Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

Yurt Dışında Dil Eğitimi Alırken Çalışarak Para Kazanabilirsiniz

Kanada’da hem çalış hem dil öğren

Hem yabancı dillerini geliştirip hem de para kazanmak için Kanada’yı seçen öğrenciler, programlarının ilk yarısında yarı zamanlı işlerde çalışıyor. Öğrenciler programlarının ikinci yarısında ise tam zamanlı çalışıp kazançlarını yükseltiyor. Kanada’da asgari ücret ve yaşam maliyetleri bölgeye göre değişiklik gösteriyor. Yaşamın daha pahalı olduğu Ontario gibi eyaletlerde asgari ücretler yüksekken, yaşamın daha ucuz olduğu eyaletlerde asgari ücretler de düşük oluyor.

Kanada’ya Work and Study için giden öğrenciler genellikle garsonluk, kasiyerlik, otel temizliği ve bakımı, resepsiyon, bulaşıkçılık, satış temsilciliği, çocuk bakıcılığı ve barmenlik gibi herhangi bir tecrübe beklenmeyen işlerde çalışıyor. Programın diğer yarısında tam zamanlı çalışmak isteyen öğrencilerin, Work and Study vizesi dışında, çalışma vizesi de alması gerekiyor.

İrlanda’da hem çalış hem dil öğren

İrlanda’da hem okuyup hem çalışmak için 25 hafta ve üzeri dil eğitimine katılan öğrenciler, eğitimleri boyunca haftada 20 saat yarı zamanlı işlerde çalışma hakkı elde ediyor. Ülkenin en önemli avantajı ise 160’ı bilişim sektöründe olmak üzere 1000’den fazla büyük şirkete ev sahipliği yapması. Her ne kadar İrlanda’da Work and Study yapan öğrenciler genellikle restoran, kafe, market, otel ve mağazalarda çalışıyor olsalar da yeterli İngilizce’ye ve yeterliliğe sahip öğrenciler Google, Takeda, Bayer, Microsoft, IBM, Huawei, Allianz, Fijutsu, Deutsche Bank, Facebook, Apple, Linkedin, Twitter, Amazon, Oracle, PayPal gibi büyük şirketlerde çalışabiliyor. Asgari ücretin saatlik 9,6 euro olduğu İrlanda’da öğrenciler, tatil dönemlerinde tam zamanlı çalışarak daha fazla para kazanabiliyor.


Avustralya’da hem çalış hem dil öğren

Work and Study için en çok tercih edilen ülkelerden biri olan Avustralya’da 3 ay ve üzeri eğitim alan öğrenciler, yasal olarak haftalık 20 saat yarı zamanlı çalışma hakkını elde ediyor. Öğrenciler genellikle restoran, kafe ve market gibi iş yerlerinde çalışıyor.

Avustralya’da asgari ücret saatlik 20,33 AUD, dolayısıyla öğrenciler yarı zamanlı çalıştıklarında aylık ortalama 1600-2000 AUD kazanabiliyor. Tatil dönemlerinde ise kazandıkları tutar 5000 AUD’a kadar yükseliyor.

Dubai’de hem çalış hem dil öğren

Dubai’de en az 12 hafta ve üstü eğitim programına kayıt olan öğrenciler haftada 20 saat çalışma hakkına sahip oluyor. Yarı zamanlı işlerde çalışan öğrenciler aylık minimum 800 dolar kazanabiliyor. Öğrenciler genellikle; garsonluk, mağaza satış elemanlığı, kasiyerlik gibi hizmet sektöründeki meslekleri seçiyor. Ancak Dubai’deki şirketler, ilgili mesleki eğitimi almış, orta ve üstü İngilizce seviyesine sahip öğrencileri de bünyelerine katabiliyor. Dubai’deki büyük şirketlere giren öğrenciler çok daha fazla para kazanabiliyor.

Malta’da hem çalış hem dil öğren

Hem çalışıp hem okumak için Malta’da dil okulu seçen öğrenciler, 24 hafta ve üzeri bir eğitime katıldıklarında haftada 20 saat çalışma iznine sahip oluyor. Genellikle restoran, kafe, bar ve gece kulüplerinde çalışan öğrenciler, yeterliliklerini kanıtladıkları takdirde başta IT olmak üzere farklı sektördeki şirketlerde de çalışabiliyor. Malta’da saatlik asgari ücret 5 euro olsa da öğrenciler bahşişlerle birlikte fazlasını kazanıyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım