öğreniyor. Çünkü kitaplarda Grammer yapıları günlük hayatın içinden konuşmalarla öğretiliyor. Öğrenci Grammer kalıplarını öğrenirken aslında günlük hayattaki sohbetlere de kendini hazırlamış oluyor. Okulda her 10 haftada bir yapılan KITE değerlendirme testleri ve görüşmeleriyle, gösterdiğiniz ilerleme incelenir ve uygun görülürseniz bir üst kura geçirilirsiniz. KITE testi seviyenizin yeteneklerine göre şekillenir ve öğrenciye özel şekillendirilmiş eğitim programından en iyi faydayı alabilmeleri için ilerlemelerini ölçer. Girilen bu sınav sonunda öğrencinin kur atlayıp atlamayacağına karar verilir. Okul seviye atlama garantisi veren programlar sunar. Bu programlar; %95 derse katılımınız olmasına ve size verilen tüm ödevleri yapmanıza rağmen 10 hafta sonunda kur atlayamıyorsanız seviyenizi geçebilmeniz için size 4 hafta ekstra ücretsiz kurs verir. Bu konuda Global Vizyon danışmanlarından detaylı bilgi almanızı öneririz. Okulda; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS Hazırlık Sınavı, Akademik Yıl İngilizcesi, İş İngilizcesi, Tatilde İngilizce programları açılmaktadır. Kaplan’ın Dublin şubesi; öğrencilerin IELTS’ten mümkün olan en yüksek sonuçları alabilmesi konusunda onları destekleme konusunda uzmandır. Sabah ve öğleden sonra seçenekleri mevcut olan IELTS hazırlık kurslarında düzenli olarak deneme sınavları yapılmaktadır. IELTS konusunda özel olarak eğitilmiş öğretmenlerin eğitim verdiği kurs boyunca çalışma planları oluşturarak öğrencinin IELTS skorunu maksimize edilmeye odaklanılmaktadır. Eğitim hayatına İrlanda’da devam etmek isteyenler ise Üniversite Yerleştirme Servisi (UPS) ile Kaplan’ın partner üniversite ağından faydalanarak lisans ya da lisansüstü programlara kayıt olabilmektedir.

Zengin Tarihi, Kozmopolit Yapısı ve Dost Canlısı İnsanlarıyla Ünlü Dublin!

Dublin; zengin tarihi, kozmopolit yapısı ve dost canlısı insanları ile görenleri büyüleyen şehirlerdendir. ‘Fuar Şehri’ olarak da tanınan Dublin düzenlenen uluslararası fuarlar sebebiyle sürekli bir hareketliliğe sahiptir. Şehrin muhteşem doğası ve tarihi; sıcak kanlı insanlarla birleşince oluşan huzur atmosferi dünyanın pek çok şehrinde yakalayamayacağınız niteliktedir. Bu sebeple bu şehirde eğitim alanların pek çoğu kendilerini buraya ait hissetmekte ve hayatlarının en keyifli dönemini geçirdiklerini söylemektedir. Kaplan International konumuyla da fark yaratmaktadır. Okul, Liffey Nehrini yukarıdan gören Georgian bir binaya sahiptir. Dublin’in ünlü ve hareketli bölgesi Temple Bar’da bulunan okul, öğrencilerin sosyalleşebilmesi için uygun bir lokasyondadır. Okulun böyle güzel bir konumda bulunması ders aralarında ve okul çıkışında sosyalleşmenizi, sosyal hayata dahil olmanızı, şehir kültürünü anlamanızı ve İngilizceyi günlük hayatın içinde kullanmanıza olanak sağlar.  İnternetin dev markalarının merkezlerinin bulunduğu Dublin teknolojik gelişmeleri de yakından takip edeceğiniz bir şehirdir. Bu tip gelişmelerle ilgileniyorsanız şehirde düzenlenen fuarlara katılabilirsiniz, dünya devi firmaların binalarını ziyaret edebilirsiniz.  Bunun haricinde İrlanda pub geceleri, İrlanda dans etkinlikleri, doğa yürüyüşleri bu şehirde katılmanız gereken etkinliklerdendir. Şehirde ziyaret etmenizi kesinlikle önerdiğimiz noktalar; Guiness Storehouse, Jameson Distillery, Trinity College olacaktır. Buralar Dublin’in simgesi konumundaki noktalardır. Bunun yanı sıra İrlanda’nın muhteşem doğasına doymak isteyenler; Glendalough, Wicklow Dağlarına düzenlenen günlük turlara katılabilir. Dünyadaki sayılı manzaranın tadını çıkarıp, doğaya âşık olabilirsiniz.  Dublin’de yapılacak pek çok etkinlik bulunur. Okulunuz da bu etkinliklere katılmanız için sizi destekleyecektir. Size sunulacak haftalık programlarda pek çok güzel ve keyifli etkinlik sizi bekleyecek. Eğitmenlerini ve arkadaşlarınızla yapacağınız bu etkinlikler dostluk bağlarınızı güçlendirecek, kendinizi yaşadığınız yere ait hissetmenizi sağlayacak, ülkeyi size yakından tanıtacak, farklı kültürleri anlamanıza olanak sunacak ve en önemlisi İngilizcenizi hızlıca geliştirecektir. Rugby müsabakalarından, Moher Kayalıklarına düzenlenen geziler gibi birbirinden ilginç aktiviteler katılımınızı bekleyecek.

Konaklama

Okul aile yanı ve yurt konaklaması sunmaktadır. Her iki konaklamanın da kendi içinde güzel tarafları vardır. Aile yanı konaklama sıcak ve dost canlısı İrlanda halkıyla birarada olmanızı sağlarken yurt konaklaması kendi yaşıtınız gençlerle sıkı dostluklar kurmanıza olanak verir.  Hangi konaklamayı seçerseniz seçin güzel bir deneyimin sizi beklediğine emin olabilirsiniz. Hangi konaklamanın size daha uygun olduğuna Global Vizyon danışmanlarıyla görüşerek karar verebilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım