Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Tavsiye

Kanada’da Devlet Koleji Eğitiminin Detayları

Kanada’da Devlet Koleji Eğitiminin Detayları

Kanada devlet kolejleri, yurt dışından gelen öğrencilerin en çok tercih ettiği eğitim programlarına ev sahipliği yapıyor. Öğrenciler, Kanada devlet kolejlerinde 2 yıllık diploma programlarına veya 1 yıllık sertifika programlarına katılabiliyor. Kanada’da devlet kolejinde lisans eğitimi alacak öğrenciler, 1 yıllık yüksek lisans programına dahil olduklarında, öğrencilikleri esnasında yarı zamanlı, eğitimin sonunda ise 1 yıl tam zamanlı çalışma hakkı elde ediyor. Öğrenciler eğer 2 yıllık yüksek lisans diploma programına katılırsa, eğitimleri boyunca yarı zamanlı ve eğitimlerinden sonra 3 yıl tam zamanlı çalışma hakkı kazanıyor. Kanada devlet kolejlerindeki diploma programlarına katılmanın en önemli avantajlarından biri, mezun olan öğrencilere Kanada göçmenlik başvuru hakkı verilmesi.

Öğrencilerin Kanada’da diploma programlarına katılabilecekleri devlet kolejleri arasında; Lambton College, Georgian College, Seneca College, Humber College, George Brown College, Centennial College, Conetoga College, Langara College, Sheridan College, Fanshawe Colle ve Niagara College bulunuyor.

Öğrencilerin Kanada devlet koleji eğitimine katılması için İngilizce yeterliliğinin olması gerekiyor. Kanada’da hem okuyup hem çalışmak isteyen öğrenciler, Toronto bölgesinin en ünlü devlet kolejlerinden biri olan Georgian College’a ILAC kapsamında katılabiliyor. Georgia @ILAC Toronto programlarına doğrudan katılmak isteyen öğrencilerin, eğer lise ve 2 yıllık üniversite mezunuysa 6.0 IELTS puanı veya dengi, 4 yıllık üniversite mezunu ise 6.5 IELTS puanı ve dengi puan almaları gerekiyor. İngilizce yeterliliği; resmi IELTS, TOEFL, IBT, PTE, Duolingo sınav sonuçlarıyla belgelenebileceği gibi, ILAC ve Georgian College’ın İngilizce sözlü ve yazılı testleriyle de belgelenebiliyor.

Eğer öğrencinin İngilizce seviyesi IELTS 5.5 civarında çıkarsa, şartlı kabul alarak 12 hafta süren ILAC Online veya Toronto’daki İngilizce kurslarından eğitim alabiliyor. ILAC College, öğrenci ister online eğitimi ister Toronto dil okulunu seçsin, 3570 CAD tutan İngilizce programının ücretini karşılıyor.

Öğrencinin İngilizce seviyesi IELTS 4.5 civarında çıksa bile Georgian @ILAC Toronto programlarına şartlı katılabiliyor. Bu durumda öğrencinin 24 haftalık İngilizce kursuna kayıt yaptırması gerekiyor. ILAC, bu eğitimin 12 haftasını yine ücretsiz veriyor, yani öğrenci 6630 CAD değerindeki eğitimi yalnızca 3570 CAD’e alabiliyor.

ILAC College çalışmalı co-op programlarına katılmak isteyen öğrencilerin Kanada Vizesi alması için de bazı şartları yerine getirmesi gerekiyor:

  • Öğrencinin en az liseden veya 2 yıllık bir okuldan yeni mezun olması isteniyor. Eğer öğrenci 4 yıllık bir üniversiteden mezunsa şansı artıyor. Öğrencinin Türkiye’de bir kariyeri veya iyi bir kariyer planının olması ve buna uygun programları seçmesi bekleniyor.

  • Öğrencinin, 24 haftalık İngilizce kursu için banka hesabında en az 18000 CAD, 2 yıllık ILAC co-op programları için en az 28000 CAD, 2 yıllık diploma programları içinse en az 38000 CAD göstermesi gerekiyor.

Kanada’da devlet kolejleri genellikle Eylül ayında başlıyor. Ancak birçok kolej, Eylül ayına ek olarak Ocak ve Mayıs aylarında da başlama imkanı sunuyor. 

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım