Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Dubai'de Üniversite Eğitimi

Dubai’de Üniversite Okumak

Dubai'de birçok prestijli üniversite, yüksek kaliteli eğitim sunmak üzere çeşitli düzenlemelerle desteklenmektedir. Genellikle İngilizce dilinde sunulan birçok lisans programının yanı sıra, Arapça veya diğer dillerde eğitim veren programlar da bulunmaktadır. Bu çeşitlilik, uluslararası öğrencilere geniş bir seçenek yelpazesi sunmaktadır, ve öğrencilere farklı dil becerilerini geliştirme fırsatı tanımaktadır.

Dubai’de Lisans Eğitimi ve Süresi

Dubai'de hem özel hem de devlet üniversiteleri, geniş bir lisans eğitimi yelpazesi sunmaktadır. Bu üniversitelerde öğrencilere, işletme, mühendislik, bilgi teknolojileri, sanat ve beşeri bilimler gibi çeşitli alanlarda eğitim alma imkanı sunulmaktadır. Dubai'de lisans eğitimi genellikle 3 ila 4 yıl arasında sürmektedir ve bu süre, öğrencilerin seçtikleri alana ve programın gereksinimlerine bağlı olarak değişebilmektedir. Bu süre zarfında öğrenciler, hem teorik bilgi hem de pratiğe dayalı beceriler kazanarak, uluslararası standartlarda bir eğitim almanın yanı sıra kültürel bir deneyim yaşama şansına sahiptirler.

Dubai Üniversiteleri YÖK Denkliği

Dubai üniversitelerinde alınan lisans diplomasının Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından denkliği bulunmaktadır. Bu durum, Dubai'deki üniversitelerde alınan eğitimin Türkiye'de tanınması ve ulusal ölçekte geçerli olması anlamına gelir.

Dubai Üniversiteleri Kabul ve Başvuru Şartları

Dubai üniversitelerine girebilmek için bazı kabul ve başvuru şartları bulunmaktadır. Bu şartlar ise şöyledir: 

 • IELTS puanı veya TOEFL İngilizce yeterlilik seviyesi
 • Diploma fotokopisi
 • Transkript
 • Özgeçmiş
 • Sınav puanları
 • Tavsiye mektupları (2-3 adet)

Dubai Lisans Eğitimi Başvuru Dönemi ve Tarihleri

Dubai Lisans Başvuru Dönemi

Genel Başvuru Tarihi

Güz Dönemi

Ekim - Kasım

Bahar Dönemi

Ocak


**Tabloda yer alan bilgiler Dubai lisans başvuru tarihleridir. Başvuru tarihleri, üniversitelere göre farklılık gösterebilir. Kesin bilgi için Dubai’de ilgilendiğiniz üniversitenin web sayfasını kontrol edebilirsiniz.

Üniversite Eğitiminde Dubai

Dubai Öğrenci Vizesi

Dubai’de lisans eğitimi almak isteyen öğrenciler, Dubai Öğrenci Vizesi’ne başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvuru online bir şekilde yapılabilmektedir. Başvuru sırasında uygun olan vize türünü seçip gerekli belgeleri sisteme yüklemeniz gerekmektedir. 

Dubai’de Çalışma İzni

Dubai’ye üniversite eğitimine giden öğrencilerin çalışma izni bulunmaktadır. Üniversite eğitimi içerisinde haftada 15 saat, tatil döneminde ise 40 saat çalışmaları mümkündür. Böylelikle öğrenciler lisans eğitimi sırasında para kazanarak yaşam masraflarını karşılayabilirler.

Dubai Yaşam Masrafları

Aşağıda ortalama yaşam masrafları verilmiştir. Tablodaki fiyatlar, konaklama şekline, bölüme, okula vb. faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Dubai Yaşam Masrafları

Yıllık Dubai Üniversite Fiyatları

40.000 - 70.000 AED

Konaklama

70.000 AED

Ulaşım (Tek bilet)

2,5 AED

Diğer

1.000 AED


Dubai’de Konaklama

Dubai’ye lisans eğitimine giden öğrencilerin birçok konaklama seçeneği bulunmaktadır. İster aile yanı, ister öğrenci yurdunda ya da kendilerine özel ev tutabilirler. Öğrenciler bütçelerine göre uygun seçeneği belirleyip konaklayabilirler. 

Dubai’de Üniversite Fiyatları

Dubai üniversite fiyatları ülkeden ülkeye ve bölüme göre farklılık göstermektedir. Ortalama olarak Dubai’de üniversite fiyatları yıllık olarak 37.500 - 70.000 AED aralığında değişmektedir. Kesin bilgi almak istiyorsanız Global Vizyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Global Vizyon Dubai Lisans Eğitimi Danışmanlığı

Global Vizyon, Dubai lisan eğitimi konusunda uzun yıllardır profesyonel danışmanlık sağlamaktadır. Eğer siz de Dubai’de üniversite okumayı düşünüyorsanız Global Vizyon ile iletişime geçerek sürecinizin daha rahat ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Global Vizyon danışmanları, her süreçte size danışmanlık yaparak uygun üniversite seçimi, vize işlemleri ve konaklama gibi konularda size destek sağlar.

Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Kaplan Dublin’e giden öğrencimiz Erkin Ocak’tan gelen bir fotoğraf. Bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Umarız ki keyifli vakit geçiriyorsundur.

Erkin Ocak

Sıkça Sorulan Sorular

Dubai’de yaşam ve sosyal hayat nasıl?
  Dubai’de yaşam ve sosyal hayat oldukça hareketlidir. Dubai, gece hayatı, alışveriş, su parkları, çöl safarileri, spor etkinlikleri ve daha birçok aktivite ile doludur. Böylelikle lisans eğitimine gittiğiniz zaman çeşitli aktivitelere katılma şansınız vardır.
Dubai’de üniversite eğitimi kaç yıl sürer?
  Dubai’de üniversite eğitimi 3-4 yıl sürer. Bu süre bölüme göre değişiklik gösterebilir.
Dubai’de üniversite eğitimi nasıl?
  Dubai’de oldukça kaliteli üniversiteler bulunmaktadır. Yüksek kalitede eğitim sunmak için çeşitli düzenlemeler yapılmıştır.
Dubai üniversitelerinde eğitim dili nedir?
  Dubai üniversitelerinde eğitim dili bölüme göre farklılık gösterebilir. Genellikle İngilizce ve Arapça dillerinde eğitimler verilmektedir.
Bizimle konuşun

Dubai Lisans Eğitimi Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım