Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Bize Ulaşın
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş
 • yurtdışı eğitim

Kaliteli Okulları, Kültürel Etkinlikleri ve Lezetli Mutfağıyla Keyif Veren Şehir Bristol!

İngiltere Bristol’de Eğitim, İngilizce Dil Eğitimi ve Yaşam

Bildiğiniz gibi “Gezelim, görelim, İngiltere’yi tanıyalım” ekibi olarak; ülkenin tüm şehirlerini size tanıtıp, doğru seçimler yapmanıza yardımcı olmak için buradayız. “Her şey sadece sizin için, İngiltere’yi şehir şehir, okul okul gezerken hiç eğlenmedik” dersek yalan olur. Çünkü çok eğlendik! İngiltere’yi o kadar çok sevdik ki herkesin hayatında bir dönemi bu ülkede geçirmesi gerektiğini düşünüyoruz. Yağmurdan pek hoşlanmayan ekip arkadaşlarımızın yurtdışı eğitimde ilk tercihleri İngiltere olmasa da bu ülkenin çekiciliğini inkâr edemiyorlar… Onların da çok sevdiği ülkeler oldu, onları da diğer içeriklerimizde bulabilirsiniz. Bu güzel yolculuğumuzun kişisel olarak her birimize kattığı önemli şeyler oldu… Kimimiz kendimize güvenmeyi öğrendik, kimimiz hayata bakış açımızı değiştirdik. Biz bunu sadece kısıtlı bir sürede yaptığımız yolculuk sonucu edindik. Bir de düşünün bu ülkede uzun bir süre kaldığınızı, eğitim aldığınızı, farklı milletten insanlarla dostluklar kurduğunuzu… İngiltere’de bir dil okulunda eğitim almanın sizin üzerinizdeki etkisi bizimkinden fazla olacaktır eminiz… Seçtiğiniz şehir, okul hangisi olursa olsun bu güzel maceradan en fazla donanımı edinip dönmek amacınız olsun. Bu maceranın dönüşünde aynı siz olmayacaksınız, bir üst versiyonunuza ‘merhaba’ demeye hazır olun.

İngiltere’nin En Yaşanılır Şehri Bristol!

Sınıfın en parlak övgüleri alan öğrencisini düşünün işte o çocuğu Bristol olarak imgeleyebilirsiniz:) İngiltere’ye ayak bastığımızda gittiğimiz 3. Şehir olan Bristol; İngiltere’nin en yaşanılabilir şehri seçilmiştir. Sunday Times’ın yaptığı araştırma ve oylama sonuçlarına göre belirlenen sıralamadan Bristol ilk sırada gelmektedir. Suç oranları, ev fiyatları, okul performansları göz önünde bulundurularak yapılan sıralamada Bristol göz doldurmuştur. Jüri üyeleri şehir için “Olağandışı kültürü, etkileyici okulları, lezzetli mutfağı, gelişmiş toplum bilinci ve ruhuyla Bristol bu listenin en başında olması gereken şehir” yorumunu yapmıştır. Durum böyle olunca tüm dünyadan pek çok öğrenci eğitim almak için Bristol’ü tercih etmektedir. Nüfusunun önemli bir bölümü öğrencilerden oluşan şehir, keyifli bir sosyal hayata sahiptir. Eğitim kalitesi yüksek olan şehirde üniversiteler ve dil okulları bulunmaktadır. Farklı milletlerden gelen öğrencilerin bir arada, güvenilir bir şekilde eğitim aldığı bu güzel şehirde eğitim almanız için pek çok sebep bulunuyor.

Birkaç maddeyle ‘Neden Bristol’de Eğitim Almalısınız” sıralayalım

 • İngiltere’nin en yaşanılır şehri
 • Yaşam maliyetleri diğer şehirlerden çok daha uygun
 • Sanat ve kültürün dolu dolu olduğu bir şehir
 • Festivaller, konserler, sahne şovlarının asla bitmediği bir şehir
 • Tarihi binalarıyla film setindeymişsiniz gibi hissettiren bir şehir
 • Ülkenin ilk ulusal bisiklet yoluna sahip olan şehir
 • Gündoğumu ve günbatımının izlemesine doyulamayan şehir
 • Tüm dünyada tanınan üniversitelere ev sahipliği yapan şehir
 • Ünlü grafiti sanatçısı Bansky’nin doğduğu şehir

Haydi Gelin Bristol’e Gidelim!

Avon ve Savern Nehirlerinin oluşturduğu haliç kenarında kurulan, İngiltere’nin en önemli limanlarından olan Bristol’e pek çok ulaşım yolu bulunmaktadır. Türkiye’den direkt uçuşla gelebileceğiniz şehre, sıklıkla sefer yoktur. Türkiye’de Bristol’e sık uçuş olmadığında olan uçuşlar biraz pahaldır. Maliyetleri düşürmek isterseniz aktarmalı olarak ulaşabilirsiniz. Londra’dan aktarmalı olarak gelebileceğiniz Bristol içerisinde de ulaşım konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Bristol Londra arası mesafe arabayla 2,5 saat sürmektedir. Heathrow ve Gatwick Havalimanlarından ulaşım sağlayabilirsiniz. Heathrow Havalimanı Gatwick Havalimanı’na göre Bristol’e biraz daha yakındır. Büyük ihtimalle diğer şehir içeriklerimizde okuduklarınızdan havalimanındaki süreçle ilgili bilginiz olmuştur, bu yüzden sizi sıkmamak adına bu bilgileri tekrar yazmıyoruz. Arzu ederseniz önceki yazılarımızdan havalimanı içerisindeki süreci görebilirisiniz.

Bristol’e Ulaşım

Tren ve Otobüs Yolculuğuna Dair Kısa Bilgiler

Bristol Tren İstasyonu: Temple Meads. Merkeze 15 dakika yürüme mesafesindedir. Diğer bir tren istasyonu Parkway’dir. Bu istasyon şehrin biraz dışında yer alır.

Bristol Otobüs Terminali: Otobüsle ulaşım trene göre biraz daha uzun sürmektedir. Bristol-Londra arası, trafik ve dolambaçlı yollar göz önüne alındığında 3 saate çıkabiliyor. İngiltere’de şehirlere arası otobüs terminallerine ‘coach’ deniliyor. Londra otobüs terminalinden bindiğinizde Bristol Coach Station’da inerseniz merkeze 10 dakikalık bir yürüyüşle varabilirsiniz.

Önemli Not: Yola çıkmadan önce kalacağınız yerin adresini hem telefonunuza hem de bir kâğıda not edip yanınıza alın. Otobüs ya da tren istasyonunda indikten sonra ilk gün daha fazla zorluk çekmek istemezseniz bir taksiye binebilirsiniz. Korkacağınız kadar yüksek fiyatlar tutmayacaktır. İngiltere’deki taksi şoförlerinin gezdirmek, dolaştırmak ve fazladan para almak gibi huyları yoktur. Zaten şehir uluslararası öğrencileri sıklıkla ağırlayan bir şehir olduğundan tüm halk, öğrencilere ve turistlere elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışır. Bindiğiniz taksi şoförü sizi gideceğiniz yerin kapısına kadar bırakacaktır. Hatta valizini alıp, kapıyı çalıp, size içeri teslim ettiğini bile görebilirsiniz. Birebir yaşamış olduğumuzdan aktarmak istedik.

Bristol’de Neler Yapabilirsiniz?

