Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Kanada’nın En İyilerinden ILAC COLLEGE’de 92 Hafta Co-Op Programı 15.00 CAD yerine 7.500 CAD

Kanada’da 92 Hafta Co-op Programı 15.000 CAD yerine 7.500 CAD ! Son 30 gün

Kanada’da Coop Programları ile Çalışarak Eğitim

Kanada'nın en iyi İngilizce dil kursu ve İşletme, Pazarlama, Turizm, Otelcilik, IT diploma programları veren ILAC College’da indirimli fiyatlarla kayıtlarda son 30 gün.

 

Kanada'nın en iyi Koleji Toronto ve Vancouver'da eğitim vermektedir. Her iki şehirde de diploma programlarına katılanlar "Çalışarak Eğitim" yapabilmektedirler.

ILAC College Diploma Programın Kimler Katılabilir?

 • En az 4 yıllık Üniversite mezunu olmak

( 2 yıllık mezunlarda iş deneyimi tercih edilir)

 • En az B2- Orta üst seviyede İngilizce bilmek (İngilizce seviyesi düşük ise aşağıda detayları verilen ILAC Dil kursu yada ILAC Kiss Online dil kurslarına katılarak DİPLOMA programlarına kabul hakkı elde edilir. ILAC College tarafından bir yazılı ve sözlü test yapılır bu testi geçenler DİPLOMA Programın katılırlar.
 • Kanada'dan Vize alabilmek için Bankada en az 25,000 CAD gösterebilmek gerekir.

 

Şimdi detaylı bilgi formunu doldurabilirsiniz. Uzman danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacak ve sorularınızı cevaplayacaktır. 

ILAC College Co-Op Diploma ( ÇALIŞ & OKU Programları) 92 Hafta 15.000 CAD yerine 7.500 CAD !

ILAC College Çalışmalı Diploma programlarına özellikle 4 yıllık üniversite mezunları katılabilir. Hangi bölümden mezun olursanız olun, ILAC Coop - Çalışmalı programlar size uygundur.

Sales, Marketing, Business, Service Business alanlarında verilen lisans sonrası diploma programlarına; İşletme, İktisat, Hukuk, Siyaset Bilimi, İletişim, Fen- Edebiyat, Mimarlık, Sağlık Bilimleri, Mühendislik, Bilgisayar, Teknoloji,  Eğitim, Güzel Sanatlar, Spor Bilimleri  vs fakülteler ve bölümlerden mezunlar katılabilir.

Günümüz iş dünyasında hangi bölümde lisans eğitimi yaparsak yapalım pratik iş hayatında en çok ihtiyaç duyduğumuz alanlar; genel yönetim, pazarlama, satış, finans, lojistik ve hizmet kalitesi alanlarıdır.

ILAC College 2 yıllık lisans sonrası diploma programları sayesinde elde edeceğiniz faydalar;

 


 • 2 senenin sonunda İngilizceniz çok ileri seviyelere ulaşacaktır
 • Herkesin ihtiyacı olan "Marketing, Business, Sales, Service Industry" gibi çok önemli alanlarda lisans sonrası bir diplomanız olacaktır
 • 2 senelik programın ilk yılında part-time çalışarak, son yılında ise full time çalışarak hem iş deneyim kazanacak hem de gelir elde edeceksiniz.
 • Eğer Kanada'da eğitim ve oturuma devam etmek isterseniz 2 yılın sonunda Devlet kolejleri yada üniversitelerde Diploma , Lisans yada Yüksek Lisans yaparak 2+3  yıl daha oturum ve çalışma izni alarak 7 yıl kesintisiz kalabilirsiniz.  
 • Üstelik 2 yıllık ILAC College Çalışmalı Diploma programına 2 yıl için sadece 7.500 CAD ödersiniz yani yıllık ücreti 3750 CAD.

Katılabileceğiniz ILAC Diploma Programları:

 1. Sales & Marketing Diploma Programı / 92 hafta

( 52 hafta eğitim + 40 hafta full time çalışma)

 1. Business Administration Diploma Programı / 92 hafta

( 52 hafta eğitim + 40 hafta full time çalışma)

 1. Health Care Administration Diploma Programı / 92 hafta

( 52 hafta eğitim + 40 hafta full time çalışma)

 1. Communication & Service Essentials Diploma Programı / 60 hafta

( 30 hafta eğitim + 30 hafta full time çalışma)

 1. Service Excellence for Business Diploma Programı / 48 hafta

( 24 hafta eğitim + 24 hafta full time çalışma)Diploma programlarında dersler Pazartesi, Salı,Çarşamba, Perşembe günleri sabahları yapılır. Öğrenciler öğleden sonra ya da hafta sonları part time çalışabilirler. Diploma eğitiminin ilk yarısını bitiren öğrencilere ise ILAC Kariyer Departmanı 40 hafta sürecek full time staj işini organize eder.

ÖNEMLİ BİLGİLER:

·       2 yıllık Eğitimini tamamlayan öğrenci 2 senenin sonunda dilerse KANADA DEVLET KOLEJLERİ YADA ÜNİVERSİTELERİNDE 1 yada 2 yıllık diploma programlarına katılabilirler.


·       1 Yıllık Devlet Koleji diploması yapan 1 yıl,

·       2 yıl Devlet Koleji Diploması yapanlar 3 yıl süreyle OTURUM VE ÇALIŞMA hakkı kazanırlar.

Uzman Danışmanlarımız ile Şimdi İletişime Geçin

Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Öğrenciler ne diyor?

Gayet başarılı bir okul, herkese öneriyorum!

Ayşe Gök
Sıkça Sorulan Sorular
Sertifika Programını Nedir?

  Yurtdışı sertifika ve diploma programları; liseden mezun olan herkesin katılabileceği, katılımcılara meslek edindirmeyi amaçlayan programlardır. Genellikle kolejler bünyesinde açılırlar, bu programa katılanlar çalışmak istedikleri sektörle ilgili teorik ve pratik bilgiler edinirler. Bu programlardan mezun olanlar iş hayatına donanımlı bir şekilde atılmaktadır. 

Programlara İsteyen Herkes Katılabilir Mi?

  Yurtdışında sertifika ve diploma programlarına liseden mezun olan herkes katılabilir. Üst yaş sınırı bulunmamaktadır. 18 yaşından büyük, liseden mezun olmuş herkes sertifika programlarına katılabilmektedir. 

Kimler İçin Uygun?

  Kısa süreli bir eğitimin ardından meslek edinmek isteyenler, yurt dışında çalışma deneyimi kazanmayı amaçlayanlar, mezuniyetin ardından sektöre dair pratik bilgiler edinmek isteyenler için uygundur. Yurtdışı sertifika ve diploma programı ücretleri üniversite ücretlerine göre daha uygun olduğundan kısıtlı bütçesi olanlar için güzel bir alternatiftir.

En Yakın Kurs Tarihleri?

  Yurtdışı diploma ve sertifika programlarına yılın her döneminde başvurulabilir. Eğitim kurumlarının farklı tarihleri olmaktadır. Bu sebeple sizin için en doğru tarihi öğrenebilmeniz için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçmenizi öneririz.

Eğitim Ne Kadar Sürmekte?

  Yurtdışında sertifika ve diploma programları 3 aydan başlar 3 yıla kadar uzayabilir. Uzun süreli eğitimlerde öğrenciler çalışma iznine de sahip olmaktadır.

Hangi ülkelerde sertifika programı var?

  Dünyanın pek çok ülkesinde sertifika ve diploma programları açılmaktadır. Kanada açtığı sertifika ve diploma programlarıyla diğer ülkeler arasında ön plana çıkar. Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Avustralya, İtalya sertifika ve diploma programı açan ülkeler arasındadır.

Hangi bölümlerde sertifika programı var?

  Sertifika ve diploma programları pek çok bölümde açılmaktadır. Katılımcıların mezun olduklarında meslek sahibi olmasını amaçlayan bu programlar; Proje Yönetimi, Finans, İşletme, Pazarlama, Uluslararası Ticaret, Bilgi Sistemleri, Telekomünikasyon Mühendisliği, Küresel Yönetim, Yeni İş Geliştirme, MBA Öncesi Sertifika Programı, Web Yayıncılığı, Seyahat Turizm, Konukseverlik Yönetimi, Halkla İlişkiler, Uluslararası İşletme, Web Tasarımı ve Yönetimi, E-Ticaret, İnsan Kaynakları, Moda, Moda Tasarımı, Gemicilik, Taşıma ve Lojistik gibi alanlarda olabilmektedir. 

Eğitim maliyetleri ne kadar?

  Eğitim maliyetleri eğitim alınan ülkeye, eğitim alınan bölüme ve eğitimin süresine göre farklılık gösterebilmektedir. Eğitim maliyetlerine dair genel bilgiler ‘Sertifika ve Diploma Programları’ sekmesinden görülebilir. Güncel ve indirimli fiyatlardan haberdar olmak için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçmeniz en sağlıklısı olacaktır.

Okurken çalışma iznim var mı?

  Yurtdışı sertifika ve diploma programları çalışma izni verdiği için tercih edilmektedir. Kısa süreli programlarda çalışma izni verilmez fakat uzun süreli programlarda öğrencilerin çalışma izni vardır. Eğitim kapsamında öğrenciler belirlenen haftalarda çalışma zorunluluğuna sahiptir. Öğrenciler eğitimlerinin çalışma hayatı döneminde tam zamanlı olarak çalışabilirler. 

Haftanın her günü mü eğitim var?

  Eğitimler genellikle hafta içi her gün yapılmaktadır. Her eğitim kurumunun kendi eğitim programı bulunur. Bu sebeple gitmek istediğiniz okulun eğitim programını danışmanınızdan öğrenmenizi öneririz. 

Program dahilinde staj imkanları var mı?

  Sertifika ve Diploma programları çalışma imkânı sunmaktadır. Co-op olarak geçen bu çalışma döneminde öğrenciler tam zamanlı olarak çalışabilmektedir. Bazı bölümler, iş tecrübesine sahip öğrencilere eğitimler devam ederken part-time çalışma olanağı sunabilmektedir.

Okullar İngilizce seviyesi ne istiyor? IELTS ve TOEFL sınavlarına girmem gerekir mi?

  Diploma ve sertifika programlara katılabilmek için iyi düzeyde İngilizce bilme ve bunu TOEFL veya IELTS gibi resmi bir sınav sonucu ile belgeleme şartı vardır. Öğrenci klasik bir lise veya üniversiteden mezun ve iyi bir dil eğitimi almamış ise programa başlamadan önce en az 3 ay İngilizce kursu almak zorundadır. Öğrenci; İngilizce eğitim veren herhangi bir okuldan mezun olsa dahi bu kurslara doğrudan kabul edilemeyebilir. Bu durumda yurtdışında birkaç hafta veya ay İngilizce kursu takip etmesi tavsiye edilir. Sertifika kursu veren okulların büyük çoğunluğu, aynı zamanda İngilizce kursları da sunar. Programların süreleri çok esnektir. Bazı kurslar 1 ay sürerken, bazıları 1 yıla kadar uzayabilir. Ancak pek çok program, genelde 4-6 ay arası devam eder.