Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

İngiltere'de Master & MBA

İngiltere’de Master Yapmak

İngiltere, yüksek refah seviyesi ve eğitim kalitesi nedeniyle master programları için en çok tercih edilen ülkeler arasında yer almaktadır. Her yıl Türkiye’den yüzlerce öğrenci master eğitimleri için İngiltere’deki saygın üniversiteleri tercih etmektedir. İngiltere’de master eğitimi, üniversitelerin araştırma olanakları ve öğrencilere yönelik akademik özgürlükleri ile öne çıkmaktadır.

Üniversitelerdeki akademik özgürlük, akademisyenlerin uluslararası başarıları ve araştırma fırsatları, Birleşik Krallık'ı tercih edilen bir destinasyon haline getiren niteliklerden sadece birkaçıdır. İngiltere'de master eğitimi, özellikle akademik kariyer yapmak isteyen öğrenciler; alanlarında ileri düzeyde üretim yapmak ve çalışmak isteyen öğrenciler için en iyisidir. İngiltere master diplomasına sahip olan kişi, uluslararası alanda belirli bir statüye, prestije sahip olmaktadır. 

İngiltere'de Master Eğitimi ve Süresi

İngiltere’de master eğitimi çoğu üniversitede 1 yıldır. İngiltere’deki üniversiteler master programlarında öğrencilere pre-master eğitimi sunmaktadır. Master için gerekli İngilizce yeterliliğe sahip olmayan öğrenci, İngilizce hazırlık programı ile eğitimine adım atabilmektedir. İngilizce yeterliliğini kanıtlayan öğrenciler ise herhangi bir hazırlık programına dahil olmadan master programlarına başlayabilmektir. Tez tesliminin ardından başarı ile İngiltere master diplomasına sahip olan öğrenciler; kendi alanında kişilere rehberlik edecek bilgi düzeyine sahip olmaktadır.

İngiltere Master Programı YÖK Denkliği

Türkiye'deki 4 yıllık üniversitelerden mezun olanlar İngiltere'de master programına başvurabilmektedir. YÖK tarafından tanınan üniversitelerden mezun olanlar, koşulları sağlamaları durumunda master İngiltere eğitimi alabilmektedir.

İngiltere'de Master Kabul Koşulları & Başvuru Dönemi

İngiltere’de master eğitimi için minimum ortalamanın 2.7 ve üzeri olması gerekmektedir. Programa göre üniversiteler 2.5 not ortalamasını da kabul etmektedir. Master programları İngiltere için gerekli belgeler ise şu şekildedir: 


 • IELTS veya TOEFL Puanı

 • Lisans Transkripti

 • Lisans Diploması

 • CV

 • Referans Mektubu

 • Pasaport Bilgileri


İngiltere master başvuru dönemleri okullara göre değişmektedir. Dolayısıyla kesin bir tarih vermek söz konusu değildir. Başvuru dönemleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için başvuru yapacağınız üniversitenin sayfasını incelemenizi ve yurtdışı eğitim danışmanlarımız ile görüşmenizi tavsiye ediyoruz.

İngiltere'de Master & MBA Programları

İngiltere’deki üniversiteler akademide güçlü kadrolarıyla bilinmektedir. Master programlarındaki çeşitlilik ve kalite, öğrencilerin alanlarında uzmanlaşmalarına yardımcı olmaktadır. İngiltere’de MBA programları, iş yönetiminde profesyonelleşmek isteyen kişiler için uygundur. Bu master programı, kişilere iş dünyasında lider konuma getirecek yetenek ve beceriyi sunmaktadır. 

Master & MBA Eğitiminde İngiltere

İngiltere Master Eğitim Vizesi & Çalışma


Türkiye’den master eğitimi için İngiltere’ye gidecek olan öğrencilerin Tier 4 (General) Student Visa adlı belgeye sahip olmaları gerekmektedir. İngiltere master eğitim vizesi, öğrencilere iş hayatlarına önde başlamaları için fırsatlar sunmaktadır. Öğrencilerin master yaparken okul döneminde part time çalışma imkanı bulunurken tatillerdeki çalışma sürelerinde herhangi bir kısıtlama yoktur. Üstelik İngiltere master diplomasına sahip olan kişiler ülkede 2 seneye kadar çalışma hakkında sahip olmaktadır. 

İngiltere'de master eğitimi alırken çalışma olanakları hakkında detaylı bilgiye "İngiltere'de Öğrencilere Çalışma İzni ve Olanakları" sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

İngiltere'de Master Ücretleri & Yaşam Masrafları


İngiltere’de yaşam masrafları; öğrencinin bulunduğu şehre, yaşam koşullarına, nerede kaldığına göre değişmektedir. İngiltere’de master eğitimi alan bir öğrencinin 1 aylık masrafı ortalama olarak £800- £2000 aralığında rakamlara sahiptir. Master eğitiminin 1 sene sürmesi ve çalışma izninin alınabilmesi, öğrencilere okurken para kazanma ve geçimini sağlama şansı sunmaktadır. Aşağıdaki tabloda ise İngiltere master ücretleri ortalama olarak verilmiştir:


İngiltere Master Fiyatları

Queen Mary University of London

£24.000

King’s College London

£28.000

University of Nottingham 

£24.000

Bournemouth University 

£12.000

University of Sussex
£17.000
Brunel University London 
£17.000
University of East Anglia
£16.000
University of Westminster 
£17.000
University of Greenwich
£15.000Global Vizyon İngiltere Master Eğitimi Danışmanlığı

Global Vizyon, İngiltere master eğitim danışmanlığında uzmanlığa sahiptir. İngiltere’nin en iyi master programına sahip üniversiteleri ile anlaşmalarını sürdüren Global Vizyon, en iyi yurtdışı danışmanlarına sahiptir. İngiltere’de master eğitimi almak ve başvurularını profesyonel bir şekilde yapmak isteyen öğrenciler için Global Vizyon en doğru tercihtir.  

Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Zahid D.

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci

Sıkça Sorulan Sorular

İngiltere’de master kaç yıl?
  İngiltere’de master eğitimi 1 yıldır.
İngiltere’de master eğitimi sırasında çalışmaya izin var mı?
  Evet, İngiltere master programı ile birlikte çalışma izni verilmektedir. Master boyunca öğrencilerin part time çalışma izni bulunmaktadır. Bununla birlikte master programından mezun olan kişiler, İngiltere’de 2 yıl boyunca çalışma haklarına sahip olurlar.
İngiltere master ücretleri ne kadar?
  İngiltere’de master ücretleri ortalama olarak 15.000- 30.000 sterlin arasında değişmektedir.
İngiltere’de master yapmak için IELTS & TOEFL için minimum ne kada?
  İngiltere’de master yapmak için IELTS & TOEFL sınavlarından minimum 6.5 almalısınız.
Bizimle konuşun

İngiltere Yüksek Lisans Eğitimi Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım