Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Kariyer

Yurtdışında Work and Study Programı’na Ne Zaman

İrlanda’da Work and Study Programı

İrlanda, yurt dışından gelen öğrencilere yasal çalışma izni sağlayan ender ülkelerden bir tanesi. İrlanda’da Work and Study Programı’na katılmak isteyen öğrenciler; 25 hafta veya daha uzun süren bir İngilizce eğitim programına dahil oldukları takdirde, eğitim alırken otomatik olarak çalışma hakkına sahip oluyor.

Öğrenci adayları; eğer IELTS’ten 6.5 puan aldıklarını belgeleyebilirse, İrlanda üniversitelerinde bir yıl sürecek sertifika programlarına katılarak çalışma hakkı kazanabiliyor. Ancak, üniversitenizin veya dil okulunuzun size iş bulmakla yükümlü olmadığını bilmeniz gerekiyor. Kurumlar, belirli bir ücret karşılığında iş bulmakla ilgili özel hizmet veriyor. Eğer İngilizce bilginiz yeterli değilse, İngilizce hazırlık eğitimine katılmanız gerekiyor.

İrlanda’daki dil okulları sürekli olarak eğitime açık olduğundan dolayı başvurunuzu dilediğiniz zaman, herhangi bir eğitim döneminde yapabiliyor ve vize onayınızı aldıktan sonra eğitiminize başlayabiliyorsunuz.

Kanada’da Work and Study Programı

Kanada’da Work and Study Programı’na katılmak isteyen öğrenciler için 5 farklı seçenek bulunuyor. Bunlar; uzun dönem dil okulları, çalışma izni veren sertifika ve diploma programları, Georgian @ILAC devlet kolej programı, devlet kolejlerinde eğitim ve yüksek lisans.

Uzun dönem dil okullarına dahil olan öğrenciler, dil eğitimleri sonrasında co-op ve akademik programlara katılım hakkı kazanıyor.

Co-op ve diploma programına katılan öğrenciler, eğitimlerinin bir kısmında yarı zamanlı, diğer kısmında tam zamanlı çalışma iznine sahip oluyor.

Georgian @ILAC veya devlet kolejlerinde eğitim alan öğrenciler, 2 yıllık eğitim sonrası 3 yıl çalışma ve oturum hakkını elde ediyor.

Ülkenin tek özel üniversitesi olan University of Canada West’te yüksek lisans yaparken çalışmak isteyen Türk öğrencilerini ise ciddi burs imkanları bekliyor. Öğrenciler, 2 yıllık eğitim sonrası 3 yıl oturma ve çalışma hakkına sahip oluyor.

Dil eğitimi ve sertifika programları için belirli bir tarih bulunmazken, devlet kolejlerinde eğitim almak isteyen öğrencilerin 31 Ocak tarihine kadar kayıt olmaları gerekiyor.

Avustralya’da Work and Study Programı

Yurt dışındaki öğrencilerin en büyük hayallerinden biri olan Avustralya’da, 24 hafta ve üzeri süren programlara dahil olduğunuzda part time çalışma hakkına sahip oluyorsunuz. Dil eğitimiyle başladığınız hayatınıza, akademik programlarla devam ederek Avustralya’da 4 yıla kadar yaşayabiliyorsunuz.

Avustralya’da dil programlarına katılan öğrenciler, haftalık 20 saat yarı zamanlı çalışma izni alabiliyor. Üstelik Avustralya hükümeti; burslar, vizeler ve oturma izni gibi teşvikler de sunuyor.

Avustralya’da Work and Study Programı’na katılmak için belirli bir dönem bulunmuyor.

Dubai’de Work and Study Programı

Özellikle yüksek ücretli çalışma avantajlarıyla ünlenen Dubai’de Work and Study Programları’na katılan öğrenciler, iş bulma konusunda okullarında tam zamanlı bulunan görevlilerden yardım alabiliyor. Ancak diğer ülkelerde olduğu gibi Dubai’de de iş garantisi verilmiyor. Dubai’yi diğer yerlerden farklı kılan özelliği ise öğrencilere kendi mesleklerini yapma olanağı tanıması. Mesleklerinin dışındaki bir alanda çalışmak isteyen öğrenciler; restoran, kafe, eğlence mekanları gibi yerlerde görev alabiliyor.

Dubai’de Work and Study Programı’na katılmak için belirli bir dönem bulunmuyor.

Malta’da Work and Study Programı

Malta’da Work and Study Programı’na dahil olan öğrenciler 24 hafta ve üzerinde eğitim aldıklarında 20 saat çalışma iznine sahip oluyor. Öğrencilerin en çok iş buldukları alanların başında ise genel hizmet sektörü ve IT bulunuyor. Vize uzatma fırsatı da tanıyan Malta’da, Türk öğrenciler yerel şirketlerde çalışıp bir süre sonra yasal çalışma izni alarak tam zamanlı çalışma ve oturma hakkı elde edebiliyor.

Malta’daki dil okullarında eğitim görüp çalışmak isteyen öğrenciler, programlara diledikleri dönemde katılım sağlayabiliyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım