Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Georgian ILAC ile Kanada'da 2 Yıl Diploma Programına Katıl, 3 Yıl Oturum ve Çalışma Hakkı

Kanada'da 2 Yıl Diploma Programına Katıl, 3 Yıl Oturum ve Çalışma Hakkı Kazan

Georgian ILAC ile Kanada'da 2 Yıl Diploma Sonrası 3 Yıl Oturum ve Çalışma Hakkı

 

Georgian College, Toronto bölgesinin en popüler Devlet Kolejlerinden birisidir. Lisans ve Lisans sonrası Diploma Programları alanlarında en çok tercih edilen kolejin programlarını artık ILAC College Toronto'da takip edebilirsiniz. Üstelik İngilizce diploma programlarına İngilizce yeterliliği olmayan öğrencilere ILAC dil okulu 12 hafta ÜCRETSİZ İngilizce dil eğitimi desteği vermektedir.

Georgian @ILAC TORONTO programlarına direk kabul için


·       En az lise ve 2 yıllık  mezunlarda 6.0 IELTS ya da dengi,


·       4 yıllık üniversite mezunlarında ise  6.5 IELTS ve dengi İngilizce istenir.


·       İngilizce yeterlilik belgesi resmi sınav ile verilebileceği gibi ILAC ve GEORGIAN COLLEGE İngilizce sözlü ve yazılı testi ile belgelenebilir.


·       Resmi IELTS, Toefl IBT, PTE, DUOLingua sonuçları olan adaylar direk kabul alabilirler.

 

Georgian @ILAC Toronto Diploma Programlarına Mayıs , Eylül  ve Ocak dönemlerinde başlayabilirsiniz. Çok fazla talep olan bu programlarda yerinizi ayırtmak için hemen detaylı bilgi formunu doldurunuz. 

Georgian @ILAC Toronto'da Hangi Lisans ve Lisans Üstü Diploma Programları Yapılabilir?


 

·       Project Management Lisans sonrası Diploma:  1 yıl - yıllık ücret 16,000 CAD


( İngilizcesi yeterli olmayanlara 12 hafta İngilizce kursu ÜCRETSİZ)


·       Global Business Lisans sonrası Diploma: 2 yıl-yıllık ücret 16,000 CAD


( İngilizcesi yeterli olmayanlara 12 hafta İngilizce kursu ÜCRETSİZ)


·       Business Diploma Lisans seviyesinde:  2 yıl -yıllık  ücret 16,000 CAD


( İngilizcesi yeterli olmayanlara 12 hafta İngilizce kursu ÜCRETSİZ)


·       1 yıllık programı tamamlayanlar 1 yıl oturum ve çalışma izni kazanır. (Öğrencilik esnasında part time çalışma hakkı )


·       2 yıllık programı tamamlayanlar 3 yıl oturum ve çalışma izni kazanır. (Öğrencilik esnasında part time çalışma hakkı)


 

Georgian @ILAC TORONTO Programlarına Kimler Katılabilir?

Georgian @ILAC Toronto Programlarına :

 

 • Yeni lise mezunları

 • 2 yıllık üniversite mezunları

 • 4 yıllık üniversite mezunları

 • 39 yaşına kadar iş hayatında bir kariyer yapan herkes katılabilir


Öğrencilerin Başvuru Evrakları


 • Diploma

 • Transkript

 • CV

 • İngilizce Yeterlilik Belgeleri

Uzman Danışmanlarımız ile Şimdi İletişime Geçin

Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Kampanyalı Programlar
Öğrenciler ne diyor?

Gayet başarılı bir okul, herkese öneriyorum!

Ayşe Gök
Sıkça Sorulan Sorular
Sertifika Programını Nedir?

  Yurtdışı sertifika ve diploma programları; liseden mezun olan herkesin katılabileceği, katılımcılara meslek edindirmeyi amaçlayan programlardır. Genellikle kolejler bünyesinde açılırlar, bu programa katılanlar çalışmak istedikleri sektörle ilgili teorik ve pratik bilgiler edinirler. Bu programlardan mezun olanlar iş hayatına donanımlı bir şekilde atılmaktadır. 

Programlara İsteyen Herkes Katılabilir Mi?

  Yurtdışında sertifika ve diploma programlarına liseden mezun olan herkes katılabilir. Üst yaş sınırı bulunmamaktadır. 18 yaşından büyük, liseden mezun olmuş herkes sertifika programlarına katılabilmektedir. 

Kimler İçin Uygun?

  Kısa süreli bir eğitimin ardından meslek edinmek isteyenler, yurt dışında çalışma deneyimi kazanmayı amaçlayanlar, mezuniyetin ardından sektöre dair pratik bilgiler edinmek isteyenler için uygundur. Yurtdışı sertifika ve diploma programı ücretleri üniversite ücretlerine göre daha uygun olduğundan kısıtlı bütçesi olanlar için güzel bir alternatiftir.

En Yakın Kurs Tarihleri?

  Yurtdışı diploma ve sertifika programlarına yılın her döneminde başvurulabilir. Eğitim kurumlarının farklı tarihleri olmaktadır. Bu sebeple sizin için en doğru tarihi öğrenebilmeniz için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçmenizi öneririz.

Eğitim Ne Kadar Sürmekte?

  Yurtdışında sertifika ve diploma programları 3 aydan başlar 3 yıla kadar uzayabilir. Uzun süreli eğitimlerde öğrenciler çalışma iznine de sahip olmaktadır.

Hangi ülkelerde sertifika programı var?

  Dünyanın pek çok ülkesinde sertifika ve diploma programları açılmaktadır. Kanada açtığı sertifika ve diploma programlarıyla diğer ülkeler arasında ön plana çıkar. Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Avustralya, İtalya sertifika ve diploma programı açan ülkeler arasındadır.

Hangi bölümlerde sertifika programı var?

  Sertifika ve diploma programları pek çok bölümde açılmaktadır. Katılımcıların mezun olduklarında meslek sahibi olmasını amaçlayan bu programlar; Proje Yönetimi, Finans, İşletme, Pazarlama, Uluslararası Ticaret, Bilgi Sistemleri, Telekomünikasyon Mühendisliği, Küresel Yönetim, Yeni İş Geliştirme, MBA Öncesi Sertifika Programı, Web Yayıncılığı, Seyahat Turizm, Konukseverlik Yönetimi, Halkla İlişkiler, Uluslararası İşletme, Web Tasarımı ve Yönetimi, E-Ticaret, İnsan Kaynakları, Moda, Moda Tasarımı, Gemicilik, Taşıma ve Lojistik gibi alanlarda olabilmektedir. 

Eğitim maliyetleri ne kadar?

  Eğitim maliyetleri eğitim alınan ülkeye, eğitim alınan bölüme ve eğitimin süresine göre farklılık gösterebilmektedir. Eğitim maliyetlerine dair genel bilgiler ‘Sertifika ve Diploma Programları’ sekmesinden görülebilir. Güncel ve indirimli fiyatlardan haberdar olmak için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçmeniz en sağlıklısı olacaktır.

Okurken çalışma iznim var mı?

  Yurtdışı sertifika ve diploma programları çalışma izni verdiği için tercih edilmektedir. Kısa süreli programlarda çalışma izni verilmez fakat uzun süreli programlarda öğrencilerin çalışma izni vardır. Eğitim kapsamında öğrenciler belirlenen haftalarda çalışma zorunluluğuna sahiptir. Öğrenciler eğitimlerinin çalışma hayatı döneminde tam zamanlı olarak çalışabilirler. 

Haftanın her günü mü eğitim var?

  Eğitimler genellikle hafta içi her gün yapılmaktadır. Her eğitim kurumunun kendi eğitim programı bulunur. Bu sebeple gitmek istediğiniz okulun eğitim programını danışmanınızdan öğrenmenizi öneririz. 

Program dahilinde staj imkanları var mı?

  Sertifika ve Diploma programları çalışma imkânı sunmaktadır. Co-op olarak geçen bu çalışma döneminde öğrenciler tam zamanlı olarak çalışabilmektedir. Bazı bölümler, iş tecrübesine sahip öğrencilere eğitimler devam ederken part-time çalışma olanağı sunabilmektedir.

Okullar İngilizce seviyesi ne istiyor? IELTS ve TOEFL sınavlarına girmem gerekir mi?

  Diploma ve sertifika programlara katılabilmek için iyi düzeyde İngilizce bilme ve bunu TOEFL veya IELTS gibi resmi bir sınav sonucu ile belgeleme şartı vardır. Öğrenci klasik bir lise veya üniversiteden mezun ve iyi bir dil eğitimi almamış ise programa başlamadan önce en az 3 ay İngilizce kursu almak zorundadır. Öğrenci; İngilizce eğitim veren herhangi bir okuldan mezun olsa dahi bu kurslara doğrudan kabul edilemeyebilir. Bu durumda yurtdışında birkaç hafta veya ay İngilizce kursu takip etmesi tavsiye edilir. Sertifika kursu veren okulların büyük çoğunluğu, aynı zamanda İngilizce kursları da sunar. Programların süreleri çok esnektir. Bazı kurslar 1 ay sürerken, bazıları 1 yıla kadar uzayabilir. Ancak pek çok program, genelde 4-6 ay arası devam eder.