Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim
  • dil öğrenme
  • Öğrenci Yaşamı
  • Ülkeler Hakkında İpuçları
  • Kariyer
  • Tavsiye

Yurtdışında Work and Study Programları Yurtdışında Çalış Oku Programları

Yurtdışında Hem Okuyup Hem Çalışabileceğiniz Work and Study ve Akademik Programlar

1. NUMARA AMERİKA’DA WORK AND TRAVEL !

Work & Travel : Üniversite öğrencilerinin yaz ayında Amerika’ya giderek hem çalışıp hem de dil pratiği yaptığı kültürel değişim fuarı olan programın 10 Aralık’ta yüz yüze iş fuarı yapılacaktır. Amerika’lı iş verenler ile bire bir görüşme yapmak işinizi seçmek için acele etmeniz ve kayıt işlemlerini tamamlamanız gerekmektedir. Üniversitesinde başarılı, ortalaması yüksek, dil seviyesi iyi ve ara sınıf öğrencileri ise ayrıca başarı burslarından yararlanabilmektedir. Eğer siz de bir üniversite öğrencisi iseniz bu programa katılmadan mezun olmamalısınız. Amerika Konsolosluğu Work and Travel 2024 vize randevuları açılmıştır. 

2. Avustralya’da Work & Study :

Avustralya’da 26 Hafta eğitim ve çalışma hakkı 5.980 Aud. Son ayların vize süreci acısından da yükselen yıldızı Avustralya’da eğitim almak için sizleri ofislerimize davet ediyoruz. Dil eğitimi ve diploma programlarıyla Avustralya’da 5 yıla kadar vizenizi uzatabilirsiniz. Avustralya Konsolosluğu eğitim vizesini çok hızlı bir şekilde vermektedir. 

3. İngiltere’de Üniversite ile Work & Study / Dil – Yaz Okulu :

İngiltere’de üniversite lisans ve yüksek lisans ile work and study programları yıllık 9.000 GBP’den başlamaktadır. 3 taksit de ödenebilen okul ücretleriyle 1 yıllık master sonrası +2yıl oturma ve çalışma izni elde edebilirsiniz. İngiltere üniversite eğitiminde vize kabul oranı yüzde 99’dur ve vizeler açıktır. 

4. Almanya’da Work and Study : Almanya’da 6.400 Euro’dan

Almanya’da 6.400 Euro’dan başlayan yıllık master fiyatları ile eğitim süresi boyunca part time eğitim sonrasında da 18 ay full time çalışma hakkına sahip olabilirsiniz.  Global MBA, Pazarlama, IK,  Psikoloji, IT,  Güzel Sanatlar, Spor   alanlarında öne çıkan bölümler hakkında görüşmek için sizleri ofisimize Almanya uzmanı danışmanlarımız ile görüşmeye davet ediyoruz. 

5. Dubai’de Work and Study :

12 haftalık eğitimde 24 hafta, 24 haftalık eğitimde 1 yıl çalışma izni veren Dubai Work and Study programları 12 Hafta: 3123 Usd, 24 Hafta eğitim 5595 Usd’den başlamaktadır. Ortalama 4-6 hafta arasında vize işlemlerinizi tamamlayarak programa başlayabileceğiniz Dubai için sizleri görüşmeye bekliyoruz.

6. İrlanda’da Work & Study:

İrlanda’da 2.300 Euro’dan başlayan 25 haftalık eğitimler ile work and study yapabilir. Aylık 1000 Euro kazanç elde ederek yaşamınızı sürdürebilirsiniz.  Son ayların en çok ilgi gören ve popüler ülkesi İrlanda hakkında sizleri uzaman danışmanlarımız ile görüşmeye bekliyoruz.

7. Malta’da Work and Study :

Malta’da dil eğitiminde 13 Hafta 3.600 Euro – 24 Hafta 6.720 Euro’dan başlayan her şey dahil fiyatlarla 15 aralığa kadar kayıt olabilirsiniz. Malta ayrıca üniversite lisans ve  yüksek lisans programları sunmaktadır. Yıllık ücreti 6000 Euro’dan başlayan üniversitelerde eğitim yaparken part time çalışabilir mezuniyet sonrasında ise 1 yıl full time calısma hakkı elde edersiniz .

8. Kanada’da Diploma ile Work & Study :

Kanada’da özel kolej ve üniversitelerde eğitim sonrası çalışma izni veren co-op diploma programlarına katılabileceğiniz gibi Kanada devlet kolejleri ile 2 yıllık eğitimin ardından 3 yıl daha oturum ve çalışma iznine sahip olabilirsiniz. 92 haftalık Coop program ücreti 15 Aralığa kadar 8.ooo CAD, devlet kolejleri de ortalama yıllık 15.000 cad civarındadır. Seçeceğiniz okul ve bölüme göre değişiklik gösterir. 

9. Amerika’da Maaşlı Staj :

Turizm ve gastronomi alanında uzmanlaşmış kişilerin 12-18 ay boyunca Amerika’da profesyonel olarak aylık 4.000 USD’ye kadar maaşla staj yaptığı programdır. Programa artan taleplerden dolayı ilgili adayların bir an önce bizimle iletişime geçmesiniz öneririz. 

10. Polonya’da Work & Study :

Kaliteli ve prestijli okulları,  yıllık 2500 – 4000 Euro arasında değişen yıllık üniversite fiyatları, uygun yaşam koşulları ve part time çalışabilme hakkı ile Polonya üniversite eğitimi konusunda en çok tercih edilen ülkelerden. Polonya’da alabileceğiniz eğitimler ve yıl sonu bursları için sizleri bekliyoruz.

11. Amerika’da Work and Study – Dil Eğitimi :

Amerika’da 8 haftası 2.496 Usd’den başlayan dil okullarına şimdi kayıt olarak 2024 yılında eğitiminize başlayabilirsiniz. Ayrıca Amerika’da alacağınız lisans veya yüksek lisans eğitiminin ardından ülke size 1 yada 3 yıl daha oturum ve çalışma hakkı sunmaktadır. Kısa yada uzun dönemli, dil yada akademik eğitimlerinizi planlayabilmemiz için sizleri Amerika uzmanı danışmanlarımız ile görüşmeye bekliyoruz. 

12. Avrupa’da Work & Study – Dil Eğitimi:

Üniversite ücretleri diğer ülkelere göre ekonomik olan Avrupa üniversitelerinde ücretler 1.000 Euro ‘dan başlayarak 7.000 Euro arasında değişmektedir. Bu ülkelerde yaşam maliyetlerinin de düşük olması öğrenciye kolaylık sağlamaktadır. Almanya, Hollanda, İsveç, İtalya, Fransa, Polonya, Norveç, Çek Cumhuriyeti gibi ülkeler en cok öğrenci gönderdiğimiz ülkelerin başlında gelmektedir. Bu ülkeler ve eğitimleri hakkında tüm sorularınızı cevaplamak için bir telefon uzağınızdayız.

Sizlerin ya da yakınlarınızın bu programlardan ve burs fırsatlarından yararlanmasını isterseniz lütfen bizimle iletişime geçerek randevunuzu oluşturunuz. Yıl bitmeden yurtdışı eğitim planlarınızı gelin birlikte yapalım…

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım