Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Londra’nın En Cazip Fiyatlı Dil Okulu Kaplan International

İngiltere Londra’da En İyi Fiyat ve Eğitim Kalitesi Sunan Dil Okulu Kaplan International

Kaplan International Dil Okulu – Londra

Adını sıkça duyduğumuz, dünyada tanınan zincir okullardan olan Kaplan International’ın Londra şubesini tanıtmaya geldi sıra… Kaplan’ın Londra’da 2 farklı şubesi bulunmaktadır. Covent Garden Şubesi ve Leicester Square Şubesi. Her iki şube de merkezi bir konumda yer alıyor, ulaşımları kolay… Kaplan’ın Leicester Square Şubesi genellikle 25 yaş üstü öğrenciler tarafından tercih ediliyor. Biz iki şubeyi de beğendik. Bu şubeler arasındaki farkı ve sizin için en uygun olanı Global Vizyon danışmanlarından öğrenmenizi öneririz. Her iki şube için size net olarak aktarabileceğimiz bilgi; Kaplan International’ın Londra’daki dil okulları içerisinde fiyat-eğitim kalitesi ekseninde bakıldığında en cazip olanı olduğudur.

Kaplan’ın K+ Sistemi Hızlı Bir Gelişme Kaydetmenizi Sağlıyor

Kaplan Dil Okullarının tüm dünyada yaygın olmasının nedenlerinden biri şüphesiz kendilerine has eğitim sistemleri… Kısa sürede hızlı ve etkili bir ilerleme sağlanan eğitim sisteminde zorlanmadan ve keyifle hızlı bir gelişme gösterebiliyor. Peki bu keyifli ve hızlı ilerleme nasıl kaydediliyor diye soracak olursanız kısaca özetleyelim… Gelişmiş K+ adı verilen eğitim sisteminin Knotes, Ktools, Kextra, Kclubs adlı 4 temel noktası bulunuyor. Tüm bu noktalar; öğrencinin sosyal yaşama adapte olacak İngilizce seviyesine bir an önce ulaşmasını amaçlıyor. Örneğin; kilit ve güncel olaylara dayanarak hazırlanan ders kitapları sayesinde öğrenci; Grammer ile boğuşmadan, sokağa çıktığı anda ana dili İngilizce olanlarla iletişim kurabilecek temel konuşmaları öğreniyor. Çünkü kitaplarda Grammer yapıları günlük hayatın içinden konuşmalarla öğretiliyor. Öğrenci Grammer kalıplarını öğrenirken aslında günlük hayattaki sohbetlere de kendini hazırlamış oluyor. Okulda her 5 haftada bir yapılan değerlendirme testleri ve görüşmeleriyle, gösterdiğiniz ilerleme incelenir ve uygun görülürseniz bir üst kura geçirilirsiniz. Okulda; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS Hazırlık Sınavı, Cambridge Hazırlık Sınavı, İş İngilizcesi programları açılmaktadır.

Londra’da Yaşam ve Öğrenci Olmak

London Eye’dan Westminster’e, West End müzikallerinden Hyde Park’a kadar gezip görülecek pek çok noktası olan Londra’da öğrenci olmak büyük bir ayrıcalık. Hele okullarınız merkezi noktalardaysa ve siz vaktinizin çoğunu yollarda harcamak zorunda kalmıyorsanız daha da keyifli oluyor. Kaplan’ın Covent Garden şubesi, Holborn metro istasyonuna yürüyerek 5 dakika mesafede bulunuyor. West End, Oxford Street ve Thames Nehri’ne okuldan yürüyerek ulaşmak mümkün… Leicester Square şubesi ise Londra’nın merkezinde National Gallery’nin tam arkasında, Çin mahallesine bitişik ve Picadilly Circus’a 3-4 dakika yürüme mesafesinde olan harika konumlanmış bir okul. Her iki seçenekte de sosyal hayatın içinde olacağınızdan kuşkunuz olmasın. Okul haftalık olarak öğrencileri için sosyalleşme imkanı sağlayan aktiviteler düzenliyor. Bu aktiviteler okul arkadaşlarınız ve eğitmenlerinizle birlikte katılabiliyorsunuz. İngilizceyi günlük hayat taşıyabildiğiniz bu etkinlikler hem dilinizin gelişmesini sağlıyor hem de Londra’yı daha yakından tanıyabiliyorsunuz.

Londra’da Konaklama

Kaplan International Dil Okulları öğrencilerine aile yanı ve yurt konaklaması seçenekleri sunuyor. Okul, öğrencilerine 3 farklı yurtta konaklama imkânı veriyor. Bütçenize ve isteklerinize en uygun olanı seçme hakkına sahipsiniz. Eğer ev konforundan uzaklaşmak istemiyorum ve uygun bütçeli konaklama arıyorum derseniz de aile yanı konaklamayı tercih etmenizi öneririz. Londra’da aile yanı konaklama seçenekleri diğerlerine göre her zaman daha cazip fiyatlarla olmaktadır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım