Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

  • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

    Merkez Santral: 444 1 287 

    +90 212 249 19 81

    +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Dubai’de Work & Study Programı ile Ayda 1.000 USD kazanabilirsinizDubai’de Work and Study Programı ile Hem Dil Öğrenin Hem Çalışın

Dubai’nin en bilinen ve öğrencilerin en çok tercih ettiği ES Dubai dil okulu Dubai'nin en merkezi noktalarından biri olan Jumairah Lakes Towers bölgesinde bulunmaktadır. Bu bölge ağırlıklı olarak Amerikalı, İngiliz ve diğer Avrupalıların ikamet ettiği ve  birçok iş merkezinin bulunduğu gelişmiş bir bölgedir. Okul, Dubai Marina'ya yürüyerek 15 dakika, Jumeirah Beach Residence sahiline yürüyerek 20 dakikada rahatlıkla ulaşılabilir.

Dubai %87' lik göçmen nüfusuyla dünyanın en kozmopolit bölgelerinden biridir ve bilinenin aksine Arapça'dan ziyade İngilizce birincil dil olarak konuşulmaktadır. Bu durum Dubai'yi uluslararası öğrenciler için cazip hale getirmektedir. Günlük yaşam ve profesyonel yaşamın her noktasında İngilizce öncelikli ve zorunludur

Dubai sahip olduğu vizyon gereği başta giyim tarzlarına vermiş olduğu özgürlük ve hayatın birçok noktasında sağlamış olduğu yaşam kolaylığı sayesinde öğrencilere eşsiz bir yurt dışı eğitim deneyimi yaşatır.

Sürekli olarak festival, fuar ve konserlerle şehir oldukça canlı ve hareketlidir.
Suç oranı o kadar yok denecek kadar az olduğu için Dünya'nın en güvenli şehirleri arasında sürekli yer alır.
Dubai'de sokakta veya herhangi bir yerde çöp görmek imkansızdır. Temiz bir ülkedir.
Özellikle Eylül ayından itibaren öğrencilerin çalisabilecegi part-time işler çok fazladır.

Neden ES Dubai'de İngilizce Eğitimi Almalısınız?

Okulun bütün hocaları native english speaker (ana dili İngilizce olan kişi)'

Tüm sınıflarda akıllı tahtalar bulunmaktadır.

Beginner (başlangıç) seviyesinden Advanced (ileri düzey)seviyeye kadar tüm seviyelerde sınıflar mevcuttur.

Speaking (konuşma/telaffuz) ve IELTS hazırlık sınıfı bulunmaktadır.

Kurslar her hafta Pazar - Perşembe günleri arasında her gün var. Öğrenciler kursa herhangi bir Pazar günü başlayabilir.

Her hafta öğrenciler için sosyal aktiviteler düzenlenmektedir.

Hava sıcaklığı Haziran,Temmuz ve Agustos aylarında biraz yüksektir fakat her yerde klima olması (duraklar, metro istasyonları, taksiler vb.) bu 3 aylık sıcak dönemi rahat atlatmanızı sağlamaktadır.

Dubai'de Konaklama Seçenekleri


ES Dubai okulu anlaşmalı yurt konaklaması,

Yurdun okula ücretsiz servisi bulunmaktadır. Normal bir araçla yaklaşık 25 dakika süren yol shuttle ile  30 dakika ile 40 dakika civarında sürmektedir.Yüzme havuzu,spor salonu, film izleme alanı, ders çalısma alanı, bilgisayarlar vb. olanaklar bulunmaktadır.

2. bir konaklama alternatifi olarak Jumeirah lakes Towers, Jumeirah beach residance ve Marina bölgelerinde paylaşımlı odalarda konaklayabilirsiniz. Bu konaklamalar okula ortalama 10 ila 25 dakika yürüme mesafesindedir.

Evlere göre değişmekle beraber genelde 3 veya 4 odalıdır. Öğrenci odalardan birinde odayı 1, 2 yada 3 kişiyle paylaşabilir. Ortalama olarak aylık 600$ olan odalar genel olarak 2 kişiliktir.

Odalar büyüklüğüne göre 3 veya 4 kişiyi barındırabilir ki kişi sayısının artması fiyatları genelde 600$ ın altına çekmektedir.


Dubai'de Çalışma Hakkı ve Olanakları

En az 12 hafta ve üstü kayıt olan öğrenciler part-time haftada 20 saat olarak çalışma hakkı vardır.

Okulda iş bulma konusunda full time olarak bir görevli çalışmaktadır ve öğrencilerin CV'lerini toplayıp onlara uygun iş bulma konusunda yardımcı olmaktadır. Ancak okul asla iş garantisi vermemektedir.

Intermediate (orta seviye) ve üstü seviyede öğrencilerin iş bulma süreci daha hızlı olmaktadır. İntermediate altı öğrencilerin iş bulması biraz daha uzun bir zaman almaktadır.Bulunacak part-time işlerde öğrencinin kazanacağı ücret işe, iş yerine ve öğrencinin ingilizce yetenegine ve karakterine bağlı olarak değişmektedir.Sosyal ve girişken bir kişiliğe sahip öğrenciler çok daha hızlı iş bulabilmektedir.

Öğrenciler Part-time işlerde ortalama 6$-8$ arası kazanabilirler.

Ayrıca Dubai diğer dil eğitimi veren destinasyonlardan farklı olarak öğrencilere kendi mesleklerini yapma olanağı tanımaktadır.


Dubai vizesi nasıl alınır?

 

ES Dubai, Dubai'nin ilk uluslararası çapta eğitim veren ve öğrenci vizesi sağlayabilen dil okuludur.

Öğrencinin, banka hesabı göstermesine ve benzeri birçok evrak işlemleri ile uğraşmasına gerek yok. Dubai'de eğitim almak isteyen öğrenciden vize için gerekli olan evraklar;

1-Fotoğraf

2-Pasaport kopyası

3-Doldurulmuş başvuru formu

4-Ödeme dekontu

Şu ana kadar vize başarı oranı %100'dür. Vizeler 3 ay + 3 ay verilmektedir. 6 aydan sonra öğrencinin ülkeden çıkış yapması gerekmektedir. Uzatma iletişimde olduğu eğitim danışmanı ile koordineli şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Ön yargılı olmamanızı ve Dubai yi keşfetmenizi öneririz!

ES Dubai Dil Okulunda Eğitim Alabileceğiniz Programlar

Haftada 15 Ders ve 30 Ders olmak uzere katilabileceginiz iki farkli yoğunlukta eğitim programı mevcuttur ve eğitim alabileceğiniz kurs türleri şöyledir:


- Genel İngilizce

- Sınav Hazırlık (TOEFL , IELTS, Cambridge FCE/CAE/CPE)

- İş İngilizcesi

- İngilizce Konusma ve İngilzce telaffuz

Genel İngilizce : Genel İngilizce programında haftada 15 saat Ingilizce dersi bulunmaktadır. Bu programda dil bilgisi eksiğinizi tamamlayabilir, konuşma, yazma, okuma ve dinleme gibi İngilizce becerilerinizi geliştirip devamında alacağınız akademik programların temelini oluşturabilirsiniz.

IELTS  Hazırlık : Bu program IELTS sınavına girmek ve istenen puanı almak için gereken becerileri, özgüveni ve teknikleri kazanmalarına yardımcı olur. Uzman eğitim kadrosundan geri bildirimler alınarak hedeflenen IELTS puanını almanıza olanak sağlar.

English for Business :English for Business programı profesyonel iş yaşamı için İngilizce akıcılığını geliştirmeye odaklanmıştır. Öğrenciler kariyer odaklı becerileri ve iş ortamında etkin iletişim kurma yöntemini öğrenirler. İş İngilizcesi konuları; müzakere teknikleri, iş bağlantılarını geliştirme, toplantı yönetimi ve sunum teknikleri gibi konulardan oluşmaktadır.


PAKET PROMOSYONA DAHİL OLAN HİZMETLER

Kayıt Ücreti

İngilizce kursu

Konaklama temini

2 haftalık paylaşımlı konaklama

Havalimanı karşılaması

Vize masrafları

Materyaller


Dubai’de Work and Study Programlaı hakkında detaylı bilgi almak için şimdi bilgi formumuzu doldurabilirsiniz. 


Uzman Danışmanlarımız ile Şimdi İletişime Geçin

Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Kanada'nın En İyi Dil Okulu

ILAC'ta 28 Hafta Dil Eğitimi 5600 CAD!

Öğrenciler ne diyor?

Sevgili öğrencimiz İlhan vizesini aldı. Kanada’nın Toronto şehrinde 28 haftalık İngilizce eğitimini almak için gün sayıyor, kendisine şimdiden başarılar diliyoruz.

İlhan

Bir sene önce bu mutlu anı yaşayacağımı birisi söylese inanmazdım! Nehir ile tanışmak bu yil basima gelmis en güzel şey olabilir 🌹Onunla ve Global Vizyon'la tanıştıktan sonra, kendi kariyerime ve geleceğime dair düşüncelerim, atacağım adımlar belirginleşti ve her işim inanılmaz kolaylaştı. Ve sonuç elimdeki work permit ve öğrenci vizesiyle böyle benimki gibi bir gülen yüz şimdi Kanada'da okuyacağım 2 yıllık diploma programı ile kariyerime inanılmaz bir katkı sağlamış olacağım. 

Nehir

Merhabalar Ben Elif Bardakcı. Size geçtiğim süreçleri ve Global Vizyon Ankara şubesinin bana katkılarını anlatmak istiyorum. Daha önce hiç yurtdışına çıkmamıştım çocukluktan beri hayalim olan bu macerayı gercekleştirmeye ve kendimi geliştirmeye karar verdim. Süreç başladığında gerçekten tecrübeli, doğru bilgilere sahip, benimle beraber heyecan duyan ailem gibi ilgilenen çok güler yüzlü bir ekiple, Özge Hanım başta olmak üzere çalışmalara başladık. Kanada Vancouver' da SSLC’de 9 aylık dil eğitimi için öğrenci olarak başvuruda bulunduk. Vize sürecimde ve diğer süreçlerde tek tek her aşamada bilgilendirildim. Her şeyle en ince ayrıntısına kadar uğraştılar. Benim en güvenli ve tabi en konforlu olacağım şekilde ayarladılar... Her aşamada fazlasıyla yanımda olan, sıcak kanlı, ögrencilere önem veren ve profesyonel bir şekilde destekleyen Özge Hanım’a başarıyla sonuclanan vize sürecimde hep yanımda oldugu için sonsuz teşekkür ediyorum 🌸

Elif Bardakcı

Selamlar ben Ahmet Can Gürbüz size hangi süreçlerden geçtiğimden bahsetmek istiyorum. Work and Travel ile başlayan yurt dışı serüvenim bu yıl Kanada’da ILAC okulunda dil eğitimiyle devam ediyor. Tüm bu süreçlerde tecrübesiyle, ilgisiyle, bilgisiye ve tabi ki güler yüzleriyle bana yardımcı olan, her an her yerde ulaşılabilir olmasıyla, hazırlık sürecinin tüm aşamalarında, tüm bilgilendirmeleri yaparak bana güven veren Global Vizyon Ankara şubesi çalışanlarına, özellikle danışmanlığımı yapan Özge Hanım’a bana sağladıkları destekten ve başarıyla sonuçlanan vize sürecinden dolayı sonsuz kez teşekkür ederim.

Ahmet Can Gürbüz

Merhabalar 😊 Ben Yasin YALAVAÇ. Ben de artık Kanada da Business Administration programı ile eğitim görecek bir öğrenciyim. Global Vizyon İstanbul Ofis'ten Oğuzhan Ekici Bey sayesinde Ilac İnternational College'in Co-Op'lu programına kayıdımı yaptırdım. Ayrıca Oğuzhan Bey sayesinde vizemi alarak 2 yıl sürecek olan eğitime hazırlık aşamalarını tamamladım. Her anımda yanımda olan ve beni doğru yönlendirmeler yaptığı için kendilerine çok teşekkür ederim 😇

Yasin YALAVAÇ