Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

25 Hafta Eğitim 2200 Euro’dan Başlayan Fiyatlarla İrlanda’da Hem Oku Hem Çalış

İrlanda’da 25 Hafta Work & Study 2.200 Euro’dan Başlayan Fiyatlarla

İrlanda’da Hem Oku Hem Çalış

Covid 19’un ilk dönemlerinde uluslararası öğrencilere eğitimi durduran İrlanda eğitim vize başvuruları tekrar kabul etmeye başladı. Kapıların tekrar açılması ile öğrencilerin yoğun başvurusu ile karşılaşan ülke dil okulu ve akademik okul kayıtlarına hızla devam ediyor.

25 Hafta ve üzerinde çalışma izni veren İrlanda’da uluslararası akreditasyona sahip birçok okul ile çalışıyor, öğrencilerimizin tercihine sunuyoruz. İrlanda’da 25 hafta eğitim ücretleri 2.200 Euro’dan başlamakta olup öğrenciler yapacakları part time ve full time çalışmalarında ayda 1.000 Euro kazanç elde edebilmektedir. 

Neden İrlanda’da Work and Study?

İrlanda uluslararası öğrencilere yasal çalışma izni sağlayan nadir ülkelerden birisidir. İrlanda’da 25 haftalık herhangi bir eğitime kayıt yaptırdığınızda eğitim sürecinde part time (haftalık 20 saat) çalışarak saat ücreti olarak minimum 9.6 EURO kazanabilir.

Ayrıca eğitime ara vererek Noel veya yaz döneminde toplamda maksimum 8 hafta full time çalışabilir. Dil kursu ile vizenizi İrlanda’da iken 2 kere daha çok avantajlı fiyatlarla uzatabilir ve toplam kalış sürenizi 75 hafta yani 1,5 yıl yapabilirsiniz. Aynı zamanda çalışarak ayda ortalama 1000 EURO ile 1200 EURO arasında kazanır ve  konaklama- yaşam maliyetlerinizi karşılayabilirsiniz. 

Öğrenciler Spar, Starbucks gibi kafelerde, Burger King, Mc Donalds’ gibi fast food restoranlarda, Temple Bar bölgesindeki publar ve restoranlarda, Tesco ve Spar gibi süpermarketlerde, lokal sandwich salata barlarda , Türk ve Yunan restoranlarında çalışabilirler.

Ayrıca IT konusunda deneyimli ve yetenekli öğrenciler IT sektöründe işler bulabilir. IT sektörü İrlanda için büyük bir sektördür. Google, Facebook, Instragram ve pek çok IT firmasının Avrupa üstü İrlanda’dır. 

İrlanda’da Çalışma İzni Nasıl Alınır?

25 Hafta dil eğitimine giden her öğrenciye part-time çalışma izni tanımlanıyor. Öğrenciler çalışma iznini GNIB kartı alarak elde edebiliyor. İrlanda’ya vardıktan sonra GNIB kartı randevusu almak için  önce Registration / GNIB (inis.gov.ie) İnternet sitesinden müsait tarih ve saat belirlenerek randevu alınır. Randevuya giderken yanınızda kayıt olduğunuz dil okulundan alınmış kabul belgeleri, biyometrik fotoğraf ve seyahat sağlık sigortasının fotokopisi götürmeniz gerekmektedir. Belgeleri başvuru esnasında yetkililere teslim ediyorsunuz daha sonrasında GNIB kartınız size kargo ile veya elden teslim edilir.


İrlanda Work and Study Vizesi Nasıl Alınır? 


İrlanda’da vize başvurunuzu  sizin adınıza Global Vizyon Yurtdışı Eğitim  olarak yapıyoruz. Eski adıyla GNIB yeni adıyla Irish Residence Permit (IRP) yani İrlanda Oturum İzni başvurusu için randevu almak için size yardımcı oluyor ve asıl çalışma izniniz olan PPS başvurusu için sizi yönlendiriyoruz.

İrlanda Eğitim Vizesi alabilmek için  4 Ana Kriter Vardır?