Öğrenci şehri olan Bristol, İngiltere’nin en yeşil şehridir. Şehir içerisinde yapıla peyzaj çalışmaları, parklar ve doğal yeşil alanlarıyla Bristol’de uzun doğa yürüyüşleri yapabilir, bu doğa yürüyüşleri için de şehir dışına doğru çıkmanız gerekmez. Evinizin kapısından adımınızı attığınız anda kendinizi doğanın içerisinde bulabilirsiniz. Bu yönüyle Bristol’de yaşamak çok keyiflidir. Doğanın verdiği huzur ile bu şehre hızlıca ayak uydurabilir, kendinizi tanımaya ve dinlemeye fırsat bulabilirsiniz.

Ünlü grafiti sanatçısı Bansky’nin memleketi olan Bristol önemli kültür sanat şehirlerindendir. Şehirde her hafta farklı bir etkinlik, festivale denk gelmeniz mümkündür. Müzeleri, galerileri, kafeleri, restoranları, parkları, spor alanları ile Bristol’de sıkılmamak için pek çok aktivite bulabileceksiniz.

Öğrenci şehri olan Bristol’de yaşam maliyetleri düşüktür. Bu sebeple bu şehirde pek çok etkinliğe katılma, farklı kafe ve restoranları deneme, sanat faaliyetlerine katılma fırsatını bütçenizi zorlamadan bulacaksınız. Bristol Liman Festivali, Uluslararası Balon Festivali, Film Festivali, Bansky&Bristol Grafiti turları şehirdeki ilgi çeken etkinlikler arasında yer almakta….

Bristol’de Gezilecek Yerler

 • Bristol Museum & Art Gallery: Girişi ücretsiz olan bu müze ve sanat galerisinde her çağa ait eserler bulunmakta, ulusal ve uluslararası ünlü sanatçıların eserleri görülebilmektedir.
 • Bristol Katedrali: 1140 yılından kalma katedral eşsiz mimarisiyle görülmeye değer yerler arasındadır.
 • Clifton Suspension Bridge: Clifton Köprüsü 1864 yılından kalma görülmesi gereken bir köprüdür. Eşsiz manzaraya sahip olan köprüyü izlerken günü batırmak unutamayacağınız bir deneyim olacak. Köprünün sağ tarafına yöneldiğinizde şehrin en yüksek noktasına ulaşmış olacaksınız. Buradan şehrin güzel fotoğraflarını çekebilirsiniz.
 • Queen Meydanı: ‘Green Flag’ alarak İngiltere’nin en yeşil meydanı seçilen meydanı ziyaret edin. Muhteşem peyzajına hayran kalacaksınız.
 • Bristol Old Vic: 1760 yılında inşa edilen Bristol Old Vic Bristol’un en büyük ve en eski tiyatrosudur. Sanatseverler bu tiyatroyu ziyaret etmeden dönerse hata yapar.
 • Bristol Harbourside: Bistol’un Liman Bölgesi kesinlikle gezmeniz gereken yerler arasında. Millennium Square, Bristol Science Center, Arnolfini Arts Center, The Matthew gibi birbirinden güzel görülmesi gereken yerlerin bulunduğu liman bölgesinde pek çok kafe ve restoran da bulunur. Bu bölgede nehir üzerinde bot turu ve su sporları yapma imkânı bulabilirsiniz.

Neden Bristol’de Dil Eğitimi Almalısınız?

 • Yaşam maliyet düşük bir şehirdir.
 • Öğrenci şehridir.
 • İngiltere’nin en yaşanılır şehri seçilmiştir.
 • Pek çok festivale, konsere, gösteriye ev sahipliği yapar.
 • Eğitim kalitesi yüksektir.
 • Çok fazla göçmen almamıştır. İngiliz yerli halkıyla iletişime geçme imkânı yakalarsınız.
 • Elit ve iyi kesimden oluşan bir halkı vardır.
 • Türk öğrenci nüfusu azdır. Türkçe konuşma kaçamakları yapmazsınız. Bu da İngilizceyi kısa sürede ilerletmenizi sağlar.
 • Bisiklet yolları çok gelişmiş olduğundan, ulaşım öğrenciler için kolaydır. Bir bisiklet kiralamanız yeterli.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım