Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Dubai’de Work & Study Programı ile Ayda 1.000 USD kazanabilirsiniz

Dubai’de Work and Study Programı ile Hem Dil Öğrenin Hem Çalışın

Dubai’nin en bilinen ve öğrencilerin en çok tercih ettiği ES Dubai dil okulu Dubai'nin en merkezi noktalarından biri olan Jumairah Lakes Towers bölgesinde bulunmaktadır. Bu bölge ağırlıklı olarak Amerikalı, İngiliz ve diğer Avrupalıların ikamet ettiği ve  birçok iş merkezinin bulunduğu gelişmiş bir bölgedir. Okul, Dubai Marina'ya yürüyerek 15 dakika, Jumeirah Beach Residence sahiline yürüyerek 20 dakikada rahatlıkla ulaşılabilir.

Dubai %87' lik göçmen nüfusuyla dünyanın en kozmopolit bölgelerinden biridir ve bilinenin aksine Arapça'dan ziyade İngilizce birincil dil olarak konuşulmaktadır. Bu durum Dubai'yi uluslararası öğrenciler için cazip hale getirmektedir. Günlük yaşam ve profesyonel yaşamın her noktasında İngilizce öncelikli ve zorunludur

Dubai sahip olduğu vizyon gereği başta giyim tarzlarına vermiş olduğu özgürlük ve hayatın birçok noktasında sağlamış olduğu yaşam kolaylığı sayesinde öğrencilere eşsiz bir yurt dışı eğitim deneyimi yaşatır.

Sürekli olarak festival, fuar ve konserlerle şehir oldukça canlı ve hareketlidir.
Suç oranı o kadar yok denecek kadar az olduğu için Dünya'nın en güvenli şehirleri arasında sürekli yer alır.
Dubai'de sokakta veya herhangi bir yerde çöp görmek imkansızdır. Temiz bir ülkedir.
Özellikle Eylül ayından itibaren öğrencilerin çalisabilecegi part-time işler çok fazladır.

Neden ES Dubai'de İngilizce Eğitimi Almalısınız?

Okulun bütün hocaları native english speaker (ana dili İngilizce olan kişi)'

Tüm sınıflarda akıllı tahtalar bulunmaktadır.

Beginner (başlangıç) seviyesinden Advanced (ileri düzey)seviyeye kadar tüm seviyelerde sınıflar mevcuttur.

Speaking (konuşma/telaffuz) ve IELTS hazırlık sınıfı bulunmaktadır.

Kurslar her hafta Pazar - Perşembe günleri arasında her gün var. Öğrenciler kursa herhangi bir Pazar günü başlayabilir.

Her hafta öğrenciler için sosyal aktiviteler düzenlenmektedir.

Hava sıcaklığı Haziran,Temmuz ve Agustos aylarında biraz yüksektir fakat her yerde klima olması (duraklar, metro istasyonları, taksiler vb.) bu 3 aylık sıcak dönemi rahat atlatmanızı sağlamaktadır.

Dubai'de Konaklama Seçenekleri


ES Dubai okulu anlaşmalı yurt konaklaması,

Yurdun okula ücretsiz servisi bulunmaktadır. Normal bir araçla yaklaşık 25 dakika süren yol shuttle ile  30 dakika ile 40 dakika civarında sürmektedir.Yüzme havuzu,spor salonu, film izleme alanı, ders çalısma alanı, bilgisayarlar vb. olanaklar bulunmaktadır.

2. bir konaklama alternatifi olarak Jumeirah lakes Towers, Jumeirah beach residance ve Marina bölgelerinde paylaşımlı odalarda konaklayabilirsiniz. Bu konaklamalar okula ortalama 10 ila 25 dakika yürüme mesafesindedir.

Evlere göre değişmekle beraber genelde 3 veya 4 odalıdır. Öğrenci odalardan birinde odayı 1, 2 yada 3 kişiyle paylaşabilir. Ortalama olarak aylık 600$ olan odalar genel olarak 2 kişiliktir.

Odalar büyüklüğüne göre 3 veya 4 kişiyi barındırabilir ki kişi sayısının artması fiyatları genelde 600$ ın altına çekmektedir.


Dubai'de Çalışma Hakkı ve Olanakları

En az 12 hafta ve üstü kayıt olan öğrenciler part-time haftada 20 saat olarak çalışma hakkı vardır.

Okulda iş bulma konusunda full time olarak bir görevli çalışmaktadır ve öğrencilerin CV'lerini toplayıp onlara uygun iş bulma konusunda yardımcı olmaktadır. Ancak okul asla iş garantisi vermemektedir.

Intermediate (orta seviye) ve üstü seviyede öğrencilerin iş bulma süreci daha hızlı olmaktadır. İntermediate altı öğrencilerin iş bulması biraz daha uzun bir zaman almaktadır.Bulunacak part-time işlerde öğrencinin kazanacağı ücret işe, iş yerine ve öğrencinin ingilizce yetenegine ve karakterine bağlı olarak değişmektedir.Sosyal ve girişken bir kişiliğe sahip öğrenciler çok daha hızlı iş bulabilmektedir.

Öğrenciler Part-time işlerde ortalama 6$-8$ arası kazanabilirler.

Ayrıca Dubai diğer dil eğitimi veren destinasyonlardan farklı olarak öğrencilere kendi mesleklerini yapma olanağı tanımaktadır.


Dubai vizesi nasıl alınır?

 

ES Dubai, Dubai'nin ilk uluslararası çapta eğitim veren ve öğrenci vizesi sağlayabilen dil okuludur.

Öğrencinin, banka hesabı göstermesine ve benzeri birçok evrak işlemleri ile uğraşmasına gerek yok. Dubai'de eğitim almak isteyen öğrenciden vize için gerekli olan evraklar;

1-Fotoğraf

2-Pasaport kopyası

3-Doldurulmuş başvuru formu

4-Ödeme dekontu

Şu ana kadar vize başarı oranı %100'dür. Vizeler 3 ay + 3 ay verilmektedir. 6 aydan sonra öğrencinin ülkeden çıkış yapması gerekmektedir. Uzatma iletişimde olduğu eğitim danışmanı ile koordineli şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Ön yargılı olmamanızı ve Dubai yi keşfetmenizi öneririz!

ES Dubai Dil Okulunda Eğitim Alabileceğiniz Programlar

Haftada 15 Ders ve 30 Ders olmak uzere katilabileceginiz iki farkli yoğunlukta eğitim programı mevcuttur ve eğitim alabileceğiniz kurs türleri şöyledir:


- Genel İngilizce

- Sınav Hazırlık (TOEFL , IELTS, Cambridge FCE/CAE/CPE)

- İş İngilizcesi

- İngilizce Konusma ve İngilzce telaffuz

Genel İngilizce : Genel İngilizce programında haftada 15 saat Ingilizce dersi bulunmaktadır. Bu programda dil bilgisi eksiğinizi tamamlayabilir, konuşma, yazma, okuma ve dinleme gibi İngilizce becerilerinizi geliştirip devamında alacağınız akademik programların temelini oluşturabilirsiniz.

IELTS  Hazırlık : Bu program IELTS sınavına girmek ve istenen puanı almak için gereken becerileri, özgüveni ve teknikleri kazanmalarına yardımcı olur. Uzman eğitim kadrosundan geri bildirimler alınarak hedeflenen IELTS puanını almanıza olanak sağlar.

English for Business :English for Business programı profesyonel iş yaşamı için İngilizce akıcılığını geliştirmeye odaklanmıştır. Öğrenciler kariyer odaklı becerileri ve iş ortamında etkin iletişim kurma yöntemini öğrenirler. İş İngilizcesi konuları; müzakere teknikleri, iş bağlantılarını geliştirme, toplantı yönetimi ve sunum teknikleri gibi konulardan oluşmaktadır.


PAKET PROMOSYONA DAHİL OLAN HİZMETLER

Kayıt Ücreti

İngilizce kursu

Konaklama temini

2 haftalık paylaşımlı konaklama

Havalimanı karşılaması

Vize masrafları

Materyaller


Dubai’de Work and Study Programlaı hakkında detaylı bilgi almak için şimdi bilgi formumuzu doldurabilirsiniz. 


Uzman Danışmanlarımız ile Şimdi İletişime Geçin

Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Kanada'nın En İyi Dil Okulu

ILAC'ta 28 Hafta Dil Eğitimi 5600 CAD!

Öğrenciler ne diyor?

Ben Kenan Can Doğan. 5 arkadaşımla birlikte Kanada'da okuma ve çalışma hayalimiz vardı. Global Vizyon-İzmir ekibi sayesinde bu hayallerimiz gerçek oluyor. ILAC College'ın Business Administration diploma programına kayıt oldum ve vizemi aldım. Pazartesi günü de Kanada'daki yeni hayatıma başlamak üzere yola çıkıyorum. Aslen İstanbul'da yaşamama rağmen bütün süreci özenle yürüten başta Alper Kayra olmak üzere tüm Global Vizyon ekibine teşekkür ederim.

Kenan Can Doğan

Global Vizyon-İzmir'de başlayan yurt dışı kariyer planlarım üç gün sonra Kanada'da devam edecek ✈️😊 Ben Ogün Gürses. Üniversite eğitimim bittikten sonra akademik hayatımı yurt dışında devam ettirmeye karar verdim fakat nasıl bir yol çizeceğim konusunda fikrim yoktu. Sonra Global Vizyon İzmir'den Alper Kayra ile tanıştım ve bana en uygun olacak kariyer planlamasını yaptı. Şimdi de vizemi aldım ve üç gün sonra Kanada'ya uçuyorum. Başta Alper Kayra olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine tüm emekleri için teşekkür ederim.

Ogün Gürses

Merhabalar 😊 Ben Yasin YALAVAÇ. Ben de artık Kanada da Business Administration programı ile eğitim görecek bir öğrenciyim. Global Vizyon İstanbul Ofis'ten Oğuzhan Ekici Bey sayesinde Ilac İnternational College'in Co-Op'lu programına kayıdımı yaptırdım. Ayrıca Oğuzhan Bey sayesinde vizemi alarak 2 yıl sürecek olan eğitime hazırlık aşamalarını tamamladım. Her anımda yanımda olan ve beni doğru yönlendirmeler yaptığı için kendilerine çok teşekkür ederim 😇

Yasin YALAVAÇ

Merhaba biz Abdullah ve Ceyhun, iki kardeş olarak üniversite ve dil eğitimimizi yurtdışında almak istiyorduk. Bunun üzerine arkadaşlarımızın da tavsiyesiyle Global Vizyon ile görüştük. Batuhan Bey ve Lal Hanım sayesinde Kanada'nın bizim için en iyi yer olacağına karar verdik. Karar vermekle bitmiyordu tabiki... Kanada zor vize veriyor normalde ve biz bunu pandemi varken yapıyorduk. Buna rağmen Batuhan Bey ve Lal Hanım’ın direktifleri ve gösterdikleri yol sonucunda vizemiz onaylandı. Hayatımızın genç döneminde böyle adımlar attığımız için mutluyuz. 

Abdullah ve Ceyhun

Merhabalar 😊 Ben Begüm Yücebıyık. Türkiye’deki eğitimimi tamamladıktan sonra yurt dışında eğitimimi devam ettirmeye karar verdim. Global Vizyon İzmir Ofis’ten Jankat Bey sayesinde Ilac International College’ın Co-Op’lu programıyla tanıştım ve kaydımı yaptırdım. Yine Jankat Bey’in yönlendirmeleri ve Hatice Hanım’ın desteğiyle vizemi de sorunsuz şekilde alarak 2 yıl sürecek olan Business Administration eğitimime hazırım 😊 Bu süreçte tecrübeleriyle beni yönlendirdikleri ve destek oldukları için kendilerine çok teşekkür ederim 🌸

Begüm Yücebıyık