1. 4 yıllık üniversite öğrencisi yada mezunu

2. Lise yada 2 yıllık mezunlar eğer yeni mezun iseler başvuru yapabilirler

3. İrlanda’da genelde 25 hafta dil kursu Work and Study programına kayıt yaptıran öğrenciler bankada minimum 7.000 EURO Miktar para göstermelidir.  Banka hesap dökümleri minimum son 6 aylık olmalı ve ‘’VADESIZ’’ hesap olmalıdır. Vadeli hesap olması durumunda bankadan ‘’paranın istenildiği zaman kullanılabileceğine dair bir yazı’’ alınmalıdır.

4. Okul ücreti vize başvurusu öncesinde ödenmelidir.

5. Başvuru sahibi niçin İrlanda’da eğitim yapmak istediğini açıklayan, geçmiş kariyerini ve gelecek planlarını anlatan bir NİYET MEKTUBUNU Global Vizyon Danışmanlarının yol göstermesi ile hazırlamalıdır. Bu niyet mektupları kesinlikle KOPYALAMA Olmamalı ve kişiye özel olmalıdır.

6. Bu 4 Temel kriteri yerine getiren  başvuru sahibine GLOBAL VİZYON Vize Departmanı yardımcı olur ve diğer evrakları da bir araya getirerek yaklaşık 4-6 hafta arasında vize başvurusunu neticelendirir. İrlanda vize başvuruları İrlanda Konsolosluğuna VFS İrlanda aracılığı ile tarafınızca elden yapılmaktadır.

 

Work and Study Sonrası Kariyerinize Devam Edin !

Yeterli İngilizce seviyesine ulaştıktan sonra İrlanda deneyiminize 1 yıllık yüksek lisans programları ya da 9 aylık Postgraduate Diploma programları ile devam edip ekstra 2 yıl çalışma izni alabilirsiniz.

 Bir dip not bilgi vermek gerekirse İrlanda 160’ı Bilişim sektörü olmak üzere, ilaç, finans, oyun sektöründe 1000’in üzerinde uluslararası şirketin Avrupa merkezlerine vergi kolaylığı sunduğu için ev sahipliği yapıyor. Bu firmalar arasında Google, Takeda, Bayer, Amazon, Apple, Microsoft, IBM, Huawei, Allianz, Fijutsu, Deutsche Bank gibi çok önemli firmalar var.Bu firmalar işgücü ihtiyaçlarının önemli bir kısmını İrlanda içinde eğitim almış çalışma izni olan kişilerden karşılıyor. 


Work and Study Sonrası Postgraduate Diploma ve Master programı sunan bazı İrlanda okullarımız:

Griffith College, Dublin


Master süresi 1 yıl, fiyat 12.000 EURO

2.000 EURO master programları için, 1.000 EURO PG diploma programları için burs imkanı var.


• MSc / MBA in International Business Management (*PG Diploma opsiyonu var)


• MSc Global Brand Management


• MA Tourism and Hospitality Management


• MSc in Accounting and Finance (*PG Diploma opsiyonu var)


• MSc in International Business and Law (*PG Diploma opsiyonu var)


• MSc in Computing Science (*PG Diploma opsiyonu var)


• MSc in Big Data Management and Analytics


• MSc in Network Information Security


• MSc in Interactive Digital Media (*PG Diploma opsiyonu var)


• MA in Journalism and Media Communication / Public Relations(*PG Diploma opsiyonu var)


• MA in TV and RadiProduction (*PG Diploma opsiyonu var)


• LLM in International Law (*PG Diploma opsiyonu var)


• LLM in International Commercial Law (*PG Diploma opsiyonu var)


• LLM in International Human Rights Law (*PG Diploma opsiyonu var)


• MSc In Pharmaceutical Business and Technology


• MSc in Procurement and Supply Chain Management (1 yıl 15000 EUR)


IBAT College (University of Wales Trinity Saint David)


MBA program ücreti  9000 EURO , program süresi 1 yıl

 


Dublin Business School


 Masters Programları ücreti 12.500 EURO ve 13.500 EURO, program süresi 1 yıl


• Master of Science (MSc.) Digital Marketing


• Master of Science (MSc.) Fintech


• Master of Science (MSc.) in Data Analytics


• Master of Science (MSc.) in BusinessAnalytics


• Master of Science (MSc.) in Cybersecurity**


• Master of Science (MSc.) in Artificial Intelligence**


• Master of Science (MSc.) in Financial Analytics**Türk öğrencilere sunulan özel fiyatlardan yararlanmak, detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurunuz. Uzman danışmanlarımız en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecektir. 

Uzman Danışmanlarımız ile Şimdi İletişime Geçin

Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Kanada'nın En İyi Dil Okulu

ILAC'ta 28 Hafta Dil Eğitimi 5600 CAD!

Öğrenciler ne diyor?

Ben Kenan Can Doğan. 5 arkadaşımla birlikte Kanada'da okuma ve çalışma hayalimiz vardı. Global Vizyon-İzmir ekibi sayesinde bu hayallerimiz gerçek oluyor. ILAC College'ın Business Administration diploma programına kayıt oldum ve vizemi aldım. Pazartesi günü de Kanada'daki yeni hayatıma başlamak üzere yola çıkıyorum. Aslen İstanbul'da yaşamama rağmen bütün süreci özenle yürüten başta Alper Kayra olmak üzere tüm Global Vizyon ekibine teşekkür ederim.

Kenan Can Doğan

Global Vizyon-İzmir'de başlayan yurt dışı kariyer planlarım üç gün sonra Kanada'da devam edecek ✈️😊 Ben Ogün Gürses. Üniversite eğitimim bittikten sonra akademik hayatımı yurt dışında devam ettirmeye karar verdim fakat nasıl bir yol çizeceğim konusunda fikrim yoktu. Sonra Global Vizyon İzmir'den Alper Kayra ile tanıştım ve bana en uygun olacak kariyer planlamasını yaptı. Şimdi de vizemi aldım ve üç gün sonra Kanada'ya uçuyorum. Başta Alper Kayra olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine tüm emekleri için teşekkür ederim.

Ogün Gürses

Merhabalar 😊 Ben Yasin YALAVAÇ. Ben de artık Kanada da Business Administration programı ile eğitim görecek bir öğrenciyim. Global Vizyon İstanbul Ofis'ten Oğuzhan Ekici Bey sayesinde Ilac İnternational College'in Co-Op'lu programına kayıdımı yaptırdım. Ayrıca Oğuzhan Bey sayesinde vizemi alarak 2 yıl sürecek olan eğitime hazırlık aşamalarını tamamladım. Her anımda yanımda olan ve beni doğru yönlendirmeler yaptığı için kendilerine çok teşekkür ederim 😇

Yasin YALAVAÇ

Merhaba biz Abdullah ve Ceyhun, iki kardeş olarak üniversite ve dil eğitimimizi yurtdışında almak istiyorduk. Bunun üzerine arkadaşlarımızın da tavsiyesiyle Global Vizyon ile görüştük. Batuhan Bey ve Lal Hanım sayesinde Kanada'nın bizim için en iyi yer olacağına karar verdik. Karar vermekle bitmiyordu tabiki... Kanada zor vize veriyor normalde ve biz bunu pandemi varken yapıyorduk. Buna rağmen Batuhan Bey ve Lal Hanım’ın direktifleri ve gösterdikleri yol sonucunda vizemiz onaylandı. Hayatımızın genç döneminde böyle adımlar attığımız için mutluyuz. 

Abdullah ve Ceyhun

Merhabalar 😊 Ben Begüm Yücebıyık. Türkiye’deki eğitimimi tamamladıktan sonra yurt dışında eğitimimi devam ettirmeye karar verdim. Global Vizyon İzmir Ofis’ten Jankat Bey sayesinde Ilac International College’ın Co-Op’lu programıyla tanıştım ve kaydımı yaptırdım. Yine Jankat Bey’in yönlendirmeleri ve Hatice Hanım’ın desteğiyle vizemi de sorunsuz şekilde alarak 2 yıl sürecek olan Business Administration eğitimime hazırım 😊 Bu süreçte tecrübeleriyle beni yönlendirdikleri ve destek oldukları için kendilerine çok teşekkür ederim 🌸

Begüm Yücebıyık